Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

markiza
27. srp 2010

@martasl , ja som nasla dusika na teste pri poslednom tehu az na 37dc = 17dpo

zuzkaaaa
27. srp 2010

@martasl odrátavam s tebou minúty 😀

tetamon
27. srp 2010

@markiza zalezi na testu, ja si delavala 3 minutovy.

@martasl no, podle me to nemuze byt az tak prokazatelny, ale spis to asi bude otazka toho, ze tam toho hormonu je zatim tak malinkato...co? Chjo. Cekani je mor 😒

markiza
27. srp 2010

@tetamon , ja som zatial mala testy len 5-minutove

markiza
27. srp 2010

@martasl , uuuuuuuuuuuz???

martasl
27. srp 2010

holky nic ☹ ☹ ☹ hcg 0.jsem z toho dost vedle.mám počkat jestli to do pátku nedostanu a pak když tak na injekci.testy poletěj do koše.

markiza
27. srp 2010

@martasl , mrzi ma to aj za teba ☹ drz sa a ked mrcha dorazi hura do dalsieho boja. budem ti drzat palce!!!

tetamon
27. srp 2010

@martasl do prkynka, to me fakt mrzi ☹

martasl
27. srp 2010

holky díky za podporu.no vrhnu se do práce,jen kdybych to už aspoň dostala,ať můžu užívat ten clostík.takhle je to na prd. ☹ 😠

veronkaj
27. srp 2010

@martasl ja som si robila tehotenský test rapi z citlivosťou 10 a nič ale je pravda že som ho robila večer teda tá hladina je značne zriedená a v labáku som sa na to pýtala a to je tak, že v moči je to vlastne tak ako každá iná odpadová látka, viac je jej v krvi takže preto.

a ja som išla na testy lebo som mala v minulosti problémy pri tehu a tak ked neprišla mrška išla som do labáku a tam aj za primeranú cenu ti zoberú krv a zistia hladinu, a tak som sa dohodla, že dnes mi zoberú kontrolné, ráno síce som išla skoro ale čo neurobíme pre výsledky?? a tak viem, že je to kolko hcg.

ale merala som si od predpokl ovu podľa bolestí bazálku, a pred tým nie, ale na dva dni sa bazálka znížila a myslela som že menzes a nič zase sa zvýšila takže tak a prsia ma zabolia občas ani sa zatial nezväčili ani nejako prudko nebolia akurát kríže cítim a často a bolesť v podbrušku ale nie silnú

a tak tu sú moje vstupné údaje
vek 37, váha naposledy 81,5 kg. takže som zvedavá čo bude.

hanula83
27. srp 2010

@martasl Marti a kdy ti vlastně měla ta MS dorazit?

martasl
27. srp 2010

hanul-od 15-20.8.takhle se mi ještě nezpozdila.kdybych ji už aspoň dostala,ať můžu užívat ten clostil.ale takhle....štve mě,jak se to komplikuje a prodlužuje.za chvilku mi bude 35.a manžel mi oznámil,že se asi začnou dělat popovodňový baráky a to i v Polsku,takže bude minimálně doma.takže vyhlídka na otěhotnění víc než špatná ☹

macalc
27. srp 2010

Ahojte babulky.
Akurat mi pisala byggyt ze vas mam vsetky pozdravit ma tam slaby signal a konika jej nevedelo nacitat 🙂))))

erikahla
27. srp 2010

Ahojte babulky,
pridala som nejake foto maleho. Ale nie je az tak aktualne, lebo teraz je z neho riadna buchta. Manzel mi vytiahol kartu z fotaku a stratila som najnovsie fotky, takze sa polepsim a zacnem odznova.

@martasl - co k tomu povedat ... snad len tolko, ze mi je to velmi luto. Ale rozhodne nie je este nic stratene.

Som hrozne unavena, tak sa mi prilis nechce pisat, aj ked vas citam poctivo. Cez vikend napisem, ako sa nam dari.
Takze dobru noc vsetkym !!!

pocahontas35
27. srp 2010

Ahojte,

@martasl - je mi to luto, ale tak ako pise @erikahla nic nie je stratene ... budem drzat palce nadalej, ale neboj pride to ... a netrap sa tym, kolko budes mat rokov ...

Baby, nam idu dva zubky naraz, takze sme strasne mrzuty, uplakany atd ... spat sa nam nechce a gel na zmiernenie pomaha len na chvilku ... ja viem, musime to prekonat ... :(

Vitam vsetky nove baby 🙂

martasl
27. srp 2010

holky díky za útěchu.
pocahontas-holkám poláhalo takový to kousátko naplněný vodou.dala jsem ho vždycky na chvilku do ledničky a pak s ním holky šmejdily v puse jak vzteklý 😉 třeba by se to Samkovi taky líbilo.

martasl
27. srp 2010

eri-malej je sladkej. 😀 .jak na té jedné fotce spinká s tou rukou pod bradou-paráda.jako by strašně přemýšlel 😀 😀 .s Eliškou na fotce im to hodně sluší,je vidět,že ho Eliška zbožňuje.

tetamon
27. srp 2010

@erikahla je nadherny 🙂 Ale az jsem se vydesila, ze neco TAKHLE maleho budu mit jednou doma 😲

hanula83
27. srp 2010

@martasl Marti, když to tak vezmeš, tak ho celého k otěhotnění nepotřebuješ 😉... Je divné, že bys zrovna nedostala menzes... rozhodně než ti píchnou nějakou vyvolávací injekci, tak se ujisti, že nejsi těhotná...

hanula83
27. srp 2010

@martasl Z té krve, to je stoprocentní? I kdybys třeba byla těhotná jen dva týdny?

pet.s
27. srp 2010

@martasl ..třeba právě naopak, bude nadrženej, spermijky odpočatý a bude to hned počkej. 😉

mirunda
28. srp 2010

@pocahontas35 na zoubky zkus homeopatika, já je dávám doteď, mám s tím víc než dobré zkušenosti 🙂 Na první zoubky jsou Chamomilla vulgaris..

@martasl - to je mi líto ☹ A je možný, že to ještě ani v krvi nebylo znát? Koukám, že se ptá i Hanulka..

pocahontas35
28. srp 2010

@martasl, vdaka za radu, ale Samko ma take hryzatka az tri, a nie je to prave orechove ...

@mirunda, dik za nazov homeopatik ...

Ja mu davam taky gel, na chvilku to pomoze ... skusim tie homeopatika 🙂

martasl
28. srp 2010

ahoj.už je mi líp,spánek pomohl.myslím,že v krvi by v případě těhotenství už nějaké hcg muselo být poznat.no ale dnes jsem začala hodně slabunko špinit,tak se ms doufám rozjede i bez injekce.hlavně abych už mohla užívat ten clostík.no pokud by se ms nerozjela,tak samozřejmě bych ještě před tou injekci udělala test.pro všechny případy.moje obvoďačka říkala,že to z té krve nemusí být hned taky poznat,sestra na gyndě,že by to už bylo poznat.no to je už jedno,holt se doufám brzo vrhnu do dalšího snaženíčka.já to nevzdám!!!! 😉

tetamon
28. srp 2010

@martasl to je dobre, ze to nevzdas. My bijem o mriz, ducha lvi 😉 Me vzdycky pripadalo sileny, ze sice je to CELY mesic, ale de facto je to jen jeden pokus 😕 Tak pekne menstruace sup sup, at muzes clostikovat a prohanet manzelovy bicikovce 😀

pet.s
29. srp 2010

@martasl nepropadej panice. Co je to jeden měsíc v porovnání když jsi po nezdařeném pokusu po umělém a pokaždé musíš čekat 3 měsíce než se ti vyčistí tělo od hormonů.Hrůza. Budu držet plaečky.neboj ono o vyjde.
Hiolky jdu makat. Dělala jsem do půl 3 do noci a ted jedeme dál.Předěláváme kuchyň.Už to začínáme stěhovat. Hrůza, bordel všude!!!!! 😀

tetamon
29. srp 2010

@pet.s tyjo, ty budes mit terezku-stavitele 😕 Opatrne na sebe...

martasl
29. srp 2010

ahoj.tak ms dnes začala,sice je slabá,třeba se ještě víc rozjede.ale hlavně,že dorazila a ve středu hurá na clostík.jen aby zabral.do vánoc bych chtěla být těhu.ale známe to.....člověk míní,pán bůh mění 😒

martasl
29. srp 2010

pet.s-to bude Terezka pak valit kukadla,jaký má krásný bydleníčko.už máš sbalenou tašku do porodnice?? 😉

lji
31. srp 2010

Marti je mi luto 😔 držím päste na další pokus 😉

ale ak chceš, požičiam ti vždy na večer moju bábiku, vtedy je z nej riadny čert 😉

pet.s ale dávaj si pozor, ja som tiež vela prerábala ale aj tak si dávaj pozor.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru