Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

kristynka74
1. pro 2008

petrach: jojo teplo mame. Uz se nemuzu dockat. Naposledy jsem byla doma v breznu. Navic manzel je sluzebne pryc (uz 3. mesic) a uz me to tu samotnou nebavi. Ja tady litam v teplakach 😀 ,ale nikdo me tu nezna. Doma bych si netroufla. Uz se nemuzu dockat peceni a pohadek. Letos se tomu muj drahy nevyhne. Prijede z amnou 23.12. abBude se se mnou muset divat na vsechny nase uuuzasny pohadky. (italove vubec takovy nemaji!) 😉

petrach
1. pro 2008

kristi tak si to uzij pekne doma,tady je teda kosa ale snih neslibujou ☹ pohadky davaji uz ted,nejvic o vikendu 😉 tak se pak ozvi,jak je doma..a az tvuj ochutna pravou moravskou slivovici,tak nebude chtit jet domu 🙂

dneska vas opoustim,ahojky zitra a dobrou noc 😉

jancici
1. pro 2008

Maminy,chtěla jsem se zeptat,zda nevíte,kde se dá koupit dětské body s nápisem MILUJI TAŤKU ?????
Jo a používáte na spaní či odpočinek kojicí polštář??Díky

evuse
1. pro 2008

Janci co tady http://www.cesky.bess.sk/
Kojící polštář mám už docela dlouho, ale nezvykla jsem si s ním spát, je moc velkej. Občas mě tlačí kolena, když spím na boku, ale to zpraví jakýkoliv jiný polštářek mezi kolena. Navíc ty polistyrenový kuličky hrozně šuští. Leda si ho dám za záda, když si v posteli čtu, snad ho na kojení využiju víc, nebo jako zábranu pro mimouše, by se neodkulil kam nemá. Ale jsou holky, který si ho hrozně pochvalujou

marcelkap
1. pro 2008

Ahoj holky, všechny vás zdravím.
Můžu se k vám mrknout? 🙂 Dnes jsem poprvé našla tohle téma a určitě by mě zajímaly vaše názory a zkušenosti.
Snažíme se s manželem o mimčo a taky mám tak trochu strach, jestli váha může mít vliv na těhu.
Měla jste některá s tm problém?

evuse
1. pro 2008

Ahoj Marcel, jen mrkej 🙂
Myslím si, že vyloženě váha (sádlo 🙂 ) vliv nemá,ale spíš s tím spojené věci, rovnováha hormonů, funkce štítné žlázy atd. Stejně tak hubené holčiny, můžou mít tyhle a jiné věci v nerovnováze. Prostě do toho jděte a do předu nepřemýšlej o problémech, které třeba ani nejsou.
Já se taky bála, navíc i kvůli věku přes 30, a šlo to samo. Fakt jr že zdrav. problémy jsem žádné neměla, menstruace od puberty přesná. Až v těhu mám ptoblémy s vysokým tlakem a cukrovkou a taky mi nějak míň funguje štítná žláza. Halt těhotenství je pro tělo zátěž. Nechápu, jak kdysi ženský odrodily na poli a šly dál okopávat brambory.

marcelkap
1. pro 2008

evuse: Ahoj a díky. Já si osobně taky myslím, že není třeba to řešit. Ale přece jenom..obavy jsou pořád z něčeho, tak i z toho. Ale miminko chceme hrozně moc a nic nám v tom nezabrání 🙂

petrach
2. pro 2008

ahojky holky 🙂
marcelko pokud uz ted nemas nejake velike zdravotni problemy,tak se zbytecne nestresuj....ja poprve otehu po mesici a ted podruhe po dvou,takze vahou to nebude 😉 drzim palecky at se brzo zadari 🙂
kojici polstar mam v planu,s tou mekci vyplni..u nas ve druhem trimestru jedne holky mamka to krasne sije a levne,kuknete do alba mareky 😉
dnes me boli nohy hned po ranu,co jsem vylezla z postele,musim vypravovat do skolky

evuse
2. pro 2008

Ahoj holky (Peťo 🙂 ,
kde jste všechny? Taky máte dneska línej den jako já?

petrach
2. pro 2008

evus nemam,spis den blbec 😀
dneska litam od rana,uklizim,varim a pak mi chytl sporak,teda trouba pri podlivani masa,pekne plameny,kapku je ozehli..byla jsem na infarkt...prskal tuk a chytlo to,vzivote jsem to neslisela a musi se to stat me.ale funguje, 😉

pak do skolky,proste dnes den blbec..
jak je?jo a jeste k tomu pasu,mam obavy jestli mi bude????maji jen dve velikosti

evuse
2. pro 2008

zrovna jsem tvůj zážitek se sporákem četla ve druhém trim. Ty máš plynovej? U elektrický trouby to snad proboha nehrozí ne? Já nedávno v troubě grilovala, dala jsem pod rošt plech s vodou, abych to něměla oprskaný a když jsem to pak uklízela a chtěla tu vodu z plechu vylít, tak jsem si to rozlila po podlaze, do otevřené myčky a do pantoflí, fakt bezva. Asi 3x jsem vytírala, ta mastnota furt kluzala 😝 . Ale to pořád není proti tomu, když se mi kdysi vylily 3 litry fritovacího oleje- již použitého- ve staré panelákové vestavné skříni a valilo se to z ní ven po podlaze, děsný.

Jinak jsem dneska nějaká líná a bez nálady. A mám furt chuť na sladký, ale zrovna si celej den musím měřit cukr, tak nesmím hřešit. Ach jo.

Ten pás mám L-XL, nosím vel. 44 i teď v těhu. Myslím, že i na 46 klidně půjde. Jo a jen upřesním, že to není podpůrný pás na bříško, ale fak jen "módní" a "tepelný" doplněk.

nokula
2. pro 2008

no ahojte, pridam sa sem aj ja, som rada, že su na svete aj bucľate ženy ktore čakaju babo, no ja som bucľata a veruže riadne pri výške 170 mam 110 kg a to je veru dosť, mam 21 rokov, ešte pred dvoma rokmi som mala celkom fajn postavu, aspon myslím, mala som 89 kg, ale začala som brať antiku a behom mesiaca som pribrala na terajšiu vahu. ☹ ☹ ☹ ☹ niesom ešte tehotna, ale s priateľom sa už druhy mesiac snažíme o babo, ale bojím sa, či vôbec budem môcť otehotnieť a ak aj hej, tak čo mi na to povie doktorka

petrach
2. pro 2008

evus elektricky!!!!!chytlo to o ty spirali na hore v troube...
sladke v tehu normalne nejim,spis maso 😝 salamky,jatrovku...e ted jsem snedla cokoladovou tycinku,jsem z toho celi den rozhozena,tak jsem dostala chut

evuse
2. pro 2008

Peťo elektrický, no nazdar! No aspoň vím, že i tak musím dávat pozor. Po takovém požádu bych asi zdlábla nejen tyčinku, ale rovnou celou čokoládu, možná i bombošku, kdyby byla po ruce 🙂 . Ja masova moc nejsem ani normálně, ale manža a celá jejich rodina i moje máma, maj krv. skupinu 0 to jsou jak podle skupiny , tak i v reálu masaři. Já mám A. Nemáš taky náhodou nulku?

Ahoj Nokulo, tak tě tu vítám. To je docela masakr, tak rychle přibrat po antikoncepci, řešila jsi to s doktorem? Třeba ti jí měli změnit na jinou.
Jinak držím palce, ať se vám mimi brzo zadaří 🙂

petrach
3. pro 2008

nokuli vitej,
vaha ma urcite roli pri tehu,ale treba ja jsem problemy s otehu nemela ani jednou a znam spoustu holek co jsou baculky a taky nemaji problemy..2mesice je pro tve telo asi malo,stejne se musi cekat,nez se telo vycisti od antikoncepce,neni to dobry otehu hned prvni mesic po vysazeni...skus ted myslet spis na vanoce a po novem roku mozna budes prekvapena 😉 drzim palce 🙂

nokula
3. pro 2008

petrach ahoj, no dakujem za radu, ja som antiku vysadila nielen preto že chceme babo, ale moja doktorka ked som prišla za nou, mi povedala, že som naliata vodou a s tym sa neda robiť nič, tak ma to kus nahnevalo, keby sa mi aspon snažila pomôcť, poradiť a nie ma odbyť vetou - to je normalne, stavaju sa aj take prípady. No popravde teraz ked mame s priateľom sex, tak myslím len na to, či otehotniem alebo nie, ho už berem ako spermobanku ☹ 🙂 no dufam, že babo sa nam podari čim najskôr, po vianociach by bolo super 🙂

petrach
3. pro 2008

nokula podari,jen to chce se zamerit na neco jineho 😉 ja byla zalita vodou pri prvnim tehu a je pravda ze po porodu to slo vsechno pryc,hodne jsem pila a porad litala na wc,skus se zeptat treba jineho doktora,ne zenskeho,treba obvodniho,urcite to jde nejak resit,je pravda,ze ja pri antikoncepci taky hodne pribiram a kdyz ji vysadim tak hubnu

nokula
3. pro 2008

no ja som bez antiky zatiaľ dva mesiace a popravde na WC chodím oveľa častejšie ako predtym, no odporučili mi tabletky na odvodnenie, ale vraj veľmi znižuju tlak, tak som to radšej nechala tak a pijem urologicky a očistny čaj a popravde mi zatiaľ pomaha, klop klop klop aby som nezariekla 🙂 🙂 a ked som naliata vodou tak babatku by to dufam nemalo nejako ubližiť, hm?

petrach
3. pro 2008

to ne.neboj...asi na to jen moc myslis,tak proto to nejde,ale rikam je to jen dva mesice..
ja jsem si zas rikala,ze i kdyz jsem vysadila,ze kdyz to bude az po novem roku,tak neco jeste vydelam a dodelame druhy pokojik a vydis,bylo to hned,teda skoro..
skus to brat tak ze kdyz jeste delate oba,muzes si pomalu setrit na mimi a dej si nejaky cil,to pak pujde ani nebudes vedet jak 😉

nokula
3. pro 2008

no ja nepracujem, ja som zatiaľ na škole, a chcem z tade odísť, lebo je to hrôza, chcela som mať školu, ale vôbec to tam nezvladam, ani čo sa tyka učenia ani psychicky, je to dosť a priateľ mi odporučil, aby som sa na to radšej vykašľala, ako ma ma vidieť každy den v slzach zahrabanu nad knihami, zbytočne som nervozna, do každeho zjapem. Ale vecičky už mam pripravene, teda spon niečo, mi podarovali nejake zname, čo im to doma zavadzalo, tak aspon nejaku vybavičku mam 🙂 🙂 si strašne zlata, že ma tak podporuješ, si nevieš ani predstaviť koľko síl mi to dava, DAKUJEM

petrach
3. pro 2008

neni vubec zac 😉 mas asi super pritele,kdyz te tak podporil s tou skolou...tak ji zkus vymenit za jinou,nebo pokud budes zvladat tak pri mimcu se da i dalkove studovat..

mirunda
3. pro 2008

Ahojte holký, tak jsem dneska byla na výsledkách kvůli té cukrovce a neuvěříte, jak mi spadl kámen ze srdce, že jsem uplně v pořádku 😎 Tak jsme to s Liliankou oslavily bombonem 😀
Jinak já jsem otěhotněla hned první měsíc po vysazení a vůbec není pravda, že by se to nemělo, je to drb 😉 Ptala jsem se na to doktorky, taky jsem se bála, ale žádné "vyčištění" od antikoncepce prý není potřeba..a to jsem brala antikoncepci 7 let....

evuse
3. pro 2008

Já zas k otěhotnění hned po vysazení slyšela, že je pak větší riziko dvojčat, protože se pak prý uvolňuje víc vajíček najednou. Moje kamaráka je toho důkaz, nikde v rodině žádná dvojčata a ona asi ve 34 ke dvou větším dětem má dvojvaječný dvojčata. Obdivuju jí, zvládá to perfektně, no zatím se jí nebatolí 🙂

petrach
3. pro 2008

mirundo tak gratuluju,me to ceka ten cukr,uz se moooc tesim 😉 😠
evus asi je to pravda,mi meli mit taky dve..

evuse
3. pro 2008

Pry to někdy funguje jako když pohnojíš pole

divozienka25
3. pro 2008

ahojte tehulky, mozem sem obcas nakuknut ? 😉
my sme sa s priatelom snazili o mimi asi rok. Podotykam ze som uzivala 9 rokov antikoncepciu pri ktorej som riaaadne pribrala. Ked som ju vysadila mavala som nepravidelny menzes a uz ked sa aj dostavil bol tzv jalovy (to bolo doslovne vyjadrenie lekarky-chvilu mi trvalo nez sme prisli na to ze to znamena bez uvolnenia vajicek 😀 ). Hned na to mi nasli stitnu zlazu. Bola som zufala. Vsetci tvrdili ze to suvisi s vahou a treba s tym nieco robit. Hmm keby tak vsetci vedeli ake je tazke zhodit s poruchou stitnej zlazy 😒 Uz som to vzdavala ked sa zrazu na teste ukazali krasne dve //. Ten pocit bol fakt neopisatelny 😎 Takze baby..nic nevzdavajte, ak sa to ma stat, stane sa 🙂

misa.p
3. pro 2008

Ahoj můžu chvilku k Vám🙂?

mirunda
3. pro 2008

jj, je to pravda, že hned po vysazení je větší pravděpodobnost otěhotnění, a i vícerčat, dokonce se někdy neplodnost léčí antikoncepcí, že to žena třeba půl roku bere a pak "musí" otěhotnět hned po vysazení..

Petrach - není to nic hrozného, já se spíš bála, že to máme v rodině z obou stran, tak že mě to nemine..

Divozienka - přesně tak, vše vždycky přijde, když to nejméně čekáš 😀 Takže gratuluju.. 😉

Misa.p - že se vůbec ptáš, jasánek, že ano.. 😉

misa.p
3. pro 2008

Děkuji🙂u mě to též přišlo nečekaně,ale moc jsme si miminko přáli

mirunda
3. pro 2008

Tak to gratuluju, je to hrozně krásný, když to vyjde někomu, kdo si to vááážně přeje.. A čekali jste dlouho Miso.p?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru