Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

jitulik4
14. bře 2012

@keenfan 2krát týdně plavu, a roznáším letaky tak 4h za týden a k tomu domácnost......pořád dětské porce jinak je mi blbě od žaludku, zeleninu žádnou jen ovoce a poslední týden zmzrlina....

libka1
14. bře 2012

@keenfan
@bbubinkaa
skuste kuknut tu, ja som stade mala rifle, tricka, teplaky aj saty a bola som spokojna 😉 ale co kukam tak ta ponuka je tam biednejsia ako ked som objednavala, rifle tam uz nie su, tie su naozaj perfektne a aj tie velkosti maju kdejako...
http://www.bonprixshop.eu/sk/Damska-moda/moda-p...

jitulik4
14. bře 2012

@eficka holčička Eliška-vybrala dcera a na kluka,no taťulda chce Alojze(fuj), ale bude to na papíře asi Jirka

jitulik4
14. bře 2012

@veru1983 Hele na fotkách nejsi tlustá,co blbneš, vykašli se na váhu,bude-li mít někdo kecy.......vždy mu můžeš hodit váhu na hlavu,mám od dítěte zakázaný TV a plavu,bruslím,lyžuju,kolo,tancuju.Tak jak to jde.....

keenfan
14. bře 2012

@jitulik4 tak to je super,dost pohybu a zvladas to este? si statocna!🙂 tiez dufam ze striedmostou v jedeni a pohybom sa nedopracujem k dakym extremne vela kilam🙂

@libka1 diky, tam som bola ale veci sa mi az tak nepacili,resp.tam mali len urcite velkosti a nie moju..asi som moc narocna 🙂

jitulik4
14. bře 2012

jsem krásně unavená, ale zase spíme pak celou noc,jinak ne malá řádí,dokud jsem v pohybu tak spí....bude prdlá po mamince..... jo a já jse po vánocích taky sháněla aspoň rifle L-xl a sehnala jsem mají 120cm přes břicho, skrátila jsem si je o oškubané konce a i kdy ž stály tisícovku mám je celou dobu, na ples jsem si kalhoty svoálovou sukní ušila a k tomu tuniku a super

veru1983
14. bře 2012

@jitulik4 Jity možná nevypadám, ale mám počáteční váhu v těhu 115kg a teď 117,5kg a to už je panečku nějaké číslo. Necvičím tak dynamicky jako ty, ale chodím 1x týdně na jógu a obden chodím se psem 9 km v lese (je to i psychický relax), takže se hýbu ráda, miluju prostě ty procházka, tůra 30km není problém. Mimochodem mě napadá, jak se ti podařilo tak shodit ? Jo a moje mimi taky spí když se hýbu, jakmile se zastavím, tak kope 😀

eficka
15. bře 2012

Dobré ráno holky....🙂

mercymay
15. bře 2012

Dobre rano vsetkym.. 🙂

jitulik4
15. bře 2012

Dobré ráno,
@veru1983 shodila jsem po maturitě 20kg,to jsme prošli s mojí tehdejší láskou Hřensko a Orlické hory a potom když mi umřel taťka tak 27kg, to jsem se o něj starala a nebyla schopná ani jíst, že jsem tolik zhubla jsem zjistila až jsem si šla popaměti koupit sukni na pohřeb a pak jsem si ji musela zašít z každé strany 12cm, no a byla jsem tak sama, ža jsem se rozhodla začít cvičit abych to nenabrala zpět(i 4h denně -pořád mě bolely záda) no a taky jsem se učila znovu jíst, do toho maličký syn a manžílek otrapa a vše zas v jednom roku,včetně rozvodu a táty a stěhování
Túry mám taky ráda,ale funím jak sumec Kubrnát, mám astma, tak jdu jen když je někdo pomalý nebo na mě čeká v půli kopce

libka1
15. bře 2012

@keenfan nie si, tiez som sa cudovala ake to maju teraz obmedzene, ja som bola max spokojna s vecami co som tam kupovala, ale to uz je skoro rok 😉 rifle stade su uplne najsamsuper, az mi ich je luto ze ich uz nenosim 😀

olivka84
15. bře 2012

ahojte ja som teraz v 4 mesiaci zatial som nejako extra nepribrala skor naopak. len podprsenky ma akosi tlacia. sa bojim ist aj do obchodu ci tam budu mat este moju velkost.

luciasek07
15. bře 2012

ahojky holky,tak hlásím,že čekáme zdravého kluka 🙂 jinak pohyby cítím málo,protože mám placentu na přední stěně,tudíž to tlumí

keenfan
15. bře 2012

@libka1 skoda,mozno im to tak dobre neslo,ktovie..neni to take nutne este,ale gate uz dake potrebujem-dziny,tak budem hladat dalej a v lete mi mozno daco pozicia svokra,je troska mohutnejsia 🙂

keenfan
15. bře 2012

@luciasek07 to je mile, super ze sa dalo vidiet pohlavie, my sme to pri malom videli-vedeli az v 32.tyzdni,dovtedy si to schovaval 😀

veru1983
15. bře 2012

@jitulik4 Si nemysli, taky do kopce funím, ale manžel říká, že to prý moc řeším a že se prý zadýchávají všichni, ať mají 50 nebo 100kg 🙂

eficka
15. bře 2012

@luciasek07 Gratulujuuuuu....!!! 😀

luciasek07
15. bře 2012

@eficka děkuji 🙂

mercymay
15. bře 2012

@luciasek07 gratulujem, my ideme buduci tyzden na kontrolu tak hadam sa nam ukaze...aby sme aj my vedeli co to je... 😎

eficka
15. bře 2012

tak to my az 30..uz se nemuzu dockat..🙂

beruska81
15. bře 2012

@luciasek07 gratuluji, no vidíš a ty ses tak bála kvůli pohybům.
Já jsem se právě vrátila z Olomouce od genetika, bylo tam hrozně moc lidí. Chtěla jsem 3D fotečku, ale malá byla blbě otočená, takže nic. No ale hlavní je, že je všechno jak má být, jsem šťastná.
Příští týden jdu na kontrolu ke svému doktorovi, tak snad ta fotečka nějaká bude.
Mně teda malá v břichu dělá kotrmelce snad pořád, je to krásný pocit.

@veru1983 neboj se váhy, já u prvního rodila se 150kg a doktoři byli skvělí, ale je to o lidském přístupu. Já si nemůžu na naší opavskou porodnici stěžovat. Taky jsem se toho hrozně bála, ale bylo to všechno v pohodě. 😉

eficka
16. bře 2012

Krasný sluníčkový den holky.... 😀

judu16
16. bře 2012

Ahojte.Ja som tu nova.Som v 13 tt a mam velku nadvahu.Chcem sa spytat ci ste mali niektora taky problem ako ja.Som nestastna, lebo mi kvoli vrstve tuku na bruchu nevidiet dobre dieta.Tento tyzden sme boli na 3D ultrazvuku a vraj je vsetko ok.Ale fotku mi ani nespravili, lebo nebolo dietatko dobre vidno☹

bbubinkaa
16. bře 2012

@judu16 v pohodke....aj ja som na tom tak a ked lekar dobre nevidi cez brusko, pozrie ta z dolu... oni uz zistia, ci je vsetko ok a podla mna 3D je v 13 tt skoro, dietatko je este male a naozaj ho cez brusko nie je dobre vidiet. Spoliehaj sa na klasicne sono, oki?
a ziadna panika, moj gynekolog povedal, ze nie som prva a ani posledna...
ja idem 26.3. na morfologicke sono a uvidim ako bude vidiet, dam ti vediet, alebo mi napis, ak by som zabudla. malo by to byt uz vidiet dobre, ak nie.. tak ti poviem ako sme postupovali... ale hlavne klud, nahorsie tyzdne si presla, dietatko bude v poriadku a ma sa ako v perinke makkuckej 🙂

judu16
16. bře 2012

@beruska81
Ahoj🙂Si pisala ze si prve rodila so 150kg.Chcem sa spytat ci si nemala problem napr.s 3D ultrazvukom.Ci bolo bavetko dobre vidno.

judu16
16. bře 2012

@bbubinkaa
Dakujem velmi pekne za povzbudenie🙂Ja som bola na tom 3D, kde mi mali vylucit Downov syndrom atd....Vysledky krvi budem mat az najskor v pondelok a robili mi vaginalne ten ultrazvuk.Ale vraj vsetko pomerali a ze je to ok.Ale mali problem vyidiet babetko.A vlastne prietoky ani nevedli skontrolovat☹Tak preto sa velmi bojim...A pytala som sa ci ked bude babetko vecsie ci to bude lepsie vydno, lebo tam mam ist v 20tt, ale lekarka mi odpovedala ze nie.Ze urcite nebude lepsie vidiet...Urcite sa ozvem ako si dopadla a drzim palce.Pekny den🙂

jaja018
16. bře 2012

Caute som v tejto teme nova. Nikdy som nemala idealnu vahu. Na zaciatku tehu som mala 87 pocas prvych mesiacov som schudla na 75. Teraz som v 32tt a mam 98. Dr. mi nadava ze som strasne vela pribrala ale sak tie kg idu hore same, nejem vobec vela. Mate niekto podobny problem?

bbubinkaa
16. bře 2012

@judu16 neviem, kolko mas rokov, aj ja som mala ist na amniocentezu... ale na specialnom skriningu v 12 tt - sone u Bola v Ba, mi poedali, ze nemusim... samozrejme i podla vysledkov DSyndromu, aj by som odmietla, lebo neviem, ci by ihlu dobre trafili cez brucho, ked dobre nie je vidno..
a urcite napisem ako som dopadla..

bbubinkaa
16. bře 2012

@jaja018 ahoj urcite ti napisu baby, co maju vyssi termin tehotenstva.. ja som zatial ako ty na zaciatku schudla a v piatom mesiaci iba + 1 kg.... ale urcite to pojde hore a to mam viac kg ako ty 🙂 drzim palce

jaja018
16. bře 2012

@bbubinkaa Ahoj do piateho mesiaca som ja bola na stale v minus a potom to islo straaaaaasne rychlo hore. Je pravda ze pohybu mam malo nakolko som PN ale jem normalne, ziadne prezieranie sa, tak mam pocit ze priberam uz aj zo vzduchu 😀 😀 😀 Teraz ma to tak netrapi ale uz teraz sa bojim ako tie kila pojdu dole 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru