Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

kozinka
4. pro 2008

evuse: máš pravdu, doktorka je vpohodě, alespoň mi tak přišla na tom konkurzu, je hezčí než ve skutečnosti a taky příjemná 😵 no zatím se mi neozvali jestli mě berou nebo ne (přihlásili jsme se tam s přítelem jako pár - bude teď trošku obnovená verze) takže do Vánoc to určitě nestihnou 😝 to si ještě dám do nosu.. 😀

kackabrcka
4. pro 2008

ahoj kozinka 🙂 no obcas mam take pocity ako keby to boli pohyby cca dozadu asi 2tyzden uz mne to pride ako keby mi daval niekto pastou samozrejme s citom ako vravis tukanie 😀

v CaA sa mi pacia hlavne tie spodne gatuse pre tehulky lebo co som pozerala v SR tak maju prehnane ceny.. tehu nohavky mam z HaM to som tiez velmi spokojna..

pekny vecer a dakujem 🤐

kackabrcka
4. pro 2008

caute kocky 🤐

evuse no tak myslim ze pohyby citim - to vies prvorodicka 😵 je to ako tade decentne pestacky ..
ovocie - co som pocula by sa malo jest doobeda a zevraj zase napr. mrkva by mala byt aspon s trochou oleja..

co sa tyka CaA tak to je pravda ze mas problem najst vobec tehu oblecko a pravda ze ho maju vacsinou pri namernych velkostiach 😠 aj ked minule ma potesili ked mali tehu oblecko pri detskych - to bol podla mna dobry tah 😉 ja neviem ako som na tom obchody v SR a CR ale tu v nemecku sa to v celku da aj ked je pravda ze nieco sa najde no zase nemyslia aj na vzrastovo nizsie osobky 160cm..
ja to zatial riesim 2tehu nohavkymi s tym natahujucim pasom a predlzenou mikinou strihanou pod prsia a svetrikmi co zakryju aj par nedostatkov..

KOZINKO na akom programe ceskom a v aky den zacina to vysielanie o tvojom chudnuti?

papa 🤐

marcelkap
4. pro 2008

Ahoj holky, opět vás všechny zdravím. Zrovna koukáme na ten úžasnej pořad o hubnutí. Je topěkný, ale já zatím nikdy neměla vůli nějak změnit jídelníček a dělat něco pro hubnutí. jediné co jsem teď udělala pro naše budoucí mimi, tak že jsem přestala kouřit 🙂

Jo a CA je dobrý, taky se mi tam vždycky povede něco koupit. Mají tam oblečení na malé a s většími rozměry 🙂

petrach
4. pro 2008

kackabrcka me to trvalo u Elinky do 22tt. nez mi doslo,ze neco citim,to je tim,ze jeste nevis,jak to vypada,tak se tes pak na ty perdy 😀
evuse ahojky 🙂
kozinko kukla jsem ti do alba,mala je nadherna,moc gratuluju 🙂
marcelkap taky zdravim,jsi dobra ze jsi s tim sekla,ja taky,ale az jsem zjistila ze jsem tehu a doufam ze uz nezacnu 😠 skoda penez a zdravi 😉

evuse
4. pro 2008

čauky Peťo 🙂
taky se hlásím k bývalým kuřačkám. A jak vám šlo přestat? Mě uplně v pohodě, to těhotenství dělá s člověkem divy. Fakt je, že jsem kouřila jen v práci a pak když jsme šli pařit, ale to pak padla třeba krabička.

kozinka
4. pro 2008

kackabrcka: tak to jsou určitě pohyby 😵 Miminko si do tebe šťouchá a říká tím, že je zdravoučké 😵
vysílání ještě vůbec nebude, ještě mě ani nevybrali na natáčení, byla jsem pouze na konkurzu! 🙂 Tak třeba vyberou a uvidíme 🙂 pak bych určitě řekla

petrach: děkuji 😵 taky jsem mrkla na Elinku a je moc krásná a má nádherné kukadla!!! A koukám, že kdyby druhé byla holčička, máte vybrané stejné jméno jako má naše princezna! 😵

petrach
5. pro 2008

ahoj holky 🙂
evus me ty cagara vubec nechybi a jsem moc rada 😉
kozinka manza je s Kristynky jmena uneseny,mela byt i Elin,ale pak jsem ho ukecala,ze priste..ted jsem zvedava jestli se potvrdi kluk,jak nam rikali v 12tt.,to bude hodne sklamany,kvuli to mu jmenu,me se taky libi 😉

misa.p
5. pro 2008

Ahoj těhulky,přeji krásné ráno 🙂

petrach
5. pro 2008

misa p. ahojky 😉
dneska nestiham,uklizim,varim..proste litam od rana..dnes cekame mikulase,tak bude u nas rusno,jsem zvedava jak bude Elin reagovat..

kettm
5. pro 2008

Ahoj holky,

zdravím při pátku, právě jsem se vrátila od kadeřnice tak zas vypadám na chvíli jako člověk 😀

Na pohyby jsem se Vás chtěla zeptat, já jsem dneska 21tt a cítila jsme pohyby prakticky jen jednou, každý se mě pořád ptá, jestli už malá kope (i doktorka) ale zatím žádnej zázrak, furt si říkám, že to je snad tím, že má dost místa u mě v tom tukovým domečku, jak jste to měli s pohyby vy?

S kouřením jsem na tom jako evuse, kouřila jsem jen když se šlo na nějakou "akci" a přestat mi nedělalo vůbec žádný problémy, aspoň tuhle neřest jsem zvládla 😉

petrach
5. pro 2008

kettm ja myslim ze s tema pohybama je to normalni,ja je u prvniho citila az po 22tt. a nikdy ne nejak moc..
ted uz je citim driv,ale taky jak kdy,hlavne to chce byt v klidu,aby to clovek vnimal a to ja nejsem 😉

ty ses udelala krasnou pro ty certy,co 😀

kackabrcka
5. pro 2008

ahojte kocky : kozinka+petrach diky 🙂

evuse ja som tiez byvala fajciarka, ked sme sa pokusali o babo prestali sme fajcit obidvaja naraz ani mi to nechyba aj ked mozno prve tyzdne by som si este zapalila potom mi zacalo byvat zle - naduvalo ma ale nezvracala som takze cigarety a masko ani citit ..

kocky tesim sa na vianoce na kapustovu polievocku kapra a salat 😀

draga
5. pro 2008

ahoj holky tak i já se řadím k vám do tématu...před prvním těhu jsem měla 67-72 kg pořád jsem se hlídala při těhu jsem nabrala na 96 kg, porodem a pak dietkama na 84 pořád jsem si říkala, že zhubnu a hup jsem znovu těhu ...tak si říkám, že už asi tentokrát atakuju 100kg...pomoc to je hroznýý 😎

evuse
5. pro 2008

Ahojky holky.

Drago, třeba se k té stovečce nedostaneš, nemusíš přibrat totéž jako v prvním těhu. Mě už teda stovka hrozí za pár kilo, asi jí pokořím, to jsem ještě před pár týdny doufala, že ne ☹ . Já bych i jedla dietnějš, třeba salát k obědu,ale mě už ta zelenina přijde že nemá chuť, navíc je mi po ní poslední dobou dost těžko . Nevím, jestli je to těhotenstvím, nebo tím, že už ta zelenina není kvalitní, ale skleníková a buhví jaká...

evuse
5. pro 2008

Kačko, po tom, co se mi dneska podařilo koupit pár dárků a něco objednat přes web, tak se snad na ty vánoce taky těším 🙂 Konečně . Jo a taky jsem v Tchibu koupila červenou dekorační organzu s potiskem hvězdiček, tak to dám přes ubrus a budemem JÓ slavnostní 😀

Kačko vy máte k vánocům kapustovou plívku? (teda nevím, jestli po vašem je kapusta totéž co česky) U nás je tradiční rybí (jikdy, mlíčí, hlavy), fuj. Takový věci vůbec nejím, ani vnitřnosti, játra atd. Naštěstí moje máma jí nikdy nevařila, ale manžel je na to zvyklej, takže si vždycky vezme porci od tchyně, já to fakt nemůžu ani cejtit, ani do toho talíře se mu radši nekukám 😝

petrach
5. pro 2008

ahojky draga 😉 treba to nebude tak hrozne,mas doma ditko,takze toho pohybu budes mit vic

petrach
5. pro 2008

evus dyt ty to mas za chvilku za sebou,my se jeste budem nosit z pupkem v tech vedrech 😨 tak doufam ze prijdou az v červnu 😀
meli jsme dneska besidku rodicu z krozku,kam chodi nase mala,bylo to krasne,ze jsem u toho bulela,jak tam Elin vystupovala...pak tam vlitl cert tak divoky,ze jsem se lekla i ja a pak zacal kopat prcek v brisku,to bylo taky dojimaví,proste hormony...

draga
5. pro 2008

holky si myslím, že rozhodně 100 kg překonám to je bez debat 😀 ale snad to potom nějak shodím..i když kojení se v prvním těhu vůbec neosvědčilo naopak 😎

petrach
5. pro 2008

draga ja jsem kojila jen 3 mesice,sice mliko bylo,az moc,ale meli jsme blbou doktorku a ta nam rakla ze mam prestat kojit,ze kdyz nepribira tak ji dat nutrilon,nepribirala ani po nem,byla nemocna,jenze ta doktorka to holt nepoznala-uz mame jinou dr.,...no a stejne jsem to dala dolu,ty kila,tak v to doufam,ze to tak pujde i ted 😉

draga
5. pro 2008

vidíš já kojila 12 měsíců a jen jsem přibírala 😀 no uvidíme co teď se snažím držet ale ty Vánoce mě trochu děsí já miluju všechny ty dobrůtky 😀

gi2504
7. pro 2008

Ahojte zienky, mala niektora z vas vysoky tlak pred otehotnenim? A brali ste lieky?

mirunda
7. pro 2008

Ahojte kočandy, tak jsem se konečně po dlouhý době dostala i sem.. před chvílí jsem dopekla perníčky, pekla jsem poprvý uplně sama, tak jsem zvědavá, jak to dopadne 😀
Jinak co se týče kouření, tak jsem taky přestala, jakmile jsem se dozvěděla, že jsem těhu, ale přítel ještě pořád huličníkuje, ale slibuje, že po porodu přestane, tak jsem zvědavá (?možná naivní?).. ale natož, že jsem toho vykouřila docela dost dřív, tak jsem přestala docela v poho a jsem na sebe pyšná.. 😎 Už nechcíí vůůbec začíít, ale kolik maminek přestalo jen na těhotenství a kojení a pak zase začalo.. 😖 Asi to chce fakt pevný nervy...

S tlakem neporadím, naštěstí ho mám akorát..

petrach
8. pro 2008

ahojky 🙂
gi2504 ja mela tlak vysoky az v tehu,ale leky jsem nebrala,ted se zatim drzim 😉 ale mam ho vyšši...

mirunda muj to taky tvrdil,i to nekolikrat skousel,vydrzel tak 14 dni,ted zacal sam od sebe hulit jen v praci,doma jde vijmecne a ven,doma nekourime,me to taky nechybi,jen to pak vydrzet,nooo!!!!

tady se pece o zavod,my taky blaznime,teda spis manza,ma predstavu že ze me bude cukrarka,mam zatim 5 druhu toho sucheho a me uz by aj stacilo...ted budem jeste nepecene,to mam radsi 😝 hlavne to kokosove 😝

marianeta
8. pro 2008

Aj ja sa pridavam.
Pred tehu som mala 68kg ,pribrala som 22 a teraz mam 81.
Nechapem kde sa tie kyla beru a teraz Vianoce ej to bude zasa nejake to kilecko naviac. 😀

Kozinka
Mame deticky narodene v rovnaky den 😉

mirunda
8. pro 2008

Petrach - ty jsi v prvním těhu taky přestala kouřit a pak už jsi to vydržela do teď?Nebo jsi mezi obouma těhu taky kouřila?

Marianeta - vánoce budou děs, tak jsem zvědavá jak bude váha vypadat na začátku ledna 😀 😀 😀

petrach
8. pro 2008

mirundo prestala a pak zacala,ale az mela mala skoro tri roky..proste jsem blba 😠 ted uz nechci,musim to vydrzet,ale znas to,jde se nekam s babama a kazda kouri,das si jednu a uz v tom litas 😠
mate vybrane krasne jmeno 😉

ja mam ted nahore asi pet kilo,nekdy jen ctyri

mirunda
8. pro 2008

jo, dokážu si to představit, když pak někam jdeš a všichni kouří.. teď na to vůbec chuť nemám, spíš je to taky psychický, že mám důvod nekouřit.. ale co potom..? ☹ Tak snad ten můj chlap taky přestane a aspoň na to budem dva..
Za jméno děkujem, moc moc se mi líbilo už dřív, ale neumíš si představit někoho z okolí, když mu to řeknem 😀 tak si o nás myslí, že to je týrání dětí.. jen doufám, že mi teď neřeknou, že to bude kluk, že se spletli, na kluka bych vůůůůbec netušila.. přítelovi se líbí Šimon, jako máte vybráno vy.. 😉

marianeta
8. pro 2008

jj mirunda aj ja sa bojim, lebo ja si tie dobroty neviem odopriet 😝 .
Snad ma manzel bude krotit 😀 .

gi2504
8. pro 2008

och baby, chapem, ja nie som zavisla od cigariet ale od cokolady. Ale uspesne to ako tak redukujem.
Evuse, myslim, ze som niekde citala,ze ty beries lieky na tlak. Prosim porad, ake lieky si brala v case otehotnenia.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru