Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

maaky
11. pro 2013

@ratatooy to jsou ty dobre ziveny miminka 😀 😀 😀 😀 mi taky pocitame ve 4 kilovim obrikem

ratatooy
11. pro 2013

@maaky no ale viš co je to orientační u malyho mi taky řikaly u toho prvniho že bude mit tak 4200g a mel skoro o kilo min,stejne to nijak neovlivnime mimča si vezmou co potřebujou at už jiš nebo ne

maaky
11. pro 2013

@ratatooy jsem zvedava kolik bude mit az zitra porodis

kozinka3
11. pro 2013

@ratatooy noooo ještě že jdeš císařem.. tohle tlačit.. to si nedovedu představit... malá měla 3740g a 53cm ale šla na první zatlačení bez nástřihu.. takže paráda

ratatooy
11. pro 2013

@kozinka3 no tak ja sem mela koupeny epino a chvilu sem cvičila a panev mam clkem širokou takže bych to asi dala a ibez nastřihu,ale už sem po jednom cisaři takže mi to dr už nepovolil

inngrid
11. pro 2013

@kozinka3 a papas normal 3x za den sladkosti alebo tak či?

kozinka3
11. pro 2013

@inngrid na to na co mám chuť to si dám 🙂 nejvíc ulítávám na ovoci 🙂 od začátku těhu 🙂)))) ale měla jsem období kinder buena 🙂)))

pitryludvikova
11. pro 2013

Ahojky holky tak já se k vám přidám 🙂 vůbec mi není špatně takže papám co chci :D těšila jsem se ,že trochu zhubnu ale to asi neklapne :D já se bojím že na mě doktor bude koukat blbě :D mám 180 cm a 105 kg ☹

inngrid
11. pro 2013

@pitryludvikova jéééééééééj ty si na tom ako ja aj tt aj plus minus vaha aj výška 🙂 tak budeme spolu bojovat uz si bola u lekára či chystáš sa ? 🙂

inngrid
11. pro 2013

@kozinka3 tiško závidim, btw ja teraz do seba nič nedam zo všetkého mi je zle fuj :(

pitryludvikova
11. pro 2013

@inngrid :D já už byla v 5+0 tt a dneska 7+ 2 tt a dneska už bylo srdíčko 🙂 no a příští týden pro průkazku , já mám po operaci vaječníků a k tomu sníženou funkci štítné žlázy takže musím na kontroly chodit každý dva týdny 🙂 no já doufám že nepřiberu třeba 30 kg :D zatím ani deko

inngrid
11. pro 2013

@pitryludvikova ja som dnes 7+4 🙂
a bola som aj ja na začiatku 6tt iba mi potvrdila tehu vylučila mimomaternicové a nič sme viac neriešili....teraz som zvedavá na srdiečko
a neboj I ja mam iné zdr. problem ale to je na dlhšie 🙂

pitryludvikova
11. pro 2013

@inngrid no já jsem podle pm 7+2 a podle utz byl prcke taky 7+4 🙂 jo tak to já mám taky další zdravotní problémy ale to by bylo na dlouho :D hlavně že je vše ok 🙂

inngrid
11. pro 2013

@pitryludvikova tak a pfuj pfuj nech aj zostane, a si doma či chdoíš do práce?

pitryludvikova
11. pro 2013

@inngrid nene jsem doma , já pracuju ve skladu a dost tam tahám těžký věci a hlavně je tam všude prach a tak , takže tak, no a tobě je špatně ? mě není nic občas bolí prsa

inngrid
12. pro 2013

@pitryludvikova tak jasné tomu rozumiem vies čo prsia ma bolia asi mesiac stale asi tak ze večer si ani podprsenku nemôzem dat dolu a v noci sa hocikedy zobudim ked sa pretačam ako ma v nich pichne 🙂
a inak zle ako kedy sú dni kedy ani neviem ale vačšina je takych ze cely den nič nie a večer potom to na mna pride a hlava sa mi točí nadúva ma a zle mi je - ale čo je fakt je to, ze kyslost v ustach mam cely den :(

pitryludvikova
12. pro 2013

@inngrid tak mě teda bolí trochu a jen občas :D ale zase mám problém že vůbec v noci nemůžu spát 😒

inngrid
12. pro 2013

@pitryludvikova toto sa mi posledné dni vytráca ale mala som to asi 2 tyzdne stale ja chodím teraz často čúrat v noci aj 2-4x podla toho aká je noc a stale ze prídem naspat a aj dve hoidny som na strop pozerala neboj nič to isté som mavala 🙂

pitryludvikova
12. pro 2013

@inngrid no tak já v noci na záchod vůbec nejdu ale za to usínám třeba dvě hodiny a mám lehkej spánek že mě vše vzbudí ☹

inngrid
12. pro 2013

@pitryludvikova ja som take mala ze som potom nemohla zaspat hlavne v čas od 3-5 a potom ked som zaspala uz mm zvonil budik a potom mne a ešte by som spala a uz som musela vstavat ale teraz fakt lepšie spím uvidiš daj tomu ešte tyzden prejde to 🙂

pitryludvikova
12. pro 2013

@inngrid no já usínám až ráno jako pořádně že spím :D a to vstanu kolikrát až v 11 :D

1velrybka
12. pro 2013

Ahoj holky, tak příští týden jdu na testy na cukrovku. Teprve teď mi došlo, že pokud bych ji měla, mám utrum s cukrovím, na které se těším. Ještě že už ho máme upečené, raději si ho už trochu dopřeju o víkendu, kdybych pak už nemohla🙂

Jinak dneska jsem se byla podívat poprvé za dobu, co jsem těhotná, v práci. (Od začátku jsem na nemocenské.) Měli tam zrovna den otevřených dveří. Jeli jsme tam rovnou z kontroly. Byl to takový zvláštní fajn pocit to tam procházet v podstatě jako host🙂

maaky
13. pro 2013

@1velrybka i s tehu cukro se da jist cukrovi , sice jenom malinko ale da se to dopocitat do jidla neboj 🙂

1velrybka
13. pro 2013

@maaky Tak to je dobře 🙂

maaky
13. pro 2013

@1velrybka 🙂

1velrybka
13. pro 2013

@maaky Prosím tě, mám ještě dotaz k těm testům na cukrovku. Mám v žádance napsáno, že mám hodně pít do 24.00 hod., pak už nic. Je tím myšleno, že mám pít maximálně do půlnoci (ale když půjdu spát třeba o půl deváté, tak už pak pít nebudu) nebo že si mám fakt hlídat, abych pila třeba ještě v 9, 10, 11 hodin....prostě pozdě večer?

andrearuj
13. pro 2013

Ahoj, tiež mám nejaké to kilečko navyše a tiež po 30 a nemala som problém otehotnieť...tehotenstvo som mala tak úžasné, žeby som brala aj 10 takých, jediný problém bol trošku zvýšený tlak, takže ma viac monitorovali ale pôrod bol normálny a malá je úžasná!!!! Drž sa a nedaj sa ničím a nikým zneistiť alebo znechutiť!!!!!

maaky
13. pro 2013

@1velrybka me doktorka rikaal ze do pulnoci normalne jist a pit a pak uz ne , jenom pokud by se delalo hodne zle nebo na zapiti leku , malinko vody , aby se testy nezkreslovali

1velrybka
13. pro 2013

@maaky Jo, to mi je jasný, ale jde mi o to, jestli fakt pít AŽ do půlnoci (chodím spát docela brzy, většinou usnu do 9) s tím, že třeba když se probudím a půjdu na wc třeba v 11, tak jestli se mám jít napít nebo si dokonce dát budíka a vypít třeba skleničku vody. Nebo prostě když v 9 (nebo dřív) usnu, tak už NIC nepít, i když je půlnoc daleko.

maaky
13. pro 2013

@1velrybka ne ne proste jdi spat jak si zvykla , jenom od pulnoci nepij

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru