Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

barabull
6. srp 2016

@nuninove jeeeeee 🙂 diky,presne tohle jsem potrebovala.Slusi ti to 🙂

nuninove
6. srp 2016

@barabull dekuju 🙂 a neboj mrnous ti jeste bude delat paradu 🙂

mruk
6. srp 2016

Ahoj holky, tak se k vám taky přidávám aby nás na to bylo víc :o) Jsem v úplném začátku a už mám starosti jak hodně přiberu. Když vidím všechny ty těhotné s výchozí váhou 50 kilo tak se úplně stydím 😀 Jasně, vím, že je nejdůležitější aby bylodítě v pořádku ale ta váha mě taky trápí, jenže teď už to asi nezhubnu no 😀

2angels
6. srp 2016

@mruk Ahoj, taky se tím stresuju, to jsme ale paka...stejně je nejduležitější zdraví....mě deptá třeba i kámoška doktorka, co mi tvrdí, že se v těhotenství nemusí přibrat vůbec. jako haha. na konci už jen proto, že nejde dělat nic jinýho než žrát :D

mruk
6. srp 2016

@2angels jeee, to jsem ráda, že v tom nejsem sama. Já se dokonce teďka přemohla a vůbec nejím sladké, místo sušenek a čokolády jen ovoce a nebo trochu sušeného ovoce. Fakt jsem se začala hlídat a jediné co z toho je, že jsem častěji hladová a dělá se mi špatně, jsem to ale pako 😀 podotýkám že nedržím dietu, netrápím se hlady a tak ale to tělo si teď dělá co chce 😀

barabull
6. srp 2016

@nuninove Po víkendu začínám 30tt tak doufám,že už se více zvětšovat nebudu 😎 Ale pokud bude malá chtít,no tak ať si udělá pohodlí :D

mruk
6. srp 2016

@nuninove jé tobě to slušelo ;)

2angels
6. srp 2016

No já sušenky a čokoládu nejím vůbec ani normálně...jsem na sebe zvědavá, jsem teprve v sedmým týdnu,ale nedokážu si představit, jak nepřibrat ani deko, když minule jsem nabrala těch 30

j33
9. srp 2016

Hezká bříška děvčata,také se přidávám. Jsem 29tt a čekám naše 4dítko.

katherinne18
9. srp 2016

Holky taky přidávám fotku. 🙂 mam 104 kilo, dohromady mam nahoře 8 kilo.. Nijak se nehlídám, ale nemam proste hlad, takže jim hodně málo, a mala uz dve kila má. 🙂 nestyďte se za nic, vždyť důležité je to, jak se libite partnerovi a taky to, jestli jste všichni zdraví!! 🙂

domca89
9. srp 2016

No já už se necítím přitažlivá, ani hezká. Břicho co mám teď jsem s prvním neměla ani u porodu. Jsem příšerně nemotorná a chytám o bříško úplně všude. Až mi to vadí. Už několikrát jsem si ho u otevřené trouby připálila, o hrnec též, přivřela do dveří, atd...

bobisek90
9. srp 2016

Ahoj Holky 🙂 tak 2.8. se nam narodila nase druha princezna. Abych to tehu shrnula...zacinala jsem na 118kg. Rodila se 120kg a po porodu mam 113kg 🙂 a citim se dobre 🙂

bajarys
9. srp 2016

@bobisek90 gratuluju!!!

j33
10. srp 2016

Také gratuluji.Přáli jsme si k naší princezně a dvoum princům ještě jednu princeznu, ale bude další princátko.Také by mne zajímalo kolik přiberu.Jsem 29tt a 3kg nahoře.

lupinda
21. srp 2016

ahoj holky baculky. Tak se s vámi taky jdu podělit o své zážitky. Začínala jsem na 80 kg s výškou 165cm. Nyní jsem v 21. tt a mám 7 kg nahoře. Už teď funím jak kombajn a přítel si ze mě dělá srandu :( Všude čtu, jak prvorodičky v 21. tt ucítí už i pohyby, já stále nic, teď v úterý jdeme na 2. velký ultrazvuk, tak snad bude vše ok, začínám být pěkně nervózní. Ale říkám si, že to necítím přes ty moje "pneumatiky" bříško mám takové.. no znáte postavičku na pleumatiky "mišelin" ?! Co se týče jíných radostí a strastí, krom kříže a plotýnek mě nic víc nebolí, semtam mě v noci probudí bodanec v břiše, v domnění že jsou to vaječníky, ale mudr mě vyvedla z omylu, že jsou to děložní vazy, které se napínají. A teda mravenčení v rukou, v noci, nebo když něco dělám delší dobu, škrábání brambor, šití... A tlak, ten jsem měla vyšší za normálního stavu, pořád si ho nějak držím v normě, ale mudr už zdvihá prstík!! A ani jednou jsem za celou dobu nezvracela 🙂)

maminy, mějte se famfárově a užívejte si cvrčky 🙂

pavlinpaj
21. srp 2016

@lupinda ahoj, mám postavu na ,,pneumatiky,, 😀 jako ty. Pohyby cítím od 22tt. A u dcery jsem je cítila už v 19tt. A to vážím stejně. U dcery jsem přibrala 10kg a teď jsem ve 26tt a nemám ani o deko víc. Neboj, pohyby přijdou. Mravenčení rukou, bodance v břichu mám od začátku tehu. Záda bolí jako čert a ohnout se pro něco je vykon 😀 a teda já zvracim ještě teď. No co.. hlavně že drobci jsou v pořádku 😉

tomato543
21. srp 2016

@lupinda pohyby jsem začala cítít okolo 22tt 🙂 v pohodě...to přijde. 🙂

bobisek90
21. srp 2016

Maminky, jelikoz uz nejsem tehule 🙂 chci se zeptat, zda ma.nekdo zajem o tehu obleceni 🙂 Mam tady plavky(vel. 46), kalhoty( vel. 48) 🙂

veverusak87
21. srp 2016

Taky mám když tak na prodej těhotenskou mikinu velikost psaná 46 ale je větší měla jsem jí 2x na sobě a těhotenskou tuniku velikost 46.Oboje kupované v bonprix

sakurraa
21. srp 2016

I já mohu nabídnout těhu.bundu z bonprixu vel.50..Nová..Použita 2 x....

tomato543
21. srp 2016

@veverusak87 muzu poprosit o fotku mikiny a tuniky ? a cenu? děkuji

veverusak87
21. srp 2016

@tomato543 mikina cena 150kč a tunika 100kč

misutkakosutka
22. srp 2016

@veverusak87 dobrý den, je ta tunika volná, mám zájem

alassel
22. srp 2016

@bobisek90 zdravim, mohu poprosit o foto a rozmery kalhot? Diky

bobisek90
22. srp 2016

@alassel v "pase" 102cm ve volném stavu, nohavice 97cm. Ja mam 171 cm, a byly az na zem 🙂 gumou se da hybat, takze utahovat i povolovat se daji, a je to CaA. Foto mi nejak nejde vlozit, jsem na mobilu, ale mam je na bazaru

bobisek90
22. srp 2016

jo a taky taky mam tehu halenku, cernou s punticky

kvispi
22. srp 2016

Ahojky holky. Jsem v 26tt a mám 15kg nahoře ☹ Začínala jsem na 75kg při 168cm.

ljusli
31. srp 2016

Ahoj holky, tak ja se k vam pridavam 🙂

zacinala jsem na 85kg, ted jsem 15tt a minimalne 2kg hore. nemluvě o to tom, že mam břicho jak v 5 měsíci. No co.... jsem zvědavá s kolika kilami půjdu do porodnice.

hezký den

janakolarova
8. zář 2016

krásný den, jdu se kvám prochu vypovída mam doma malou dceru když jsem s ní otěhotněla měla jsem 109 kg rodit sem šla ze 120 ale po porodu mam 115 kg a chtěly bychom sourozence. otěhotněla jste některá s tolika kilama ? děkuji za odpověd

mimidaniela
8. zář 2016

@janakolarova neboj měla sem při druhém otěhotnení stejně a šlo to

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru