Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

jabera
5. kvě 2009

evi, jasne, ze si ho davam do postele!!! v noci sa mi niekedy podari ho umiestnit do postielky a tebars teraz tam vynimocke je, lebo som ho tam odlozila zo seba, hahhaa. ale niekedy, ako trebars vcear mu vobec nestacilo, ze jeho dobra matka lezi s nim... proste on lezat nechcel. teda chcel,ale nosit sa v mojom naruci.... takze tak....

o posranom odeve celej rodiny mam tiez bohate znalosti.... uz mam pocit, ze mame vsade len hovna, hahaha

evuse
5. kvě 2009

Jaberko, tak možná máš dítko, kterému by vyhovovalo nošení v šátku 😉

jabera
5. kvě 2009

jej, konecne sa tu niekto zjavil, evi! jak je bartik nervozny, stale sedim pri nete, ked uz nevladzem chodit a tu dnes skapal pes, tak hram hry....

satku mame na ceste, strasne sa z nej tesim. myslim, ze je to presne to, co potrebujeme obaja... on bude mat klud a ja volne ruky. toto je hruza, pozeram na pradlo, drobky na zemi a nemozem urobit nic.... a ked je boris doma, som rada, ze ideme niekam von spolu, vecer uz padame na hubu obaja...

no, ale v sobotu mi konci sestonedelie a ideme slavnostne mega matke kupit nejake nadmerne odevy... a na to, sa fakt tesim. konecne sa budem snad lepsie citit, aj ked tie velkosti ma nicia trosku...

kackabrcka
5. kvě 2009

hlasim sa som tu a nic 🙂
som tu len som bola cvicit potom sme malovali dnes bruska lebo porodne baby maju den tak nas fotili.. som tam najvacsia ale ved ine rodia az o 6tt. takze.. a potom som behla do obchodu kupila si este pleny - latkove popolini a vrchne gatuse a isla za kamoskou, boli sme zase v obchodoch a banke a inak nic.. sedim doma.. uz konecne.. zajtra som doma tak budem hajat a stvrtok poradna.. porodna baba mi povedala ze akupunktura uz mi viac na otvorenie nepomoze takze .. ☹
jabera-no ved tu hebamme vravia ze dieta treba nosit aj do 9mes..

jarabicka
5. kvě 2009

Kackabrcka, čaves...ja že ty si už v nemicnici, keďže sa nehlásiš 🙂

jabera
5. kvě 2009

kati, tak ty si toho dnes celkom zmakla... podla mojich dedukcii scandya rodi, ak uz neporodila....

zuzkaaaa
5. kvě 2009

caute babenky....
jaberka ja som tu bola celý deň len som si myslela, že tu nikto nie je preto som nepísala a ty si čakala kedy sa niekto ozve 😀
dnes ma zas bolí hlava, uf, teraz pozerám, že bude u nás cez víkend 26stupňov, jaj to by bolo super.

zuzkaaaa
5. kvě 2009

ozaj baby v čom ste doniesli bábätká domov z nemocnice? myslím oblečenie, ja mám termín na jún a vtedy je už teplo tak stačí len košielka a dupačky alebo nohavice?

jabera
5. kvě 2009

zuzi, maj nachystane aj nieco na zimu, nikdy nevies a tieto miminka su este haklive. nohavice, asi nie... dupky by mali stacit...ale nieco, ako svetrik,a lebo co.. alebo aspon deku, vies, moze byt zrazu 15 stupnov...

no, ja semkukam cely den, v obcasnych intervaloch... to moje dieta ma dnes vycicia k smrti .....aj naozaj, aj obrazne. snad bude aj tu uz pekne, neda sa ist von, to ma nici...

zuzkaaaa
5. kvě 2009

tak deku určite dokonca už aj do nemocnice treba zobrať zo sebou, už ani to nedajú 😠
však si pomaly chystám veci do nemocnice a už mám plnú cestovnú tašku toľko vecí treba zo sebou, ach to slovensko a zdravotníctvo

jabera
5. kvě 2009

zuzi, tak to mas pravdu...ja som tu cumela s otvorenou hubou....

zuzkaaaa
5. kvě 2009

😠 😠 😠 😠 😠
veru, ale nevadí nech je už maličká na svete už sa neviem dočkať!

jabera
5. kvě 2009

no, este radsej cakaj!!aspon 3 tyzdne..

kackabrcka
5. kvě 2009

jarabicka - nehrozi este ved ja este stihnem aj napisat ked pojdem neboj 😀

jabera - no veru robim co mozem hopsala som na fitke ale zatial necitim ze by sa hlavicka posuvala dole.. ved som zvedava co povie lekar zase stvrtok..Ty si rodila nemecko ano? kolko ste boli v nemocke?

scandyu idem mrknut do inej temy ale veru keby bola dom by sa ozvala.. si myslim..

zuzkaaaa - veru do SR treba vela veci do nemocky.. tu tolko nie ..

kackabrcka
5. kvě 2009

scandya pisala naposledy vcera v inej teme: tak rodi si myslim teda tiez 😵
Včera o 20:37
... asi uz 3hodiny mam stahy v podbrusku, boli to ako kramy aj krize sem tam, bolo mo na zvracanie, vyssi tlak som mala doma- tak ratam ze mozno pojdeme

zuzkaaaa
5. kvě 2009

jaberka neboj ja sa ešte neponáhlam a ani maličká, ešte aspoň do toho 39 týždňa by som počkala, mamka nám tipla 15.júna tak sa uvidí

evuse
5. kvě 2009

Zuzko deku pro sebe, nebo pro miminko?

zuzkaaaa
5. kvě 2009

pre maličkú

jabera
5. kvě 2009

baby, tak scandya je v nemocnici, chuderka... ale neporodena. ma sice kontrakcie, ale este moc riedke... snad sa jej to rozbehne, sama viem, jake je to neprijemne tam trcat a nevediet, kedy uz to bude naozaj.. tak na nu myslim.. nechcela by som byt teraz v jej kozi.

kati, ja som bola v nemocnici 4 noci, tak to robia tu. ale neni to rovnake v kazdom spitali, opytaj sa hebamme, ona ti povie. ja osobne by som bola za kratsi pobyt, bolo mi to prisil dlhe a uz mi bolo smutno. myslim, ze 3 noci by bohate stacili a supsup domov.....

my sme si museli zobrat iba veci pre seba na oblecenie a drogeriu. inac pre miminko, plienky a vlozky, to vsetko sme dostali.

kackabrcka
6. kvě 2009

jabera - to viem ze sa byva 3-4noci no oproti SR je to aj tak kratky pohyb s viacerymi vyhodami.. mne doma aj tak nikto nepomoze mamina pride az na konci maja takze prvy tyzden muzik doma a druhy sama.. 😉

jarabicka
6. kvě 2009

Dobré ránko kackabrka, ako si hajala? 🙂

kackabrcka
6. kvě 2009

jarabicka, zle.. hore som bola asi uz 4x tazko sa mi gula ☹ vidim ze ani ty asi nie dobre.. ako sa citis?

jarabicka
6. kvě 2009

Ja ešte ako-tak zaspím, ale potom to príde ☹ ...malinky sa presunie na jednú stranu, poväčšine na pravú a už je po mojom spánku, potom príde cikanie zo 3-4-5x a už som dospala...k tomu ešte aj miláčik začne chrápať a ja už behám ako tiger po izbe 😀 ...
...ráno už radšej vstávam skôr a idem niečo urobiť, ak sa mi chce, ale čím ďalej, tým menej 😝

...ako sa cítim?...bruško už je ťažké, sem-tam a už aj častejšie po večeroch cítim v podbrušku také pichanie, neviem, čo to je...a hlavne tie opuchnuté nohy a kríže cítim...už by som to mala najradšej za sebou...určite aj ty, že? 🙂

mirunda
6. kvě 2009

Holky, vy zase píšete.. 🙂
Včera se mi večer Lilinka tak poblila, že jsem uplně brečela, jak mi jí bylo líto.. to jsem nikdy neviděla..nejenže poblila totálně sebe i přítele, ale uplně celý svůj obličej..nevim jak se jí to povedlo.. chudinka moje maličká 😖 Pak jsem si říkala, jestli nemá hlad, když to všechno vyzvracela, ale usnula a spala svých 8hod 😉 Tak asi hlad neměla..

kackabrcka
6. kvě 2009

jarabicka - no MM chrape tiez ked uz je toho vela tak idem spat do detskej 😒 ja by som to mala tiez rada za sebou nohy opuchnute a dnes ma nejako bolia kriziky a mam zltkavosedasty vytok no neviem.. uz aj 😠 som bola tak uvidime ci pojdem zase zachodik..
mirunda - hadam je lilinka OK drzim palceky..

zuzkaaaa
6. kvě 2009

caute babenky...
tak dnes aj ja som mala ťažkú noc, strašne ma boleli nohy, nemala som kŕče ale na to som sa zobudila, že zo sna kričím auuu 😀
a teraz zas tá hlava uf nech sa už počasie umúdry lebo ma to zničí...

mirunda
6. kvě 2009

Holky, já uplně vím, jak se cítíte, pro mě to bylo na konci těhu děsný, já byla naštvaná každý ráno, když jsem se probudila s tím pupkem 😀 😀
Tak se držte, stojí to za to..Kačko, ty už to máš na pár dní, kdykoliv tě to může chytnout.. 🙂 To jsem zvědavá, doufám, že nebudeš přenášet 😉

kackabrcka
6. kvě 2009

mirunda o prenasani ani mi nevrav.. ale uz mi je lepsie vikend bol depkujuci.. uz som nejako zmierena s tym ze hadam do tyzdna porodim.. dnes ma boli trtolcek tak uvidime, no neduvam.. a jedla by som vselico mozne neviem uz od radosti co si mam dat.. inak porodna povedala ze ked do pondelka nic tak si mam dat koktejl 😀

mirunda
6. kvě 2009

fakt? 🙂 Takže to taky zkusíš? Mě dr. říkal, ať jím ananas, kuřecí šunku a sex.. ale ani jedno z toho nepomohlo.. 🙄

marianeta
6. kvě 2009

Cavte papulky 🙂 .

Vobec vas nestiham citat ☹ .

Kacka este 2v1 🙂 .Inac Kaci ja som mala stahy a bolave krize tyzden pred porodom.

Zuzi tebe to tiez pekne odsipa
😉 uz to bude coby dup.

A vitam nove tvare 🙂 .
Mirun moj maly tiez dost grcal a nielen ustami ale aj nosom mu to tieklo,a tiez som sa bala ci je ok a potom to samo nejak preslo.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru