Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

zuzkaaaa
31. pro 2009

Ahojte babenky....
tie ktoré chodíte na facebooku tak viete, že sofi je chorá, má strašnú nádchu a aj pokašlieva chuderke sopel buble z nosa ale zdá sa mi že dnes je lepšie ako včera

takže kočky všetko najlepšie do nového roka maminkám dobré deti nech pekne spinkajú v noci, budúcim mamičkám hlavne veľa síl a rýchli pôrod a snažilkám veľa šťastia aby sa to čím rýchlejšie podarilo 😀

simisimca
31. pro 2009

Ahojte babule... 😉

Veseleho Slivestra a stastny Novy rok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

Prajem vam vsetkym aby vase deticky boli zdravucke, robili vam len radost a aby rastli do krasy.... 😉

Mirun, takze ty dnes cakas na ziadost o ruku?....tak ti hrozne moooooooc drzime palce, uzi si ten krasny pocit... 😉

Marti a tebe prajem nech sa to podari na prvy sup... 😉

macalc
31. pro 2009

Ahojte babenky.................

Všetkým vám prajem príjemné prežitie silvestra a krásny a úspešný rok 2010 všetkím veľa zdravia šťastia a aby sa vám splnilo všetko čo si budete priať!!!

evuse
31. pro 2009

Ahojte holčičky,

přeju vám všem i vašim dětičkám a rodinám krásný Nový rok 2010 😉

petrach
31. pro 2009

Ahoj holčiny 🙂

jdu Vám všem i Vašim zlatíčkum popřát do Noveho roku hlavne pevné zdraví,kopec štestí,lásky a pohody..
tehulkám klidny zbytek tehu a krásné zdravé mimísky 😉
Petra a Šimonek

mirunda
1. led 2010

čaute kočky, jsem tu první tenhle rok? 🙂
máme tu pár přátel, Lilinka přespala i petardy i ohňostroje, tak jsem ráda.. snad zůstane spinkat, jsem unavená na další uspávání..

jo a prsten nikde.. 😠 😝 😉

jabera
1. led 2010

mirun, to jak je mozne???? on sa ta vobec neboji??

baby, ak by moje dieta spalo ako tuto noc, tak som najstastnejsia na svete. bol hore pred polnocou a potom az o 5.!!! uzasne. mozno uz konecne zaslapali tie homeo...

tak vyslapnite pravou, do toho noveho roka.

karinnka
1. led 2010

Dievcence chcela by som sa Vas opytat som Moletka som tehu a chcela by som vediet ci ste mala niektora tehotensky pas a kde ste ho zohnali,ja co pozeram net tak som nasla max velkost L-XL.
Dakujem 🙂

zuzkaaaa
1. led 2010

caute kočky...

tak ešte raz prajem šťastný nový rok

Sofinka sa má už lepšie len soplíky má, včera som už aj ja dostala riadnu nádchu manža sa ešte drží

karinnka ja som tehu pás vôbec nepoužívala chvala bohu tehu nohavice sú dosť vysoké a zahrejú

kočky,.... Sofinka sa v chodítku pohybuje ako strela strašne rýchlo sa presúva ale zvláštne že neide dopredu alebo do zadu ale na bok

xi ešte niečo včera sme museli zložiť stromček v izbe pravda bol vyviazaný na 3 miestach ale aj tak sa rozhodol že nám spadne ráno vysel strom na garniži má nejaké čaptavé nohy tak sme doniesli náš mini stromček z izby dali na stôl aby sme niečo aspoň mali vonku

ozaj aj ako deti v noci? janka to mala super, mne sa malá zobudila o pol noci kedže okolo je plno panelákov a sused vyhadzoval tie búchajúce pi.oviny a tie nám buchli presne pred oknom a hádzal to asi pol hodinu tak som už bola veľmi najedovaná a ešte k tomu aj pes sa išiel zblázniť stále kňučal už sme si mysleli že sa zblázni

pocahontas35
1. led 2010

Karinnka: skus si pozriet toto, mozno najdes nieco 🙂

http://www.bublinka.sk/myweb5/Tehotenska_moda/t...

jabera
1. led 2010

zuzi, ved aj my sme medzi panelakmi a mlatilo to tu jedna radost, preto som nechapala...
zato dnes naobed ani za toho boha zaspat henten... potom si malinko schrupol, teraz sa prebral.. som zvedava na noc.
super, ze sa so tofinke zlepsuje, ja sa stale len bojim nasej prvej choroby. vobec si to neviem prestavit, uz som z toho predposrata..
inac, kedysi som mala psa a on sa tak hrozne bal buchania! ale desne, aj burky a schovaval sa v zachode. a ja, krava, som si davala na zem karimatku a spacak a tak som s nim spala, ze on obtoceny okolo wc misy a ja hlavu pri nom a hladkala som ho, tak neplakal 😀 😀 . tak som ho milovala...

pocahontas, ty sa ako citis? tiez ti byvalo nejak blbo, ak si dobre spominam.

karinka, ja som na vsetko vzdy pouzivala C und A. tam maju aj velke velkosti a pokial nedostanes v Ba, tak roakusko, alebo madarsko, neviem, co mas blizsie. aj v brne je vyborny vyber.. ale ja som skoro vsetko ja v blave dostala. aj pasy mali, len ja som ich nekupovala,

evuse
1. led 2010

Ahojte.

K mému překvapení ten ohňostroj co tady okolo by Tereza prospala, vůbec nechápu, jak je to možné. Přitom je okamžitě vzhůru, když k ní vlezu do pokoje a ty petardy nic 😨

Mirun, tak třeba na valentýna. Možná je stejně "nablblej" (promiň) jako ten můj a potřebuje k tomu jasnej příkaz od tebe 😀

Karin jestli myslíš podpůrný pás na bříško, aby tě nebolely záda, tak ty jsou na suché zipy a vejde se do nich snad každej 😉
A jestli myslíš jen takové ty na zahřátí, barvné s tričkoviny s obrázkem, taky ty jsou taky dost pružné, já měla přes 120cm přes břicho a byl mi v dohodě.

lulupopo
1. led 2010

Ahojte vsetko dobre v Novom roku prajem... ja som ho prezila celkom v poho, o 9-tej som zaspala o 11, 20 som sa zobudila, medzitym kym som spala muz prichystal nejake maskrtky a mne detske sampano...o 12tej sme si pripili, kukli chvilu ohnostroj a isli spat... a normalne sme zaspali....a aj nas pes mal cely Silvester na haku...mu bolo jedno co sa vonku deje, proste drichmal... v tychto chvilach dakujem, ze mame polovnicke plemeno... 🙂 🙂

macalc
1. led 2010

Ahojte babulky............

Tak vám ešte raz prajem šťastný nový rok veľa veľa zdravia šťastia aby nás detičky poslúchaly a aby sme boli celý rok všetci zdravý!!!!!!!!!!

Tak silvestrovsú noc malá prespala ani sa nezobudila na tie petardy a delobuchy a spinkala od 19 a vstala dnes ráno o 7:15 no prespala sa do nového roka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a potom nevedela ako má jesť celý deň bola nenapapaná len by jedla a jedla a už aj teraz spinká od 18tej.

Chudera Sofinka ale verím že ju to skoro prejde 🙂 🙂 skoré uzdravenie jej prajem

karinnka
1. led 2010

pocahontas dakujem 🙂
Evusa dakujem,vsak toho som sa bala ci mi budu dobre ked su max do 12Ocm. 😉

kackabrcka
1. led 2010

kocky som asi posledna ale vseko dobre v novom roku 😉

hanula83
1. led 2010

Holky, přeju Vám všem jen to nejlepší do nového roku, hlavně ať jste vy i děti zdravé 🙂

Miru, tady jak jsme na vesnici, tak každý o každém všechno ví. Já jsem přistěhovaná, tak je vždycky sranda, když někoho potkám a ten člověk hned ví kdo jsem, ale já ho vůbec neznám... Na druhou stranu je hrozně fajn, že mi chcou hned všichni nakukovat do kočáru a ti neznámí lidé se mnou prohodí i pár slov. Je to příjemné.

Jaberko, jo jo, nakonec jsem těhotenstvím zhubla, dětičky si ze mě asi něco vysály, což považuju za opravdu velkou výhodu toho mého těhotenství. Na druhou stranu jsem zase zaplatila daň tím, že mi strašlivě popraskalo břicho. Ani jsem netušila, že je možné, aby tak moc popraskalo. Přitom jsem mazala o sto šest a nepomohlo to...

pocahontas35
2. led 2010

Baby,

este som hore, ani za svet spat, nie je mi dobre ani ked si lahnem, ani ked som v kresle, neviem si najst polohu a este som aj hladna !!! Jaberka, inak sa mam celkom v pohode, ale niekedy pridu stavy, ze neviem, co so sebou, som taka, ze si neviem najst polohu, vsetko mi vadi, a to mam este par tyzdnov pred sebou, no to bude paradicka! Pred malou chvilkou som si pozerala svoje mega brucho v zrkadle a zistila som, ze sa mi pekne vytvorili strie, ano, mala som aj predtym, ale tie vybledli, a teraz ich mam take pekne ruzovucke, no fakt mi to pridalo na nalade a este aj pupok sa mi zacina vysuvat, je to zabavy kopec so mnou.
Evka, neviem ci si to mala aj ty tak, alebo nie, ale mna zajtra cakaju prve odbery, mam si brat krv do takych malych ampuliek, nalacno a potom 90 minut po ranajkach, obede a veceri. Ja zatial nemam glukomer, a vobec neviem, ci mi ho zapozicaju, alebo nie, ved uvidim, v pondelok im beriem krv, inak to bude zaujimave, v zivote som to nerobila, ale vsetko je po prvykrat. V utorok ma caka kontrola tak podla toho ake budu vysledky asi budu postupovat dalej, neviem, ved vam to napisem.
Baby, ake boli vase stavy v tyzdni v ktorom som ja ? Dufam, ze podobne, a nie som svetla vynimka ! Tak uz som sa vam pekne vyzalovala, uz by som mohla aj zaspat. Dakujem, ze ste si ma precitali, a sorry nebyvam vzdy takato, ja som vecny optimista, ale nie kazdy den mi svieti slnko, ze 🙂

lji
2. led 2010

Ahojte. Som tu nová a to hlavné čo hladám na nete je kombinácia vysokej váhy ( v mojom prípade fakt že vysokej) a tehotenstva 😖 nemám potvrdené ešte tehotenstvo od doktora ale aj obyčajný test narobí v hlave takú spleť myšlienok že mi to nedá spať a hľadám všetky možné info ktoré sú dostupné. Budem určite potrebovať vašu pomoc, tak dúfam že k vám aspoň ako tak zapadnem.

lulupopo
2. led 2010

pocahontas... tvoje stavy poznam uplne doverne... mavam take iste ☹ , musime vydrzat...ale je to narocne.
Ahoj lji, drzim palce pri potvrdeni tehotnosti.

pocahontas35
2. led 2010

lulu viem, musime, ale fakt je to narocne, ok, nestazujem sa presli tym mnohe maminky co su tu teraz ....

Lji, vitaj medzi nami, urcite zapadnes, sme tu spravna partia, to velmi rychlo zistis 🙂 Drzim Ti palce, aby sa Ti potvrdilo tehotenstvo, a neboj, aj ja mam vysoku vahu ... a uz som v 30tt, pytaj sa ak mas nejake pochybnosti, vies, ale kazde tehotenstvo je ine, a to co inej nerobi ziadny problem, tak tebe moze a naopak ... ved uvidis sama.

maminnka
2. led 2010

ahoj dievcata, az teraz som nasla vasu diskusiu 🙂 da sa este zapojit?

pocahontas35
2. led 2010

vitaj maminnka medzi nami 🙂

macalc
2. led 2010

Ahojte .....................

Pozdravujem nové spolupisatelky a zostante medzi nami.

Pocahontas aj ja som mala v tvojom tyzdni také stavy a aj muž ma už posielel rodiť lebo mal zomňa dost ale neva jeto v norme však si tehu

maminnka
2. led 2010

Pocahontas, vidim, ze sme na tom podobne... ja tiez uz neviem, aku polohu zaujat, pri kazdej ma niekde tlaci, picha alebo mala kope ako o zivot. zaludok v cudu, palenie zahy, bolesti klbov... akurat ze cukrovku nema, ani zvyseny cukor nastastie...

evuse
2. led 2010

Ahojte holčičky.

Vítám u nás nové tváře Lji a Maminnku a doufám, že s námi zůstanete.

Pocahontas, já jsem měla glukometr půjčený, takže jsme si 1x v týdnu měřila celý den všechna velká jídla, jako ty zítra a 2x v týdnu jen jedno jídlo za den. Bylo to fajn, že jsem hned viděla, jak na tom jsem. A jak se ti daří držet sacharidovou dietu?

Hanul, já taky břicho mazala jako blázen, i 5x denně a strie se mi začaly dělat už ve 20tt a ke konci už to bylo příšerný, mám snad každý centimetr jednu 😝 . Teď na to kašlu, horší už to stejně nebude

maminnka
2. led 2010

tiez sa so striami uz netrapim, ani nekremujem, hoci krem, nechutne drahy, som si kupila... tolko mi ich ostalo po prvom porode, ze dalsie hadam uz ani nemaju kde byt.

hanula83
2. led 2010

Holky, já doufám, že ty jizvy aspoň časem vyblednou, protože teď to vypadá fakt hrůzostrašně. Ale za ty dva koblížky mi to stálo 😉...

evuse
2. led 2010

jo vyblednou, mě už vybledly za těch pár měsíců, ale jen ty tenčí. Mám dole takové, které jsou i teď třeba 1 cm široké a ty se asi už neztratí

pocahontas35
2. led 2010

Evka, nuz uvidim po vysledkoch, ake budu, ci sa mi dari ... je pravda, ze sa snazim a obcas by som tak rada zhresila, ale brzdi mam pocit, ze teraz nie, potom, ale je to narocne, ale Ty to dobre vies, lebo si sa tak stravovala. Velmi mi chyba ovocie, to mi doktorka zakazala, povolila mi len jeden kus pred spanim, nic viac.
A vies, co mi povedala, ked som k nej prisla, ze ked mam teraz tak budem mat aj automaticky v druhom tehotenstve, takze upokojila moju dusicku ☹ ale ved to este uvidime. Aj ja by som bola radsej keby mi zapozicali glukomer, bolo by to lepsie, lebo zajtra si budem brat len krv a vysledky budu v utorok.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru