Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

janakolarova
8. zář 2016

@mimidaniela děkuju za odpověd ja se ani nebojím že neotěhotním ale jak budu vypadat . a nechcí jít rodít přez 120 kg začala sem jist zdravě a pravidelně tak doufám že tolik nepřiberu

mimidaniela
8. zář 2016

@janakolarova stejné obavi sem měla také a ejhle neboj sice ke konci sem byla jak koule ale pak to bylo v pohodě

janakolarova
9. zář 2016

Hlavne me mrzi nazory jinych lidi. Jako bych nemela mit deti kdyz jsem tlusta

jane085
9. zář 2016

@janakolarova těch si nevšímej, rozhodně kila navíc neznamenají to, že jsme horší matky 👍

mimidaniela
9. zář 2016

Kolikrát je to i naopak

janakolarova
9. zář 2016

@jane085 na jedne diskuzu jsem se dozvedela kdyz mam 115 kg tak bych rozhodne nemala mit dalsi dite . a ze me brzo manzel opusti

alassel
9. zář 2016

@janakolarova to by me zajimalo, v jake diskuzi to bylo? To byla asi nejaky vychrtly slepice, co sezraly vsechnu moudrost sveta...😁

jane085
9. zář 2016

@janakolarova boze,to snad neni mozny!!! Nechapu, kde se ta zloba v lidech bere. Na to se vykasli a nenech se tim rozhodit. Otehotnela jsem se 107, rodila se 120. Po pul roce jsem opet na 107. Chtela bych samozrejme min, ale nejak se vaha zasekla, pritom nejim nijak extra mic, ani tomu sladkymu mic nedam. Ale uz ted se tesim na druhy mimo!!

janakolarova
9. zář 2016

@alassel na emiminu ale v takove obdobne skupince jako tady .

janakolarova
9. zář 2016

@jane085 jsem rada ze jsem narazila na tak fajn zeny jako vste vy. Dekuji za vase reakce . my jsme se s manzelem prve zacaly snazit tak sem zvedava kdy se zadari

jane085
9. zář 2016

@janakolarova hodne stesti!!!

janakolarova
9. zář 2016

@jane085 dekuji

sakurraa
9. zář 2016

Ženy..Klid..Užívejte si své těhotenství a na názory těch chytráku kašlete..Ať vážíte 120 nevo 60..Je to jedno..Těhotenství budete mit takové jak si to nastavíte v hlavě..Mé těhotenství by mi mohla spousta štíhlých žen závidět..Prostě jsem byla a jsem optimista..Nikoho js neřešila..

tomato543
9. zář 2016

@sakurraa pravda, pravda...ač to tak všechny třeba nemáme v hlavě srovnané od začátku.. přivedeme na svět nový život.. at jsme 100 kg, a nebo poloviční. 🙂

domca89
9. zář 2016

@tomato543 Souhlas. A zase holky, je to nejlepší dieta. Pár hodin a kolik kilo je pryč. 😀 😀

brindik
10. zář 2016

já jsem se modlila abych nepřelezla metrák. No a ve 33tt mám 99, to nedám 😎

domca89
10. zář 2016

@brindik Já se 100kg začínala, teď mám 117 a říkám si, ať to jde dolů tak jako s prvním.

j33
10. zář 2016

Tak já holky úspěšně vstoupila do 34tt.Taky začátek na 100kg a tedˇ mám 105kg.Tak uvidíme s kolika půjdu rodit.Posledně na mě v porodnici hleděli,že mám jako dost a to bylo 106kg .Tedˇ to bude asi více.Asi i záleží na koho se narazí

domca89
10. zář 2016

@j33 Proč na tebe hleděli divně? Mám známou, co měla už před mimčem 150 a divně na ní nikde nehledí, stejně jako na mě ne.

j33
11. zář 2016

Asi tím,že má porodní asistentka měla tak 50kg i s botami a doktorka tak 40kg.Přišla jsem jim skrátka velká.

brindik
11. zář 2016

@domca89 já první začínala s 79kg a s 90 šla rodit. Po půl roce od porodu jsem měla 73kg a to si troufám říct že mi fakt slušelo. Jenže jsem se začala sypat, dítě pořád řvalo, řešila jsem sladkým abych se uklidnila. Pak mi zemřel táta a to ve mě spustilo žrací lavinu, stres zajídám. A bohužel nejsem pyšná baculka, je mi dobře když mám míň jak 80kg a doufám že to ještě někdy dokážu....

janakolarova
12. zář 2016

Ja to nemam ani vyjedeny. Ale proste jim blbe jim 2x denne a to neni spravne .jen snidane a obed.

janakolarova
12. zář 2016

Ale strasne zavidim tem co zerou furt a jsou hubenonky

honeyjenny
13. zář 2016

Ahoj, jsem podruhé těhotná a začínám na váze 85 kg. Připadám si jako hroch, už při prvním těhotenství jsem neměla žádnou pořádnou fotku z ultrazvuku, protože díky tuku a placentě na přední straně to nešlo ☹ docela mě tehdy rozhodil doktor z Genetu, který mě dost setřel, že přes to břicho to nevyfotí ☹

pipule
13. zář 2016

@nuninove to je opravdu bricho v 19 tt takovy jsem mela kdyz jsem sla rodit a to jsem mela rovnych 100kg

kristynabayer
13. zář 2016

@honeyjenny 85kg mi teda jako obezita neprijde...

koncita
24. zář 2016

ahoj holky, asi mi to stopnou, ale prodávám podpůrný bederní pás velké velikosti, koupen ve zdravotnických potřebách, opravdu hodně mi pomohl od bolestí zad, velký pomocník, takže kdyžtak mrkněte na můj bazar 😉

katuskastbk
27. zář 2016

Ahoj holky, taky se přidávám "do klubu" 🙂 😉 Když jsem čekala naše první mimuško, tak jsem začínala na 96kg při výšce 170cm. Přibrala jsem za celé těhu 13kg. Během prvních 14 dnů doma po porodu šlo všechno dolů, byla jsem úplně vyřízená. No nicméně, naši berunku jsem kojila do 23 měsíců - samozřejmě, že kojením se hubne, hubnou asi všichni kromě mě 😀. Přestala jsem kojit, chceme ještě druhé a za ty dva roky jsem se vypracovala na 114kg 😢 . Miluju sladké, v těhotenství mi vůbec nechutnalo, ale jak jsem kojila, tak jsem ho mohla na kila. No teď to vypadá, že se nám zase hned napoprvé zadařilo a jsem těhotná. Takže s kolika kily budu rodit, to fakt nevím. 😕 Jsem ráda, že vám to sem můžu napsat. Vůbec nevím jak to zvládnu, ale budu muset.
@janakolarova - jak vidíš jde to 🙂

tomato543
27. zář 2016

@katuskastbk ahojky. 🙂 to kojení mě rozesmálo.. mám to úplně stejně ..syn kojen 24měs., pak jsme chtěli drzhé, takže odstaven. otěhotněla jsem hned...váhu mám o 17kg ,,menší,, a jsem o 10cm vyšší..čekám 2.dítě, jsem v 18 tt a nevím, na jaké váze skončím... 😠 jsem na sebe naštvaná, ale jako těhu to ted řešit nebudu.... 😎 po porodu to musí dolů.. 🙂

nika
28. zář 2016

😀 holky jde to, otěhotněla jsem s rovnou 100, rodit šla s 96 (podotýkám velmi pohodové těhu, ale nejedla jsem sladké nechutnalo mně a neměla jsem nevolnosti), teď po měsíci od porodu se mně váha pohybuje 87-89 jak kdy, protože při kojení žeru 😀. příští týden konec šestinedělí, tak zapojím více pohybu, ikdyž jeho mám s dvěmi dětmi dost a dost.

nehažte flintu do žita, kila jsou a budou, pokud chcete tak to půjde pak dolů.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru