Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

luciasek07
5. bře 2012

@maudn no nevím,jak je to s tím pracákem..teď je to dohromady se sociálkou....taky v tom mám pěkný guláš... vím,že když jsem teď byla na pracáku kvůli pravidelné návštěvě,tak mi paní říkala,že si mě pozve ještě na květen a pak až s rodným listem na odhlášení od nich..takže pak musíš asi na tu část,co vyplácí dávky a k nim zažádat..budu si to vše zjišťovat v květnu..ale taky z toho nejsem moudrá

@eficka já chci na 3 roky..dva mi příjdou málo a 4 moc...do 3 let chceme druhé..nechci moc vělký věkový rozdíl mezi dětmi..

eficka
5. bře 2012

taky to vidim na 3 roky...s malou jsem takbyla a ok..i kdyz ja uz pracovalaod 3 mesicu male.. 🙂

luciasek07
5. bře 2012

@eficka já si myslím,že ty tři roky jsou ideál 😀

tak jsem si uklidila skříň s oblečením a mám tam polovinu věcí....jedna kupička vyřazená příjdek mámě..je poloviční jak já(kéž bych měla její geny na postavu) a druhá polovička ségře

jitulik4
6. bře 2012

@luciasek07 ahoj holky,je to tak že je vše dohromady,až budete mít RL dítěte tak půjdete nauřad práce,ona Vás odregistruje a přepošle interně na sociálku, tam si vyřídíte porodné,přídavky, Rodičovský příspěvek,stačí mít jen vyplněné papíry a RL a vše se zařídí jednou řadou

majacek_83
6. bře 2012

@luciasek07 Taky jdeme na ultrazvuk 15.3. ale předběžně už víme🙂

luciasek07
6. bře 2012

@majacek_83 a co teda předběžně čekáte? 🙂

no já dnes poklidím..jsem maximálně vytočená..volal mi manžel,víc jak měsíc dopředu hlásil,že chce 15. a 16. března volno,že jdeme na utz..z loňks amá ještě půlku dovolené a teď mi volal,že dostane jen toho 15. že šéf zas něco vymyslel..debil jeden....

kosticka32
6. bře 2012

Ahoj holky dlouho jsem tu nebyla,tak vám chcu napsat,že se mi dne 2.3. narodila holčička Emma Sofie,3kg a 50cm.nastupovala jsem se 102kg a dnes na váze máme 92,takže dobrý start a jedu dál do léta chceme min ještě -20kg.

zujanka
6. bře 2012

@kosticka32 blahoželám k narodeniu dcérky a prajem veľa zdravia 🙂

majacek_83
6. bře 2012

@luciasek07 předběžně kluka....🙂 No to chápu, taky by mě mrzelo, kdyby nemohl. My s manželem oba chodíme do práce, takže s těma volnama je to taky pech...většinou si plánuju kontroly buď hodně brzo ráno nebo naopka odpoledne, abychom to stíhali.

beruska81
6. bře 2012

Kosticka32 blahopřeju, ať vám malá dělá jen samou radost.
Holky já jedu taky 15.3. na UTZ do Olomouce na kontrolu po odběrech choriových klků.
My teda čekáme holčičku, budeme mít páreček 🙂

boga28
6. bře 2012

@kosticka32 gratulujem k malému pokladu 😉

boga28
6. bře 2012

kočky neviete niekto niečo proti kašľu poradiť? už sa stým trápim 3 týždeň a neviem si pomôcť 😠

gable
6. bře 2012

Zdravím vás všechny, jsem tady dnes poprvé a docela se mi líbil název 🙂 před těhotenstvím jsem měla 77kg, teď jsem ve 20. týdnu a už mám 85kg. Docela by mě zajímalo, jak jste přibíraly a jak se vám dařilo potom kila sundávat 🙂 Rodit mám v červenci, tak mám takové podezření, že s tímto tempem budu jak vzducholoď 😖

luciasek07
6. bře 2012

@gable vítám tě...koukám máme stejný termín...zatím mám nahoře něco okolo 7 kil...naivně doufám,že pak vše půjde dolů a nejlíp i něco navíc...

gable
6. bře 2012

@luciasek07 tak v to já taky doufám, přibrala jsem totiž 7 kilo ještě před otěhotněním 🙂 hotový čuník 🙂

luciasek07
6. bře 2012

@gable hele já začínala na 91kg.... takže klid..ale bydlíme ve 4. patře a bez výtahu,,tzakže doufám,že při rejdění s kočárkem a nošení prcka nahoru,půjdou přímou úměrou kila dolů 😀

gable
6. bře 2012

@luciasek07 já bydlím v devítce a máme snad sto let starý výtah, tak doufám, že vydrží, páč chodit pěšky s mimčem v náručí.... to bych se raději přestěhovala do sklepa 🙂 a s tou váhou jsem měla limit přibrat do devadesáti kg... teď vím, že jsem byla velmi, ale velmi naivní 🙂 holt, budeme krásně kulaté a měkkoučké 😉

luciasek07
6. bře 2012

@gable no měkkoučká jsem 😀 ale když ráno ležím,tak mi je pěkně vidět jen těhu bříško..jak jsi na tom s pohyby??

gable
6. bře 2012

@luciasek07 Pohyby cítím od minulého týdne, předtím to bylo jen takové bublinkování, nevěnovala jsem tomu moc pozornosti a teď už to jde cítit i když přiložím ruku. Prvně jsem to cítila jen já, protože jsem to hlavně cítila i v sobě, ale včera a dnes už i partner věděl, kdy se přesně hnulo 🙂 a ráno mívám taky pěkně nafouknuté pevné bříško, které ovšem během dne zmizí do měkkých peřinek 🙂

luciasek07
6. bře 2012

@gable já zatím necítím nic ☹ cítila jsem dvakrát bublinky a od té doby klid... ☹ ale je fakt,že to bříško mám kulatější 😀 takové míň špekaté

gable
6. bře 2012

@luciasek07 to přijde každou chvilkou, uvidíš 🙂 nebo spíš ucítíš, já jsem ho poprvé cítila večer vleže na zádech a byla jsem z toho tak nadšená, že jsem nemohla dlouho usnout 🙂 teď už ho cítím i ráno a během dne.... a to jsem ještě před týdnem psala kamarádce, která má termín den po mně, že nic necítím a že si asi ještě dlouho počkám, protože mám bříško natuněné tukem....

milla2012
6. bře 2012

@kosticka32 Kosticko i ja blahopreji k narozeni holcicky a preji vse nejlepsi 🙂

radka_h
6. bře 2012

Už sice nejsem těhotná a ani zatím v dohledné době mimi neplánuje,ale toto téma je mi blízské 🙂 u syna jsem nabrala 20kg kojila sem 10 měsíců a to bylo v pohodě,ale jakmile sem přestala tak sem kynula 😒 A kor přez zimu to neni tolik pohybu jako v létě ( kolo zahrádka dlouhý procházky vejlety atd 🙂 tak každé jaro doufám, že nějaký to kilo půjde dolu.

mercymay
7. bře 2012

@luciasek07 nebooj to pride, ja som akurat vcera pocuvala vecer a tiez ako pise @gable som sa natiahla na posteli do vystretej polohy a zrazu kop kop... 🙂)) take ako bublinky ale riadne silnejsie oproti tomu co bolo pred par dnami. 🙂)) A mozno miminiko nema vzdy naladu kopat.

leila13
7. bře 2012

Ahojte babuľky. Aj ja sa pripájam k téme. Bábätko zatiaľ nemáme, ale plánujeme 🙂 Tiež som riadna bacuľka...pri výške 164cm mám 87kg. Za posledné 2 roky som pribrala 20kg. Či to je z HAk, štítna žľaza alebo čo, zisťujeme. 😖
Dúfam ale, že bábätkám sa viacej páči veľké mäkučké bruško a všetko bude ako má byť. 😵

luciasek07
7. bře 2012

Zdar holky...od rána jsem na nohách..vyvenčila jsem psíka,dala peřiny ven,protože tu máme opravdu nádherně,udělala manželovi falešné tiramisu,omyla kupu nádobí,ještě udělám oběd,dnes bude jen rychlorizoto a pak vyžehlit..a když ě nebude bolet břušík,tak půjdu s psíčkem na procházku

@mercymay už aby to bylo a já byla klidnější

eficka
7. bře 2012

@luciasek07 Tak pekne zacit den... 🙂 Já chci taky tiramisuuu.. 😀 😝 🙂

luciasek07
7. bře 2012

@eficka se stav 😀 tak naprocházce jsme byli se psem asi půl hodiny,protože se seknul,že dál nejde 😀 zmetek mrňavý

eficka
7. bře 2012

@luciasek07 Region Chrudim... ☹ tak mam po tiramisu.. 😒 co mas za psíka..tan muj by smatlal furt..jen mi se nechce..ale taky cekam na manzu a vyrazime ven na zmrzlinu.. 😀

luciasek07
7. bře 2012

@eficka mám jorkšíra..mrkni ke mě do albíčka..máme tam společnou foto...ale je na jorka trošku přerostlý 😀 to máš z Frýdku trošičku z ruky mno 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru