Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

mirunda
30. kvě 2009

Tak když sem dáte fotky vašich manžílků, tak jo, dám taky 😀

Jé, to trošku závidim, že si můžeš dát sklenku červenýho.. to jsem si vždycky říkala, že když se nerozkojim, tak se aspoň pak opiju 😀

mirunda
30. kvě 2009

Evi, šátek se dá uvázat i tak, že tam mimčo jakoby posadíš čelem ven nebo k sobě - my dáváme teď čelem do světa, jinak už být taky nechce..

jabera
30. kvě 2009

ja by som pit nepotrebovala, ale zapalila by som si... desne. nechapem, jak je mozne, ze ma to po tolkych mesiacoch nepreslo...

jabera
30. kvě 2009

mirun, to musim omrknut ten uvaz na mimi do sveta, ani si na taky nespominam.

mirunda
30. kvě 2009

mno, tak s kouřením mi to docela jde, většinou si ani nevzpomenu, ale pak když toho mám plný kecky a sedím uplně hotová venku na terase, tak si říkám, že kdybych nekojila, že bych si taky zapálila..

Ten úvaz ti pošlu třeba do mejlu jestli chceš, je to výborný, ale mimčo by mělo už aspoň trošku držet hlavu..vy už jste veliký, takže už asi držíte..

jabera
30. kvě 2009

ale nohy ma pekne, to ano...
ozaj, mirun, otazka, ktora ti urcite leze na nerv, lebo ju vecne pocuvas, idete sa brat niekedy? planujete?

mirunda
30. kvě 2009

To mu řeknu, potěší ho to 😀

Jaberko, určitě budem.. on chtěl už letos, ale já mu řekla, že si chci svatbu užít a ne každé dvě hodiny běhat na kojení, takže jsem to rázně odložila na příští rok.. mno a protože jsem asi staromodní a řekla jsem mu, že mě stejně musí nejdřív oficiálně požádat o ruku, tak pořád čekám 😀 Myslela jsem, že mi dá prstýnek za porod, nedal. Pak jsem měla narozeniny, nic.. pak jsme měli výročí - nic 😀 Takže čekám, co z něj vypadne.. ale přiznám se, že už na beremese.cz sleduju jak se svatba vlastně dělá 😀 Vybrali jsme si spolu krásnej zámeček ve Vrchlabí v Krkonoších, tak sháním veškeré info, jak to funguje si to tam zamluvit a tak.. tak doufám, že do roka nepřijdu zas do jinýho stavu 😀 😀 😀

jabera
30. kvě 2009

jeeej, tak to budete mat krasne! my sme sa brali iba so svedkami a jedna kamaratka tam este bola s frajerom. to bolo vsetko, ani nikto nevedel dopredu o tom. u kazdeho to bola druha svadba a nechceli sme ani rodicov moc zatazovat nejakymi pripravami a tak... tak sme im zavolali, ked uz sme boli svoji, aby vedeli, hahaha. ale nakoniec aj oni boli radi, ze to mali bez śtarosti
ja mam prstienok k zasnubam slubeny uz skoro 3 roky, hahahha. vtedy neboli prachy a uz sa nejak pozabudlo...za barta som tiez mala slubeny a tiez nic...

mirunda
30. kvě 2009

tak u druhé svatby je to něco jiného.. předpokládám, že první svatba byla veliká a s rodinou 😉

Jooo, chlapi jen naslibujou a skutek utek 😀

evuse
30. kvě 2009

Mirun Rézi už je taky faldíkatá. Dneska mi máma říkala, že má nějaký tlustý ručičky, tak jsem jí musela hájit, že ještě nemá svaly!!!
A vy tedy vycachtáte Lili a pak se vycahctá manžel? To bysme dolů tahali pěknou hromadu krámů, mycích gelů na obličej, žiletek atd. Ale asi na to dojde..

jabera
30. kvě 2009

no, tiez nebola moc velika. snad 20 nas bolo? tusim. ale rodicia tam boli, to ano....

no, ved som sa prave borisa pytala na ten prsten... len tak mlcky pokyvoval hlavou. neviem co to akoze znamenalo...povedala som mu, ze raz bartovi poviem, ze prenho tak malo znamemal, ze som ani prsten nedostala, hahahha. inac, ja to aj tak nenosim,ale zasluzila by som si, za ten porod teda urcite.

mirunda
30. kvě 2009

tyhle miminkovský faldíčky jsou hrozně krááásnýý 😵
Nejdřív se jeden z nás vysprchuje z toho nejhoršího, napustí trošku vody, druhej přinese Lilinku a čeká s ručníkem, než se vyblbnou.. 🙂 Máte sprchovej kout?

mirunda
30. kvě 2009

Já za porod dva prsteny Jaberko 😀

evuse
30. kvě 2009

Jaber, vínečko je fajné 😉 a cigárko už taky proběhlo, asi před měsícem, ke skleničce mi to prostě patří. A nebo když jsem fakt vytočená, tak na uklidněnou. Ale zatím mi stačí pořád ta jedna krabička co mám.
Murun, já si právě užila až druhou svatbu s hromadou z námých a ta první byl jen s rodinou a bylo v našem případě to dost o ničem 😅 , takový rozpačitý. Tehdy jsme v rodině neměli baviče, teď z manželovy strany , včetně něj, už je máme 😀 . A poprvé nebyly zásnuby ani prsten a žádání o ruku a po druhé už jo 😉

Jo a za porod jsem taky nic nedostala, ani kytku. A to jsem to už několikrát nenápadně naznačovala, trochu , no možná i dost, mě to mrzí 😒

evuse
30. kvě 2009

Sprcháč máme , ale to si nějak neumím představit. To bysme se tam museli zavřít všichni, jeden by mydlil a druhej držel 😀 😀 😀 No možná by to byla lagrace 😵

mirunda
30. kvě 2009

20 lidí je akorát..víc moc neplánuju..mno, blbý je, že Kuba má hrozně velkou rodinu.. 😒

Holčiny, Lili mi právě usnula u prsu, takže jdeme spát.. tak dobrou noc s vašema dětičkama 😵

evuse
30. kvě 2009

když to po sobě čtu, tak zjišťuju, že píšu jak prase, no snad mi rozumíte.

evuse
30. kvě 2009

My měli přes 80 a bylo skvělý, báječně jsme si to užili, všechno proběhlo super

Taky dobrou, mám se tam Rézi zrovna začala nějak mlít a protahovat.

mirunda
30. kvě 2009

Evi, to jste se na tý první svatbě jako dohodli?Neumím si to představit bez zásnub..a vdávala jsi se v Praze?
A nemáte ve sprcháči dole hlubší tu jakoby vaničku?To by stačilo určitě..

papánek

jabera
30. kvě 2009

tak dobrou aj ja...
evi, ja ti rozumiem aj s preklepami, aspon ti verim to vinko!
taku peknu velku svadbu ste mali? no super. ale ja som si tu druhu uzila tiez ovela viac ako prvu. oslavovali sme sice iba 6, ale bola velka sranda. vsetci okrem novomanzelov boli pod obraz bozi, tak sme sa dobre bavili.... abolo mooooc zradla...idem este vycitat ten prsten a potom uz fakt dobrou...

evuse
30. kvě 2009

No Mirun, tak nějak jsme se dohodli, po deseti letech vztahu jsme nějak měli pocit, že teda ta svatba má bejt. Mě nějak nedošlo, nebo spíš došlo až později , že je to vlastně celý na hov.. a místo svatby bych se na to měla vys...

Sprcháč máme takovej, že do odtopku se nedá dát špunt, ani jinak zadělat.

My teď krmíme, ještě musím vysterilizovat lahve. Vy máte s prsama výhodu. Ježiš, to bych Terezu měla v posteli celou noc a jen bych střídala prsa

evuse
30. kvě 2009

Jen ještě vybrat super plíny, abych v noci nepřebalovala... to by byla havááááj

mirunda
31. kvě 2009

Evi, po 10 letech?To jsi musela bejt náctiletá, když jsi ho poznala.. a v kolika jsi se vdávala poprvý?(jestli to teda neni tajný..) 😉

Jaberko, prsten mu vyčti pořádně, ať si to uvědomí 😀 To pak napiš, jak to dopadlo, možná bych to na Kubu taky zkusila 😀

Holky, Lilinka snad čte taky Koníka, jak jsem včera psala, že bych nesnesla, kdyby se mi v noci budila - hádejte 😀 V 1 ráno mi začala kňourat a nebyla k uspání.. děs.. a nejvíc mě nasralo, že s Kubou to ani nehlo, takže ten si klidně spal dál 😀 Mno, já jsem odstříkala svou noční dávku mlíka, jdu to šoupnout do lednice a frčim zase spát (doufám, že ne uspávat Lilinku, že už nebude vzhůru)

jabera
31. kvě 2009

no, tak my uz nehajame od 5.30......
myslim, ze bart si vcera pisal s lili a dohodli sa.

evi, ono ten celonocny pobyt v posteli niekedy dost vycerpava, ver mi. ale pravda je, ze okrem strazenia si kvality a dostatku potravy to je bez prace.

mirun, s prstenom to dopadlo tak, ze sme si vrzli..., asi to mam miesto prstena, alebo co. hm...

ten parchant mi spi na prse!!! on je fakt super a maminka od 5.30hore...

michala.l
31. kvě 2009

Ahojte zienky,
som sa tu dlho neukazala ...mala som toho vela a casu malo ☹
Idem rychlo pocitat, co ste tu popisali 😉

jabera
31. kvě 2009

vitaj! ako sa mas? uz si sa kupala v kuchajde?

mirunda
31. kvě 2009

ahoj, tak tohle byla snad nejhorší noc zatim -jsem total.. ☹ Lilinka skoro vůbec nespala, asi měla nějaký hrozný prdíky, většinou už je vykope, ale tyhle nešly pryč z těla ☹ Takže plakala, kopala.. hrozný.. a Kuba se na chvíli vzbudil, řek, že jí procvičí s nohama a hned zase usnul!!!
Teď Lilinka spinká, dospává..

Vidíš Jaberko, tak aspoň že jste si vrzli.. já nemám prsten ani si nevrzám 🙂 Od porodu se nám jaksi nedaří, není kdy, protože spíme s Li v posteli a hlavně jsme tam mrtví, že okamžitě usneme..od porodu jsme si vrzli 2x!!!!!!!!!!!!!!A to jsem ještě vedla průpovídky, že musíme s kondomem, abych do toho znova teď nevlítla a ten kondom to celý zkazil - než to člověk nasadí a všechno, tak je celá romantika v háji 😠 Takže zkusím na něj vybalit taky něco ohledně prstýnku a třeba si taky užiju 😀

michala.l
31. kvě 2009

Uz som sa chystala minuly tyzden, ale pocasie sa pokazilo, tak nic z toho ...zda sa, ze si este pockam 😠 ... ale buduci tyzden pojdem aspon niekam na plavaren, lebo ma zacali strasne boliet krize 😖

Tak ten strach z otehotnenia po porode si pamatam velmi dobre - dala som si predpisat antikoncepciu pre dojciace matky, muz musel pouzivat kondom a sexovali sme len pocas neplodnych dni 😀 - uplny maniak som vtedy bola... nastastie to preslo po cca pol roku - to uz sme aj pocas plodnych dni 😀

mirunda
31. kvě 2009

ahoj Michalko, tak jsem ráda, že nejsem sama 😀 Jenže já si nechci předepsat antikoncepci - hormonální při kojení nemůžu a do sebe nic vpravovat nechci nechat.. já ani nevím, jaké jsou jiné možnosti.. to co jsi brala, to byly normálně prášky?Možná se na gyndě zeptám, abych se z toho nezcvokla..
Já bych hlavně rok po porodu otěhotnět prý neměla, kvůli tomu císařskému řezu ☹ Takže to nechci podceňovat, nechtěla bych pak řešit, jestli si miminko smím nebo nesmím nechat..

jabera
31. kvě 2009

mirun, ta lilnka ma mrzi, chudatko. to je desne, ked vies, ze ju nieco boli a nevies pomoct. kuba to vyriesil krasne.zavidim chlapom tu tvrdost spanku. zenska je hore, len sa mimi pohne a chlaplen ked uz place moc dlho a moc nahlas.

my uz ten sex az tak romanticky neberieme, takze by ten kondom az tak nevadil. ja som ale aj tak tak blba, ze sa spolieham na prerusovany sex, hahahaa a tak sa nam narodil barticek! inac, tu desnu unavu dobre poznam. cely den sa chystame a ked bart konacne zalomi, uz sa mi nechce ani nahodou.
tiez sa ale bojim otehotnenia, obavam sa, ze by tobol vazny financny problem momentalne..aj ma to stve lebo by som inak chcela..
mirun, urcite je antikoncepcia, ktora sa bere pocas kojenia. ja si ale aj tak myslim, ze je to raz chemia... ale som proti tomu velmi zaujata, takze neobjektivna.
mne hovoril dr. pri prepustani z porodnice taku povinnu omacku, co asi musia a zacal, ze: musim vas upozornit, ze kojenie nie je antikoncepcia. viem o com hovorim, mam deti, ktore sa narodili 13 mesiacov po sebe.hahahah, ma to pobavilo, chcela som sa ho opytat, ci si on myslel, ze kojenie je antikoncepcia. potom mi hovoril o tych tabletkach, co sa smu a ja, ze ich urcite brat nebudem. on mi na to povedal, ze v tom pripade sa tesia, ze ma onedlho opat privitaju na ich oddeleni, hahahahahahahahha.

michal, tak cakala som zazitky z kupka a nic...
ale tak dlho ste neotehotneli nakoniec... a toto mimi je planovane, alebo nyhoda?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru