Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

jabera
6. pro 2009

tak sa mi to podarilooo! dieta zacalo kvikat az teraz, zlaty, normalne mi dal cas na doplnenie fotiek...

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

mirunda
6. pro 2009

Jaberko, nebyl u nás živý.. Tchánovci to moc nehrotí, ale mohli by, kvůli Marečkovi, ten se hrozně bolí čerta 😀 Lilinka by z toho nic neměla, tak třeba příští rok.. taky jsme dostali knížku, ale plyšovou 🙂 A taky jsme dostali Mozartovy koule 🙂 Bart je krásnej a pytel s dobrůtkama taky!!!Moc se ti to povedlo.. jsi šikovná..
Jinak autosedačku jsme si nechali právě po Marečkovi, takže není nová.. je to tahle značka:
http://www.babystyle.cz/autosedacky-maxi-cosi/a... - akorát je modrá s medvídkama.. nelíbí se mi, ale ušetřili jsme 🙂

jabera
6. pro 2009

ooo, dakujem za pochvalu.
tiez som uvazovala o tejto znacke, len som nebola moc nadsena hodnotenim v teste, tak este uvidim . mne sa ta maxi cosi sps paci.

mirunda
7. pro 2009

autosedačka sama o sobě je hezká, mě se jen nelíbí ta barva.. modrá a ještě s medvídkama - nesnášim medvídky na čemkoliv.. 😝 V testech vůbec nevím jak dopadla, nestudovala jsem to.. dopadla hodně špatně?A proč?Nevíš?

evuse
7. pro 2009

Ahojte. To jste si pěkně pokecaly 😀

Já jsem v sobotu vůbec nezapla PC a včera bylo málo času. Jaber bezva pytel, jen trošku velkej 😀 . To měl manža fakt plný sladkostí, nebo dostal i uhlí a brambory 😀
U nás Mikuláš nebyl. Stejně jak na vánoce, manžel na to se.e. To bych mu musela několikrát připomenout, ať mi něco koupí , tak letos jsem se na to vykašlala. Příští rok už to budem dělat pro Terezku.

Jo Jaber, jak jsem koukala na ty fotky, Bárt už vypadá hrozně dospěle 😉 frajer 😀

My už máte Terzu taky ve velký sedačce, ve vajíčku už nechtěla být a dělala vyrvál. My koupili tuhle
http://www.sisinka.cz/detail.php?zbozi=1518339
spolehla jsem se na to, že to má tu homologaci. Rozhodovala cena a popis "skvělý poměr cena/výkon" 😅

V pátek měla Tereza pěknou srajdu 😖 . K obědu jsem jí dala od Hami Těstoniny s krůtou od 8m (občas jí koupím, aby měla změnu a abych pořád nemusela vařit) a večer se dvakrát pěkně posrala a opruzená je z toho ještě teď 😠 . Přitom kromě petržele, která se dávat může, ale já jí ještě nezkoušela, v tom nebylo nic co nezná. Tak asi ta petržel??

V sobotu jsme koupili živej vánoční stromeček. Sice malej a v květináči, ale bude stačit. Stejně to musíme dát na stolek, kvůli tomu našemu rarachovi .

evuse
7. pro 2009

A ještě k té autosedačce, já to vybírala hlavně podle toho, aby to mělo polohování a dalo se trošku sklopit na spaní. A pak taky prací potah a váha do 36Kg

mirunda
7. pro 2009

Evi, to jsme si teda pokecaly, to máš pravdu.. já ještě tvrdla doma, nechtěla jsem to s Lilinkou přehánět, když měla tu teplotu, a zítra jdeme plavat.. tak aby se jí to nevrátilo.. upekla jsem nějaký cukroví, ale potřebovala jsem nějaký rozptýlení a vy nikde 😝
Autosedačka je moc pěkná, cena je taky supr! My máme jen tu 9-18kg, potom si zase necháme tu, v který jezdí Mareček teď 😀 Ale taky jde polohovat na spaní, tak aspoň tak.. Evi, sedíš s malou vzdadu v autě?Nebo normálně na spolujezdci vepředu?
Hele, koukala jsem, že prodáváš na MMB hafo věcí po Terezce.. proč si je nenecháš na případnou další holčičku? Nebo že bys měla tušení, že nebudeš růžovou potřebovat? 😀 😀 😀

Já jsem taky zvědavá, kam dáme stromeček.. teda kam ho dáme to vím - na zem, ale jsem spíš zvědavá, kolikrát ho lili shodí za zem a kolikrát spadne na ní 😝 😝 Mno, holt ji budeme muset víc hlídat 🙂

evuse
7. pro 2009

Ahoj.

Jezdím teď v zadu, abych jí podala dudlík, hračky atd, ale dlouho jsem jezdila vepředu. Ty věci po Terezce jsou věci, které nechci pro další mimi schovávat. Nechávám si ty lepší. Jen čekám, kdy se mimino odhalí a případně prodám i ten zbytek, aspoň budou peníze na modrý hadříky 😉 . Už jsem pár malejch modrejch, nebo uni koupila, ale ne prto, že očekávám pindíka, ale proto, že nejmenší velikosti už po Tereze nemám, to jsem všechno prodala, pod dojmem děsného porodu a myšlenky, že proto už další děti nechci. Ale moc dlouho mi to nevydrželo.

O víkendu jsem dozdobila perníky. Bylo to dost hrozný. Jednak neumím kreslit a bylo pro mě dost těžký vůbec vymyslet nějaký vzory. No ještě, že existuje ten internet, tam člověk najde všechno. Stejně jsem ty první hnusně pokreslený musela sežrat, aby nebyly důkazy 😀

Já s tím stromkem měla především strach, aby si nevypíchla oko, než že spadne. Kdybysme měli velkej, tak bych ho stejně asi silonem přivázala mezi konzoli na záclonu a záves na lustr, právě, aby nespad. Ale ty očíčka mě desí víc, takže je malej a bude na stolu.

pocahontas35
7. pro 2009

Ahojte dievcata,

Evka, na tvojom prispevku som sa perfektne pobavila, ze vraj "sezrat", aby nebyly dukazy" to bolo dobre, som sa vyskierala na tom, vy si vypekate, ale ja som aj chcela piect perniky, ale nemusim, svagrina ich piekla, ale nie su zdobene, ani ich nebudem zdobit. Evka, ked si mala tehotensku cukrovku, jedla si len jablko z ovocia ? A maso varene, dusene a zeleninu na akykolvek sposob ??? Alebo mi mozes odporucit nejaku stranku, kde najdem nejake lepsie info o tehotenskej cukrovke.

Baby, musim jest aktiferin compositum, ale je z toho zapcha, ako ste to riesili vy? Aj zeleza aby bolo dost a aby zapcha nebola ??? Zajtra sa chystam k doktorke tak sa jej na to spytam, tak uvidim, inak, chcem ju poprosit, ci mi znova nezoberu krv, ako je to s tym mojim cukrom nalacno, kedze k diabetelogovi mi dali termin len 16.12.2009 !

Jaberka: maly je taky sibal, je strasne zlaty .. vsetky deti ci mala Lilinka, Terezka, Sofinka, Hanka, Emka ... to vsetko su deti na "zozranie" samozrejme to myslim v dobrom. Neozvala sa ti este byggyt ?

Zda sa, ze aj Simi, je uz asi v porodnici, lebo nic nepise a davno tu nebola ani orli ... :(

Miska, mas toho dost, uplne chapem, ked si citam tvoj prispevok, tak sa vidim, ze co ma caka .. ale zvladnete to 🙂

Poradite mi, aku odsavacku ste mali na mlieko ?

zuzkaaaa
7. pro 2009

ahojte babenky...
krásna sedačka evuš aj mi rozmýšlame že keď manžel dostane premie na vianoce v práci, peniažky tak by sme kúpili malej na ježiška sedačku a zatial by sme ju odložili myslím, že tie sedačky sú od 8 mesiaca tak vo februári vytiahneme, teraz mi spí Sofinka dnes sme vstávali o pol 1nej čiže 12:30hod. malá bola hore plakala a potom o 10tej zaspinkala aj včera večer z ničoho nič začala revať ale tak že sa skoro nevedela nadýchnuť asi zúbky,

mirun mikuláš nepriniesol zúbok? alebo až ježiško?

včera som kúpila tie farby na perník v tej tube tak som sa večer troška hrala

v sobotu sme boli na vianočných trhoch v inchebe nič sme nekúpili ale cignsku sme si dali 😀
včera som mala strašnú chuť postaviť stromček, ozaj aj u nás bol mikuláš malá dostali samé výživy, s mamkou sme deťom urobili čižmičky y starých riflí , my sme sa trápili aby boli pekné a krstniatka len kinderká zaujímali a žiadne čižmičky aj sofinke som spravila ale tú som vypchala vatou

ozaj baby a čo robíte na silvestra? ste doma či idete sa niekam zabaviť?

mirun a čo si piekla? ja by som chcela vyskúšať sacher tortu a ešte vanikové mesiačiky

evuse
7. pro 2009

Ahojte.

Ppcahontas, můžeš všechno ovoce, ale v omezeném množství. Pošli mi do IP email, já ti pošlu tabulky a návod, který jsem měla od doktorky a tím jsem se řídila. NIkde na netu nic pořádně sepsaného není, nebo jsem to nenašla. Maso na jakýkoliv způsob, ale třeba obalený řízek(rezeň?) obsahuje víc sacharidů, protože je obalený v mouce a strouhance, to jsou sacharidy, takže tam by byl problém. Stejně tak sekaná, karbanátky, kde se to taky zahušťuje pečivem/strouhankou, škrobem. Taky jsou problematické zahuštěné omáčky a polévky a plévky ve kterých jsou brambory, nebo těstoviny, či jiné sacharidy. To jsou takové trochu záludnosti.

Na zácpu mi doktor doporučil Fructolax, to je z ovoce, takže přírodní a neškodné v těhu.

evuse
7. pro 2009

Zuzi na Silvestra budem doma. Jednak nechci Terezu nechávat hlídat a pak stejně nemůžu pít. O půlnoci vylezem na balkon, nebo na zahradu a budem koukat na ohňostroje 😉 . A jinak se celej večer budeu válet v pohodlných teplákách u televize a budu žrát! 😀
I kdfyž tedy loni bylo v televizi pěkný ho..o

lulupopo
7. pro 2009

Caute babule.. tak teda sa som musela dlho citat, od mojej poslednej navstevy ......ale cez vikend az dodnes som mala cierno ciernu tmu, bolo mi zle ako svini, tak som ani net nechcela vidiet... len som fucala, dychala a nasledne vracala, malo spala no sak poznate....
Co sa tyka mojho albumu ja som priserna... ja ked vidim ako maju baby pekne nafotene tie detske vecicky a seba a kocika neviem co vsetko .. tak myslim na tieto veci... po prve.. kedy to stihaju.. po druhe... som tak mantava, ze neviem ako si spravim album ..... a za tretie odmietla som fotit hocikomu moj spuchnuty tehotensky ksicht... ale mozno ked budu vianoce, tak hadam nejake to foto hodim, lebo sak kazda tu mate fotecku, len ja vyzeram ako anonym🙂)....
a teraz konkrertne... teda Michalka klobuk dole.. to chce vela sily / i ked ja si to neviem este predstavit ako bezi ci nebezi kojenie...ale tak snazim sa aspon vcitit../ Byggyt myslim na teba....a zdravim aj Jaberku, Mirundu, Evusu aj Pocahontas.... inak, len aby som nezabudla.. dnes poobede som bola na exkurzii v porodnici... a mam pocit, ze 70 tehotnych pocas tehotenstva zaziva.... nieco v mozgu.. akoby som to nazvala??? Lobotomia???
Tie otazky ake niektore davali... som skoro odpadla... aj to je dosledok tohto zhubneeho internetu, kde vsetky vsetko mudre nacitame a infikujeme tym okolie niekedy az nad mieru.. 😀, ale co uz kazda to prezivame po svojom.. a mozno som len utahana nespolocenska mrzuta tehula ☹

pocahontas35
7. pro 2009

zuzka: my s manzelom budeme urcite doma 🙂))

lulu: nezavidim ti, zazila som vracanie v noci zo soboty na nedelu, fuj ... bolo to otrasne.. ale dnes je uz dobre, dokonca som bola aj vonku sa prejst 🙂 aj ja mam dni, ked len funim, a robim ach, och a neviem si najst miesto, ale niekedy mam dni, ze by som mohla energiu rozdavat, ale neviem cim to je ... raz som hore a raz dole 🙂 neboj lulu, zvladli to ostatne, zvladneme to aj my 🙂))

mirunda
8. pro 2009

Zuzi, mikuláš nepřinesl zoubek 😠 Tak třeba ten Ježíšek.. uvidíme 😀 Pekla jsem z takového čokoládového těsta, a aby to měla nějakej originální tvar, tak jsem to protlačila takovým tim lisem na česnek (snad se to u vás hovori stejne ako u nas 🙂 ). Dělala jsem to poprvý, tak jsem toho udělala málo a není to špatný.. ještě mám v plánu hodně druhů, tak si musím máknout..
Na Silvestra budem taky doma, bez lilinky nikam nemůžu, když kojím a s Lilinkou by to neměla smysl, akorát by jí to rozhodilo večer.. jen doufám, že nebude moc kravál, a že se vyspí v noci 🙂 Asi nějaký kamarádi přijdou k nám, tak snad se to nezvrhne 😀 Jen tak popít, něco si zahrát a pak ať si jdou do místní hospody a už se nevracej 😀

Pocahontas, nekupuj si odsávačku, možná ji ani nebudeš potřebovat.. já jí vlastně potřebovala jen chvíli, co jsem potřebovala odsávat v noci, protože malá mi dřív přespala celou noc a kojení v noci je prý hrozně efektivní.. ale jinak bych jí nepotřebovala.. a nikdy nevíš, podívej se, kolik maminek vůbec nekojí 😒 Jinak já mám takovou tu klasickou pákovou, teď už nevím značku.. myslím že Canpol babies nebo tak něco.. měla jsem i balonkovou, ta byla debilní, že jsem ji hned prodala!

jabera
8. pro 2009

caute!!

lulu, mrzi ma tvoje grcanie, ale inak sa smejem 😀 😀 lulu, tehotenska demencia je nieco ine, ako to, co sa pytali tie holky... proste, su aj divne osoby na svet.. presne chapem o com hovoris. to je nieco v zmysle,a ko tu niektore temy, ked baba napise, ze " vcera som mala styk a priatel sa do mna vystriekal, mozem byt tehotna?" asi take nieco podobne...
ja ta chapem s tymi fotkami, ale nieco by si tam slahnut mohla.

pocahontas, ja osm proti zapch ezo zeleza ( ktore beriem doteraz) pouzivala kavu 😀 ja som hrozna zavislacka a mojej gyndosky, este v blave soms a pytala, ci smiem trosku kavu.. a ona, ze ak nesku, ze 2 kludne 😕 . ja vsetko tym doktorom neverim, ale rozhodla som sa, ze jednu smiem. a po nej sa dobre vyto..

ozaj, neporodila nam sica nahodou????? ved tu uz nebola nejak dlho, nie??????

a na orlicu som aj ja myslela, chuderka, ona predsa chora bola, snad je ok.

baby, ja som strasne blba, mne byggyt pisala uz v piatok... mam vas pozdravovat. je na izbe s nejakou celkom fajn holkou a asi jej tento tyzden vyvolaju porod. pisala mi, ze napise dopis na papier a laura mi to posle mailom, ale niekde to zlyhalo, sakra 😀 a neviem lauru ulovit na facebooku, asi je stale u nej v spitali. a ja tam zas tak casto nie som, aby som ju hocikedy zazrela, ze je prihlasena.. ale uz budem hlasit, ked sa nieco udeje, slubujem.

mirunko, nechcem kecat, ja som citala test k inej maxi cosi sedacke a vsetko bolo hodnotene vyborne, ako pranie, polohovanie a vzhlad a tak, len bezpecnost ako uspokojiva 😖 , coz ma nasralo, kedze o tu mi zrovna ide, ze... neviem este, ako vyberieme, nakoniec... zatial aj tak bart sam nesedi, takez je vo vajci a ja ho tam chcem mat kym bude ochotny,a lebo kym nebude mat tch 13 kg, do ktorych vajce je. okrem toho mi pride vzdy bezpecnejsie, ked je proti smeru jazdy, coz sice vraj vie aj nejaka vacsia autosedacka,ale ja ju neviem najst...

evi, ta vasa sedacka je kočka, musim si ju niekde omrknut... neposadis terinku medzi tie tebou pomalovane pernicky? chcela by som ich vidiet 😀 inac aj ja som uz piekla,a le nestihla som ozdobit... snad v nedelu, to bude boris doma. jo a ten pytel mal dost plny sladkosti, ale vela miesta zabral adventny kalendar. horsie je, ze teraz stale zereme cokolady a man ide porazit. kazde rano sa budim s tym, ze dnes ani jednu......

zuzka, tak my silvestrujeme doma... ved, co s tym priveskom... ale pride mamina, takze bude veselo, az kym nezaspi, co tipujem tak o 22., ako ju poznam 😀

jabera
8. pro 2009

bozemoj, jak ja pisem!!! same preklepy, sorac, ked ja sa tak nahlim, vzdy.... budem si to radsej citat hned po sebe,alebo nikdy... strasne tu leje, idem do lidla bez dietata, hura hura...

mirunda
8. pro 2009

Jo, taky se musim za Lilinku pochlubit, že mi dneska spala v noci 7 hodin v kuse!!!! Dneska je to po dloooouhýýý době, co jsem vzhůru dřív než ona, ještě teď spinká.. taky šla teda včera spát až v 21:30 - se mnou po Superstar.. ale i tak, spí už přes 11 hodin 🙂
Tak jdu vařit něco k jídlu, pak jdeme na plavání a pak jsem měla jít cvičit, ale kámošky nejdou, mrchy, jsou nemocný, tak se na to asi taky vykvajznu, samotný se mi tam nechce 😒 😠

Jaberko, co říkáš na vypadnutí Honzíka ze Superstar? 🙂 Ani ve snu by mě to nenapadlo.. 😕

jabera
8. pro 2009

mirunko, no, mna honzik prekvapil, ale my sme sa o tom s borisom este v nedelu bavili, ze to by bolo prekvapko, keby vypadol... clovek nikdy nevie, ako ludia hlasuju... ale myslela som si, ze bude s chodurom vo finale a dokonca som mu priala vitazstvo. mne sa strasne paci, ako chodur spieva, ale myslim, ze on uz je aj tak za vodou, ze jeho uz si niekto najde. okrem toho, trosku sa mi nepaci, ze on vyzera, jak keby ho to ani nebavilo, trosku ma to uz nudi. ostatni mi pripadaju taki srdecnejsi. teraz drzim viac mirovi a domci, ale asi viac mirovi 😉 mne sa strasne pacil aj v tom queene, aj ked ho tak zdrbli.

lulupopo
8. pro 2009

Jaber... presne si to pochopila ako som to myslela s tymi tehotnymi 😀 😀 😀
Dnes som sa pokusala si kupit zimne topanky dopadlo to tak, ze som sa s muzom pohadala, rozrevala a bolo... lebo som bola cela nervozna... kedze som si ziadne topky nenasla, bud boli na vysokom opatku, alebo boli uzke ...kedze ja mam siroku nohu aj ako netehotna / mam podozrenie, ze som nejak rodinne spriaznena s Fredom Flinstonom...aspon co sa chodidiel urcite tyka/ a teraz je to uplny masaker tie oje spuchnute nohy a posledne dva dni mam tak opuchnute ruky -hlavne prsty, ze ich mam problem zohnut... a slubujem, ze fotku daam coskoro , idem nejaku v compe pohladat... a kedze este nemam album tak aspon posielam link na ten nas kocik, aby ste videli ako vyzera...
http://images.google.sk/images?hl=sk&source=hp&...

http://eviluncle.files.wordpress.com/2008/03/in...
my ho mame v tejto farbe, idem hladat nejaku tu fotku...

jabera
8. pro 2009

jaaaj, ten je kraaasny! naozaj krasny kocik. do lesa sa s nim asi nechystas, ze? 😉 ma to nejaku vydrz v terene, nevies?
k tym botam, podobny zazitok mam z minuleho roku, dokonca z cca tvojho tt. uz nemali cizmy, bol skoro februar a zacalo snezit a ja som vtedy bola ubolena jak svina. a v nc, kde sme boli, mali len jedno wc. a kym som z neho prosla do obuvi, musela som ist naspat. dodnes na to spominame, ked tam ideme... nakoniec sme kupili tak , ze ja som sedela a boris mi nosil boty a obuval... 1. co sa dali obut sme brali. musela som vyzerat velmi uboho, lebo, kym platit, predavacka mi isla pomoct so snurovanim!! 😀 strasne som sa hanbila....

lulupopo
8. pro 2009

presne aj ja som sa hanbila, ked som fucala, aby som sa ohla a s plnym nasadenim natrepala do nich svoju mega labu... a potom zistila, ze to nejde zapnut... ach jaaj .. takze chodim v takych capackach... z veluru, kt. vyzeraju ako mikulasska snehula...ale maju taku hladku podrazku, ze ked je mokro, alebo namraza, tak neriskujem v nich chodit...no a predavacky kukali naozaj sucitne az tak, ze to pridavalo mojej zufalosti....

ku kociku, tak zvlada aj terennejsie povrchy.... /kedze na slovensku su skoro vsetky cesty v super stave 😉 /... a do lesa sa s nim rozhodne nechystam, mne sa velmi paci ako vacsina rodicov kupuje kociky, aby boli aj do lesa... to sa bavim , ze 😀 😀 😀 kolko ludi pojde s malym skreckom do lesa aj s kocikom??? predpokladam, ze zalostne malooo...este mame ku kociku aj bugy a autosedacku...

jabera
8. pro 2009

lulu, my chodime do lesa... vazne. nie, ze tury, ale tak po rovinatom lese..a polia tak.
viem asi ake boty mas na mysli, minuly rok mi ich tu opisovala evina.... uz ich vtedy nemali

mirunda
8. pro 2009

My taky chodíme do lesa 😕 Už jsem jela s kočárkem i po cestách, který rozhodně pro kočárky nejsou dělaný 😀 Lulu, tvůj kočárek je moc moc krásnej, ale do terénu není 🙂 Já bych si koupila na vystavení, a jen se s ním chlubila návštěvám 🙂 Je opravdu moc hezký! Hlavně pak ta úprava na sezení - to jsem se musela zasmát, je to roztomilý 🙂 Jen barvičku bych si černou nevybrala..

Jaberko, taky fandim Mírovi.. Chodur je fakt dobrej, asi nejlepší, ale jak píšeš - už nudnej.. nemá nic nového..

lulupopo
8. pro 2009

jaber.. mate moj obdiv... ja ten les tak nevnimam, kedze moji rodicia byvaju v horach 😀 a je tam normalna cesta, takze aj nas kocik to zvladne, ale do utrob lesa pojdeme az ked budeme vacsi, alebo s klokankou... v principe ak si odmyslis dizajn inglesiny, tak je to podobny nezmar ako boli kedysi zname Liberty... v ktorych nas kocikovali nase mamy🙂

jabera
8. pro 2009

no ved to sa mi na nich lubi... ze je to ta klasika...
a mna za les neobdivuj, ja tam chodim strasne rada! 😉 je tam ticho a voni to.. ale teraz tu tak leje, ale tak strasne, ze ma ide slahnut. nejdem ani pred dom. keby aspon snezilo, ale toto... fujtajbl.

mirunda
8. pro 2009

jé, Lulu, taky koukám, že je docela drahej 😕 Já mám trojkombinaci za půlku ceny tohodle kočárku 🙂 Autosedačka na tom vypadá vtipně.. 😀 Jojo, takové kočárky měly naše maminky..

lulupopo
8. pro 2009

mirun... sak som tu minule vyplakavala, ze som vyhodena z penazi kvoli kociku....ach... ale j eto u nas strasne, ked chces klasicky, obycjany hlboky kocik, nesportovy.... mas len tuto moznost, alebo tie neskutocne drahe silvercorssy s retro dizajnom, kde len kocik stoji samotny okolo 45-tisic... no autosedacka na to fakt vyzera bizardne🙂))))

mirunda
8. pro 2009

A ty chceš vyloženě takovýto elegantní kočárek nebo jen nechceš sportovní? 45tis bych do kočárku v životě nedala..

lulupopo
8. pro 2009

ja som chcela hlboky a elegantny..... 45 tisic by som nedala

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru