Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

jaja018
23. kvě 2013

Baby ja som sa tak tešila včera natrafila som naleginy xxl a majú az po xxxxxl. Normálne a ženy o to bili

ebsian
23. kvě 2013

@kotito Manžel to za pomocí agnelsoundu napojeného přes repráky nahrál aspoň do mobilu a je to nádhera to slyšet!! 😵 😵 😵

kotito
23. kvě 2013

@ebsian my to nahráli do PC a rozeslali rodině ....obě babičky bulely jak želvy 😀 Je to opravdu něco překrásného 🙂

kotito
23. kvě 2013

@janaste já si koupila v lékárně X a jsou mi akorát....nejsou volné, aby dobře držely vložky mají být hodně na tělo, ale nesmí škrtit. Teď můžu mít tak velikost 48-50 😨 😒

linteolinka0
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
anulik88
24. kvě 2013

Ahojte... Mozno to sem nepatri ale chcem sa opytat tiež som z baculiek a pred rokom som sa vydavala sati mi trochu nesedeli a tak mi par dni pred svadbou dali teticky diuretika ale uz si nepamatam ake brala som ich asi 5 dni ale netusila som ze som tehotna a 4 tyzdne po svadbe som potratila a uz rok ma trapi otazka mozem si zato sama? Mozu diuretika ublizit plodu?

aneet112
25. kvě 2013

😒 rok si to vyčitaš?to nerob nemysli na to......a sustred sa na buducnosť a snažilkovanie 😵

zimka
25. kvě 2013

@evikj33 Já cizí děti obvykle neopěvuju ale tyhle jsou teda vážně luxusní! 🙂)))

sabina1975
25. kvě 2013

ahojte rada by som sa pripojila mam 162 cm a 90 kg som v 18tt a mam problem ze vsade sa stretavam s tym ze aj ked citlivo no predsa mi povedia ze ma nemozu dobre vysetrit ultrazvukom ze mam hrubu brusnu stenu ja som si vedoma tohto problemu ale teraz to nijako neviem ovplivnit ved nemozem cvicit snazim sa neprejedat a zatial mam - 1kg oproti povodnej vahe 31.5 som objednana na amnio aj kvoli vahe ,veku(38) ale hlavne kvoli zlym triple testom no a zase je tu problem ze mi nemozu urobit morfologicky lebo vraj nevidno babo zretelne a vraj to nebude lepsie ani na 3D/4D je tu niekto kto mal podobny problem ? 😢

evikj33
25. kvě 2013

@zimka Moc děkujem za pochvalu 🙂

anulik88
26. kvě 2013

@aneet112 No to sa lahsie povei ako spravi... Mozno keby som mala jednoznacnu odpoved skodia diuretika? Ale lakara nemam odvahu sa to opyta...

petra0017
28. kvě 2013

Awojte baby ak môže sa pridám k vám a chcem sa spýtať kde ste zohnali tehot.nohavice na nas moletky?

kettm
29. kvě 2013

Ahoj holky, dá se zvládnout těhotenství se startovací váou 108 kilo? ☹ Kolik jste v těhu nabrali. Já jsem u syna začínala na 85kg a rodila se 115 a jakž takž se to dalo, teď mám 108 a nejde mi s tím zaboha hnout a vypadá to že jsem možná těhotná, v noci jsem nemohla spát jak jsem přemýšlela jestli to zdravotně zvládnu. Děkuji za každý názor.

mambba
29. kvě 2013

@kettm samozrejme, ze to zdravotne zvladnes.. ked prebehnes tuto diskusiu boli tu tehulky aj s podstatne vacsou vahou.. ja sama som zacinala priblizne z tej vahy ako mas ty a som tu.. najtazsie mesiace a tyzdne su samozrejme este predo mnou, ale zatial uplna pohodicka a ani neviem, ze som tehotna.
a nemyslim, ze pri tvojej zaciatocnej vahe priberies znovu 30 kilo.

ano mozno budes mat vacsie problemy ako maju uplne stihle tehulky, mozno bude problem pri 3D ultrazvuku a nebudu take pekne fotecky ako u inych, mozno ti budu viac opuchat nohy, mozno bude tehotenska cukrovka..
ale na tom vsetkom nezalezi a to vsetko sa da zvladnut a jedine na com zalezi je zdravy drobecek na konci..

kettm
29. kvě 2013

@mambba moc děkuju, a můžu se zeptat jak přibíráš? Taky si říkám že by to snad nemuselo teď letět tak nahoru, u Toma jsem se fakt cpala vším na čem jsem měla chuť, tak teď se hold budu muset pořádně omezovat. Jo a 3D mi nebyl vidět ani u 85kg 😔

mambba
29. kvě 2013

@kettm no , mam zatial 5 kilo navyse.. mohlo to byt pokojne aj menej , ale mne nikdy nebyvalo zle, skor naopak, mala som az zachvaty hladu v prvom trimestri, takze u mna je to pribratie len a len mojou vinou, lebo som sa neskutocne rozjedla

kettm
29. kvě 2013

@mambba to znám taky jsem neměla u prvního dítěte nevolnosti, teď zatím taky nic, tak snad to bude vše v pořádku, moc díky za podporu a přeji ať je vše jak má být😉

mariiianka
29. kvě 2013

ahoj holky,myslíte že se k vám mohu přidat.Konečně nějaká diskuze pro mě 😀 .Čekáme druhé dítko pomocí IVF a už tak se na mě podepsali hormony.Kam já to dotáhnu,fakt nevím a děsím se toho.

mambba
29. kvě 2013

@kettm uz si testovala? si tehotna?
ono fakt.. u nas je ten drobecek vymodleny po 4 rokoch snahy.. najdolezitejsie je pri tejto vahe je hodit za hlavu vsetky blbe reci, chudnut sa moze potom.. ja viem, ze to nie je dobre mat taku vahu, ale teraz uz s tym nic neurobim. obavam sa aktualne len tehotenskej cukrovky, to ma caka za par tyzdnov, ale snad to bude dobre, uz som na tom glukozovom teste bola preventivne v 13 tyzdni a tak to snad OK dopadne aj teraz
zober si take americke zeny, kolko je ich tam vysoko obeznych a deticky maju, tak to treba brat trochu s nadhladom

kettm
29. kvě 2013

@mambba tohle jsem asi potřebovala slyšet, děkuju, no mám pozitivní test ale potvrzené od dr to ještě nemám, takže uvidím, ale snažíme se už rok...pořád jsem si říkala nejdřív zhubnout pak mimi ale prostě to nejde dolů☹

kamculenka
29. kvě 2013

Ahoj holky pridam se. Počáteční váha 107kg. Nyni 105kg jsem v 15tt otehotnela jsem hned druhy mesic snazeni. Nezvracim nic mi není pomalu me zajima kdy jsou mozne citit pohyby u xxl maminky? Cekam prvni.
Hezky den.

mambba
29. kvě 2013

@kamculenka cca v 19 tyzdni som zacala citit take bublinkovanie, teraz obcas citim take stuchnutie ale je to este slabulinke, skor to citim ako take zachvenie a zacala som to citit najma vecer

kkriznicka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kamculenka
29. kvě 2013

@mambba az tak pozde jo?? Tak to jsem vcera pohyby teda asi nemela

maja1982
29. kvě 2013

@kamculenka aj ja som zacala okolo 19 tyzdna, najskor bublinky 🙂 teraz to trosku nabera na intenzite...

mariiianka
29. kvě 2013

@kamculenka ahojky,já jsem v prvním těhu cítila pohyby kolem cca 22.týdne

jaja018
29. kvě 2013

@kamculenka ahoj kedy máš termín? Ja mám termín 28.11. Začiatočá váha bola 104kg a teraz mám 97kg. Mne býva stále zle. A babo sa podarilo na druhý mesiac snaženia 🙂

maja1982
29. kvě 2013

@petra0017 ja som si nejake kupila v obchode pre tehulky - cuduj sa svete, mali aj na mna, len sa netrebaa hanbit opytat 🙂a kopec veci som nasla aj tu v bazare...

petra0017
29. kvě 2013

@maja1982 skúsim pozrieť lebo u nás som prešla všetko a nič som nenašla 😒

kamculenka
29. kvě 2013

@jaja018 ahoj. Původní termin 28.11.jako ty. Podle screeningu ale 26.11. 🙂

@mariiianka aha takze fakt pozdě... no uvidime 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru