Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

petrach
3. pro 2008

ja se taky lecim se stitnou zlazou a slo to 😉 skoro hned a jsem za to moc rada

nokula
3. pro 2008

petrach
no tak so školou som sa rozhodla nadobro skončiť, na tu školu čo som chcela ma nezobrali a už by nebavilo zasa odznova učiť sa nove veci a mať spolužiakov o 4 roky mladších, teraz mam o 2 roky mladšich a to ich spravanie sa mi niekedy zda byť trocha detinske, nieže by som chcela pôsobiť nejako dospelacko, ale niektori su naozaj zvlaštny. no mam super priateľa, to je pravda, stráááááááááááášne ho ľubim
a o tom, že po vysadení antiky žena môže čakať dvojičky, som počula aj aj, a môj priateľ ma v rodine dvojičky, tak tam by bola asi pravdepodobnosť o čosi väčšia

misa.p
3. pro 2008

Čekali jsme rok a půl,2x jsem o mimí přišla kvůli borelioze☹ale snad tohle miminko vydrží min.7měsíců u mě v bříšku🙂a narodí se Mates 😉

petrach
3. pro 2008

misa .p tak drzim palce 😉 at je vse v poradku,tusim ze je to cekani tezke,taky jsem to zazila ted na zacatku,kdyz jsme o jedno prisli...tenhle vas prcek bude veliky bojovnik 😉

mirunda
3. pro 2008

to jo, mám známou, která se taky snaží a snaží a nejde to a nejde to ☹ A nejhorší je, že už má nějaký věk a teď začíná řešit další možnosti.. to je smutný.. ☹

misa.p
3. pro 2008

petrach:doufám,že jo.Nechci se až tak moc radovat,i když si s Matesem povídám a říkám mu,že tam musí zůstat🙂nevím proč si myslím,že to bude kluk.Měla jsem jiné starosti teď,byla jsem na operaci s rukou tak jsem myslela na tohle a na miminko jsem vůbec nemyslela no...a najednou na testu // na ultrazvuku malá tečka🙂

petrach
3. pro 2008

misa.p to tak vetsinou byva,jak se clovek zameri na neco jineho..tak to jde 🙂 radovat se muzes,ale hlavne se setrit,ja jsem ze zacatku fakt hooodne ubrala,netahala nic tezkeho,vic odpocivala,ted uz me to holt preslo,ale taky citim ze je toho nekdy moc,byva mi pak zle a boli bricho,pak si to teprve uvedomim

misa.p
3. pro 2008

Dávám si pozor,to mi říká i mamča,takže tady je to v pohodě.Já bych to nejradši řekla všem,že jsem štastně těhotná🙂)Je pravda,že si člověk kolikrát ani neuvědomí,že dělá něco co by už dělat neměl.

petrach
3. pro 2008

mozna bys mela mit nemocenku,zname ji psal dr. po potratech na toxu hned jak zjistil ze je tehu..

divozienka25
4. pro 2008

misa.p - petrach ma pravdu, mozno by bolo lepsie keby si isla na PN-ku. Teraz je dolezite aby sa maly spravne zahniezdil 😀 aj ked ti poviem ze ja som zistila ze som tehu az v 9 tt a veruze som si predtym nedavala pozor. Spatne ked na to pozeram som stastna ze sa drobec udrzal, hlavne po tom martyriu co som si presla (vysetrenia na plodnost, folikulometrie, injekcie no hruuuza 😒 ). Hned ako som to zistila som zvolnila a davala si fest bacha. Na prvom mieste je predsa mimi 😵

kettm
4. pro 2008

Ahoj holky,

vemete mě k sobě?Už jsem tu jednou nakukovala, ale pak se na mě navalila nějaká práce, tak jsem nestíhala dočítat ani se zapojit.

Taky patřím k těm prostorově výraznějším, jsem takový typ co během 3 měsíců zhubne 20 kilo a za půl roku je má zas nahoře, teď jsem zrovna v té fázi, po svatbě jsem začala přibírat, a pak jsem zjistila, že jsem po 3 měsících těhotná a teď kila pěkně přibývají, zatím to neřeším, ale po porodu s tím chci něco udělat, je to hrozný tahat ty kila do kopce, vždycky funím jak hroch 😒

misa.p: gratuluju k miminku!!Já být tebou taky jdu raději na rizikový, já jsem v začátku těhu špinila, strávila jsem šílených 14 dní v nemocnici, ale vím, že to mimčo zachránilo, kdybych chodila do práce, už asi dávno těhotná nejsem ☹

motylek
4. pro 2008

Ahoj holky,
já šla rodit s ohromnou váhou, no nikdo se na mě blbě nekoukal, porodila jsem v pohodě sama, tlak ok, celý těhu v klidu, žádnej problém, cukrovka, nic. K tomu tlaku ještě, měla jsem ho trochu zvýšený, ale do xxx/90 doktorka nic nedělá, natož aby dávala prášky. ty když se nasadí, tak jsou kolikrát na celý život. Jo a po porodu váha ašla dolů o 9 kilo a po šestinedělí jsem měla kilo nahoře. No holt mám hodný dítě, který mě nechá vesele tloustnout 😀 😀 😀 .

Ničeho se nebojte, nestyďte se, oni jsou na nás větší holky zvyklí 😉 😉 😉

misa.p
4. pro 2008

Krásné ráno holky.Já mám neschopenku po operaci té ruky,takže doma jsem.Pokud mimí vydrží tak mi dr.napíše neschopenku na gynekologii.Jenže se bojím,že ne☹je mi nějak divně...a dnes se mi zas ukázal takový růžový výtok,po čůrání.2dny byl klid a je to tu zas.Dr.mi říkala,že to nic není,že to tak bývá,ale nepůsobí to na mě dobře.

motylek
4. pro 2008

Misa, v 6.tt jsem taky měl anarůžovělý výtok, takový hleny. Jeli jsem na pohotovost, vše ok, druhý den ke gyndařce, ta mi napsala utrogestan a pohoda. Všechno se upravilo. Neboj, špniění je hroooozně častý. Pokud to není krev, tak se neboj.

misa.p
4. pro 2008

motylek,divím se,že mi dr.nic nenapsala,aby se miminko udrželo.No uvidíme,proti přírodě stejně nic nenaděláme.Krvavé to není,ale je to trochu tmavší než před pár dny...V pondělí mám jít na další ultrazvuk,tak doufám,že tam pořád ta malá tečka bude 🙂

kettm
4. pro 2008

misa.p: neboj, to bude dobrý, přesně jak píše motylek, pokud to není jasná krev, tak to nic není, jen ten pocit je nepříjemnej, to znám 😔 Kdyby se ti to ale zhoršovalo, tak mazej k dr. ona ti něco napíše. Hlavně hodně odpočívej a lež, to mi radili v nemocnici.

jancici
4. pro 2008

Ahoj miminy,všera jsem byla na sonu srdíčka miminka a byla tam pěkně blbá doktorka!!Ségra šla se mnou a ta na ni koukala jak na blbce a ptala se jí,jako kdo je.Řekla jsem ji,že je to moje sestra a chce vidět miminko.Houkla na sestru,že tohle už příště nechce vidět.Copak to je u těch doktorů takový problém?byla divná.

misa.p
4. pro 2008

kkttm:Tak už jsem byla zase asi 4x na wc a vůbec nic,ani náznak ničeho růžového,to je hrozné chodím pořád čůrat🙂snad to bude dobré a jen si s tím zbytečně dělám starosti.Jak tak čtu ostatní diskuze,tak je to dost častý dotaz a každá si tím prošla.Jinak vzorně ležím a nic nedělám🙂

motylek
4. pro 2008

Misa, neboj, bude to ok. To je fakt normální. POkud bys měla strach, tak k dr. zajdi, uklidní tě to. Dr. je na to zvyklá.

misa.p
4. pro 2008

Děkuju holky za uklidnění🙂snad to bude dobré.Pokud by se to objevilo zas nějak výrazněji tak k dr.půjdu,jinak tam jdu v pondělí.Chlap mi říká,že se moc sleduju a tím se nervuju,jenže už jsem 2x potratila☹tak se bojím všeho....jenže to on nepochopí,že když prostě vidím,že je něco jinak tak dostanu strach o mimíško....

petrach
4. pro 2008

ahoj holky 🙂
dneska jsem stravila 5 hodin na hematolce,tak jsem vas nestihla pozdravit 😉
vysledky jsou celkem dobre,budu mit jen prasky,misto injekci,teda jen zatim a brali mi krev na chlamidie,tak si musim zjistit podrobnosti,co to vlastne je...
misa drzim palce,at je dobre,odpocivej 😉
jinak zdravim nove holky 🙂

kozinka
4. pro 2008

ahojky holky!
Až teď jsem si všimla tohohle tématu a myslím si, že tady 100% patřím i já.. 😀 vezmete mě mezi sebe?? 🙂
Jsem maminka osmi měsíční Kristýnky, kileček mám navíc požehnaně, ale i tak se mám ráda jaká jsem 🙂 A co vy??

petrach
4. pro 2008

kozinka ahojky 🙂 vitej mezi nas 🙂
ja se mam rada,jsem uz zvykla,proc se stresovat? samozrejme se snazim to dat dolu,ted to nejde,tak po porodu se na to vrhnu 😀

kozinka
4. pro 2008

petrach: ahojky! 🙂 děkuji! Taky se nějak moc nestresuju, dolů to chci ale dát samozřejmě taky.. první jsem si říkala po porodu, že na to vlítnu, pak jsem kojila, takže jsem nějak nemohla... tak až přestanu kojit... to už jsem taky přestala, takže je můj čas 😅 ale zase jsou Vánoce... pečení cukroví 😅 takže to nechám po novém roce 😅 tak snad už..... taky jsem teď byla na castingu "jste to co jíte" tak doufám, že se ozvou, už jsou to 2 týdny a pořád nic.. 😒

kozinka
4. pro 2008

Zapomněla jsem taky pogratulovat všem těhulkám 😵 přeji Vámo moc moc zdravíčka a dětem samozřejmě taky! 🙂 Je to nádherné čekat miminko! Už se těším na druhé těhotenství, ale to až malé budou dva 🙂

kackabrcka
4. pro 2008

ahoj evuse 🙂 ja som kupovala 2ks tehu bavlnenych nohaviciek v C&A su hadam az nad pupok vysli 300sk na nase, mne sedia dobre.. ja nosim este body lebo nemozem mat hole ladviny a neznasam nic podbrusko takze moj buduci manzelik sa smeje ze nosim spodne predlo ako jeho 84r. starka 😀 😀 😀 ale co uz 😵
avoj petrach 🙂 no to dufam ze kila pojdu kojenim dole a ovocim tiez ale zase asi treba papkat vyvazenu stravu a polievocky aby bolo mliecko no do roka po porode budem na starej vahe hadam.. ale zase co by sme nedopriali svojim detickam v brusku ..
kristynka74 ahojky 🙂 kalkotky aj kalhoty kupis v C&A treba si tam najst tehu kutik aj ked ho maju dost maly - teda ten co poznam ja.. inak na nakup pripadne nosenych tehu nohavic odporucam aj mimibazar.cz kupovala som zo zlina kocarik..

ako co citite pohyby?? k comu to mozno prirovnat kocky?

pekny vecer, brcka

petrach
4. pro 2008

kackabrcka pohyby jsou takove pidi zduchance,ale u prvniho to byvaji nejdriv citit takove jemne bublinky v brisku,nebo tukance,fakt malinke,ale neboj mas jeste cas do 20tt.,pak uz to ucitis jiste 🙂

kozinka do toho poradu musi mit clovek pevne nervy,predstav si ze te uvidi vsichni znami,ja bych to asi nezvladla,ale drzim palce at ti to vyjde 😉

evuse
4. pro 2008

Ahoj všem 🙂

Na ovoce bacha, obsahuje hodně cukru, takže pokud budete jíst ovoce moc, budete přibírat a ne hubnout.

Ahoj Kackabrcka, já jsem v 18 tt cítila pohyby jedině když jsem si lehla na záda a bylo to prostě ťukání a cítila jsem, jak se tam mimi mele, ale slabě. Rozhodně mě vůbec nenapadlo pochybovat o tom co cítím. Hodně holek to ale popisuje jako šimrání, nebo jako by jim šly ve vnitř v břiše bublinky, to jsem já nikdy necítila. Někde je tu taky na to myslím diskuse

Když už jsme zase u toho těhu oblečení v CA, chápete, proč ho vždycky mají vedle nadměrných velikostí? 😠 Jo a taky mi přijde, že jsou dost blbě zásobený, v každém CA mají jen pár kousků, spíš zbytků. Řekla bych, že některá HM jsou na tom líp, třeba v Pze v Letňanech mi přišlo, že toho mají hodně. Já jsem tedy až do těď vystačila s těhu pláťákama a tříčtvrtákama v létě a teď mám dvoje těhu jeansy. Jo a dva trošku delší svetry, aby mi nelezlo břicho ven, jinak jsem nic těhu nekupovala. Do triček se vlezu, krátký schovám do toho pružného pásu přes bříško a je to. Jen nvím, jestli by to nechtělo nový ponožky se zdravotním lemem, nějak mi začaly otékat nohy kolem kotníků ☹

evuse
4. pro 2008

Jo Kozinko, co když budeš muset s televizí hubnout přes vánoce ? To by bylo asi o nervy, všude takových dobrot... Držím palce, Dr. Kateřina je bezvadná 🙂

kozinka
4. pro 2008

kackabrcka: ahojky! 🙂 V CaA jsou super hadříky jak na těhule, tak větší rozměry a na mimíšky ani nemluvím..😵 nakupuju tam skoro pořád a ty slevy co tam mají to je vždycky taky super.
To jak jsem cítila pohyby to nejde snad ani popsat 😵 je to spočátku jako kručení v bříšku (nevím k čemu to přirovnat) pak to zesiluje jako by na tebe někdo ze vnitř ťukal 😵 a pak to jsou kopačky jak do balónu..😀 ale je to nádherné!! 😵 Už cítíš???

Jinak holky s tím počítám, že mě uvidí všichni známý a nijak se toho nebojím ani se nestydím v jedné soutěži už jsem totiž byla..😅 a tam mě viděl asi celý národ.. 😀 možná i vy 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru