Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

hanula83
27. led 2010

Tak jsem to tam dala znovu, doufám, že tam jsou 😉

Dande, taky jsem se koukala, jde vidět, že jste si to hodně užívali 😉... to můj chtěl svatbu ve 4, tak to jde možná z fotek vidět 😉))

dandelion
27. led 2010

marti: to my byli 3 holky a pak přišli dvojčata a se starší ségrou sme se někdy i málem pozabíjely :D :D :D a teď se nám po sobě pořád stejská.. 🙂 zrovna teď o víku jedu k našim a bude tam i ségra s manžou a mimčem.. tak si budu aspoň užívat roli tetky :D
Jinak v albíčku mám jen tak o čem sním, co se týká šátku tak dělaj i větší a taky záleží na úvazu... 🙂 kočárek bych chtěla jen jako nouzovku, ráda bych chodila skoro pořád se šátkem.. poslední dobou se rozhoduju mezi Quinny Buzz nebo Quinny Buzz :D :D :D moc se mi líbí a na to abych ho měla v autě a občas se s ním jít projít bude myslím bombovej 🙂 ;)

hanula83
27. led 2010

Holky, tak už vím, kdo mi ty fotky maže... Admin, prej že fotky ze svatby patří na "beremese.cz"... zajímavý je, že ostatní fotky ze svatby nevadí, jen ty moje...

dandelion
27. led 2010

hani: já nevím, ale já je tam pořád nevidím 😨 🤐 čím to může být? no po pravdě bych teď taky rači svatbu ve 4, resp. v 6 :D ještě oddávající a nějakej dobrej fotograf :D :D :D ale focení jsme si hodně užívali.. to je pravda ;)

dandelion
27. led 2010

tak tam zkus dát jen jednu.. ono záleží na tom která adminka tu zrovna je 🙄 😠

hanula83
27. led 2010

Dande, já vím, maže mi je Administrátorka, nějaká chytrolína, prej že fotky ze svatby patří na Beremese.cz... já se tady s tím tak se.u a ona mi to vymaže...

martasl
27. led 2010

hanule83-tak nevím,kde ty fotky mám hledat. 😅

dandelion
27. led 2010

hani: no to je pěkně trapný :/ grrrr

hanula83
27. led 2010

Marti, administrátorka mi je maže, takže nic, prý to sem nepatří...

jabera
27. led 2010

caute, hani, to je dobra blbost, ved v albume ma skoro kazda fotky zo svadby!!! proste rodicia, co jej hrabe?

jabera
27. led 2010

hani a keby si to dala do alba k holkam? ved co tam nemozu byt stvoritelia???? 😠

hanula83
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mirunda
27. led 2010

Holky, vy jedete 🙂 Vyšla jsem si na chvíli ven a vy tu toho tolik popíšete.. 🙂

Ty vaše svatební dny - to je teda nálož na mý nervy 😀 Všechny jste byly tak hezký...

Dande, takže můžeš taky tak trošku čekat dvojčátka, co? 🙂 To bych pukla závistí 😀 😀 😀 Už Hanulce tu závidim 😀 😀 😀

Hanul, nadepiš si tu fotku jako např. "rodiče" nebo tak něco.. to ti nechají.. nebo to nahraj na beremese.cz - je tam stejný přihlášení jako tady na koníka..

hanula83
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jabera
27. led 2010

dandelion, vitaj medzi nami, dufam, ze tu ostanes.

baby, ja vobec nestiham pisata som absolutne na nervy z mojho dietata, ale teda vazne. ja uz neviem, co mam robit..niekedy mam pocit, ze ma viac rozumu, nez to vyzera a ze ma normalne skusa, ze co vsetko moze... ved ho nemozem predsa mlatit!! on po mne normalne hulaka! teraz sa mi plazi pod nohami, knuci a snazi sa roztrhat borisove noty, tak som to zatarasila... hra sa z macacimi hrackami, mne je to uz jedno... vyzera to, ze si vyrazi oko. prave zhodil telefon a asi ho vyrve zo siete...

dandelion
27. led 2010

miru: no mamče řekli že měla dvojčátka proto že měla děcka pozdě (39) tak doufááám že bude jen jedno..🙂 i když nějak bychom si poradili 🙂 zase je to dvojnásobný štěstí viď Hani ;)

jabera
27. led 2010

boze to co je za adminku, do riti..
ma asi potrebu sa odbavit

pocahontas35
27. led 2010

Hanka, daj len dve svadobne fotky, tie ti nevymaze, maju pisane v podmienkach, to to tam necha urcite ....

jabera
27. led 2010

no, tak aj ja si idem pridat svadobnu... len to na nej nie je na prvy pohlad vidno...
baby, on si mlati hlavu o zem. co mam robit?????

dandelion
27. led 2010

jabera: děkuju za uvítání ;) koukala sem do tvého albíčka, žes malého šátkovala 🙂 jak dlouho?

dandelion
27. led 2010

jabera: já co vím, když ségra měla koliku a mlátila hlavou do zdi tak jen popadnout a zmačknout a držet a uklidňovat.. to věšinou zabíralo.. ale dej pozor ať neublíží on tobě ani ty jemu ;) ;) ;)

jabera
27. led 2010

dande, satkujeme stale. vyrim s nim, vysavam. ked idemem na dlhsie von, tak berem satku, lebo ked sa zobudi, tak neche byt v kociku a jedina sanca aby bol ticho je v satke.. strasne ju vyuzivam..

martasl
27. led 2010

hani-tak to zkus třeba zítra.já jsem taky jednou něco psala,a prej jsem nadávala tak mi to smazali(nevím co),ale když to tak čtu a i jinde,tak ostatní jsou v nadávkách mnohem drsnější a klidně to tam nechaj.takže taky nechápu.....pocahontas taky včera nebo kdy dávala nové svatební fotečka(mimochodem moc hezký) a má je tam.hlava mi to nějak nebere....

jabera
27. led 2010

no, ja mu asi ublizim..., on je ticho v satke, ale mne sa proste nechce ho v kuse nosit

pocahontas35
27. led 2010

Hanka, skopirovala som ti to : toto maju v podmienkach ....

Čo do albumov nepatrí:
* Svadobné fotky. Môžeš si ich dať na www.mojasvadba.sk. Môžeš však umiestniť max dve svadobné vrámci predstavenia „toto je budúca mamina a tatino“

jabera
27. led 2010

marti, tiez to nechapem...proste zjavne niekoho bavi dokazovat, ze ma moc... inak sa to neda vysvetlit. aj tie nadavky... ved ked nadavam niekomu konkretnemu, budiz, ale ked napisem do prdele, som unavena, tak co je na tom..

pocahontas35
27. led 2010

Marti: dakujem, davala som ich dnes, najprv som ich tam nenasla, ale druhy pokus vysiel ....

jabera
27. led 2010

do riti!!!!! tak oni to tam napisu a ty to tam aj tak nesmies dat??,, asi, ze uz nie si buduca mamina, hahaa

jabera
27. led 2010

mne tam tu jednu nechali... zatial

dandelion
27. led 2010

jabera: moooc hezký 🙂 kde jste se brali? a odkud vůbec jsi? máš tu jiné zahraničí ;) tak nevím ;)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru