Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

anetadr
20. led 2013

@potvorkova díky🙂 jsem děsně napnutá, jestli to klapne hned na poprvé - s prvním dítem se nám to tak povedlo, ale to jsem měla o dost míň. Tak uvidíme🙂

l.u.c.i.e
20. led 2013

@anetadr, uvidíš, že klapne 🙂 Držím palce.

anetadr
21. led 2013

@l.u.c.i.e diky

l.u.c.i.e
23. led 2013

Ahojky, nemáte někdo zprávu o Terce? Pravděpodobně už je asi maminkou 🙂

evikj33
24. led 2013

Ahoj holky tak už jsme doma z porodky.Děti se narodili 14.1.2013 po vyvolávaném porodu nakonec akutní sekcí ☹ malej byl přidušenej a nalokanej plodovky.Byly na Jipu a pak jsme museli na pár dnu na neonatologii.

l.u.c.i.e
24. led 2013

@evikj33, obrovská gratulace. Hlavně, že vše dobře dopadlo a děti jsou v pořádku a zdravé! 🙂 Jak to zvládáte?

lenushka_th
24. led 2013

@evikj33 gratulujem a detičkám aj tebe vela zdravíčka 🙂

misha1104
25. led 2013

@evikj33 Gratulujem k babatkam.....

evikj33
25. led 2013

Holky všem mooooc děkujem za gratulace,zatím to jde nejhorší je noc,navíc mn nejde kojo tak jsme na BeBe,ale snažím se a nevzdávám tak do toho ještě odsávám atd... kupodivu ještě funguju 😅 mám dole cca 10kg a ještě mám dost oteklé nohy,to se mně ale udělalo až po tom CŘ a Epiduralu,jak jsem nemohla hýbat nohama.Tak se držte holky.Ja se zas ozvu. 😉

l.u.c.i.e
25. led 2013

@evikj33, hodně sil a užívej si to. Za chvilku tu budeš mít batolata, jak to rychle utíká 🙂

veverka.terka
28. led 2013

@evikj33 ahojky, dodatečně moc gratulu k mimouškům 😵 😵 😵

veverka.terka
28. led 2013

@evikj33 měli sme to hodně podobný ten prood- taky sem nakonec musela na vyvolání a taky to nakonec skončilo akutní sekcí kvůli špatným ozvám a zkalené plodovce, ale jinak sme v pořádku 🙂 😉
takže hlásím, že se nám narodila v pondělí 21.1. v 9.50 Julinka s mírama 49cm a 3230g, porod byl akutní sekcí a všechno dopadlo dobře a obě sme v pořádku. už od pátku sme doma. malá je docela dálbel, v noci je to děs, někdy nespí vůbec, jindy se to dá, tak uvidíme. je to teda pořádně náročný, jak psychicky, tak fyzicky a někdy sem šíleně vyčerpaná a pořád se mi chce brečet, že to nezvládám, že sem neodpočatá, že nevím, co dělat, když malá brečí.... ☹

l.u.c.i.e
28. led 2013

@veverka.terka, takový stav je normální. Taky jsem si tím prošla. Pokud se malá kroutí tak má prdíky. Taky můžeš mít málo mlíčka a může mít hlad. Případně jí zkus i ručičiky zabalit do zavinovačky, aby měla pocit těstnosti jako v bříšku. Na malého toto zabíralo a uklidnil se. Spal mi lépe.

selecta22
28. led 2013

@all baby kedy Vam uz bolo vidiet brusko?

l.u.c.i.e
28. led 2013

@selecta22, mě bříško vyskočilo až v 25 tt

evikj33
28. led 2013

@veverka.terka Taky jsem na vás myslela,že jsem tě tady nezahledla.Tak hlavně že to dobře dopadlo a jste v pořádku.Moc gratuluji a o psyco stavech vím své.Naštěstí noci už jsou lepší.Vyčerpaná jsem hlavně nadránem,jak se rozední je to lepší a jinak taky občas tápu když mrčí a brečí.RTo je normální a k těhu to patří a hlavně k 6nedělí.Ono se to upraví a bude lépe.Opatrujt te se. 😉

selecta22
28. led 2013

@l.u.c.i.e dakujem Luci, pytam sa preto, lebo sme tu vsetky predpokladam nie vychudnute modelky a zaujima ma ci takym zenam vidno brusko skor alebo naopak neskor ako stihluckym dievcatam.

kamino
28. led 2013

@veverka.terka Koukám, že jsme dopadly stejně, taky slábly ozvy a SC... vyderzaj pioner...nám pomohlo nošení, zavinutí a syčení 🙂 Zkus si stahnout tzv bílý šum na netu a zkus jí to pustit...Bobeš se po tom zklidnil. Jo a ještě jsem houpala ve vajíčku...ono to s tou jizvou šlo pěkně blbě, tak jsem si vzala kočár dovnitř a houpala v kočáře. Snad ti něco z toho pomůže...

lenushka_th
28. led 2013

@selecta22 myslim ze na chudych dievcatach je skor vidno vykukajuce brusko ako na tych co su silnejsej postavy .. mne bolo vidno cca v 20tt .. ako ja som si videla na sebe zmeny aj skorej ale tak ozaj ze si to uz aj ostatny vsimali asi okolo 20tt .. ale ty nevypadas ze by si patrila medzi xxl zeny 😀 v dobrom samozrejme

mahulenka87
31. led 2013

mamičky a tehuľky XXL 🙂 kedy vám začalo rásť bruško? Ja mám stále iba moje tukové a žiadne tehu... :-/

mahulenka87
31. led 2013

@selecta22 práve som takú otázočku napísala aj ja 😀 Ja som v 14.tt a vôbec žiadne bruško. 😕

selecta22
31. led 2013
boga28
31. led 2013

@mahulenka87 mne až tak v 25 týždny a teraz už ho riadne vidno.

zitaje
1. únor 2013

Mne brucho zacalo rast az v 5. mesiaci. Znami si ho vsimli az 6. mesiaci a jeden moj kolega si ho ledva vsimol v 7. 😀 😎
A to som vtedy este nebola az taka xxl, iba povedzme xl.
ALe myslim ze to zavisi aj od toho, ake velke je babo, aj od postavy a tak...

odabinka
7. únor 2013

Mne tiez az v 5tom mesiaci zacalo rast, ale potom pekne rychlo. Po porode som schudla 30kg (este stale som xxl) no dufam, ze teraz to brucho bude vidiet trochu skor 🙂 Uz teraz som kazdy den pred zrkadlom 🙂

martjjja
11. únor 2013

Ahoj holky, trochu se zapojím do diskuze...bříško se hezky rýsovalo tak od půlky, ale i to je relativní, nezáleží až tak na váze.

Taky bych měla otázku, nechávali jste se profi fotit v těhotenství? Já mám nejvyšší čas a pořád koumám, jak ty fotečky vyřešit. Přece jenom-těhu bříško je krásně veliký, ale po stranách a dole na bříšku ty špíčky prostě pořád jsou, o zadku nemluvě...a to bych na těch fotkách mít nemusela 😉 Máte někdo hezký fotečky, kde je to ideálně zamaskovaný?

lomanta
11. únor 2013

@martjjja Tak já teda o focení ani nepřemýšlela, protože moje bříško vypadá jak kdybych přibrala 15kg (a to mám nahoře 5kg) a né že jsem těhotná. Tak budem fotit, až bude malé venku 😉 Tohle se jako fakt fotit nedá 😀

anejka83
11. únor 2013

@martjjja koukni se ke mě 😉

martjjja
11. únor 2013

@anejka83 Máš nádherný fotky, díky moc za inspiraci 🙂

@lomanta Ono se to bříško ještě hezky vyloupne, uvidíš 🙂

lomanta
11. únor 2013

@martjjja My dvě jsme ale ve stejném týdnu 😀 Na druhou stranu jsem i trochu ráda, že není tak vyboulené, protože mi aspon skoro vubec nepřekáží 😉 Ono asi jeste trochu vyleze, to jo, ale fotit se par dni pred terminem uz nechci, jako si nepřipadám na to, abych se nechávala fotit 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru