Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

pocahontas35
21. pro 2009

Ahojte,

chuda nasa byggy, tak sa bala tej zltacky, ze ju mala dostane .... ☹ hadam budu coskoro v poriadku a pustia ich domov ....

Evka moje hodnoty boli otrasne, nalacno 6,9 a po vypiti tej vody 11,8 ... zatial je to riesene dietou, a 05.01.2010 ked pojdem na kontrolu sa uvidi, ze co a ako ... ci staci dieta, alebo bude nutny inzulin .... 😖

Toto budu moje prve vianoce, ked nezjem alebo inak povedane, budem sa snazit nejest absolutne nic sladke, tak si zelam vela pevnej vole 🙂)) Aj ja mam rada kremove zakusky a najradsej medove ... mnam
Inak, vcera som piekla slane, take bryndzove kolieska a slimaciky ... no nic pobalime a zoberieme nasim, lebo muz by to vsetko nepojedol ... mala som velke oci, lebo som si chcela dat, ale ... neda sa ☹ no ja budem dobre zuriva 😀 vsetci naokolo sa budu napchavat a ja sa budem hrat na zajaca, len zeleninku 🙂) hadam mi usi nenarastu 🙂))

evuse
21. pro 2009

Jaber to je teda smůla, že jsi nemocná, snad tě to brzo pustí.

Pocahontas já taky měla dietu přes svátky, ale fakt je, že už jsem jí měla nějakou dobu před tím, takže to nebylo tak děsný, jak u tebe, že to začneš držet pár dní před svátkama. A můžeš mlsat i sýry a maso, nejen zeleninku, ty jsou taky v pohodě.

pocahontas35
21. pro 2009

Evka, viem, studovala som dnes ... ja viem, ze sa to da zvladnut, a vobec z toho nerobim vedu, pre zdravie maleho urobim vsetko !!! Tebe stacila dieta, alebo si si musela pichat aj inzulin ?

ozaj jaberka a co mas chripku ? nadchu ?

macalc
21. pro 2009

Ahojte.....................

Chderka byggyt viem čo prežíva aj jedna baba bola somnou na izbe a jej malý dostal tiež žltačku a dosť silnú tak ju pustili domov a malý tam musel ostať preplakala celý deň kím nešla domov ale verím že na vianoce budú babulky obe doma 🙂

Jabera tak to je na prd ked si ochorela ja som bola chorá ked som nastúpila do nemocky pred porodom ale dúfam že teraz mi nebude nič!!A zajtra pečiem lebo dnes sme boli nakupovať a tý nepríčetný ľudia tio ma normálne vytáčalo kade tade postávalli a nevedeli že čo chcú..

Zuzkaaa aj mi sme sem tam zo začiatku nespali ale teraz už Emma prespí celú noc ja som viac krát hore cez noc ako ona lebo spinká na brušku ináč nezaspí ani bohovi a spí v takej polohe ako muž 😀 😀 😀 😀 😀 a ked si dá ruky vedľla seba tak je taká ako malyý tuleň skúsim ju zajtra ráno odfotiť 😀 😀 😀 😀

pocahontas aj ja son sa bála tehu cukrovky ale vdka bohu ma to obišlo a ani tú sladkú vodu som nepila ale verím že u teba sa to znormalizuje aby ste boli aj z bábom v poriadku

evuse pozerala som dnes tvoj album a malá je velmi milučká

Dnes sme malej kúpili lehátko a plno iních vecí zajtra pofotím medzi pečením a dám do albumu aj dnes som nejaké fotečky pridala 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Ešte aj z krštenia mám fotky len vo foťáku nejako nestíham sťahovať do pc lebo sa musím stareť o dieťa a o 4 farmy!!!

mirunda
22. pro 2009

čaute kočky!
Tak dneska se mi Lilča vzbudila 5x!!!!!!!!!!!! Myslela jsem, že zešílím.. ale myslím si, že měla prdíky, pořád sebou kopala, pak si uprdla a byl chvíli klid.. ale nevím z čeho.. :(

Mno, dneska si jdu nechat vytisknout kalendáře s Lilinkou, který dáme k Vánocům všem 7mi babičkám.. 🙂 A už budu mít všechny dárky hotový, zabalený.. stromek stojí, cukroví voní, uklizeno tak nějak vcelku je, ještě ty blbý okna 😝 😝 😝

Jaberko, hlavně se nám brzy uzdrav, je to na prd takhle před Vánocema.. :( A Boris pomáhá aspoň?

Pocahontas, nic si z toho nedělej, aspoň nebřibereš 24kg jako já 😝

pocahontas35
22. pro 2009

ahojte,

Mirka ja by som ti okna umyla, ja to zboznujem ... 🙂) Kalendar s malou by si mohla odfotit a dat medzi fotky, urcite bude krasny a vsetky babicky budu mat radost ... pozeram, ze ich teda mate este dost 🙂)) nastastie 🙂))
Veru, to mas pravdu to je jedine pozitivum na tehotenskej cukrovke, ze az tak velmi sa nepriberie, aj ked ja som uz pribrala 10kg.

Simi tu davno nebola som zvedava, aky bol porod a ako sa ma maly .... ☹

Byggyt rodila normalne alebo cisarskym, pisala ti to jaberka ??? Dufam, ze ti je uz lepsie, ako vcera a na vianoce to bude celkom dobre ... 🙂

mirunda
22. pro 2009

Pocahontas, tak přijeď na ty okna, dopravu platím 😀 😀 Jo, babiček máme hodně, Kuba má ještě prababičku, takže to je Lilinky praprababička (doufám, že se to po vašem řekne stejně - prostě 5 generací 😀 ).
Já v tvým týdnu měla určitě víc kg 🙄 Měla jsem fakt hroooooznej pupek, ale byla jsem na to hrozně pyšná 🙂 Já si těhu užívala.. 🙂 těším se na další 😀

jabera
22. pro 2009

baby, zlate ste, ze na man myslite. ja musim zaklopat tuktuktuk, nie je mi horsie, potim sa ako svina... idem upiect este jedno cukrovi a koncim...

mirunko, no, boris pomaha tak enem lehce... skor s bartom mi pomaha, doma toho moc nespravil. a a to som ho nacapala, ako si preraba farmu, skoro som ho zabila!! ale tak teraz vypadli von, snad nepridu moc skoro..

pocahontas, byggyt rodila normalne, ale nic viac neviem. chudinka, asi ani moc nema naladu na pisanie... snad ju pustia, preboha... mne az teraz doslo, kolkateho vlastne dnes uz je!!

a my uz mame stolicku papaciu! bart je v nej k sezrani, ale kym nesedi sam, nechcem ho tam moc casto strkat, fakt len na papanie.

odchadzam rychlo piect, zajtra sa urcite ukazem,a spon dufam, majte sa zatial pekne....

jabera
23. pro 2009

teda... tu nikto!

ja osm vam len chcela, ze chuderka byggyt je este stale v nemocnici a asi aj ostane.. a co som az dnes v plnej miere pochopila, ona vobec nema malu pri sebe, lebo je stale pod tou lampou a len jej ju nosia na kojenie... ☹ vcera uz jej ju dali a zase zobrali, lebo ma take zle vysledky.. chuderky teda, vam poviem... mala aj velka... ked si predstavim to uboziatko, doteraz v maminom bruchu a zrazu je tak daleko od nej a neciti ju ... a mamina musi byt uz uplne v prdeli a este takto pred vianocami, to je aj laure urcite dost nanic...

pocahontas35
23. pro 2009

chuda byggy, pisali sme si este v pondelok pred porodom na FB, najviac sa bala tohto, ze mala dostane zltacku atd ... je mi to strasne luto, jaberka, ked jej budes pisat, tak ju prosim pozdrav odo mna, ze na nu myslim ....

zuzkaaaa
23. pro 2009

ahojte babenky...
neviem či sa sem ešte dostanem dnes alebo zajtra takže

PRÍJEMNÉ PREŽITIE VIANOČNÝCH SVIATKOV VEĽA VEĽAAAA DARČEKOV A HLAVNE VELA LÁSKY A DOBRÉHO PAPKANIA 😀 😀 😀 😀

mirunda
23. pro 2009

Jééé, chudátko Byggytka s malou.. ☹ Je to smutný, jestli tam bude na Vánoce.. ☹ Ale hlavně, ať jsou v pořádku, přeju jim moc štěstíčka, ať se co nejdříve vrátí.. jak dlouho musí být pod tou lampou? Vůbec o novorozenecké žloutence nic nevím.. 😕 Moc na ně myslím.. 😔

jabera
23. pro 2009

mirun, ja neviem kolko tam musi byt.. asi tam proste chudatko lezi stale... nechcem mysliet na to, ci ju nesu na nakojenie vzdy ked place, alebo pekne kazde tri hodinky...

zuzi, aj tebe! nazerem sa ako prasa, neboj! 😎

pocahontas35
23. pro 2009

Babenky,

vsetkym Vam zelam prijemne prezitie vianocnych sviatkov, plne pohody ... nech vas male ratolesti posluchaju 🙂 a ked si nieco dobre budete davat na jedenie, tak si spomente aj na mna 🙂))

mirunda
24. pro 2009

Holky, neuvěřítelné se stalo skutečností - Ježíšek nám přinesl první zoubek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵

Všem přeju ty nejkrásnější Vánoce, hodně stěstíčka, zdravíčka, pořádně se nažerte, na Vánoce se totiž nepřibírá - to nezapomeňte!!! 🙂

mirunda
24. pro 2009

holkýýýýýýýý, kde jste????????????? MÁME ZUB!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 HOLKÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝ

pocahontas35
24. pro 2009

Mirka, to je super, prvy zubok je tu 🙂))))))) to je perfektne 🙂))

mirunda
24. pro 2009

Pocahontas, já na něj čekám už aspoň 4 měsíce 😀 😀 😀 Mám z toho radost 😀 😀

macalc
24. pro 2009

Ahojteeee.................

Všetkým vám prajem príjemné prežitie vianočných sviatkov veľa zdravia šťastia a rodinnej pohody 😀 😀 😀 😀 😀 a zdravie pre všetky detičky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Mirunda Veeeeelká gratulácia k zúúúúúbku tak sm sa potešila ked som čítala že predsa si sa dočkala!!!!! Ježiško nesklamal 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzkaaaa
24. pro 2009

ahojte babenky....

mirkaaaa to je super vidíš ja som ti to hovorila, gratulujeeeeeeeeem

jabera
24. pro 2009

no!! tak najkrajsi darcek na svete uz mame od lilinky!!

baby, tak ja vam prajem krasne vianoce, hlavne klud a pohodu, vela dobrej zranice, ziadne kosti v krku a tie najkrajsie najvysnenejsie darceky.....

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

mirunda
24. pro 2009

děkujeme 🙂 Doufám, že na další nebudem čekat stejně dlouho 😀

elennka
24. pro 2009

Stromeček a pod ním dárky,
k večeři jen chleba, párky,
tak se všichni rádi mějte,
na množství se nedívejte.
Co je třeba, to je zdraví
a to bohatství nenahradí.
Trochu štěstí na Vánoce,
ještě více v novém roce

martasl
24. pro 2009

Ahoj ženský.Klekl nám jak na potvoru počítač.V úterý jsme ho vezli švárovi na opravu.no a dnes k němu ráno sedla mladší holka a když jsem chtěla já,tak byl počítač opět v h....u 😠 Tak jsem nedočkavě čekala na dceřinýho ježíška-dostala notebook,takm jsem jí ho hned zabavila a jsem tady.

Už nadešel nádherný vánoční čas
a kouzlo Vánoc je všude kolem nás.
Tak oslavte tento svátek spolu,
bok po boku u štědrovečerního stolu!

Krásné Vánoce vuám všem přeje MartasL-omlouvám se,že trochu pozdě. 🙂 😉

evuse
24. pro 2009

Ahojte, konečně jsem sem dostala.

Přeji vám krásné vánoce 😉

Mirun tak to je super senzační dárek 😀

simisimca
24. pro 2009

Ahojte babule..

konecne som tu, nemala som cas....

tak STASTNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE A VESELEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!

Inac sa mame v pohode...uz aj ja som v pohode...mala som poporodnu depku...hruuuuza....maly je zlaty, snad zajtra sa mi podari pridat konecne fotecky....

O porode neviem ci by som mala pisat koli tym co este nerodili... 😉

Takze od 8.12. som bola prijata na rizikove, malo vody, hranicne prietoky, zla placenta...
9.12. zatazove testy, umelo mi vyvolavali kontrakcie aby videli ako sa maly bude spravat pri porode...bolo to dost neprijemne....ked som sa postavila z postele tak mi odtiekla plodova voda.... 🙂 ...prestahovali ma na porodnicu....cely den a celu noc kontrakcie, rano som bola otvorena len na 2 cm...supli mi vyvolavacku...strach a hroza, minutove kontrakcie kazdu minutu.... ☹ ....strasne bolesti...cakala som na pichnutie epiduralky ako na spasenie, anesteziologicka bola pri cisarskom tak nic nechodila....nakoniec som sa dockala...pichla mi ju na treti krat...a uz to islo rychlo...malemu zacali klesat ozvy...bala som sa jak svina...plakala som...a nakoniec urgentna sekcia v celkovej narkoze.... 😒
Takze dalsie dieta adopcia.... 😉
Tak takto v skratke o porode...inac 4 dni mi nedali zrat... 😉
Zajtra skusim pridat foto.. 🙂

jabera
25. pro 2009

simi, tak toto nebola reklama na rodicovstvo.... 😖 ako je ti fyzicky teraz?

simisimca
25. pro 2009

Jaberka mozno ma to prejde, ale momentalne...mam velmi zly zazitok z porodu a aj moj manzel, bol tam so mnou.. 😒 ...

mirunda
25. pro 2009

Simčo, ještě jednou moc gratuluju.. 🙂 Změň si údaje v pase 🙂
Jinak příroda to zařídila tak, že se na porod prostě zapomene.. a je to pravda.. kdyby to tak nebylo, taky bych už nikdy určitě další nechtěla.. teď už myslím jen na to hezké, na těhotenství, a pak až na Lilinku, když byla na světě.. na porod prostě nemyslím, u tebe to bude za čas stejné..

Tak baby, pochlubte se, co jste dostaly..? Já jsem byla hrozně hodná ;o) Dostala jsem nový foťák, tak nemám čas ani na Lilinku 😀

simisimca
25. pro 2009

Mirun dakujeme...🙂)

a prstienok stale nic?....mozno ten silvester...co ty na to?... 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru