Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

zuzkaaaa
22. črc 2009

ahojte babenky...
tak u nás strašné teplo dnes sme celý deň boli v záhrade ale maličká nechcela velmi spinkať asi aj jej bolo strašne teplo, jak je také teplo nejak mi menej papá, dnes so jej skúsila dať vodu-lucku a jej to chutilo, vypila 30ml
elennka držím palce
evuse Terezka je už strááášne šikovná, už sa neviem dočkať kedy bude aj naša takáto, to dosť skoro sa už pokúša liezť, či už v 5-6 mesiace dati vedia? a už sedí sama?
mirunda to je super že už aj Lilinka má náušničky určite je zlatá idem pozrieť webovku
ozaj baby jaberka tu už dávno nebola a aj ostatné baby nejak sa stratili.... 😅

zuzkaaaa
22. črc 2009

asi mi to teplo dnes nespravilo dobre lebo píšem jak dement, sam chyby 😠 😀

evuse
23. črc 2009

Ahojky Zuzi,
no vedro je fakt nechutný a dneska je venku opravdu prádelna, já rozhodně ven nejdu, doma máme myslím líp. Taky Tereze dávám buď vodu, a nebo jí uvařím hodně naředěnej dětskej čaj. Ale vodu pije bez problémů, tak to je asi lepší než čaj, ať si zbytečně nezvyká. A někdy vyloženě nechce mlíko a chce se jen trochu napít té vody, nebo čaje.

Děti sedí až později, samy se dokážou posadit snad až v 8 měsících.

mirunda
24. črc 2009

čaute maminy a těhulky!Kde jste všechny???Tady to vůůůůbec nežije.. 😖 😒 😝

elennka
24. črc 2009

ahojda, žiju. Jsem v práci a dneska celý den v terénu, tak jsem tu naskok.. 😖

mirunda
24. črc 2009

Ahoj Elennko!Celý den v terénu?To si užiješ.. 🙂 Aspoň ti to uteče..

jabera
24. črc 2009

ahojte!!!!!!!

vsetky vas zdravim. vy tak malo pisete, to je fajn, viem vas pekne docitat...

no, baby mate krasne nausnickove. naozaj su krasne, zrazu take slecinky su z nich.

mirun, aj ja chcem taku webovku!!!!! boris to sluboval uz ked sa bart narodil, ale skutek utek... je to take pekne, uz sa tesim, az si to v klude popozeram, teraz mam barta na ruke, ako doma, sakra.... uz sa neviem dockat, az budem mat trosku casu sama pre seba, snad ked sa vratime.

musim sa ale pochvalit, konecne mame rodny list, v pondelok ideme vybavovat pas a ja matersku a vselijake ine papierovacky. fuj.

inac musim povedat, ze je tu akosi mrtvo, nove baby zase pomizli...ale snad zas po lete sa objavia.

elennka
24. črc 2009

Jinak v září jdu na IUI /inseminace/, se stimulací injekcemi... teď mě čekají ještě nějaká vyšetření...
Ahoj Jabi... dlouho see tu neukázala...
😉

jabera
24. črc 2009

ahoj elen, tak drzim palce, boze, to je take smutne, ze mate tolko trapenia s otehotnenim. je to strasne nespravodive, ze toto nmiekto musi prezivat. ale verim, ze to dobre dopadne aspon u vas.

ja a sem akosi neviem dostat, stale cakam ako sa mu niekto povenuje a stale nic... ma to stve, ni len kvoli konovi, ale co uz... manzela vidim menej jak cez skolsky rok, no, co budem hovorit....

jabera
24. črc 2009

jezis a este som zabudla..... tak si predstavte, ze to moje dieta sa este furt neotaca na brucho. aj sa s nim hram, to sa mu paci, ked ho malinko pootocim a tak, hlavicku pekne dviha, aj na brusku sa mu uz docela paci, ale sam je jak kus dreva. lenivec lenivy.... ale zato vykrikuje jak stary opilec, vraj je ho pocut az na ulicu! je to strasne smiesne, ake zvuky uz vydava.
a tazky je ako slon, uz ma 8100, vysku neviem, ale je to kus chlapa, zial, trosku statickeho. ale krasne sa usmieva, je fakt zlaty. uz sa tesim, az po lete prihodim fotky, idem este pokukat vase. kym spi na mojom rameni a este mi neodpadne ruka...

mirunda
24. črc 2009

Ahoooooooj Jaberko naše!!!
Oni chlapi vždycky naslibujou, já to měla slíbený ještě před porodem a udělalo se to až teď 🙂 A jak se tam máš Jaber?Jaktože ti Barta nikdo nevezme, abys měla čas sama pro sebe? 🙂 A co dělá manžel, že ho vidíš tak málo? 😲 Když má volno, tak on by se měl věnovat Bartovi, aby sis odpočinula..
Vůbec si z toho nic nedělej, že se neotáčí, naše Lili se poprvý otočila 26.6.09, to jí byly 3 měsíce a 17 dní 🙂 A to je hubeňoura, šlo jí to dobře, když nemá žádnej pupek 🙂 A chlapi jsou línější, vůbec to prostě není nic divnýho, Bart má časík, však ono to brzy přijde, to pak budeš čubrnět 🙂

Elennko, budu moc držel palce.. ☹ Jaká podstupuješ vyšetření?

evuse
24. črc 2009

Ahojte.

No Jaber, konečně tě zas vidíme. A kdy se budete vracet domů?

Elennko a ty injekce to bude asi do břicha, že jo? Uff 😖 . No hlavně když to pomůže . A pak je i pravděpodobnost vícerčat, když se to podpoří těmi injekcemi?

elennka
24. črc 2009

No nějaké odběry a ultrazvuk- to jsou ty běžné a možná v případě potřeby hysteroskopii.. Jinak nám vícerčata nevadí 😵 😵 😵 a injekce budou do svalu, protože budu mít ty hrazené pojoštovnou...

mirunda
24. črc 2009

Elennko, vícerčátka bych ti pak záviděla 😵 😀 Vždycky jsem chtěla..

Evi, řešíte židličku pro Terezku na papání?Za chvíli budete už přikrmovat.. máš vybranou?My máme sice ještě chvilku čas, ale taky to nechci nechat na poslední chvíli..
A dáváte Terezce ještě vitamíny K a D?My dávám D každej den, občas zapomenem, tak snad se nic neděje a K jednou měsíčně.. nevíš dokdy se to podává?

evuse
24. črc 2009

Mirun židličku už máme, naši jí Tereze koupili zrovna tenhle týden. Vybrala jsem Babydesign Pepe s tukanem. prostě mě uchvátila ta barva. Už je sestavená, je fakt pěná. Já už teď dávám Tereze skoro každej den kaši lžičkou,aby se to naučila a neplivala po mě mrkev, která barví 😉 . Už jí to jde moc pěkně. Ale mám jí zatím poloposazenou v lehátku/sedátku.
Vitamín K se má dávat do půl doku. D dáváme taky každej den. Musím se na to zeptat doktorky. A my ještě dáváme železo 2x denně 5 kapek. A když jsme jí dávala ještě 3x denně Hylak na střeva, tak to už jsem z toho fakt byla na šišku 😖

mirunda
25. črc 2009

Jé, Evi, ta židlička je moc hezká.. líbí se mi ta oranžová s tím lvíčkem..budu muset něco vybrat taky, uteče to jako voda a za chvíli přikrmujem.. Terezka je šikulka, je dobře, že jí už učíš lžičkou, my nemáme co dávat lžičkou 🙂
Z těch vitamínů bych se po**** 🙂 Když jsem odstříkávala, tak jsme si na to vzpomněli a dávali jí to do lahvičky s mlíčkem, ale teď už na to prostě občas zapomenu.. 😒

evuse
25. črc 2009

Ahojky.
My jí i ty vitamíny dáváme už od začátku na lžičce, protože mlíko v lahvi nevypije někdy včechno, navíc to D je mastný, takže to je na hladině, nebo si myslím, že by se i napatlalo na stěny a možná by se to k ní ani nedostalo.. A včera jsem koukala va web a Vigantol "D" se dává do roku, je to důležité kvůli kostem, zubům atd. Zkrátka proti křivici. Já když jednou vynechám, tak mám výčitky 😨

mirunda
26. črc 2009

Tady to teda žije 😒

Já mám pracovní víkend, včera jsem ani s Lilinkou nestihla jít ven.. ☹ Stejně tak nějak poprchávalo.. tak snad dneska, aby se taky provětrala holka jedna 🙂

adelinka
26. črc 2009

ahojenky holky jak se mate a co je noveho?

u nas je nove to ze petan v tydnu konecne presel sam obyvak tak uz snad bude brzo chodit..no bylo na cas uz bude mit 19 mes.. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mirunda
26. črc 2009

Adelko, on ještě neťapkal? 🙂 To je lenoch línej 😀 Ale je teda šikulka, teď už to půjde samo..

mirunda
26. črc 2009

Jinak mě se líbí tahle jídelní židlička:
http://www.babyrooms.cz/cs/produkt/jidelni-zidl...
ale s polštářkem a podnosem by mě to vyšlo na víc než 6500,- tak nevím.. hlavně to asi ani další případný mimčo nezdědí, protože na tý židličce se dá sedět i v dospělosti, tak jí třeba Lilinka bude chtít do tý doby, než se uplně rozsype 🙂

evuse
26. črc 2009

Zajímavá, ale ty prachy 😝 . Vůbec tam mají pěkné věci, ale za vesmírmé ceny.

evuse
27. črc 2009

Jůůů, dneska jsem tu první. To se fakt divím 😵

Takže ahoj holčičky 😉

michala.l
27. črc 2009

Ahojte vsetky, ja som tu nebola celu vecnost ...idem vas rychlo pocitat, nech viem, co je nove 😉
Toto teplo mi vobec nerobi dobre ... babulka v brusku kope o sto sest a ja som unavena, az mam strach, ci niekde nezaspim pocas chodze 😀
No idem ja na to ...

adelinka
27. črc 2009

ahojky

mirun..ne nechodi..vojtovkou a vsim kolem hnusneho porodu se nam to posunulo ale uz se snazi a snad to brzo pujde..jj je to zhniloch to urcite.. 😀

macalc
27. črc 2009

ahojte babenky.................
Ako sa mi mate???vidim same pokroky a aj nausnicky no to ste pekne slecinky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Tieto horucavy mi daju zabra a poriadne a vecer mam take opuchnute nohy ako mechy ale snad to prejde.
Dnes som bola v poradni a chvala bohu je všetko v poriadku babo kope ako dobre plateny futbalista ale už to nejako zvladneme.
Prajem Vám všetkým krástne leto a aby ste bolo zdravučké a aj bábetká aby poslúchali

jabera
28. črc 2009

ahojte holky.

adel, tak potom super, ze sa petrik rozchodil, vobec som netusila, ze ste museli aj vojtovku cvicit....

maci, michala, nezavidim vam tie brucha takto v lete, aj opuchy su asi horsie, ale zvladnete to, nebojte!!

evi, mirun, my davame "d" tiez denne a az 3 roky... tiez obcas zabudnem, potom mam vycitky svedomia.. ale stava sa mi to. "k" dava len mudr.
inac uz mame vakciny, som nasrana jak brigadyr, bolo to hrozne drahe a dozvedela som sa to neskoro a uz som nemala silu to zrusit, keby som to vedela, vratila by som sa domov kvoli tomu... no, uz i nepomozem, dnes idem k mudr ho objednat, snad uz mu to pichne a mame to za sebou...
boris vecne nieco vybavuje, je to zahul, ja na to nemam odvahu, potom som ale vecne sama, on obcas zabehne k rodicom, potom nakupit, potom odviezt mamu k doktorovi a kopu inych veci a mesiac presiel, boris sa uz vracia domov a vazne sme spolu vlastne neboli. tento vikend sme si uzili prirody, boli sme v lese, sice tm bola miliarda komarov, ale inak bolo fajn..
este ma cakaju zuby dalsie, fuj, uz nech to je za mnou.
zatial sa majte krasne, ja sa zas zjavim!!

evuse
28. črc 2009

Ahoj holčičky.

Jaber pochopila jsem to dobře, že u vás de "D" dává až do 3 let věku? A jedna kapka? Já totiž našla na nějakých stránkách, už nevím kde, že se dává do roka a případně v zimních měsících ještě ve dvou letech.
A kolik vás steda bude stát to očkování? To je ta hexa-šestivakcína? Nebo se dává něco jiného?

byggyt
28. črc 2009

Ahojte, tak sa hlásim, vrátila som sa z dovolenky trochu som vás počítala ako sa máte.

Jabera- teraz som už doma ohlás sa mi a vybehneme von

Michala- nejde mi poslať IP, bdem to skúšať

adelinka
28. črc 2009

ahojky,,

petana jsem dala odpolko spat a najednou rev a on prezezl postylku a spad hlavou na zem..jeste ze tam byla duchna kterou si zhodil jinak si mohl aj vaz snad zlomit..jsem se klepala jak svina..

dobrou 😔

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru