Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

mirunda
12. bře 2010

Marti, nebuď smutná ☹ Budete mít miminko, jen o necelý rok později 🙂 A o to víc bude krásnější, zdravější a usměvavější 🙂 A bude to kluk 😉 Nebo bys chtěla třetí holčičku?

Zuzi, nerostou Sofince další zoubky, že zle spinká? Lilinka včera hrozně usínala, dostala od Kubových brášků rýmu a kašel, takže jsem jí v noci ještě 2x musela odsávat, aby mohla vůbec dýchat - děs ☹ Kdy děti umí smrkat sami? Nevíte? 🙂

zuzkaaaa
12. bře 2010

Mirka môže byť srále si prsteky strká dozadu tak možno že jej rastú stoličky, neviem

baby u nás je hrozné počasie sneží, fuuuuj už mi je zle z tohto počasia

jaj a to smrkanie moje krstniatko má 5 rokov a aj teraz je niekedy lenivý si vysmrkať nos 😒

martasl
12. bře 2010

miru-mě je jedno,co to bude.hlavně že bude 😉
s tím smrkáním je to spíš na šikovnosti dítěte.holky jsme to učily tím stylem,že jsme přiložili k nosu kapesník,nadechly se,zacpali pusu rukou a snažili
se vydechnout nosem-zprudka.po nějaké době se začalo dařit. 😉
to počasí mě taky už pěkně štve.všude po dědině je roztátej sníh a mi máme kolem baráku a po kopcích kolem nás sněhu až hrůza(jsme na severní straně) ☹

jabera
12. bře 2010

baby, ahojte.

zuzi! 😀 ty smiracka! ale jasne, ved v pohode, to pises... uz sme doma, bolo to cele strasne.... barborka je tu,al e nic nie je doriesene a skor nas chyta taky pocit bezmoci, lebo by ste neverili, kde je pravo.... skratka, zrazu uz sa vobec nehovori o tom, ze niekto mlati svoje dieta, o psychickom tyrani nehovorim... v telke povedali, ze barborka zmenila vypoved a preto na jej mamu stiahli trestne oznamenie a pritom ona ziadnu vypoved nezmenila!!!!
proste si to niekto vymyslel a teraz sa to bere, ze sa nic nestalo... to, ze decko chce ist k fotrovi nikoho nezaujima.. sudkyna sa tvari, ze boris je nejaky lump, ktory nahovara dceru proti matke. no nic, je toho strasne vela, normlane by ste neverili.. ale najhorsie na tom vnimam to, ze je clovek uplne bezmocny, ked nema znamosti,a lebo peniaze na uplatenie, tak si proste ani neprdne! takze este nas caka x pojednavan ia udani a ja neviem, co vsetko este...

adrianka, bozemooooooooj, to kolko ten clovek vazi??? strasne moc gratulujem a tesim na podrobnosti. len dufam, ze ta nenechali v bolestiach...

idem vas skusit docitat, som este strasne unavena, moc sme nespali, tak len dufam, ze uz bude noc a konecne sa vyspim...

jabera
12. bře 2010

no, tak som vas trosku prebehla..

zdravim nove tvare, aj navratene stare! dande a michalka... ale tak ta sa obcas zjavi..

zuzi, komu idu stolicky? sofike,? tak skoro? to je nejake divne, nie? ci som nieco nepochopila?

lulu a mirunko, idem kukat fotky uz aj..

marti ako???

hanula83
12. bře 2010

Holky, přidala jsem ty slibované fotky z vítání občánků + další... 🙂

hanula83
12. bře 2010

Jaberko, tak to je teda něco, jakoby člověk měl málo starostí, ještě musí zápasit s lidskou blbostí a ti, od kterých čekáme pomoc a ochranu nám akorát podráží nohy - myslím zákony.

Jinak Adri měla opravdu obříka, je toto vůbec možné? Nebude to nějaký rekord? 🙂

mirunda
12. bře 2010

Jani, tak to je něco.. ☹ Chudák Barča, asi to na ní musí taky doléhat ☹ Tak vám budu držet palce, aby to dopadlo ve váš prospěch.. a jak dlouho to bude trvat, než se rozhodne na 100%?

Holky, nechte už tu Adrianku 🙂 Malý je řádný chlap, je to dobře 🙂 Rekord to rooozhodně nebude, rekord je přes 10kg 🙂 Takže to má Adrianka drobečka!!! 😵 Moc se těším na fotečky..
jo a btw: naše známá měla taky větší mimi - 5,5kg a rodila přirozeně!!!

mirunda
12. bře 2010

Tak mě to zajímalo s tou rekordní váhou a jsem o něco chytřejší:
"Šest kilogramů vážící chlapeček se loni v březnu narodil v Košicích na Slovensku. Podle lékařů z místní Pasteurovy nemocnice vytvořilo dítě možná nový slovenský rekord v porodní váze. Těsně po narození mělo obří miminko jen menší problémy s dýcháním, jinak bylo podle odborníků zdravé.
V jednom východobrazilském městě se v lednu předminulého roku narodilo miminko, které po porodu vážilo 7,6 kilogramu. V září 2007 porodila jedna Ruska na Sibiři dítě o váze 7,75 kilogramu. Nejtěžším dítětem podle Guinnessovy knihy rekordů byl však chlapec narozený v září roku 1955 v Itálii, jenž vážil 10,2 kilogramu."

jabera
13. bře 2010

mirun, hahaha, aky rozbor! tak , ja som mala 5 kg rovnych a vraj ma mamina vrhla uplne hladko, ale zas, bola som uz druhe dieta..... len myslim na adriku, ze kolko to cele trvalo.. ved chuderka snad aj 5 dni sa chystala a nic, mozno aj ta cukrovka s tymnieco mala..ale tiez ma krasny datum narodenia, fesak.. 10.03.10....

kedy sa rozhoodne defit., to netusim...

simisimca
13. bře 2010

Ahojte...

no jaber mas to ty teda trapenie... 😒 ...drzim palce a prajem vela sil... 😉

Jej a Adrikin Samko je presne o 3 mesiace mladsi ako nas Filipko... 🙂 ...ja som to vravela ze porodi 10.... 🙂

Baby mi sme sa prave vratili z pohotovosti, Filipko srackuje, som z toho na nervy, neviem z coho to moze mat, cely tyzden sme boli len doma maximalne som ho vonku kocikovala.... 😒 ...ale musim povedat ze som brutalne zhnusena, taku pi.. lekarku ako je na kramaroch som este nezazila...maleho sa ani nedotkla, nezmerala teplotu, ked som sa jej cokolvek spytala tak na mna pozrela jak keby som padla z marsu...cely pristup arogantny a skratka cele zle... 😠 😠 😠 😠 ...no tak som sa vyzalovala a uz je lepsie... 😉

mirunda
13. bře 2010

Snad neměla celou tu dobu bolesti.. datum má krááásný.. jsem zvědavá, co nám pak napíše.. a taky na fotečky..

mirunda
13. bře 2010

Simčo, vůbec jsem si nevšimla tvého příspěvku.. ty dr. jsou někdy hrozný, ať tu práci nedělaj, když je to obtěžuje a když jsou nepříjemný.. doufám, že Filípek bude ok.. chudák, možná nějaký bacil na něj někdo prsknul..

jabera
13. bře 2010

simi!! boze... snad to prejde a k dr. nemam slov. cely svet je nejaky divny... ved by mala chapat, ze sa bojis, ze jr malinky... puca

zuzkaaaa
13. bře 2010

simi bola si na detskej fakultnej? tak aj ja som tak pochodila sofi mala asi tak 3 mesiace išli sme tam v noci malá plakala jak pavian bruško mala tvrdé ako kameň tak nás poslali na sono tam stále kukal lekár na monitor a nič mi nepovedal že či je to zlé alebo dobré bola som na nervy a potom lekár nám v celku nič nepovedal, a poslal nás domov že sa máme na& druhý deň ukázať u lekára a že ak sa to nezlepší mame sa vrátit nazad do nemocnice lenže mi sme od bratislavy 20 km a ked vidíš že ti dieťa trpí....

zuzkaaaa
13. bře 2010

jaj baby a novinky s hypotekou žiadne ☹
dnes bol u nás druhý finančný poradca tak uvidíme že čo bude jaaaaajjjjjjj už by to mohlo byť

simisimca
13. bře 2010

jaj baby ste zlate... 🙂 ...hned mam z vas lepsiu naladu... 😉

zuzi ano, bola som na kramaroch, sedlacina ten pristup, ale co sa cudujem sak som na Slovensku... 😒 ...aj nam nic dokopy nepovedala , iba to ze mame ist v pondelok k nasej dr. a davat mu ryzovy odvar pit a do toho aj mliecko mame zarabat...nastastie pekne to papka, aj ten cisty odvar vypije...nastastie to ale vyzera tak ze ho nic neboli, len tie kakanice su velmi casto a aj ked ho hned bezim prebalit a umyvam mu ritku v repiku, tak aj tak ma priserne zapareny zadocek... ☹ ..mam vsetky mozne masticky...ach tie nase deti, ked clovek sa o nich tak strasne boji...

martasl
13. bře 2010

ahoj holčiny 😉
tak oznamuju,že MS zatím nikde...je teda ještě brzo,měla jsem to dostat včera.ale teď mi MS chodila na den přesně.ráno se mi v práci udělalo zle a zvracela jsem.cesta dom autobusem bylo utrpení Dnes jsem se vrátila ze zastávky,jen jsem uviděla autobus a už se mi navalilo....tak pokud to do rána nedostanu,tak si zajedu pro test a hned vyzkouším.nevydržím čekat.tak jsem zvědavá,jak to dopadne 😉 🙂 že by??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

jaber-to je teda hnus.pořád se mluví,jak je rodina důležitá,v dětech budoucnost národa a hlavně ekonomiky a pak tyhle zákony a úřady??hnus hnusnej,to by jeden brečel ☹ hlavně že pořád ve sněmovně rozebíraj pi....ny 😠

simi-to bude určitě nějaká viroza-teď je na to ideální počasí.všude lítaj různý bacily a pod.určitě to brzo přejde a malej bude zase fit-broučínek.. 🙂

hanulko-holky krásňoučký 🙂 ještě že nemáte 3-to by se do kolíbky nevešly 😀 jsou už pěkně velký-radost pohledět 😉

simisimca
13. bře 2010

Marti straaaaaaaasne moc drzim palce a verim ze nam zajtra oznamis dobru spravu... 😉 😉 😉 ...moc moc ti to prajem... 🙂

martasl
13. bře 2010

simi-díííííky.jsem děsně zvědavá,jak to zítra dopadne.nejraději bych se šla už teď vloupat do lékárny 😀 slebě mě pobolívá břicho,prsa vůbec ,ale za to mě bolej zuby-všechny(to mi dělalo i minule)a mám divnou chuť v puse.pokud nejsem těhu tak už nfakt nevím....hlavně ať to není příznak MS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😝

elixia
13. bře 2010

Hanulka, mas krasne babulky,v tych fialovych satockach boli na zjedenie 😀

Marta, u mna sa to tiez zacalo divnou chutou v puse - akurat, ze mna ani nenapadlo najskor ze by som mohla byt tehotna, no bola som! 😀 Takze aj tebe drzim palce,nech to vyjde 😀

macalc
13. bře 2010

Mati 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tesim sa s Tebou zeby sa to uz podarilo?????tak silno drzim palce 😀 😀 😀 😀

Simi to je otras taka doktorka aj ja som bola z Emkou vo stvrtok u Dr.ma sopliky ale zatial jej to nepreslo na priedusky sla som radsej skor ako stretnut nejaku kravu na pohotovosti.Ale uz je to lepsie malej sa uz lahsie dycha nosom a aj spinka lepsie

martasl
13. bře 2010

holky-díky 🙂 jste zlatý.teda byl by to zázrak,kdyby se hned zadařilo.u žádnýho těhotenství se nám to hned nepovedlo,vždycky tak po roce snažení.ale pokud to bude pravda-tak hlavně,aby to dobře dopadlo,prosííííííím 🙂

lulii
14. bře 2010

Holky, nečetla jsem vás, ale prosím, dá se otěhu i s pár kily navíc? Snažíme se s přítelem sedm měsíců a pořád nic. Může to být těmi kily navíc?
Doufám, že mi odepíšete, že se tu těhulí jedna radost 😀 😀 😀

milerrka
14. bře 2010

čauky holky čekám dvojčátka.Nevěděla jsem jaký ji dám jména.Rozhodla jsem se pro Nelly a Vítek 😀

simisimca
14. bře 2010

Marti no cooooo????....netrpezlivo cakam.... 😉

Lulii jasne ze sa da otehotniet aj s par kilami naviac...ja som mala len nieco menej od mamuta a otehotnela som... 😀 😀 😀

milerrka
14. bře 2010

Luli,To je jasné že můžeš otěhotnět i spár kilami navíc.Moje sestřenka se přejídala aby si její přítel myslel že je těhotná a ona nakonec byla i tak. 😀 Takže klid.Pokoušej se dál držím palečky a pěstičky 😀

lulii
14. bře 2010

Jé, tak to jste mě potěšily, už jsem měla hrůzu z toho, jak budu muset makat v posilce a bude ze mě sršet pot a budu smradlavá,............To by mi fakt na psychice nepřidalo 😀 😀 😀 Mě to jen napadlo, jestli je to třeba horší, obtížnější a dýl to trvá. Ale když ne tak ne, super 😉 😀

martasl
14. bře 2010

ahoj.tak holky nevím.test negativní a ms nikde.počkám 2-3 dny a testnu znovu-pokud mrcha do té doby nedorazí ☹ .Už jsem se trošinku těšila,abych to nezakřikla a stejně prd.. 😠

milerrko-krásný jména.mě se obě hrozně líbí a Nelly je můj favorit.jen s jedním L,už máme dvě N v příjmení.

lulii-dá se otěhotnět i s nadváhou-např.já.Moje švagrová je mnohem silnější než já a teď čekaj druhý hned na první pokus.. 🙂

martasl
14. bře 2010

milerrko-koukám,že jste ty dětičky vzaly hopem 😀 to bude asi dost náročný-dvě miminka a jedno jen málinko starší,co??koukla jsem na fotečky-Danielka je hezoučká,ale kde je ten manžel?? 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru