Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

mambba
12. dub 2013

@vendyseeek ty kolko vazis?

maria_mathis
12. dub 2013

@tehulkaxxl Ja tych 50 kg mam na jeden bok!!!! Ja som tiez nikdy nebola ziadna vychrtla baba a pri mojej vyske 180 cm... No co vam poviem, vsak to nie je ani mozne - kostra mi mozno tolko vazi!!! 😀

maria_mathis
12. dub 2013

Ahojte, aj ja sa sem pridavam!!!! Pri prvom dietati som pribrala 29 kg!!!! Zhodila som 10 kg v porodnici (bolo vtedy nesmierne horuce leto)... no a potom doma to bolo vzdy hore-dole 5 az 7 kg.. Krute diety!!!!! Nikdy nedosiahnute moje sebazaprenia... Nakoniec som sa na to vy.... kedze chceme druhe babo!!! 🙂
Ale nechcem pribrat viac ako 8 kg!!!!! Jednoducho nezrat!!!!!! 🤐

l.u.c.i.e
12. dub 2013

No holky, při prvním těhu jse vůbec nepřibrala. Šla jsem rodit z výchozí váhou. V porodnici jsem nechala 8 kg, když jsem kojila, tak jsem nehubla ani nepřibírala, jak jsem ubírala kojení, tak váha šla pomalinku nahorů a po ukončení kojení mi váha vylezla ještě o 5 kg více než při prvním těhu. Kéž bych teď to měla podobné. Už se pomalu teď do ničeho nevejdu. Ale co, důležité je, že mimi je v pořádku, ne?

kamino
12. dub 2013

@rehonka ani ne...jedla jsem vsechno,ale p troskach a hlavne jsem chodila kazdy den na prochazky se psem 😉 kdyz jsem pracovala,tak na to nebyl cas,tak jsem si to v tehu nalezite uzivala 😉 naposledy jsem s nim byla asi 10 hod pred porodem,uz ve slabych kontra,aby se to rozjelo 😉 sice nerozjelo,skoncilo to SC,ale mela jsem dobry pocit 😉

mispulina912
12. dub 2013

Ahoj ráda bych se mezi vás přidala......... jsem ráda že jsem našla tuto debatu, jsem ted po KETU které se nezdařilo..... a pořád slyším od doktoru kolik vážíte,kdyz jim řeknu 95kg tak se zarazí a jen řeknou ...... no chtělo by to pár kileček dolů..... ono se jim to řekne .Ted co jsem brala hormony tak zase nějaký kila nahoře,hrůza.

pajmou
13. dub 2013

@mispulina912 neves hlavu vaha jsou kecy! 95KG jsem mela naposledy na zakladce😀😀

l.u.c.i.e
13. dub 2013

@mispulina912, ono to asi záleží na doktorech. Jsem již 3x po IVF a nikdy mi nic špatného ohledně váhy neřekli... Jen mi vždy zvýšili dávku nějakého léku, která se odráží od váhy. Nic víc.

aneet112
13. dub 2013

Babulky,nepatrim sice do vašej temy,ale mam obchod z tehu vecami a možno mate problem obliecť sa......nie je problem dať vedieť a dohodneme sa...... 😉 aneet112@gmail.com,či leginy XXXL alebo trička....ved každa tehulka je krasna,držim palce vam aj vašim babatkam v bruškach

mispulina912
13. dub 2013

@pajmou
@l.u.c.i.e já si to taky myslím , první IVF mi právě stopli kvůli tomu že jsem nereagovala na léky .Při druhém zvýšily dávky a hle podařilose jít na odběry ale zase né transfer nebot jsem měla zas hyperstimulač.syndrom.... Pak KET a to se nazdařilo,tak uvidíme ted co se mnou budou dělat.... děkuji za podporu...

pajmou
13. dub 2013

@aneet112 pisnete mi web

Holky drzim vam vsem palce a na vahu nekoukejte vecer az pujdete spat myslete na to co si přejete a rano tez urcite se vam to splni jako me,kdo cetl tajemství vi o cem mluvim🙂

mispulina912
14. dub 2013

@pajmou děkujem a to tajemství to je knížka......

pajmou
14. dub 2013

@mispulina912 jj knizka porid🙂

mispulina912
14. dub 2013

díky za tip............. ted budu mít na čtení čas....

007kacabaja
14. dub 2013

Ahojte holky, moooc Vám tady fandím, před 10 týdny jsem taky patřila k vám snažilkám snažily jsme se cca 2 roky a z toho 1,5 roku jsem chodila do zlína na reprodukční oddělení Tomášov, kde nám pomáhali k miminku. Bylo to tak pro mne vždy hrozné když jsem nedostala menstruaci třeba už 3 dny tak jsem byla natěšená udělala jsem si těhu test a pak nic a večer to přišlo tak jsem to pokaždé oplakala, manžel vždy mě podržel a říkal že to půjde a byl hodně mojí oporou i když jsem si připadala jak magor furt kde jaké píchnutí v břiše a oddálená menstruace a hned testík a zase nic zase brekot. Pak jsme měli další pokus brala jsem glostík a šla na vyšetření před ovu a doktorka mi řekla že z tohodle pokusu na 80% nic nebude že tam mám jen 2 folikuli naběhlé jinak to nevipadá doobře že až příště. A já ten měsíc pila kontryhel a pila Femigard takové kapičky kde je mnoho vitamínů na podporu početí, a pak jsem si píchla 36 hod před ovulací pregnyl na vyvolání ovulace a vajíček bo jsem přirozeně neovulovala, pak se menstruace nedostavila a já se už bála udělat těhu test bo jsem si říkala že budu zklamaná a po 8 dnech jsem se rozhodla jít na gyndu a ono ejhle!!! Bylo to tam!! Takže nevím co mi pomohlo zda-li Femigard, či kontryhel a nebo to že jsem ten měsíc na to tak netlačila a nedávala tomu šanci když mi to doktorka řekla, takže zapůsobilo asi jedno z druhým a ted v sobotu už budu v 11TT takže holky nevzdávejte to !!!!!!! jednou to příjde!!! skuste si odpočinout a na chvílu to z té hlavy dostante !! držím pěstičky všém. Vážím 130 kg a váha není až taková příčina jak ta psychika o tvrdil můj dokor a je to tak tak hodně zdaru.

pajmou
15. dub 2013

@007kacabaja úžasný mam velkou radost🙂

zitaje
15. dub 2013

Caute tehule,
neviem preco sem nechodim, vsak sem patrim kazdym svojim kilom - a ze ich veru az-az. 😀 Ja som zacala na 103, teda podla vahy v ambulancii, moja domaca je ku mne milosrdnejsia cca. o 2 kila 😅.
V stredu mam dalsiu poradnu a mam cca. 2-3 kila navyse uz teraz, mala by som si vstupit do svedomia.
Strasne by som chcela priberanie zastavit, dokonca idealne aj nieco zhodit, len ja potrebujem nejaky system, rezim, inak hadzem do seba vsetko krizom-krazom... Ako sa da v tehotenstve nepribrat, ked mi normalne chuti jest? Desim sa, ze pojdem rodit vyse 110 kilova, uz teraz mam pocit, ze ma je privela, som nepohybliva, zadycham sa, no cele zle... ☹

zelvatko
15. dub 2013

holky.. já se vždy bála, že při těhu přiberu strašně moc kg.. a nakonec.. při prvním těhu 8kg - celé léto jsem jedla jen nektarinky.. kilo denně, nebyl problém 🙂)) a teď při druhém jsem nabrala 4kg, a vůbec jsem se nijak nekrotila.. čokoláda v 10večer nebyl problém.. a z porodnice jsem přijela o 18kg lehčí!!nevím jak jsem to dokázala.. asi to byly ty první prořvané noci..

zitaje
15. dub 2013

@zelvatko hm, super, to by som chcela aj ja. Tiez dufam, ze bude leto a budem jest same ovocie a zeleninu, ja to mam rada.

zuksa
15. dub 2013

@zitaje noo ja sa tiez dako neobmedzujem a zatial len 1kg hore... dufam ze to takto dobr epojde aj dalej...

zuksa
15. dub 2013

@zitaje a na leto sa uz tesim ako mala 🙂 cerstve ovocie a zeleninka... strasne sa tesim na melon a kukuricu..

zitaje
15. dub 2013

@zuksa hej, na stravu sa tesim aj ja, ale na potenie uz menej 😅 . Ani odhalovat moje ladne krivky sa mi moc neziada, ale tak nemozem sa uvarit...
Inak ja mam oficialny termin presne mesiac po tebe 🙂 ale vraj to bude skor, tak mozno tiez sept.

zuksa
15. dub 2013

@zitaje noo ja si stale myslim ze porodim este v auguste 🙂 predsa len 5.9 je na zaciatku 🙂 hi hi no na to cerstve jedlo sa velmi tesim... hlavne na ovocie ja milujem meloniky.... jem ich doslova lyzicou a poriadne vychladene 🙂

mispulina912
15. dub 2013

@007kacabaja ahoj to jsi krásně napsala... já ted půjdu na druhý KETÍK PIJU KONTRYHEL A FEMIGARD TAKÉ MÁM DOMA.... ale chtěla jsem se tě zeptat kontryhel jsi pila akolik jsi ho vypila denně a jak dlouho ,jestli jsi ho pila i když jsi dlabala hormony ,já právě také nemá OVU a někdo řekne pít kontryhel od první dne cylku do ovulace...... a ten femigard taky jak jsi užívala moc ti děkuji za odpověd.......... a užívej bříška at jste v pořádku .....

ratatooy
15. dub 2013

@mispulina912 ahoj ja jsem po ketu a kontryhel bych pila fakt jen cca do pulky cyklu pak už je zas nebezpečnej

mispulina912
15. dub 2013

@ratatooy tak to je tak 14dní když mám cyklus 30dní,vid... a jak se cítíš ty .....

katika125
15. dub 2013

@007kacabaja ahoj, gratulujem ti k tehu, kde si si kúpila tie kvapky, ale o čom si písala, čo ti pomohlo. Ja som s váhou na tom tak ako ty, mám za sebou toho už viac, 5xIUI, 2xIVF, 1xKET a z toho dva potraty. Chcela by som to skúsiť ešte prirodzene. Ďakujem

selecta22
15. dub 2013

kontryhel je ak sa nemylim alchemilka ze?

zitaje
15. dub 2013

@selecta22 ano 🙂

mispulina912
15. dub 2013

@katika125 ahojky ty kapky je FEMIGARD od HEMANN.... ale jdou koupit jen netu.... já je brala před rokem když jsem ještě neřešila mimi asi dva měsíce a upravilo mi to menzes ,neměla jsem takové bolesti... akorát jsem ho brala chvíli.... ale mám ho v lednici a zase začnu..... tak at se konečně zadaří

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru