Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

ynett
10. kvě 2014

Baby a mam to za sebou. Dnes rano ma zobudili kontrakcie tak sme utekali do nemocnice. Adamko bol na svete o pol jedenastej, kedze isiel sekciou. Ma 3000 gramov a 51 cm🙂 citim sa ako keby ma presiel parny valec ale inak sme oka🙂

pt1981
10. kvě 2014

@ynett ahojky, posílám véééééélikánskou gratulaci!!! To byl teda fofr 😎 . Samozřejmě přeju hlavně zdravíčko vám oběma!!! Přeju, ať si na sebe brzo zvyknete a ať Adámek dělá samou radost 😅 . Míry jsou krásné, chlapák, jak má být 😀 . Ještě jednou moc, moc, moc gratuluju a určitě se ozvi, jak se vám daří a jak vše zvládáš!!!!!!

ynett
10. kvě 2014

@pt1981 dakujeme velmi pekne🙂 momentalne som uz oka. Triaska a bolesti presli len mi kazu pretacat sa a tomi nejde lebo to uz boli kedze bez brucha taky pohyb nejde🙂 ale snazim sa🙂

pt1981
10. kvě 2014

@ynett seš šikulka! Chce to pomalinku. Moje sestra měla dvojčata císařem a už 5h po porodu musela na "procházku" Sestřenku zas z lehátka až za tři dny. Obě byly vyřízený a těžko říct, co je lepší... Drž se, bude už jen líp, čerstvá maminko 😅

ynett
10. kvě 2014

@pt1981 mne povedali ze ma postavia az po 24 hodinach. Tak snad to dam a bude to uz len lepsie. Len to treba rozchodit. Dakujem🙂

cecilka88
10. kvě 2014

ahojte kočky 🙂 som sa dlhšie neozvala , lebo veď akosi ani nebolo čo len teraz ma akosi štvú kilá ☹
som v 28tt a štartovala som na 79kg -nič nič pohodička a zrazu bum a je hore 7 kg, tolko som pribrala pri synovi za celé tehotenstvo , akosi sa to rozbehlo 😒
ako ste na tom vy ??? budem ako vzducholoď do konca tehotenstva -ani ma to moc neštve veď to pojde dole-aj predtým išlo ale ide leto a to ja moc nemusím teplo, holé nohy a tak 😎 ale mať ich ako elektrické stlpy ??? aaaaach jo 😀

pt1981
10. kvě 2014

@cecilka88 ahojky, prosím tě, startovala jsi se super váhou, tak bych si s přibrání teda starosti nedělala! Já vážit to, co ty, tak si pískám! Já mám teplo ráda, ale na těhotenské léto se moc netěším, to budu funět jako lokomotiva. Ale plán B: budu sedět na zahrádce pod pergolou a nohy ve studené vodičce. Ideálně k tomu chlazený melou nebo třešínky, mňam!

cecilka88
10. kvě 2014

@pt1981 🙂 ale ja som krpatá 160 cm mám, tak som taká guľa 🙂
a leto plánujem presedieť v pivnici na schodoch 😀 , aj prvá dcerka bola v lete a vtedy bolo neskutočne teplo, a v noci keď sa narodila bola búrka a potom už len pršalo a bolo zima 😀

pt1981
10. kvě 2014

@cecilka88 tys mě rozesmála teda 😅 . Každá jsme nějaká, ale spokojená asi žádná 😒 . Já mám termín až na konci srpna, tak se toho trošinku hrozím, ale třeba to obě ( všechny ) zvládneme.

cecilka88
10. kvě 2014

@pt1981 jasnačka že to zvládneme sme predsa riadne babyzne 😀 , žiadne padavky

vandik83
10. kvě 2014

@ynett jéééé gratuluji k Adamkovi! Také mám jednoho Adamka májového býčka doma, je to pěkný rošťák 🙂
V jakém týdnu jsi nakonec rodila, byla to trošiličku dřív, že ano?
Tak přeji co nejrychlejší zotavení po císaři a hlavně ať jste oba zdraví!

ammellia
11. kvě 2014

@ynett gratulujem!

ynett
11. kvě 2014

@vandik83 dakujem. No podla menstruacie v 38 tt ale drobec bol starsi takze skoro v 40tt
@ammellia dakujem.

vandik83
11. kvě 2014

@ynett no však váhu i míru má ukázkovou, tak ať hezky přibírá a prostě ať se vám oboum dobře daří, abyste mohli jít brzo domů!

marryjanew
11. kvě 2014

@ynett gratuluju 🙂 At ti přináší jen radost ....

xxlucka90
11. kvě 2014

Ahoj holky 🙂 Můžu se přidat? Konečně jsme se i my s přítelem dočkaly a budeme mít mimčo 🙂 Byly jsme už i na IVF ale embryjka se přestala vyvíjet tak jsme všeho nechaly (doktor my doporučil hoodně zhubnout jinak my další IVF neudělají) tak já začala cvičit, našla si výživovou poradkyni a dala si cíl zhubnout 30Kg na další pokus a po 15Kg dole jsme zjistily že čekáme mimčo 🙂 Jsem 8+0 Tt všechno je zatím v pořádku, ale sestřička od mě gynekoložky má stašný problém s mou váhou, někdy je až nepříjemná :-/ Dofám že všechno bude v pohodě až do konce. Chtěla jsem se zeptat kdy zhruba Vám začlo růst bříško? Všem držím palce ať je všechno v pořádku 🙂

rencici27
11. kvě 2014

@ynett Gratulujemmmmm.Vela zdravicka prajem....

ynett
11. kvě 2014

@vandik83
@rencici27
@marryjanew dakujeme baby🙂

pt1981
11. kvě 2014

@xxlucka90 Ahojky, vítám tě tady 🙂. Můžu se zeptat, kolik vážíš? Protože já jsem byla na IVF při 110kg... Není to žádná sláva, ale nestalo se mi, že by se ke mně chovali nějak špatně.... Samozřejmě zhubnout by prospělo nám všem, to je jasné... K těhotenství ti moc gratuluju a hlavně přeju, aby bylo vše dobré. Já jsem taky po IVF, o jedno miminko jsem přišla v 8+6, druhé se udrželo a vše je ok 🙂. Břicho jsem nikdy neměla, ale po hormonech se mi nafouklo a myslím, že rostlo hned od začátku. Nahoře mám 1.5kg, ale šestý měsíc teda nezapřu 😀

pt1981
11. kvě 2014

holčiny, tak zítra jdu na těhotenskou cukrovku, na testy teda. Úplně se hroutím při představě, že budu muset vypít ten sladký blivajs.... ☹ , snad to zvládnu... A taky se bojím, jak vydržím od půlnoci bez pití... Nejsem malá, já vím, ale... Tak mi držte pěstičky, prosím! A když to dám, tak pofičím do Brna do Ikei a udělám si nějakou radůstku :.-)

pt1981
11. kvě 2014

@ynett jak se cítíš, drahá? Je vše dobrý? Co Adámek, jak se sžíváte?

xxlucka90
11. kvě 2014

@pt1981 Děkuji za přivítání 🙂 Mám hodně :-/ měla jsem nějakých 135 Kg, hrůza ☹ Já teda nahoře zatím nemám nic, ale co bych chtěla v 8 týdnu že, doufám že ani moc nenaberu, ale hlavně aby bylo všechno v pohodě :-/ Vždycky odpočítávám dny kvůli každýmu Utz a je to nekonečný 😀

pt1981
11. kvě 2014

No dobře, ale i tak si myslím, že by tě doktoři neměli nějak shazovat nebo ti vyhrožovat. Přece se to dá říct i hezky. Všechny to víme, že potřebujeme zhubnout a nějaké ošklivé narážky a poznámky nejsou příjemné nikomu!!! Já jsem na začátku nabrala na 116, ale myslím, že to ještě doznívaly ty hormony.... Neboj, všecko bude dobrý. Když se budeš trošku hlídat a sem tam protáhneš tělo, určitě nenabereš nijak extra. Chce to věřit si. Je teda pravda, že ti dodávám odvahy, ale zároveň prožívám to stejný a úplně ti rozumím... 😠 Všechno zvládneme!!!!

gabko26
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
valentina32
11. kvě 2014

@ynett gratulujem a tesim sa s tebou 🙂

whitelilith
11. kvě 2014

Tak jsem necelý měsíc před rozkladem a váha se už díky bohu zastavila... pohybuju se střídavě 103-105kg-podle toho, co sním a jak se "vykadím" :D Takže nahoře mám 20kg. Jen bych chtěla trochu utěšit ty, co se bojí, že poslední dva měsíce se nabere nejvíc, tak já nabrala 2kg-teda ještě 3 týdny předemnou, ale už to vypadá stabilizovaně....

veri0007
11. kvě 2014

@xxlucka90 bříško jsem začala na kalhotech pociťovat cca ve 14. týdnu, ale ještě dnes ,,dopnu" všechny kalhoty, nicméně už nosím těhu oblečení 😉 Už to začíná být vidět i na oko že mám něco s bříškem, ale zatím to vypadá jako bych spíše pojedla zelňačku než byla těhotná😀 Jinak váhový přírůstek zatím žádný😉

inngrid
12. kvě 2014

@ynett jééééééééééééééj tak sa teším a gratulujem super správy aj som zase na Teba myslela snád sa ti neštikútalo tak pekne sa zotavte a šup šup domov čakame na správy a fotky malého Adamka 🙂

inngrid
12. kvě 2014

@cecilka88 juuuuuuuuuj a ty čo sa Tolko trápiš priberieš 10 priberieš 13 je to ok ved uz si asi v 7 mesiaci myslim, ze 7kg je pribranie akurát - vôbec si tým hlavku nezatazuj ok?

inngrid
12. kvě 2014

@xxlucka90 ahoj ahoj a na akej váhe si teraz ked začínaš byt tehu?
a v prvom rade gratulujem k tehu je to určite pre Vás krásny pocit 🙂 ja uz som v 7 mesiaci a teda ti poviem ze brucheno a mam uz tak big ze mi riadne aj zavadzia 🙂 a kedy začalo rast u mna asi tak v 4 mesiaci - ale 5 už bol taký ze to uz bolo tak vidno, ze som nemohla tajit dlho som nechcela povedat 🙂 takže v podstate taky 4-5 mesiac - ale velmi zalezí z akej váhy idete a ak má gynekologička probém kašli nato - moja nemala akurát mi prizvukovala aby som velmi nepribrala ale to išlo skôr o to, ze som od začiatku tehu mala nedobrý tlak a velkým narastom vahy by sa mohol zhoršiť čo nik nechcel ze ano 🙂 tak skôr o tom to bolo inak to nič nebolo - a ešte sestrička raz povedala taka mlada a taka vaha a bolo viac sa nik nestaral 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru