Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

frufrunka
19. lis 2013

@azonto Ahojky, tak já mám stejný problém... ☹ Myslím, že naše váhová kategorie nemůže mít nikdy takové to hezké kulaté bříško. Já měla oba kluky rozteklé kolem dokola, nahoru i dolů, prostě vak, když jsem si lehla na bok, tak to břicho vyteklo přede mě, no prostě krááááása! 🙂 Taky mi to teď visí dole, je to vytahaná kůže a špek. Problém mám i s tím, že mě čeká plánovaný císařský řez (už třetí) a při každém těhotenství jsem měla víc a víc kilo (poprvé jsem šla rodit s 80 kg, teď to bude v nejlepším případě o 15 víc), což doktorům asi práci neulehčí. Než jsem otěhotněla, začala jsem hubnout a cvičit, ale vydrželo to jen 14 dní, pak jsem zjistila, že jsem těhotná. Teď už musím jen ležet, poslední 3 měsíce v nemocnici, to bude panečku postava! Mám za cíl po porodu na sobě hodně zapracovat, ale děsí mě, jak tady holky píšou, že to pak dolů prostě nejde (naposledy jsem držela "dietu" ve dvaceti, to stačilo vynechat večeře a váha letěla domů sama)... Kamarádka podstoupila po zhubnutí abdominoplastiku a břicho má naprosto super, jen pupík se jim nepovedl, to teď překryla tetováním. Tak mám aspoň motivaci - že se té kůže jde zbavit, jen ještě shodit ty špeky pod ní... :-/

cekatelkadvojcatek
21. lis 2013

ahojky holky, přidávám se mezi vás a chci se zeptat, kde jste nakupovaly oblečení? chtěla bych nějaké těhotenské kalhoty na zimu...vydrží mi jedny na celé těhotenství? koukala jsem v HM a tam mají jen do 46...díky za rady....jinak jsem dala do bazárku hrozně hezkou tuniku, nerada se s ní loučím, ale co se dá dělat🙂

sesilia
21. lis 2013

@betty2 ahoj, prosim ta a to ako sa ti podarilo schudnut pri tehotenstve 11kg?

betty2
21. lis 2013

@sesilia měla jsem těhotenskou cukrovku, takže dietou 😉 když jde do tuhého tak mám vůli a opravdu to dodržuju, ale už jsem ve stravování polevila takže kila jdou zase nahoru 😉 je to boj, hlavně jíst pravidelně, v menších dávkách, vynechat sladké a tak...

inngrid
22. lis 2013

nejaká xxl tehulka práve v tomto case sa tu nenachádza? ze by sme si spríjemnili čas 🙂

kettm
22. lis 2013

@cekatelkadvojcatek já jsem koupila super rifle od Nextu na MMB nebo ráda nakupuju v Kiku.

Holky tak jak jsem se pořád držela + 6 kg tak teď začínám 8 měsíc a už mám 9, začíná to nějak letět nahoru, přitom jím stejně, možná mám méně pohybu, to jsem teda zvědavá na jaký cifře se zastavím, už teď se mi dělá z toho numera na váze zle, no snad to po porodu dolů půjde.

inngrid
22. lis 2013

@kettm 6kg a si 8 mesiac ved to je krása či?
btw v kiku majú aj pre tehulky oblečnie či kupuješ vačšie velikosti?

kettm
22. lis 2013

@inngrid no není to moc ale celkově mám 117☹ v kiku těhotenské nemají, ještě se vlezu do 46/48 velikosti, chjo kdy jsou ty časy co jsem měla 71 kg:-/

inngrid
22. lis 2013

@kettm takze si začala tehu na 109? a to rátat od ktorého tyzdna tu počiatočnú fahu a tlak v poho? ja mam trošku problem s tlakom pre vahu si myslim

inngrid
22. lis 2013

@kettm tak hej je to dost ale 8kg je super fakt a ked sa citis ok tak je tiez fajn a neboj po pôrode budeš okolo mimča behat zhodiš 🙂

kettm
22. lis 2013

@inngrid na 108, tlak mám v pohodě, i těhu zvládám dobře, jediný co mě fakt bolí je stydká kost. Cukrovku taky nemám.

kettm
22. lis 2013

@inngrid u prvního jsem začínala na 87kg a šla rodit se 115 kg, do roka bylo vše dole, já hrozně nabírám ze stresu v práci, obaluju nervy sladkým, tak snad když budu doma tak to dolů půjde. ☹ Úplně se za tu váhu stydím.

evikmi
22. lis 2013

ahoj holky, jestli mohu, přidávám se k vám 🙂 jsem taky baculka - teda já osobn se nazývám trochu jinak,ale to je jedno - taky mám "problém" že nemám to těhu bříško krásný kulaťoučký, co majíholky v mým stádiu těhotenství... jen špek ☹ ale taky jsem zjistila, že se už vlezu jen do dvou kalhot :-/ a to jsem přibrala jen kilo zatím :-/ asi tepláky to jistí 😀 mám i jedny těhu lacláky,ale jelikož jdu celkem do šířky, asi se do nich nevlezu jak trochu naroste břušek :-P

inngrid
22. lis 2013

@kettm ale no teraz ked si tehotná to zahod za lavu potom to budeme riešiť ok?

inngrid
22. lis 2013

@evikmi a kolko si pribrala čo si tehu? tvoja počiatočná vaha?

evikmi
22. lis 2013

@inngrid zatím jen kilčo mám navíc .... počátečný 79 .... ale jelikož jsem prťavá (155) , je to moooooooc .... jinak dr mě uklidňuje, že zatím je váha OK,ale obávám se, že dvacku zlomím úplně s přehledem ☹

inngrid
22. lis 2013

@evikmi ale no pozri kočka tu kettm je v 8 mesiaci a pribrala 9kg tak moc nestresuj kym to tu nie je a máj je čo chvíla tu 🙂

1velrybka
22. lis 2013

Ahoj holky, můžu se taky přidat? Jak už moje přezdívka napovídá, připadám si tak trochu jako taková velrybka🙂)) A to jsem se na MK přihlašovala ještě netěhotná.

inngrid
22. lis 2013

@1velrybka jasné pridaj sa a uz si tehu? 🙂

evikmi
22. lis 2013

@inngrid však dr mi říkal, že mám být v klidu,ale já se podívám jen na suchou vodu a přiberu ... ale uvidíme, moc toho sice nejím,ale i tak ... navíc jsem na rizikovém a mám furt ležet, tak kila půjdou nahoru tak jako tak :-/
jak jsem psala, mám soce zatím jen kilo navíc,ale už se nevejdu skoro do žádných kalhot ☹

monik13
22. lis 2013

čauky hoolky... taky patřím sem ,tak se přidávám🙂) Já jsem baculka,těhulka xxxl 🙂)

inngrid
22. lis 2013

@evikmi ja sa odvzaim u nasich cez víkend 🙂 a prečo si na rizikovom ak to neni tajomstvo

inngrid
22. lis 2013

@monik13 tak to môzeme spolu ja budem asi v júli rodit a ty v júni budeme spolu tu bačovat 🙂

1velrybka
22. lis 2013

@inngrid Jo, jsem 🙂

evikmi
22. lis 2013

@inngrid už jsem 7x potratila.... to bude asi největší důvod

1velrybka
22. lis 2013

@evikmi Ahoj, taky jsem na rizikovým a ležela jsem 2 měsíce. Teď už sice neležím, ale pohyb mám naprosto minimální - jen krátké procházky, nechci to přehánět, přecijenom mám strach pořád.

monik13
22. lis 2013

@inngrid no super🙂)

inngrid
22. lis 2013

@1velrybka tak super a kolky tt si?

monik13
22. lis 2013

@inngrid a ty jsi ? kolik tt

inngrid
22. lis 2013

@evikmi fuuu tak pevne drzím palčeky aby to vyšlo ale tak si v 14tt tak snad uz najhoršie je za vami

@1velrybka a ty si tiez pre to na rizikovom či?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru