Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

michala.l
8. zář 2009

jenn, ale ja nechudnem lebo chcem alebo preto, ze drzim dietu 😀 ... proste to ide samo 😀

michala.l
8. zář 2009

a ovocie mi zakazali ☹ , vraj mam radsej zeleninu ... ale inak papam vsetko, len menej lebo mam hned pocit, ze prasknem ... , ale vyslovene sladkosti nepapavam - tie som nikdy nejedla ( i ked to znie neuveritelne) ..
My mame diabetes v rodine a este k tomu aj nadvaha a hned je rizikova skupina na svete ..., ale s priberanim to asi nesuvisi, ked ja mam uz dole 7 kg od zaciatku tehu ... 😒

jabera
8. zář 2009

jenn, ale michale to chudne akosi samo, ona za to asi ani nemoze...

no a nechcem ti brat optimizmus... plne kojim uz 6. mesiac... beham hore dolu, ale zas, co si budeme hovorit... moc toho v 2 izbovom byte nenabeham. a zvacsa aj tak trcim priamo pri nom.. no, proste nechudnem, to ta ubezpecujem. ale su baby, ktorym to tak funguje. urcite niekde su, hahaha. mam ale pocit, ze to su tie, ktore boli tenke pred otehotnenim.

byggy, jasne, kazda je podla mna krajsia, ked je s brusiskom. to tak skryva tie sadelne pneumatiky.

jenn44
8. zář 2009

michala, jaaaaj 🙂)) aj ja som zo zaciatku chudla... ale na konci? fuha, to som ani nepocula... mne sladkosti enormne chutia... 🙂) teda teraz...
jabera, nebeeeer iluzie 🙂 tak dufam... 🙂 ale tak vies, doteraz som skoro nic doma nerobila, byvala som s rodicmi, a vsetko sa zmenilo po svadbe, staram sa o manzela, mam vlastnu domacnost, varim kazdy den, chodim do skoly, cakame babo a k tomu mame 30kiloveho havinka, ktory krasne plzne, tak denno denne beham s vysavacom (v istych obdobiach), takze sa spolieham, ze schudnem :D

mirunda
8. zář 2009

Jen44, taky nechci brát iluze, kojím a kojím, lítám kolem mimča, bydlíme v podkroví baráčku, takže hooodně schodů (3. patro) a po porodu mi zbylo 8kg ☹ 😒 😠 😖 😢 😝 Jsem z toho nešťastná - protože se do ničeho nevejdu.. ale pozor - dneska jsem měla na sobe kalhoty, který jsem nosila před těhu.. 😀 Akorát dřiv mi byly větší a teď jen tak tak 😀

Michal, nepiš nám tu to tvoje hubnutí v těhu, nebo tě vyloučíme 😝 😀 😀

mirunda
8. zář 2009

Holky, já začala hrát normálně nějakou hru přes ten blbej facebook a pořád u toho musim sedět 😀 Mám tam svojí farmu, takže pěstuju zeleninku, ovoce, zvířátka 😀 Je to hrozná prča, ale já se od toho nemůžu odlepit 😀 😀

michala.l
8. zář 2009

Mirun, no ja teda napisem aj o tom, ako som pri prvom tehu sice tiez moc nepribrala, ale po porode pocas kojenia som na seba supla skoro 10 kg za rok 😀 , tak dufam, ze po tomto tu uz mozem ostat 😅
Na facebooku hram aj ja ...ale ja mam len zvieratko o ktore sa staram 😀

byggyt
8. zář 2009

baby tá hra to neni ten farmville či ako sa to volá? aj ja to chcem hrať ja hrávam na kompíku The Sims.
Je tá hra v angličtine?

Ozaj dnes som jedla pukance a sa mi odfajčilo zo zuba a to som nejedla to tvrdé.

jabera
8. zář 2009

baby, aj ja chcem hrat take hry!!!!!!!!!!!! doteraz som sa branila sa tam zahlasit, ale toto je dovod.

byggy, tak to je pekne naprd, ten zub. ja som tiez o jeden dosla, teraz uz jedavam vapnik v tabletach.

jabera
8. zář 2009

mirun, specialne pre teba ako vystraha:

ttp://tvnoviny.sk/spravy/svet/nastavajuca-nevesta-hladovala-zomrela-par-dni-pred-svadbou.html

ps: aby sme teba nevylucili s tvojimi 8 kg navrch... to tak mat, sama sa vylucim, ze sem nepatrim.

michala.l
8. zář 2009

Ja mam navrch 50kg 😅 , takze vediem 😀

michala.l
8. zář 2009

ja hram len pet society ... teda na facebooku ... a okrem toho som zavislacka na traviane 😝

mirunda
8. zář 2009

jo, je to Farmville 😅 A je to hrozná závislost.. něco jako ten Travian, ale ten jsem NASTESTI nikdy nehrala, ale mam kamarada, co to hraje dodnes, jezdi na nejaky srazy Travianaku a tak.. 😀
Tak se tam holky přihlašte a najděte si mě, aspoň budu mít víc sousedů, to je taky důležitý.. 🙂
Jaberko, určitě se tam přihlaš!!!Budem přátelé i po Facebooku (kterej jinak nesnášim!)
Jdu si přečíst o nevěstě.. 😀

mirunda
8. zář 2009

To je drsný s tou nevěstou.. mno, to abych hubla už teď.. ☹ Nejvíc mě štve, že jak kojim každý 2 - 2,5hod, tak nemůžu třeba chodit nikam cvičit.. ☹ Grrrr Nechci bejt nevěsta tlustoprdka 😝 😠

zuzkaaaa
8. zář 2009

ahojte babenky tak ten farwille hrám aj ja 😀 moje meno na facebook-u je Zuzana a Jozef Pónya tak čakám ktorá ma prvá najde 😀

pocahontas35
8. zář 2009

Ahojte baby, konecne som si vas docitala, ste sa poriadne rozpisali.

Michala, ja to tiez nechapem, ze takto chudnes, aj ja chcem 🙂 A mas pravdu, 7,9 nie je vobec kriticke ...

Jaberka, info pre Teba a 😀 ja som pribrala 3 kg ... co narobim, doktorka mi vravela, ze nemam riesit svoju vahu teraz, ze to budem potom ....

Dnes som bola v poradni, zatial je vsetko OK, videla som male, ako sa hybe a kope, bolo to velmi mile. Mozno ste sa usmiali, toto uz mate vy davno za sebou 🙂 kym mna vsetko len caka. Koncom mesiaca idem na krv, na vrodene vyvojove vady, tak dufam, ze vsetko dobre dopadne. 🙂

Buggyt, drzim ti palce na zajtra, nech to dobre dopadne 🙂

mirunda
8. zář 2009

Zuzi, mám tě, tak jsem ti poslala žádost, aby sis mě přidala do přátel.. 🙂 Pak ti hned pošlu žádost, aby ses stala mým sousedem na farmě a pošlu ti nějaký hezký dárek, zvířátko nebo stromeček.. 😉

mirunda
8. zář 2009

Pocahontas, já jsem brečela, když jsem byla poprvý na UTZ, kdy jsem viděla mimi, jak se hýbe, že máš 20 prstů, že má páteř a tak.. fakt mi tekly slzičky, jak to bylo rozkošný.. a jak se cítíš?Nějaký ranní nevolnosti?

jabera
8. zář 2009

mirun, ja sa pocuram z teba!!! idem sa teda aj ja prihlasit, ale ja som bola vzdy odporca faceboku, ale toto je vazny dovod, to musim. boris bude cumet.... hezky darek je tiez spica. no, uvidim, ci to dokazem sa tam nainstalovat.. idem sa najprv osprsit a budem dufat, ze bart sa neprebere...

pocahontas, to si pis, ze sme boli poondene z kazdeho ultrazvuku! ked to videl boris, normalne prestal dychat. vzdy som sa strasne tesila. az ti zavidim, ze mas toto krasne obdobie pred sebou. a ked sa robi ten velky uzv, tusim v 20. ci kedy, to je take uzasne... jaaaaaaaaaaj.. a teraz je to taky uvrestany valibuk,a le stale som z neho rovnako rozcitlivena. ved my si pozerame jeho fotky, ked zaspi, uz si hovorime, ze nie sme zdravi....

jabera
8. zář 2009

michal, ja som citala, ze si zavislacka na trave, hahahhaahha.
inac, moc nefrajer s tymi 50, ja mam 40, to uz je zajedno.
hahahah, ved tolko by sme vazit mohli...

evuse
8. zář 2009

Holky doprčic, já se snad na ten Facebook přihlásim taky. A to to z duše nesnášim, protože o tom kaldej plká 😝 . Už takhĺe jsem furt na netu a ještě budu hrát! A je na tý farmě i kočička ??? Nebo dvě ???

jabera
8. zář 2009

hahahah, evi, uz aj ty? a ja zaryta odporkyna... idem to skusit. ja hry zboznujem a potom neviem nic urobit... nic nestiham a este aj toto. urcite tam budu kocicky!

evuse
8. zář 2009

Holky mě se dneska udělaly dva pekelný opary na puse. A to jsem si zrovna minulej týden uvědomila, že jsem už hrooozně dlouho žádnej neměla. A už je to tady. Musím se hlídat, jsem zvyklá Terezu pořád oňuchňávat a pusinkovat, tak aby to nechytla ☹
To je jak naschvál, jak na pomyslím, je to tady. To se mi stává poslední dobou nějak často. Třeba si vzpomenu, že se Tereza dlouho nepočůrala při přebalování a druhej den mě pokřtí hned 2x. To samý s jejím blinkáním.
Stává se vám to taky?

mirunda
8. zář 2009

Holky, já to taky nesnášim, nepíšu tam žádný příspěvky, jen odepíšu, když mě někdo napíše zprávu.. začala jsem asi před 14-ti dny hrát tu farmu a jsem z toho celá vedle 😀 Nemám tam ani moc kamarádů, nikdo z mých blízkých to nepoužívá.. Můj jeden kamarád tam má přes 200 přátel - nechápu..
Kočička tam bohužel není.. 🙂 Ani dvě.. 🙂

mirunda
8. zář 2009

Evi, já na opary netrpím, ale jednou jsem chytla opar kolem celý pusy, to bylo fakt hrozný!!!A pak jsem za 9 měsíců porodila 😀 Normálně jsem ho měla až do 6. měsíce těhu.. tak abys nebyla taky 😀 😀 😀 😀 A to jsem si tenkrát dělala z Kuby prdel, že takovejhle opar je první příznat těhotenství a ejhle 😀

Holky, já jsem matka!!!Jak máme to debilní spací patro, tak mi Lili usnula v náruč a já ji tam nesla a nějak jsem to nevychytala s nohama nahoře a upadla a HROZNĚ jsem s Lili praštila o zeď!!!Já jsem taková blbka.. schytala to do hlavička, beruška moje.. tak plakala, já taky.. tak jsem běžela dolu za Kubou, ještě pracuje v kanclu.. tak hledal na netu, jaký jsou příznaky otřesu mozku u malých dětí..tak snad to bude dobrý.. zase usnula.. bude tam mít minimálně pořádnou bouli a já se v noci nevyspim a budu jí pořád kontrolovat.. chudinku.. 😒 ☹ 😢 😢 😢 Jsem tupina!!!

mirunda
8. zář 2009

Koukám Zuzi, že ty na tý farmě jedeš jako blázen.. 🙂

jabera
8. zář 2009

jezis, mirun, chudinka lilinka... ale vies co, ja to chapem, ja ti mam z tohto fobiu od bartovho narodenia. ze sa potknem,alebo mi vypadne, ze ma sekne v krizoch... no, snad je ok... uz som sa prihlasila na tej kravine, len neviem ako sa dostat k tej hre, snad sa mi to podari.

evi, poznam take, co spominas. ja som to casto mavala s chorobou. ze som si povedal, ze super, uz som dlho nebola nachcipana. a o 2 dni uz citim hrdlo... alebo kedysi davnejsie som mavala, ze uz som strasne dlho nebola v nemocnici a potom sa nieco udialo a hospitalizovali ma... uz som nad tym uvazovala, ze co to je, mozno clovek uz niekde v zadnom mozgu ma tu chorobu, lne si to v normalnej hlave este neuvedomuje... alebo neviem,c im by to mohlo byt

mirunda
8. zář 2009

Jaber, snad bude ok.. ale já mám o ni takovej strach.. nepřežila bych, kdybych jí ublížila.. 😢
najdi si mě tam - jsem tam pod jménem Mirka Horáková. Klikni na mě a dej "přidat přítele" (nebo tak něco) a pak "poslat žádost o přátelství" (nebo tak něco 🙂 ). Já už jdu spát, ale zítra ti to potvrdím a kdyžtak ti s farmou něco poradím.. nebo Zuzka může taky, tak už je zkušená, už je daleko 🙂 Tak dobrou noc holky papa

jabera
8. zář 2009

baby, ja tam neviem najst tie hry... ja som blba. ako sa to robi?

evuse
8. zář 2009

Mirun nejsem, zrovna mám mens.. 😝 . Když vidím, jak je Tereza šikovná, možná by se do porodu naučila i na nočník 😀 . To by bylo fajn. Pořád nevím, jak dlouho čekat s druhým mimčem. Jakou pauzu plánujete vy?

Chudinka Lili, to se stane. Já když Tereza byla maličká, měla pořád před očima, že jak jí tu nosím po bytě, tak jí jednou hlavou bouchnu o futra u dveří. Úplně jsem to viděla v jasných barvách a čekala, kdy se to stane. Nestalo a teď už jí nosím vertikálně, takže se to ani nestane. Ale zrovna včera za mnou přilezla do kuchyně a jak tam seděla u šuplíků, tak se předklonila a bouchla se o madlo u šuplíku. Řvala jako blázen a pak se jí těsně vedle oka objevil šrám, má tam i trošku stroupek ☹ jak si odřela kůži. Tak jsem to madlo z obou stran obalila starým tričkem. Je to tady jako u skleněného muže v Amelii z Montmatru. To je můj veleoblíbený filmík.

Mirun jen dej s Lili pár dní pozor na to, aby nezvracela, nebyla apatická a podobně.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru