Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

kozinka3
29. lis 2013

@stepankakv a další pravidlo.. nečíst diskuze 🙂))))) jsem ráda .. že jsem ti alespoň trošku zvedla náladu 🙂 a věřím že to dobře dopadne 🙂

1velrybka
29. lis 2013

Ahoj holky, tak kontrola je ok, dneska byla jen taková rychlejší - ultrazvuk byl jen rychlý s kontrolou srdíčka - bez měření...Před 2 týdny jsem měla 2. velký utz, to se měřilo všechno možné. Uklidnil mě, že neva, že ještě necítím pohyby - resp. jsem mu řekla, co od včera cítím, ale že nevím, jestli to nejsou střeva, že trpím na nadýmání. Říkal, že je možné, že to jsou pohyby, ale ať to neřeším, zrovna prý mimčo bylo na utz aktivní a mrskalo se tam, tak prý se hýbe, jen to ještě nevnímám.

@stepankakv Já jsem si zakázala koukat na jakékoli negativní diskuze - téma potrat a podobné. Vůbec tam nekoukej a nestresuj se tím. Budeme ti držet palce.

market26
29. lis 2013

@kozinka3 mela by ch i na hocicku

market26
29. lis 2013

@kozinka3 kukni do bazarku mama tam i veci na hočinuuuu, dej vedet a na cene bysme se dohodlyyy

market26
29. lis 2013

@kozinka3 nakukla si ke me do bazarkuuu

1velrybka
30. lis 2013

Ahoj holky, je tu někdo, komu už to dneska taky nejde spát?

monik13
30. lis 2013

Dobrý ranko a pěkný víkendík přeju🙂

kozinka3
30. lis 2013

@1velrybka No vidíííííš.. super zprávy 🙂 Já si myslím.. že to jsou pohyby 🙂 jen to prostě nedokážeš definovat 🙂 ale podle toho co jsi psala v předešlém příspěvku jsou to určo pohyby 🙂 Ono mimi bude přidávat na síle 🙂 a pak už si budeš stopro jistá 🙂

kozinka3
30. lis 2013

Jinak všem přeji krásný víkend 🙂

1velrybka
30. lis 2013

@kozinka3 Od té doby to cítím ráno a večer. Výjimečně i jindy. Ale furt jen v oblasti pod pupíkem - 3 - 5 cm, jak kdy... a včera na kontrole říkal, že momentálně má polohu hlavičkou dolů (ale že klidně po návratu domů může být jinak, že tam má místo a plave si), ale pohyby bych spíš cítila různě, nejen v jednom místě, ne? Obzvlášť když si plave a navíc když dole má hlavičku.

kozinka3
30. lis 2013

@1velrybka cítíš správně 🙂 pod pupíkem cca 4cm v tohle období 🙂 a pak ať ti začne růst děloha tak to začne být citelnější i v místě pupíku.. a nad pupíkem..🙂 a přesně jak říkáš.. má tam místa .. že může dělat kotrmelce od rána do večera ty ucítíš jen šimrání 😀

inngrid
1. pro 2013

dobré ranko tehulky 🙂

monik13
1. pro 2013

dobré,dobré

inngrid
1. pro 2013

@monik13 som akurát dopiekla medovníčky uz 🙂

monik13
1. pro 2013

@inngrid hmmm dala bych si🙂) děláš chutě🙂

inngrid
1. pro 2013

@monik13 ja som aj par ukradla nemysli 🙂

monik13
1. pro 2013

😀

kozinka3
2. pro 2013

Ahoj kočky 🙂
Tak jaký byl víkend 🙂 U nás docela pestrý.. malá byla u babičky a dědečka.. 🙂 A my s mužem jsme si pátek a sobotu užili po svém 🙂 a v neděli jsme všichni šli na rozsvěcení Vánočního stromečku.. bylo to moc fajn.. jen teda milion lidí :-P 🙂 Dneska opět trošku uklízení.. dáváme dokupy Kristýnčin pokojíček... a ložnici aby jsme měli kam dát Elišku 😀

1velrybka
2. pro 2013

@kozinka3 Ahoj, s tou ložnicí jsme na tom podobně. Zatím jen měníme ložnici s pracovnou, takže manžel o víkendu přestěhoval postele a můj stůl s PC, nějaké skříně z pracovny jsou teď v obýváku - musíme to nějak promyslet, co vyhodíme a co necháme. A někdy po Vánocích chceme kupovat novou ložnici.

kozinka3
2. pro 2013

@1velrybka no je to mazec.. 🙂 ale ráda něco předělávám ... ten výsledný efekt pak stojí za to 🙂 🙂

maaky
2. pro 2013

🙂

inngrid
3. pro 2013

dobré ranko tehulky aj vám sa tak nič nechce? mam pocit ze to tehu ma robí akousi lenivejšou 🙂

1velrybka
3. pro 2013

@inngrid Ahoj, jo, s tou leností mi něco povídej 🙂 Včera jsem si říkala, že teda budu chvilku žehlit a místo toho jsem skoro celé odpoledne prospala.

inngrid
3. pro 2013

@1velrybka ja mam vzdy večer pocit ako keby ma niekto zbil 🙂

1velrybka
3. pro 2013

@inngrid Na mě vždycky padne únava po poledni, někdy mezi 12. a 1 hodinou....

inngrid
3. pro 2013

@1velrybka na mna večer 🙂

1velrybka
3. pro 2013

Nějak nám to tady vázne...

maaky
3. pro 2013

všechny poctive chystaj cukrovi a vyzdobu 😀 😀 😀 😀

1velrybka
3. pro 2013

@maaky My začneme péct o víkendu 🙂

maaky
3. pro 2013

@1velrybka ja letos pect nebudu , mam tehu cukrovku tak se nebudu dráždit , manzelovi jsem objednala 1 kg z cukraskeho uciliste , tak ho neosidim doufam

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru