Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

j33
6. říj 2016

Já jsem děvčata tedˇ 37tt a o víkendu začínám 38tt.Odhad mého mimi k porodu je pořádný, přes 4kg a to jsem jedla katastrofálně. Zle mi bylo sad do30tt a nyní se to opět ke konci vrací. Začínala jsem na 100,něco napřed dolů a od 22tt šla váha trochu nahoru, k dnešku mám 106,5kg.Dnes opět ktg a monitor. U malé jsem měla u porodu 106kg a sestra trochu vzhlížela očima,ale komentáře mne ušetřila.

brindik
6. říj 2016

@j33 to by mě zajímalo co to ovlivňuje tedy, jsme na tom podobně co se týče týdne a já mám odhad dítěte 2600g a žeru jak mlýn a asi jsem se dopracovala k rovnému metráku 😎

j33
6. říj 2016

To opravdu netuším, doktor jen říkal, že to neovlivním. Prý i jak je mi tak zle a špatně jím, bere si vše co chce ze mne. V 31tt odhad dost přes 2kg a na termín odhadují 4,5kg a to jsem jedla tak maličko i jím, často mi je zle.

tomato543
24. říj 2016

Holky, nabízím i tu v bazárku nádherné tričko. Nové CA 48/50. černé s bílým lemem. Cena 300 Kč pokud by jste některá chtěla, ozvěte se 🙂 nenošené, s cedulkou

mamka37
24. říj 2016

Ahoj těhulky i maminky. Tak má počátečnī váha s dvojčátky je 96. Tak nechci myslet

mamka37
24. říj 2016

na to kam až to co se váhy tyče dotáhnu.

broucziyk
24. říj 2016

@mamka37 v pohodě buď... já začínala s 95 a rodila se 116 a po příjezdu z porodnice jsem měla 94 a teď po třech mšsících to kolísá 90- 89

pavlicek32
24. říj 2016

@bobisek90 zdravím vás jak jste to udělala já jsem v 7 tt a také bych nechtěla hodně přibrat hlídala jste se hodně děkuji

bobisek90
25. říj 2016

nehlidala temer vubec. Kdyz jsem mea chut, dala jsem si i hamburgr 🙂 zjistili mi tehu cukrovku, tak jsem dostala inzulin, a tak nejak se to povedlo.

bobisek90
25. říj 2016
mosquito
25. říj 2016

@mamka37 Já měla na začátku nějakých 90kg. Rodila jsem ve 32+6 a to jsem měla tak 94kg. Po porodu 81kg a to si držím pořád 🙂 Už v prvním trimestru mi zjistili těhotenskou cukrovku. Držela jsem jen dietu, ne moc drastickou. Bylo mi po ní dobře 🙂 A teď, 5 měsíců po porodu se váha stále drží. Teď tedy jím jak protržená, ale přičítám to kojení 🙂

pavlicek32
28. říj 2016

@bobisek90 děkuji za odpověd tak já to zatím moc neřeším za měsíc jdu k dr na kontrolu na ultrazvuk tak snad vše dobře dopade.Budu se muset hodně hlídat a do toho štítka 🙂

nickolckak
21. lis 2016

ahoj přidávám se třeba tu potkám někoho na pokec 🙂

pavlicek32
21. lis 2016

@nickolckak můžeme pokecat

erinyekleio
24. lis 2016

@gariena Já šla k porodu se 125 kg. Během těhotenství jsem nabrala cca 30 kg. A ted po 3 letech mám dokonce 126 kg :D :D :D Na 142 kg opravdu nevypadáte. Jinak já mám teda 178 cm, takže taky žádnej prcek. Na sále necháte cca 10 kg, .Já to teda ale po porodu nabrala zpět. Přeji vám aby to šlo rychle dolů 🙂 A snadný porod 🙂

erinyekleio
24. lis 2016

Tak tady máte týden před porodem 🙂 178cm/125 kg 12/2013

jane085
24. lis 2016

@erinyekleio to bych na 125 kg nerekla 😉

monikacz
24. lis 2016

@erinyekleio Taky bych neřekla 125 kg maximalně 90 🙂

gariena
24. lis 2016

@erinyekleio 🙂 Ta fotka je 2,5 roku stará, v porodnici jsem nechala 16kg, ale do 9-ti měsíců dcera řvala jak tur, utišila ji jen neustálá pozornost, takže nic nedělat, nevařit, neuklízet, nečůrat.............. ☹ To bylo náročné období a nevěděla jsem co s ní a jak to zvládnout, takže se má váha vyšplhala na závratných 147kg. Teď jsem na 128kg a začala jsem opravdu přísný režim, protože se snažíme o druhátko, tak uvidím jaké budou výsledky. Moje maminka vždycky říkávala - holčičko, máš těžké kosti - a já na to - a velkou řiť k tomu 😀 😀 Ale vy fakt nevypadáte na 125.. 😉

misutkakosutka
24. lis 2016

@tomato543 ahoj já bych měla zájem 🙂

tomato543
24. lis 2016

@misutkakosutka bohžel už je prodané. 🙂

erinyekleio
24. lis 2016

Teď už vypadám. Jsem hrozně rozkydla.Mam pocit z
e v tom tehu jsem byla taková víc ,,zpevnena'' 😁 Druhé dítko neplánují.Teda abych byla upřímná, dala jsem si úkol. Další dítě až jen tehdy, budu-li mít minimálně původní váhu.Teda cca 89 kg. Jelikož synovi první 3 roky života nebyly zrovna růžové,ten první byl nejhorší, tak se do ničeho 2x moc nezenu.Zhubnout chci kvůli zdraví ale hodně i z estetického duvodu😳 Jenže já nevím kde začít. Kdysi jsem zhubla cca 3 kg za 2 roky, ale měla jsem na to čas a byla jsem sama.

erinyekleio
24. lis 2016

Pardon oprava 30 kg za 2 roky

gariena
25. lis 2016

@erinyekleio No, taky to s dcerkou bylo náročné, když se mě v tu dobu někdo zeptal, jestli plánuji druhé, chtělo se mi zvracet.. Ale už to přešlo a chtěla bych, ať není sama. A tlačí mne věk, je mi 38. No uvidíme..

z.u.z.
29. lis 2016

Dobrý den baculky, tak jsem se na mateřské rozhodla, že budu šít a měla bych na prodej krásný mantinel na postýlku se zavinovačkou a plenkovníkem s přebalovací podložkou. Pokud by měl někdo zájem cena je 1530 korun + skleněná dóza na dudlíky zdarma🙂

lakukamarca
22. pro 2016

Ahoj holky, má některá Vaculka zkušenost s amniocentezou? Jestli to jde dobře?

kotato
24. pro 2016

@lakukamarca
Ahoj,ja byla na amniocenteze,bylo to úplně v pohode.5 minut déle to netrvalo. Není to nic strašného, jen to čekání na výsledky je teda nekonečné...držím palečky ať je vše v pořádku.

medulinek
24. pro 2016

@erinyekleio to neni 125 ani nahodou teda,vzdyt jsi uplne normalni

nickolckak
25. pro 2016

Ahojky tak vcera nejhezci darek jsem 22+3 a opravdu zretelne citim pohyby i tatinek pres bricho holky ja byla tak dojata...

andieraur
25. pro 2016

Ahojte damy, tak se k vam pridavam, aktualne koncim 34. tyden a vaha ukazuje 20 kg nahore, tedy uctyhodnych 99 kg. Na jednu stranu si rikam, ze jsem tehotna a tudiz s vahou ani nema smysl jakkoli blbnout, ale na druhou stranu me pak vytacej tehulky, ktery si stezujou, ze nabrali treba 13 kg a jak je to hrozny a startovni vahu meli treba 60. A samozrejme nekde hluboko v hlave mam obavy, jak to shodim. Ted tady koukam na vas a vase fotky a moc vam to slusi, takze mam pocit, ze jsem na spravnem miste 😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru