Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

awalancha3
2. dub 2010

jezušinky....... raz počúvam chválu na epidurál a raz nadávky.............. neviem sa rozhodnúť.......... ale chvalabohu xxxl tomu nevadí... a ako potom rýchlo epidurál prestane ucinkovať? aby som sa mohla sama presunut na postel na izbe......

martasl
2. dub 2010

ahoj holčiny 😉
konečně volno.celou noc v Lanškrouně brutálně chumelilo,cesta dom děs běs.a u nás snížku pomálu-naštěstí.už to ale krásně roztálo a teď je krásně. 😀
já taky rodila,,naživo",takže nemůžu radit.
awalanch-a ty už víš,že ho chceš??naštěstí mám ještě čas a někde k tomu určitě najdeš nějakou diskuzi 😉

hanulko-no zajíčkový holčičky jsou nádherný.je vidět,že si to užívaly.. 😀 😀

zuzi-teda s tou hypotékou to nějak trvá,ne??hlavně aby vám to vyšlo.takže za ten byt by jste měli dávat 70 000eur??když to přepočítáš na koruny,to je kolik??(je mi lenošno to hledat 😅 😲 😉

pocahontas35
2. dub 2010

Hanka, trosku sa natrapili kym mi pichli spinalku, ale nakoniec sa im to podarilo, bola velmi dobra doktorka, ktora mi to pichala, nebudem popisovat ako, aby som neodradila, tie, co budu mat spinal, ale ja osobne si myslim, ze celkova narkoza je lepsia, aj ked vyhoda pri spinalke bola ta, ze som malickeho videla hned pri porode 🙂 Toto bola uz moja druha spinalka v zivote, ale baby, ak ju budete mat, tak nezabudnite, musite lezat 24h, nevstavat, ani na chvilku mali by ste velke bolesti hlavy.
Awalancha: asi ano, prestane to ucinkovat, ale netrap sa tym presunom na postel, naozaj sa to v tej danej chvili vyriesi a potom budes mat pocit, ze si sa preto vobec nemusela trapit.

zuzkaaaa
2. dub 2010

marti nie tých 70 000eur- 2 100 000sk je hodnota bytu a banka nám poskytne okolo 56 000eur-1 680 000sk 80% z hodnoty bytu ale za byt dáme rodičom milion sk a za ostatné splatíme pôžičkuč o máme a troška prerobíme byt, no papiere v banke máme už 2 týždeň ale znalkyna nespravila papiere na čas mali by by hotové ešte tento týdeň ale nestíhala takže ďalšie potrebné papiere sa posielajú až v utorok po sviatkoch a potom sa už dúfam niečo dozvieme lebo toto sakra čakanie je strašnéééé 🙄

martasl
2. dub 2010

ty brďo-tolik za byt?od kud jsi??to bydlíte asi v nějakým větším městě,když je to tak drahý.ale hlavně,že to bude vaše.s těma bankama je to vždycky hrozný.když oni chtěj peníze po tobě,tak to je fofr,ale jak mají dát něco oni,tak mají na všechno moře času. 😠

jabera
2. dub 2010

marti, tych 70000 eur to je ceskych 1 750 000. a zuzka byva v mestecku takmer v bratislave, tam su ceny len o malo nizsie ako v ba... je to pribl. ako praha, co sa cien bytov tyka v prepocte... nahodou to ovladam, lebo sa sestra stahovala, aj mama bude..

jabera
2. dub 2010

marti, tak ma napadlo, u vas snezilo?? to je brutal... tu bola sice kosa rano, len 5 stupnov, ale sneh teda nie.. dufam, ze ani nebude, to uz by som asi neprezila..

pocahontas35
2. dub 2010

Marti, aj my sme kupovali byt pred 4 rokmi, v blizkosti BA a platili sme 2 000 000,- Sk, takze to su normalne a bezne ceny u nas ...

hanula83
2. dub 2010

Marti, ano ano, holky si to focení řádně užívaly, za to já jsem se pěkně zapotila 😉))... Ono držet foťák, hlídat, aby neudělaly kotrmelec a zároveň je rozesmívat, to není jen tak 🙂)

Pocahontas, mně bolela hlava i když jsem měla celkovou. Asi ne tak moc, ale vím, že mě ze začátku bolela. Trvalo to ale jen pár dní. Švagrová měla spinál jako ty a bolela ji hlava ještě víc jak týden po tom. Já ten spinál chtěla jednak z důvodu, že jsem se bála, že se z celkové narkozy neprobudím a jednak proto, abych holky hned viděla... No nevyplnilo se mi to a dodnes mě mrzí, že jsem o ten zážitek přišla ☹ ... Ale hlavně, že vše dobře dopadlo 😉... No a jinak taky rozhodně nechci nikoho odrazovat, ale napíšu to, třeba to naopak někomu pomůže... Mně to napichovali tak na 10x do těch zad a ze začátku to byla docela pohoda, ale ten desátej vpich byla naprostá katastrofa, už jsem omdlívala bolestí, proto jsem to utla a řekla, že chci uspat... Takže záda jsem měla rozpíchaná ještě několik týdnů a naprosto zbytečně... Ještě dva měsíce po tom mě to bolelo.

zuzkaaaa
3. dub 2010

baby.... Sofinka nám začína sama chodiť okolo nábytku pridržiava sa rukou ale už kráča sama ja som šťastnááááá 😀

jabera
3. dub 2010

zuzi uuuuz? ty brdo! a ona uz lozi? po stvornozky? nakoniec bude jak lilinka a terezka, ze bude behat o chvilku...

martasl
3. dub 2010

no zuzi-tak to je šikulka.a máte ji vyfocenou??tak to bude brzo chodit sama.za chvilku ji budeš muset hodně hlídat,to bude honička 😀 😀 😀

naše holky byly celkem lenošný.Katka lezla až v 11 měsících a v roce chodila.A Simona sice lezla dřív,ale chodila až tak ve 13-14 měsících a do 3 let nemluvila!!holt každý děcko je unikát 😀

zuzkaaaa
3. dub 2010

jani ona lozí od 8 mesiaca a postaví sa asi od 7 mesiaca a teraz uplne sama začala chodiť okolo nábytku je to také srandovné malý štuplík sa prechádza po byte však je velká ako flaša vína marti nemáme ju vyfotenú ale odfotím ju ale je super že sa takto hýbe aspoň sa unavý a sama( fakt sama si chytí flašku dá do pusy otočí sa na bok a spinká ale zas nespí dobre ešte stále sa budí v noci aj 4 krát) zaspí

jabera
4. dub 2010

zuzi, no tak to je parada... nechcem to privolat, ale ocakavam, ze bude chodit skor ako bart... ale nakoniec, to je aj fuk, ale tak trosku by sa chlapec mohol hanbit 😝

ale tak vidim, ze aj u martinky sa chodilo az neskor.. tak aspon to.. ale citala som, ze do 18 mesiacov je to ok a to urcite stihneme...

ale musim barta pochvalit, on je strasne zlaty v tom, ako zacal ukazovat, co chce. ja s nim znakujem, neviem ci to poznate, proste sa babatkam ukazuju symboly, nieco ako rec pre nepocujucich, ale trosku ine a deti sa to naucia a vlastne sa tak dorozumievame. je to fakt mile, ked na mna ukazuje "mlieko" z kocika 😀 ale robi uz aj "piť" a ucime sa vselico nove...

evuse
4. dub 2010

co by sa hanbil, šetří se 😀
Znakování znám, ale nepoužíváme. Jo to byla legrace, když mi Tereza začala ukazovat co chce a při snídani komandovala a ukazovala, teď housku, teď napít, teď jogurt 🙂
A rozumí mi bezvadně, třeba když po ní chci, aby se koukla přes balkon, jestli už přijel táta, tak se jde podívat, nebo na požádání mi něco zvedne, podá, uklidí do kyblíčku kostky, je to chytrouš, ale nemluví, mrška jedna.

Dneska byla bezva noc 🙄 měli jsme jí asi 4 hodiny v posleti, protože nechtěla spát sama 😠 . Nemůžu uvěřit, že by to bylo tím, že jsem zas přestala dávat homeopatika

Zuzi, Tereza je na držení lahvičky líná. Přitom to umí už od 5. měsíce, ale nechce, je to přece pohoda, když jí to drží máma, no ne ? 😀

jabera
4. dub 2010

evi, to pozeranie z balkony po nej dufam neches na stolicke? 😀 nech nekydne, chudatko.. je to srandovne, jak zrazu tie decka vnimaju,, ja to prave v tomto obdobi vidim, kolko uz mi bart rozumie, tesi ma to, je to vsetko jednoduchsie...

kkamca
4. dub 2010

Tak všem chci popřát Veselé Velikonoce a snažilkám brzké najití \\ 🙂

evuse
5. dub 2010

Ahojte holčičky, taky přeju všem pěkné velikonočky 😀

Jaber jasně že ne ze stoličky. Kouká z obýváku, nebo ložnice přes zavřené balkonové dveře . Takhle :
http://terezkajelinkova.blog.cz/galerie/prosine...

lulupopo
5. dub 2010

ahojte babule, dlho som sa neozvala, trapili nas vetry velmi...mna intenzivne bolelo moje brucho a podobne...musim si vas precitat, inak zdravim nove tvare

zahrika
5. dub 2010

caute zienky.. tak sa povelkej noci hlasim opat.. vidim ze ste co to popisali.. dufam ze ste sa neprejedali tak ako ja 😀

byggyt
5. dub 2010

Ahojte babule, dúfam že ste mali pekné sviatky 🙂 , ja už ani nestíham reagovať na vaše príspevky ale snáď sa časom zaradím.
Aďa a Lulu máte fakt krásnych chlapčekov 🙂

Zdravím nové baby

simisimca
5. dub 2010

Ahojte... 🙂

Byggyt ty tu co robis medzi nami????:....videla so foto na FB a podla foto nepatris do tejto diskusie... 🙂 🙂 🙂 .....ale nie...to je len zavist... 😀 ...no kraaaasna si tam...kolko si zhodila?...

mirunda
5. dub 2010

ahooojte..
tak jsme konečně doma - a všichni nemocný ☹ Lilinka mi tam včera chytla teplotu, pak měla horečku - 38, děs a hrůza.. pak průjem, ale takovej jsem nikdy neviděla.. chudinka moje..a z toho je tak nechutně opruzená, holky, já bych za ní brečela, má to uplně červený, ale hrozně moc, každý dotyk jí strašně bolí.. už mi 2 dny VUBEC nic nejedla a pořád jenom spinká.. :(
A my s Kubou - je nám tak blbě, že jíst taky nemůžem, je nám blbě a Kuba má ještě teplotu.. takže opravdu vydařená dovolená ☹ ☹ ☹
Mno, zítra si vás dočtu, ted jdu na kutě, snad mi bude líp.. papánek

hanula83
6. dub 2010

Miru, chuďátko Lilinka, nemá takový ten rotavirový průjem? Tak hlavně, aby hodně pila se říká, když má takovy skoro ještě mimčo průjem...

Abych pravdu řekla, tak mně bylo včera taky už zle, ale to bylo z toho včerejšího přežírání se...

Jinak jsme teď u našich a holky spí jak zabité a já už čučím od 3 do stropu, tak jsem šla aspoň na net...

lulupopo
6. dub 2010

tak ja sa pripajam k simci, do kelu byggyt ty tu nemas co robit sak si stihla ako lan... daj recept, ako zhodit 😉 a co to tu citam, ze rotavirusy trapia vase deticky, ajajajaj....

byggyt
6. dub 2010

Ďakujem vám ale ešte to stále neni ono, musím ešte chudnúť ďalej, no najprv som držala tú 90 dňovú ale nedokončila som ju a prešla som na prísnejší režim na raňajky ovsené vločky zaliate teplou vodou a lyžička medu na obed dusená zelenina sem tam s kuracím mäsom a na večeru biely jogurt a nízkotučný tavený syr, úplne som vyradila chlieb a obdobné veci, no ale teraz cez sviatky som si dala aj údené aj šalát aj sladké, dnes začína zas tvrdý režim 🙄

hanula83
6. dub 2010

Byggyt, a kolik jsi zhubla, jestli to není tajné? Já nevím, jak jsi vypadala předtím, ale teď vypadáš naprosto úžasně a myslím, že už ani další kila dolů nepotřebuješ 🙂

byggyt
6. dub 2010

Hani ďakujem ale ešte z brucha potrebujem dať dolu, neni to tajné 😉 schudla som 26 kg

pocahontas35
6. dub 2010

Ahojte,
byggyt: ja sa pripajam, naozaj vyzeras uzasne, a gratulujem ku schudnutym kilam .... 🙂

jabera
6. dub 2010

caute baby..

mirunko, booozemoj, strasnemi vas je luto, najviac lilinky.. mam to este v cerstvej pamati.. nech je ti utechou, ze to raz skonci... bart nejedol dokopy 4 dni, len mi visel na prse, aspon to bolo dobre. a teda strasne vela vody pil, tolko este nikdy v zivote nepil.. drzim palce, nech sa lili tiez tak nalieva, chudatko moje...

lulu, ahoj, to je dobre, ze si sa objavila..

adrika, vy ako? da sa? spite trosku?

byggyt, to snad bol preklep, neee??? tych 26 kg... do riti.. to ako od porodu? ci od kedy? ma sereeeeees ☹ ale tiez ti to prajem, jasne.. ja este ani 10 nemam dole.... fnuk...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru