Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

luci.kon
1. bře 2010

ahoj
martas- taky jsem koukala jak blázen když ji začala vypisovat, o neschopenku jsem si řekla kvůli práci, a vycházky mám od 10-18 🙂

martasl
1. bře 2010

ty brďo-tak to máš úžasný vycházky.myslela jsem,že jsou všude stejný.tak až budu mít těhu neschopenku,tak si musím říct o delší vycházky.
nekoukáte někdo na tv Barandov??já si to nahrávám,koukala jsem chvilku a nezvládala jsem to.takže kouknu až budu mít víc síly...

zuzkaaaa
1. bře 2010

baby troška som šmirovala na fecebooku lulin manžel má na nástenke :čo sa môže skomplikovať sa aj skomplikuje ☹

jujjj kto vie čo je s nimi

zuzkaaaa
1. bře 2010

baby a ani Adrika tu nebola a ani na facebooku....

martasl
1. bře 2010

ježíš-doufám,že jsou oba v pořádku a všechno probíhá jak má.celej den na ni myslím,co a jak.

evuse
1. bře 2010

Ahojte.

Zuzko, taky jsem tam šmírovala. Tak snad je to v rámci možností v pohodě.

Luci, to je super, že mimi tam je a že máš tu neschopenku 😉

hanula83
1. bře 2010

Marti, já na to koukala... teda slyšela jsem každé druhé slovo, protože mi Anička děsně řvala do ucha, nějak dnes nemohla usnout...

S těma neschopenkama v těhotenství... Doktor může na tu neschopenku napsat maximální vycházky od 10 do 18, ale ve skutečnosti prý můžeš normálně celý den, prý neschopenky ohledně těhotenství nikdo nekontroluje... to mi řekl sám doktor.

Snad jsou holky i děti v pořádku, doufám, že budem mít co nejdříve nějaké info aspoň z toho FB..

Evi, můžu se ještě zeptat, kde jsi tu postýlku kupovala? Přímo od výrobce? Nevím, jestli jsi to sem psala, mám krátkou paměť.... Já ji našla totiž na netu za 2300.

byggyt
2. bře 2010

Ahojte, včera ráno som prišla do nemocnice a povedali mi že malá mala nad ránom teplotu tak nás nepustili.Tam totiž prídete s dieťaťom ktorému v podstate nič neni len technické problémi bránia aby bolo doma u nás tie inhalácie a nachytá tam ďalšie choroby. Dúfam že keď dnes prídem nezistím že má malá rotavírusové hnačky lebo to naozaj s nervami nezvládnem a niekomu tam dobre vynadám, prinajlepšom.No som zhnusená ako to tam funguje. Inak Vivi bola celý čas bez teploty odchádzala som o 22:30.

hanula83
2. bře 2010

Byggyt, to mě mrzí, to je teda něco... dobře vím, že to tak je. A já vždycky říkám, že pokud to jde, tak se doktorům obloukem vyhnout... Už ať máš malou doma, myslím na vás, aby to tak co nejdřív bylo.

jabera
2. bře 2010

ahojte baby, prisla mi sms od byggyt, ktoru jej niekto poslal, ale neviem kto, ze by pocahontas?? asi...
no, lulu sa dnes o 1.30 sa narodil Vincent Gregor.... 3530g, 50 cm... tak hura hura, konecne to ma za sebou, baba jedna... tak uz len stastny zivot vsetkym zucastnenym.....

jabera
2. bře 2010

inac, asi je adrika v spitali pokial to teda ano byggyt poslala...

silvi, to mi je luto, ze je vivinka este tam... bozemoj.....

jabera
2. bře 2010

no, tak viem, ze adrika je v nemocnici.. len neviem, ci len na nejakej tej injekcii, alebo ci snad tiez dnes?? to by bola sranda, keby nakoniec baby naraz porodili... v kazdom pripade drzim palce... jaaaaaaaaaj, ja na nu myslim.. ja vam poviem pravdu.. ten porod neni sranda, podla mna.... viem, ze to kazda nejak zmakneme, ale aj tak...

mirunda
2. bře 2010

Huráááá, hurááá, huráááá!!! Lulu a Vincentkovi přeji hooodně štěstíčka a zdravíčka!!! Jsem ráda, že to mají za sebou..

mirunda
2. bře 2010

Byggyt, a kdy jí pustí?!? Drž se, za chvíli budete určitě spolu 😔

Marti, Hanul, co dávali na tv Barrandov?

mirunda
2. bře 2010

jo a Jaberko, tobě přeji vše nej nej nej k narozeninám, hodně štěstíčka, zdravíčka, lásky.... 😵 😵 😵

jabera
2. bře 2010

jaj, mirun, dakujem..... vincko ma so mnou narodky, no.. bude to dobry clovek 😎

simisimca
2. bře 2010

Jaberka vsetko naj naj naj k narodeninkam Ti praje, vela zdravicka a splnenie vsetkych tajnych snickov... 😉 😉 😉

Lulu strasne moc gratulujem k syncekovi...vela zdravicka prajem obom... 🙂 🙂 🙂

mirunda
2. bře 2010

a kde je Adrianka?!? Že by..?? 😕 🙂

evuse
2. bře 2010

Ahojte.

Lulu, obrovská gratulece !!!!!

Holky, trochu jsem špijónila na FB u manžela Lulu.

"Chlapci a dievčatá, dnes nadránom sa nám po 19 hodinovom trápení narodil malý Vincent Gregor Kasaj - 3,5 Kg, 50 cm. Statočná mamina aj krásne bábätko sú v poriadku, len sme všetci trochu unavení a musíme sa riadne vyspať"

A my jsme jí tady uklidňovali, že vyvolávačka je rychlejší ☹ Ta si chudinka asi užila.

Jani taky všechno nejlepší k narozenimám. Dneska je má i můj manžel 🙂

Adriance držím palce, třeba už je taky maminka 😉

Hanul, postýlku jsem kupovala přes internet, mají jí asi 3 prodejci a jeden má nad 3 tisíce zdarma dopravu,takže tam jsem to koupila i s matrací. Taky o ní uvažuješ pro holčičky?

hanula83
2. bře 2010

Lulu, moc gratuluji k narození chlapečka, hlavně, že je vše v pohodě. Už to máte za sebou 🙂

Miru, byla tam operace nenarozeného dítěte... byly tam dvoje mamči a čekaly jednovaječná dvojčata. Jedni dopadli potom dobře, nějak je donosila a narodili se v pohodě... Ti druzí to dopadlo napůl, jedno mimčo přežilo, druhé ne..

Evi, ta za 3300 není špatná cena, ale pořád je to docela dost, když to máš dvakrát. Tak jsem se tak koukala a našla jsem ji právě za 2370 na Sambaby, je to určitě ona, Princezna Klups, teda ale bez matrace... pokud vydrží do 6 let, tak o ní začínám uvažovat 🙂

evuse
2. bře 2010

Já jí kupovala " dětský obchod Nelinka" , tan se právě neplatí ta doprava, takže to vyšlo levněji. No já s tím počítám, že to vydrží než půjde do školy 🙂

jabera
2. bře 2010

baby moje, dik za gratulacie... evi, tak tvoj manzel je tiez taky uzasny clovek! pozdravujem ho 😝

hanula83
2. bře 2010

Jaberko, máš narozky? Tak se přidávám ke gratulantům... Kde je to napsané? Nebo jsem něco přehlídla? Nebo to máte z FB?... Jinak víš, že se tvůj Bartík narodil ve stejný den jako Jan Amos Komenský?? 🙂))

macalc
2. bře 2010

Ahojte babulky....................

Jaberka vsetko naj naj naj k narodkam 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Lulu gratulujem k syncekovy a prajem vam obom veeela zdravicka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

byggyt je mi luto ze Vivika je este v nemocke ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

jabera
2. bře 2010

hanulka, na FB to je... inak s tym komenskym si ma velmi potesila!!! ja som sa trosku ukludnila, ked som zistila, ze v ten den sa narodil zdenek sverak..inak som bola trosku smutna z datumu narodenia... akoze je to blbost, ja viem,a le narodil sa vtedy niekto, na koho fakt nechcem aby sa podobalo moje deita...

martasl
2. bře 2010

Tak holky,konečně jsem na chvilku tady,vysáto,vytřeno-uffff.ještě prach,ale to až potom... :
jaber:
Přeji Ti den beze spěchu,
mnoho dárků a i květů,
jenom radost, žádné splíny,
pohodové narozeniny.
...prostě všechno,co si jen chceš přááááát 😀 😀 😀 😉

lulu-tpbě i manželovi:

Malý chlapeček potřebuje spoustu maličkostí:
Nejlepší věc hned po mámě.
Věrný kamarád plyšák.
Velký pomocník při pánských pracích.
Prima věc, která utiší každý pláč.
Hudební nástroj, aby mohl předvést svůj talent.
A pro malého cestovatele na neposedné nožičky dvě malé botičky.
Ale nejdůležitější ze všeho je pro něho Vaše láska!
Přejeme mnoho nádherných chvilek s Vaším synem.

Teda,asi ten porod byl fakt náročnej,no hlavně,že jsme ji utěšovali,že to vyvolání je lepší.teda,ta nám asi pak dá kapky 😀 😅ale,hlavně,že to má za sebou.

hanul-mám to nahraný,ještě jsem nekoukala.chudák miminko a rodiče.ale hlavně,že se jim podařilo zachránit aspoň jedno...

byggyt-tak to je děs.asi potřebujou zaplnit lůžka.ale přeju vám,ať ji už máte doma,zlatíčko malinký 😉

simisimca
2. bře 2010

MARTI..:

teraz som pozerala damsky magazin a vraveli tam o potratoch a mimomaternicovom tehotenstve a ten gynekolog povedal ze zacat sa snazit o druhe mimi by sa malo po 5 mesiacoch, ze vraj tolko potrebuje organizmus zeny aby sa dal do normalu aj hormonalne...ked sa zacnete snazit skor je tam vraj velke riziko ze sa zopakuje to co v predchadzajucom tehotenstve... 😒....nechcem mudrovat len toto hovoril... 😕 ....

martasl
2. bře 2010

simi-on každej doktor říká něco jiného,každej má jinej názor.prostě jsme to už zkzsily,ale vždycky nám to trvalo,takže nepočítám,že to vyjde ☹ Prostě se už budem snažit a čekat,kdy to vyjde.Můj doktor mi řekl od března,tak asi ví proč.Ale jinak moc děkuju za informaci 😉

martasl
2. bře 2010

jééé,já mám radost.Teď jsem asi 2 hodinky hledala mp3 ke stažení-Miro Jaroš a Petra Humenanská-Na dně mora.krásná písnička a konečně ji mám.ještě ji musím hodit do mobilu.A mají u toho krásnej klip. 😀

martasl
2. bře 2010

tak jsem do alba přidala obarvenou Katku.jen to nemá načesaný,jak by to mělo být.musíme pořídit žehličku a fén... 😠

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru