Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

martasl
15. únor 2010

mirun-pokud vydržím ještě měsíc čekat,tak koncem března by to snažení mohlo vypuknout. 🙂 nejraději bych už teď,ale bojím se riskovat.ikdyž na jiné diskuzy holky píšou,že tak jednu a jdou na to.že když se to nebude mět podařit,tak se to nepodaří ani později.ale už jenom to ,,zahrávání"si....asi fkt ještě měsíc počkám.asi bych to už neustála,kdyby se něco zase pos....
manža taky svátky nemusí,natož nějakýho převzatýho Valentýna-já teda taky ani ne.ale myslela jsem si,že ho snad něco osvítilo,tak jsem měla ráno takovou radost...no dlouho mi nevydržela. 😒 ☹

mirunda
15. únor 2010

Evi, zasnoubená nejsem.. ale koukala jsem dneska na účet na internet. bankovnictví a je tam na nezaúčtovaném pohybu nějaká podezřele vyšší částka a já nevím za co 😀 😀 😀 Tak jsem zvědavá, jestli koupil nějakou kravinu nebo třeba prstýnek? 😀 😀 Mno jo, jsem ekonomka, tak přes prachy 😀 😀
Já cukrovce vůbec nerozumím, sama jsem se tenkrát divila, že jí nemám v těhu.. a jaká je pravděpodobnost, že jí máš teď, když jsi jí měla u Terezky?

Zuzi, asi mě tam musíš pustit do té diskuze, čekám a čekám... 😵

mirunda
15. únor 2010

Marti a co by se mohlo stát, kdybyste to zkusili už teď? To je jako vyšší pravděpodobnost možného potratu třeba? A už se někomu tam z holek stalo, že třeba otěhotněly fakt takhle dřív?

hanula83
15. únor 2010

Miru, popravdě, mě Valentýn taky nebere, nikdy mě to nechytlo.. Nebo jsem na tenhle svátek příliš pesimistická 😉... ale jinak se považuju za velice romantickou, však jsem taky Ryba, že... A gratuluju k dalšímu zubáčku. U nás je prozatím fáze slintání a ocucávání paciček, zoubky ještě potrvají. Tento týden dodám naše "tříměsíční" fotky a taky jak pasou koníčky a vyjímečně se u toho nerozčilujou 😉...

Marti, popravdě, já se snažím si taky užívat každý den, kdy jsou naše holčičky malé. Je mi jasné, jak strašně rychle vyrostou a přijdou s něčím podobným jako ta tvoje 😉. Vidím to na synovci, je to včera, co to bylo čerstvé narozené miminko a letos mu bude už 13, prostě hrůza!!! 😉

Holky, mě Dopegyt vůbec nezabral, naopak mi přišlo, že jak jsem ho začala brát, tak se mi tlak rapidně zvýšil. Jednou (už v nemocnici) jsem po něm měla 160/100.

martasl
15. únor 2010

mirun-doktor říkal,když jsem ukončovala neschopenku,tak hlavně neotěhotně hned.to jsem ještě neměla po žádné MS.no a kdybych otěhotněla dřív,než v tom březnu,tak že by se snad nic nestalo.ale raději počkat.jo,jedna otěhotněla ještě než dostala první MS.a některý ,co otěh.po první MS tak třeba potratily.ale většinou měly i jiné problémy.ale taky o mimi přišly mnohem dřív než já v tom 16tt.

martasl
15. únor 2010

hanul-kdybych neměla fotky,jak byly holky malé,tak si snad ani nevzpomenu.já jsem si právě toho miminkovskýho věku moc neužila.u první holky jsem byla děsně mladá-20let a u druhé jsem se točila ještě kolem té starší-to mi bylo 22.tak si to chci vynahradit a hlavně konečně vychutnat 😀

lulupopo
16. únor 2010

caute babule,mirun drzim palce, nech si co najskor zasnubena 😉 , pocahontas ako dopadla poradna?Evus... k chudnutiu babatka v brusku, moze sa to stat, pri preklampsii alebo zlej placente... ja osobne mam placentu v poriadku...vraj sa to moze stat sem tam, tak.. neviem, pri najblizsej poradni budem mudrejsia.... mam predpisany Dopegyt....
Marti poznam baby, kt. otehotneli aj skor ako im lekar doporucil... po takych komplikaciach ako si mala ty, ale boli to prvorodicky a boli aj mladsie, tym, ze ty uz mas dve kocky, tvoja maternica potrebuje vacsiu regeneraciu, takze tu chvilocku sa uz oplati vydrzat, aby to bolo ok....

macalc
16. únor 2010

Ahojte babule............

Vitam nove prispievatelky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Erika som rada ze mas dobre vysledky a aj tie co este dojdu budu v poriadku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pocahontas lulupopo už sa vám čas pomaly ale isto krati ja som už bola v nemocke ked som koncila 38 tyzden takze vam drzim palce a aby ste mali rychly porod bez komplikacii a aby boli baba zdrave 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

martasl verim tomu ze sa ti podari otehotniet coskoro a budes si tehu uzivat v pohode 🙂 🙂 🙂

mirun a co manzel??este spi na vavrinoch ??ved ho zober do zlatnictva a ukaz ze tento prsten chcem a hotovo na co este caka 🙂 🙂 🙂

simisimca ako dopadol krst???nasa mala ho cely prespala 😀 😀 😀 😀

hanul deivcatka rastu ako z vody a su uzasne 😀 😀 😀 😀 😀

Evus netrapa sa za zubky ved oni aj tak raz musia von nebudu stale skrite 😀 😀 😀 😀

Už par dni aj Emka strasne slinta a vsetko pcha do pusy tak neviem co to bude ci zuby alebo neviem ale uz sa nam konci to dobro co sme mali doma rano vstavame medzi 6-7 a potom je do 10-tej hore alebo do obeda napapame sa a ideme von potom spi 1-2 hod a zase je hore ale potom vecer to zaspavanie to je uz par dni horor taka je ospala ze len mrnka a nie a nie zaspat a otecko ju naucil zaspavat na rukach to je uz as drzat ju hodinu dve a aj viac na rukach moje male 7 kilove vrece 😀 😀

martasl
16. únor 2010

lulu-píšeš,že jste s mimískem zhubly.nevím,asi bych měla velkej strach.já jsem teď při tom posledním těhu právě pořád hubla,přitom jsem dost jedla.pak jsem přibrala kilo a v poslední poradně jsem ho měla zase dole(mimi už bylo mrtvé).když jsem ,,študovala"různé stránky o potratech,tak to je taky jeden z příznaků,že se něco děje.no nevím....
a nebo prostě už nemáš ten pravej těhu apetit,přece jenom to máš za pár...a neřekli ti,že by mimi třebo víc povyrostlo a ta váha se jaksi tím pádem vytratila??nechci tě děsit,ale šla bych po příčinách jak slepice po flusu...až budu konečně těhu,tak se právě hrozně děsím toho,že se budu až přehnaně pozorovat a při každým horším příznaku čehokoliv hned panikařit,to bude děs ☹
já jsem teď právě měla problém s tou placentou,ale nemělo by se to už prý opakovat....tak nevím jestli mě tohle dokáže uklidnit 😖

lulupopo
16. únor 2010

marti sak si pis, uplne som z toho hotova... a je mi jasne, ze to nie je ok... lekar ihned pozeral prietoky, cinnost srdca, dokladne sono, placenta ok, plodova voda ok... a dospel k tomu, ze vsetko je ok az na tu vahu... moja preklampsia uz zacina babu skodit... povedal, ze lieky na tlak mam brat a tlak merat v sobotu mam k nemu dojst... a urobi velke vysetrenie... a nenapadko mi naznacil... ze bude vyvolany porod skor... ak sa to do tej soboty nezmeni... podla mna len teraz vyckava, ci sa to nahodou trosku nezlepsi... a chce aby som mala ukonceny 38 tt, kedze inak vsetko bolo ok.. a ked nie tak mozno uz cez vik, budem rodit... poviem ti marti, ze poznam tie stresy.. sak ja som v prvych dvoch trimestroch schudla 8kg.. potom som ich nabrala spat... a vlastne doteraz som pribrala pocas tehu celkovo 7 kg, ked to ratam z vychadzajucej vahy, kedy som ostala tehu...a poviem ti, ze chodim po infoskach ako kura po flusu... ale vcera som normalne stratila rec...

mirunda
16. únor 2010

Lulu, všechno bude určitě v pohodě.. a já myslela, že budeš mít taky březňáčka (protože břenáčci jsou nejlepší 😀 😀 🤐 ). Ne, samozřejmě nejdůležitější je, aby bylo mimi v pořádku, tak je to jedno, kdy se narodí.. a to by ti to v sobotu už třeba vyvolali??

martasl
16. únor 2010

lulu-asi bych ten porod v 38 upřednostňovala.to už je skoro akorát,myslím,že mimi by to nemělo ohrozit.když bych měla pak ty výsledky i tak dobré,děsně bych se nervovala,aby se něco nepřihodilo.může se něco stát třeba i z minuty na minutu.ale doktoři by asi ten porod neprovedly,kdyby byly výsledky v pořádku,co??je hrozný,jak místo toho,aby jsme si těhu užívaly,tak je to jeden velkej strach a stres.
já u druhého těhu jsem taky pořád hubla,celkem 6kg.pak je nabrala nazpět +2kg navíc.ale počítali se mi jen ty 2kg.no a holka se narodila akorát a v pořádku 🙂 tak si pak vyber..... ☹

mirunda
16. únor 2010

Holky, já v těhu jenom a jenom přibírala 😀 😀 Mimi bude v pořádku, doktoři určitě udělají to, co bude správné..

martasl
16. únor 2010

Jo mirun,určitě bude vše OK.Ale když se v těhu začne něco bortit,tak pak z toho strachu nevyjdeš....není nad pohodové těhu.já ty dvě předešlý měla ok,ale při dalším ze strachu nevyjdu.psala jsem si dotaz nějaké doktorce do poradny,jestli bychom už mohli začít,co si o tom myslí.tak čekám na odpověď.jsem zvědavá,co napíše.počítala jsem si na ovu kalendářích plodný dny.tak nejplodnější mám na 26-27.tak jsem na vážkách,jestli to zkusit nebo ne.já se z toho čekání a váhání zcvoknu...

pocahontas35
16. únor 2010

Ahojte,

vcera som mala syndrom hniezdenia, ci ako sa to vola, upratovala som, ako "sisi" a dnes ma boli cely clovek, takze dnes si lezim v posteli a polohujem nohy 🙂
Lulu: vies, ako som dopadla na poradni ? Nijako, moja doktorka mala volno, lebo v nedelu sluzila, takze na poradnu idem znova zajtra, uz bude tam, lebo som jej volala ... tak zajtra podam nejake info.
Baby, uz aj ja by som chcela mat ukonceny 38tt a porodit, uz zacinam byt otravna, len ochkam, chytam sa za krize, no ziadna zabava nie je so mnou, ale mozno to je len prechodny stav. 🙂 Budem koncit, idem si znova lahnut🙂

martasl
16. únor 2010

pocahontas-jen krásně odpočívej a sbírej síly.už to bude brzo... 😀 já se tak těším na fotečky Samka-jak je to zdrobněle,stejně??doufám,že nás pak s těma fotečkama nebudeš napínat!! 😅

mirunda
16. únor 2010

Marti, já vím.. dokážu si představit ten strach o mimi.. vím, že je to nesrovnatelné, ale když jsem byla už asi v 8 měsíci, tak se Lilinka asi 2 dny vůbec nepohnula.. ale vůbec.. šťouchala jsem do ní ale prděla na mě.. pak už jsem normálně brečela, byla jsem uplně v prdeli.. ☹ Pak jsem říkala Kubovi, že sjedem k dr. a to Lilianku asi naštvalo, tak do mě kopla 😀 Po dvou dnech.. to byl tak krásnej kopanec.. 🙂
Zkus to.. stane se to, co se má stát ;o) Já bych taky ještě měsíc nevydržela 😀

Pocahontas, jak já ti závidím.. 😀 co bych za to občas dala, kdyby mi Lili zalezla na chvíli do bříška a já mohla spát a uklízet 😀 Takže jak píše martina - odpočívej.. užívej si to.. vím, že je to náročný, ale kochej se bříškem.. musím říct, že mi ten gigantickej pupek někdy chybí.. 😉 Doufám, že příště budu mít rovnou trojčátka, aby to stálo pořádně za to 😀 😀 😀

martasl
16. únor 2010

no čekám na tu odpověď.taky bude záležet,co na to manža,jestli nebude mít strach.to muselo být hrozný-2 předlouhý dny žádnej kopaneček.hlavně že pak malá kopla 😀 Takže mirun plánujete dalšího cvrčka??a za jak dlouho??? 😀

mirunda
16. únor 2010

Marti, plánujeme dalšího.. z toho důvodu bych se taky ráda nejdřív vdala 😀 Říkala jsem Kubovi, že když nebudu do příštího mimi vdaná, tak bude mít příjmení po mně 😀 Mno jo,už i vyhrožuju 😀
Ne, další mimi bych chtěla tak nějak porodit na konci mateřský s Lilinkou.. takže tak za dva roky rodit - tak za rok a kousek si šťouchnout.. 😀 Pořád si představuju, že to půjde napoprvé jako u Lilinky.. utřu, když na další budu čekat dlouho 🙂 Pak si vezmu mateřskou na dva roky a třetí mimčo chci porodit zase na konci další mateřské.. mno, z ekonomických důvodů je to takhle nejlepší 😀 Ať tomu státu nic nenechám 🙂 A taky si chci Lilinku "užít" - s dvouma dětma by to bylo jiné - nemohla bych s ní třeba chodit plavat a tak vůbec - teď se podřizuju jen jednomu dítěti..vždyť co tobě povídám, když máš holky taky kousek od sebe..
To jsem zvědavá, co na to manžel, Kuba by se určitě bál 🙄 Chlapi jsou takový poseroutkové 😀 A kdy se ho na to zeptáš?

martasl
16. únor 2010

jééé,chcete 3 děti??jsi můj člověk 😀 😀 😀 😀 Vím,že to závisí na financích rodiny,ale stejně.... 🙂 😉
no dojede v pátek,tak hodíme řeč.příští víkend,pátek sobota bych měla mít plodnej,tak uvidíme.sice budu mít raní,ale večer budu doma....ale asi řekne,že záleží na mě,jak mi je a jak se na to cítím.Ví,že jsem po děcku posedlá,hlavně po tom,co se nám stalo.A vidí,že už nejsem to co před tím,že holt to mimi potřebuju.A taky se blíží termín porodu a chtěla bzch být v té době těhu,nebo se sesypu jak domeček z karet. ☹ 😒

evuse
16. únor 2010

Lulu, já myslím, že kdyby to bylo fakt blbý, tak by tě doktor chtěl vidět dřív než v sobotu. Snaž se být těch posledních pár dní v klidu. Když se nebudeš cítit, jeď prostě na pohotovost.

Mirun to znám s tím kopáním. Tereza se celkově málo hejbala. Takže jak píšou, že se asi od 27tt mají sledovat pohyby, no s ní to bylo nemožné, to bych pořád byla u doktora.. I teď mě minino kopne třeba až po 5-6ti hodinách. Občas i zapomínám, že tam je 🙂

Pocahontas, to bych potřebovala, aby se projevil syndrom hnízdění, je tu dost bordel 😅

hanula83
16. únor 2010

Maci, děkujeme, máš také velikou babulku, tak ať nám ty dětičky rostou...

Přidala jsem nové album 😉

Holky, měly jste některá problémy s šílenými bolestmi hlavy po porodě? Mně od té doby, co se holky narodily, trápí občas šílené bolesti hlavy, že nevím, kam ji strčit. Dřív jsem tohle neznala...

Pocahontas, ten syndrom hnízdění trápil i mě, naštěstí to po porodu přešlo 😉))...

Miru, teda s těma trojčátkama, to si fakt už nedovedu představit. Když si vzpomenu, jak už jsem se ten poslední týden v noci budila s tím, že jsem se nemohla nadechnout, tak mi běhá mráz po zádech 😉

simisimca
17. únor 2010

Ahojteeeeeeee.... 🙂

Tak nasa Mirka sa konecne dockalaaaaa.... 😀 😀 😀

Lulu ja si nemyslim ze babatko by ti v maternici chudlo, je to urcite len zlym meranim, aj mne stale povedali menej...raz to bolo 2800 g, potom 2700 g, vzdy mi vraveli ze to bude male dieta a narodil sa 3320 g....neboj urcite je vsetko v poriadku a o chvilu to pride... 😉 😉 😉

Pocahontas a ty cooooo????....este sa nechystas?...uz by to aj mohlo byt... 😉 ....co bolo na poradni???

Hanul baby su prekrasne... 🙂 🙂 ...obdivujem ta ako ich zvladas....vzdy su dokonale upravene... 🙂 🙂 🙂

No my sme v sobotu krstili v pravolslavnom kostole, to som baby kukala jak blazon co to tam maju za obrady.... 😀 ...ale bolo to krasne, nie take suche ako u nas v kostole... 🙂...a potom sme sa isli poriadne nazrat a od pondelka drzim s manzelom post.... 🙂 ...tak by som jedla maso ako nikdy a to ma ste caka 6 tyzdnov....bleee... 😀 😀 😀

inac pridala som aj fotecky z krstu... 🙂

pocahontas35
17. únor 2010

Ahojte,

velmi, velka gratulacia Mirke, ja sa tak tesim, velmiiiiiiiiiiiiiiii .... hned mam lepsi den, fakt !!! Mirka, velmi ale velmi Ti gratulujem !!!! Myslim, ze vsetky baby to intenzivne prezivame s Tebou a tesime sa z toho !!!! Ja teda urcite !!!

Teraz som sa vratila z poradne a od diabetologa. Poradna dopadla super, ja som stale zatvorena, moja doktorka, fakt je to anjel v bielom plasti, mi robila aj ultrazvuk tak nas maly Samko ma 3483g +-, ale ze vraj je to v pohode, nebude to male babo 🙂) velky po mame a vysoky po tatovi 🙂))
Doktorka mi spominala, ze pred 10-timi dnami sa narodilo babo, tusim tiez chlapcek co mal 4800g a ziadna sekcia, prirodzene 🙂, takze uvidime, ako to bude aj u mna, ako sa budem otvarat atd, sama som zvedava.
U diabetologa som bola tiez naposledy, dopadlo to v pohode, a nabuduce tam pojdem, len na opakovanie testov ale to az 6 mesiacov po porode, budem pit tu "super vodicku" a potom sa uvidi .. a ja uz teraz dufam, ze ziadne pozostatky cukru tam nebudu !!!!

Simi, Hanka : mate krasne deticky, pozerala som fotky niet co dodat, su take na zjedenie🙂

erikahla
17. únor 2010

Ahojte babulky !

Mirka, uz som ti sice blahozelala na FB, ale este raz - srdecne blahozelaaam 😀 😀 😀 😀 😀 Ja som ti tu niekedy na zaciatku pisala, ze sa vydas skor, ako ja porodim. A tak nejak to aj vychadza 😉

Marti, to snazenie budeme prezivat od marca s tebou, ver mi. Straaasne moc ti budem drzat palce, aby to vyslo ked nie na prvy, tak na druhy sup (stouch) 🙂 A hlavne mysli pozitivne, vtedy to pojde lepsie. Niekedy je to tazke, sama som toho prikladom, ale je pravda, ze s akym-takym, aj ked chabym usmevom to ide lahsie.

Lulu, ja som mala v pondelok take nutkanie ti napisat, ze do konca tyzdna to budes mat za sebou, ale potom som si hovorila, ze nebudem tu bosorovat a licit svoje pocity. V kazdom pripade ti velmi drzim palce a drobcek bude urcite v poriadku. V sobotu nic nerobim, len ti drzim palce 😀 😀 😀

Pocahontas - Samko bude riadny chlapik 😀 Uz som na neho straaasne moc zvedava. Som rada, ze si ty aj drobcek v poriadku. Ja sem kazdy den nakukam, aby som vedela, ci su tu alebo na FB nejake prispevky od teba. Nejako to s tebou silne prezivam, ako keby sa uz mal narodit ten nas Samko 😀 😀 😀 Kazdopadne som v strehu a moooc drzim palceky.

mirunda
17. únor 2010

Holky moje, jste zlaťoučký.. 🙂 Děkuju..
celý den nemyslím na nic jiného.. spala jsem jenom asi 5hod ale vůbec se mi nechce 🙂 Každou chvilku co to jde, tak jsem na netu a koukám se na všechno, co se svatby týče.. dneska jsme si zamluvili termín - 26.06.2010 - nechtěla jsem sudá čísla a nechtěla jsem sobotu, a mám obojí 😀 😀 Ale dobrý.. snad to všechno stihnem, vůbec nevím, na co se zaměřit.. Teď se mnou nebude řeč 😀

Hani, holky jsou krááásný.. dokonalý.. krásně pasete.. jsou to šikulky, moc moc!

Simčo, Filipko je úžasný.. dort jsi pekla sama?Přijde mi, že u vás na Slovensku se hodně necháváte křtít.. teda že necháváte svá miminka.. Kuby děda taky chtěl, abychom nechali pokřtít Lilianku, ale nejsme věřící, tak jsem neviděla důvod.. Kuba teda je pokřtěný, ale věřící není..

Pocahontas, to jsem zvědavá, kolik bude Samko vážit.. máš ještě dva týdny, dr. mi říkal, když jsem pak přenášela, že mimčo v posledních dnech může každý 3 dny přibrat až 150g.. 🙂 A naše známá rodila přirozeně chlapečka, který měl přes 5kg.. a pohoda.. 🙂

pocahontas35
17. únor 2010

Mirka, perfektny datum svadby, presne na moje meniny, takze vobec nezabudnem, na Tvoj datum svadby 🙂)) Vies, si predstavit, ako tu svadbu budeme prezivat s Tebou, uz sa tesim 🙂))
Co sa tyka maleho, prenasat nebudem, to viem naisto, na to som sa dnes pytala, sama som zvedava, aky bude nas maly velky ... strasne moc sa na neho tesime, a on to vie, momentalne mi lezie po bruchu hore dole a boxuje rucickami 🙂)) hoci este nie je vonku, uz teraz ho "zeriem", tak ako vsetky maminy.
Erika, dik ze to tak intenzivne prezivas so mnou, je to mile ... 🙂))), ale obojstranne, ja som prezivala Tvoju amniocentezu tak velmi a este aj vsetko ostatne budem. 🙂))
Inak, ked porodim, tak to budete vediet hned, lebo mam cislo na byggyt, tak vam to napise 🙂

hanula83
17. únor 2010

😵 😵 Holky, moc děkujeme..

Miru, ještě jednou gratuluji i tady na koníkovi, jsem opravdu moc ráda za tebe, to budeš mít teď spoustu času vše vymyslet a naplánovat. Já to řešila až měsíc před svatbou a to bylo ještě to sedmičkové datum, měli jsme ale štěstí a vše klaplo.

dandelion
17. únor 2010

Miru: my se brali 28.6.2008 🙂 taky jsem chtěla sudá čísla ;) ;) ;) hezký hezký hezký :D :D :D moc ti to přejeme určitě fšichni ;) ;) ;)

martasl
17. únor 2010

ahooooj.mám chvilku než zalehnu,tak koukám.
mirun-sakra,něco mi uniklo????bude svatba???? 😀 😀 😀 😀 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 vééééélikááááááánská gratulace.já chci taky-znova se stejným chlapem 😀

simi-to musela být paráda.více foteček nebude??kdo z rodiny chodí no pravoslavného kostela??u nás o tom občas mluvěj holky v práci-ukrajinky,ale jinak vím prd...

hanulko-kdo stavěl toho šneka-paráda.holčičky s těma křidýlkama jsou rozkošný 😀kam jste se chystali???

psala jsem dotaz na těhotenství od A do Z,jestli už můžem,no a prej máme ještě raději počkat.tak mě asi picne.nevím jestli příští víkend jít do toho nebo až za měsíc.už bych tak chtěla ☹
http://www.tehotenstviaz.cz/index.php?strana=po...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru