Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

bbubinkaa
21. bře 2012

@eficka dakujem zlatino..ukludnila som sa ....

luciasek07
22. bře 2012

ahojky holky....jak to jde? já byla navští it na otočku vlakem svou babí..dnes jsem se vrátila...stoupla jsem si váhu a je možný,abych za týden nabrala dvě kila??? už jsem na 101kg...děsím se,kam až to půjde.... ☹

eficka
23. bře 2012

@luciasek07 Ahoj...tak mozny to asi je.. 😉 ale vis jak je to s vahou..🙂 ja mam porad 3 minus... 😒 ale verim ze se to tenhle tyden zmeni jelikoz jsem se poraaadne rozezrala... 🙂 uz nejsem antisladké... 😀 uz ho muzu..a jak..to zase bude...čekam taky tu stovku..ne-li více-...ted mam 90kg... 😉

radun
23. bře 2012

@luciasek07 Já mezi 20 a 30 týdnem nabírala nejrychleji... Už mám 10 nahoře - doufala jsem, že je nepřekročím, ale jsem nějaká nachcípaná, tak se bojim, že ulehnu a bude zle 🙂... Mně hodně pomáhá co nejvíc se hýbat - s malým jsme teď pořád venku.

lucia912
23. bře 2012

Ahojky kocky ja som mala rizkove cele tehotenstvo a musela som lezat a vaha mi vysla na 104kg posledne dva tyzdne som najviac pribrala lebo som iba lezala , mi lekarka povedala ze mam lezat lebo skor porodim alebo este horsie nieco tak som ju posluchla a tak to dopadlo . A to som rodila presne na den terminu podla mnesickov . a mala som to hodne tazke ,mala som vysoky tlak a museli mi vyvolat porod maly nechcel vobec von .Dostala som 3 infuzie aby som mala kontrakcie a potom to uz slo .Ale keby som az tak nepribrala mozno by som to mala lahsie tlacit...A navyse mam problemy zo stitnou zlazou..Ale som rada ze som to zvladla za pomoci sestricky vytlacit ,teraz mam krasneho chlapca ktory ma uz 12 tyzdnov...

mercymay
26. bře 2012

Ahojte babeny, tak ako ste vikendovali? Ja som sa dneska postavila na vahu a ze kilo naviac. To mam za tyzden kilo hore, to nie je ktovie co, a vidno ze bol vikend, asi som popustila uzdu aj ked nemam pocit, ze sa prezieram....no nic, nabehneme my na zdravu stravu. Inak to nepojde. ☹

eficka
26. bře 2012

@janii Ahoj...tak ja jsem pořád ještě minus..zatím nic navíc,ale to prijde,,,citim to.. 🙂

judu16
26. bře 2012

@bbubinkaa Ahoj🙂Dnes si mala ist na to morfologicke vysetrenie.Však?Ako dopadlo?Všetko ok dufam🙂Bolo dobre vidno babetko?A uz vies ci bude dievcatko alebo chlapcek?Pekny den🙂

bbubinkaa
27. bře 2012

@judu16 ahojcek, vsera som bola na poradni, tam nebolo dobre vidiet, ani pohlavie neviem... dnes idem na to specialnejsie morfologicke sono k DR.Cunderlikovi poobede, tak snad uvidime, co to bude... 🙂 ozvem sa Pa zatial

judu16
27. bře 2012

@bbubinkaa Aha.Tak ti velmi drzim palce.Urcite sa ozvi🙂

bbubinkaa
27. bře 2012

@judu16 ahoooooojcek... som statsna ako blcha..babatko zdrave a chlapeeeeeeeeeec 🙂

judu16
28. bře 2012

@bbubinkaa Tak to sa tesim stebou 🙂 Gratulujem ti🙂Takze doktor videl babetko asi dobre ked ti urcil chlapceka.Drz sa a hlavne na seba a malickeho davaj pozor.Pá

bbubinkaa
28. bře 2012

@judu16 Dakujem si zlata!! Videl dobre, rozhodne to specialne sono za nieco stoji... pipik bol do pol stehna, to som aj sama videla, ze je to chlapec 😀 😀 😀 😀 😀 Ale nevidel celkom dobre prietoky srdiecka... inak videl vsetko, ale povedal, ze je to malicko limitovane vahou a zaroven mame maleho zle otoceneho, nedal sa nasnimat 🙂 Ale vsetko vyzera byt v uplnom poriadku! *Od vcera sa neustale usmievam! 🙂 🙂 🙂 🙂

mercymay
28. bře 2012

@bbubinkaa nech ti to vydrzi... 🙂)) usmev prospieva tebe aj babatku... 🙂))

bbubinkaa
28. bře 2012

@mercymay 🙂 a vy sa ako mavate?

mercymay
28. bře 2012

@bbubinkaa musim poklepat, celkom dobre, vcera ma potrapilo pichanie na pravej strane a pri cikani , neviem ci mocove cesty ale vyzeralo to tak a strielalo az do panvovej kosti, ale dala som si polku Urinalu a preslo to a dneska zatial nic tak hadam bude dobre. 😖

bbubinkaa
28. bře 2012

@mercymay ok, davaj na seba pozor, slniecko je este klamlive! mna stale pobolieva spodok brucha a trosku mi tvrdne.. ale to ma bude asi az do konca.. vyzera to tak, ze do prace uz nepojdem.. co mi je aj luto.

bbubinkaa
28. bře 2012

@luciasek07 🙂 v pohodke... kazda uz veselo priberame 🙂

mercymay
28. bře 2012

@bbubinkaa hmmm ja beriem Magne B6 2x1 kvoli tlaku aj kvoli tvrdnutiu ale ja furt neviem definovat, ci a kedy mi tvrdne brusko...mam tam tuk a ten je stale makky 🙂))) Fuj, to som ale hnusne opisala :P

bbubinkaa
28. bře 2012

@lucia912 Super gratulujem.... !!! Mas malinku uz na rukach.. na vsetko zle treba rychlo zabudnut!!! 🙂 Uz aj ja by som chcela mat babatko doma.

bbubinkaa
28. bře 2012

@mercymay veru hnusne 😀 moja kamoska to nazvala makkuckou perinkou 🙂 takze tak to volaj... je to len pocit, citis, ci je to makke a ci tvrdne... aj ja beriem magnezium B6. Mala by som brat 3x1, ale beriem 1x1.. zdalo sa mi to vela...

mercymay
28. bře 2012

@bbubinkaa no este mam na to jeden vyraz ze OTP - ochranny tukovy prstenec... 🙂 je to lepsie?

bbubinkaa
28. bře 2012

@mercymay blazonko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to je uplne uzasne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mercymay
28. bře 2012

@bbubinkaa oka, mas povolenie to pouzivat 🙂)))
Malicka asi spinka, lebo takto pred obedom zvykne kopat a zatial nic...

bbubinkaa
28. bře 2012

@mercymay ked jej das cokoladku, hned sa zobudi 🙂

mercymay
28. bře 2012

@bbubinkaa neeee to nemozeme, vcera mala dva kusky...som stastna ze si tri dni drzim vahu tak nemozem robit prehresky...:P a doma mam kolac upeceny, tak nebudem kupovat cokoladu 🙂.

bbubinkaa
28. bře 2012

@mercymay to milen poradili kamosky, ze ako zobudit babo, ze vraj cokoladou :D

mercymay
28. bře 2012

@bbubinkaa ja som nedavno skusala zmrzlinu, to si mala vidiet ako stichla...vecer kope o dusu a ked som pustila zmrzku tak ostalo ticho na fronte. 🙂))

bbubinkaa
28. bře 2012

@mercymay si ju zamrazila :D

mercymay
28. bře 2012

@bbubinkaa asi...🙂)) sak sa narodi v lete, tak dovtedy rozmrzne.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru