Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

martasl
17. únor 2010

dand-úplně jsem zapoměla.posílala jsem holkám na jinou diskuzi tento odkaz.třeba se ti bude hodit-já jsem už zadávala,a příští víkend bych měla mít plodný dny.jen nevím,jestli do toho jít nebo ne...
http://www.moje-tehotenstvi.cz/index.php/tehote...

hanula83
17. únor 2010

Marti, toho šneka stavěl můj tata s mým synovcem. Jsme teď u našich, tak jsme se tam rovnou blýskly, je opravdu dobrej 🙂)... Nikam jsme se nechystaly, já jsem jen ty kostýmy viděla na netu a neodolala jsem a objednala jsem je. To mají až tak na příští rok, až budou chodit. Včera jsem jim to jen tak zkoušela 😉).. Marti, i když ještě ten měsíc počkáte, tak to určitě hrozně rychle uběhne, pak hups a co nevidět nám tu budeš referovat info ohledně těhotenství 🙂

martasl
17. únor 2010

hanul dík,jsi mílá 😀 😉 asi fakt počkáme.no uvidím co manžel.a je fakt,že v tom březnu už to nebude tak horký s těma chřipajznama.no nic,jdu do sprchy a do pelechu.mějte se všechny krásně,hezký sny a zítra juknu.papa 🙂

pocahontas35
17. únor 2010

Marti, s tym cakanim asi tolko ... pocuvaj hlas svojho srdca, co hovori ??? A mas odpoved, ci cakat alebo nie ... 🙂 Ja v kazdom pripade drzim palce ... 🙂

zuzkaaaa
17. únor 2010

baby pridala som pár fotiek na facebook 😀

simisimca
18. únor 2010

Zuzi prekrasne fotecky, Sofinka je nadherna... 🙂 🙂

dandelion
18. únor 2010

martasl: taky jsem si vypočítala ovulku, od včerejška měřím BT tak jsem zvědavá jestli se to trošku shodne :o)))))

luci.kon
18. únor 2010

Ahojky jsou tam //, jsem štastná snad to vyjde, 26.2 jdu na ultrazvuk tak uvidíme jestli tam ta fazolka bude 🙂

evuse
18. únor 2010

Jůůů. Luci, gratuluju !!! 😉

luci.kon
18. únor 2010

děkju moc 🙂

martasl
18. únor 2010

lucinko-velikááánská gratulace.to jsem potřebovala,nějaký pozitivní výsledek 😀

já jsem zase na vážkách,zatím se více kloním k tomu to zkusit,jak píše pocahontas-mám poslouchat své srdce.ještě teda musím hodit řeč s manželem,uvidím,co on na to.dnes dojede a bude celej víkend domááááá 😀 😀 😀

dand-počítalas na tom těhu kalendáři?já teplotu neměřím,s mýma směnama by to bylo k ničemu.tak doufám,že se co nejdříve přidáme k licince 😀 ať si můžem vyměňovat těhu zážitky.teda že se přidáme i k evušce-evu promiň,zapoměla jsem 🙂

martasl
18. únor 2010

zuzanko-konečně jsem koukla na fotečky-krásný.vybrali jste dobrou fotografku. 😀 malé se to líbilo,co??nebo tak aspoň vypadá,že si to užívala.jak dlouho jste fotili??

pocahontas35
18. únor 2010

Luci, gratulujem ... tesim sa s tebou 🙂))

luci.kon
18. únor 2010

děkuju všem moc a moc 😀 😀 😀 , pořád jsem v tý efourii a nemůžu tomu uvěřit, že se to povedlo, bojím se ultrazvuku že přes ten můj faldík nic neuviděj, ale jsem obědnaná docela brzo na 5tt+4,

martasl
18. únor 2010

luci-neboj,já mám pořádný faldy 2 a někdy i 3 😠 😖 😢 😝 a když to nebude teď vidět,tak udělají utz vaginální sondou.a to vidět bude!!to si piš 😀

pocahontas35
18. únor 2010

Luci je to presne tak, ako pise Marti, aj ked si objednana skoro, a nebudu nic vidiet, tak spravia utz vaginalnou sondou, aj mne tak zo zaciatku stale robili, aj vaginalne aj normalne ...

pocahontas35
18. únor 2010

Erika, ako sa ma Eliska ? Je na tom uz lepsie ?

Inak, baby pomaly sa blizi termin porodu, no kde su vase tipy, kedy porodim ... ? 😀 Ja by som chcela 09.03.2010 🙂

zuzkaaaa
18. únor 2010

poca podla mna 9.3. 😀
marti fotili sme hodinu aj pol a bola to drina malu rozosmievať prezliekať 5 krát a vyzliekať.... chudinka bola uplne unavená ale poviem ti že aj ja 😀

martasl
18. únor 2010

zuzi-ale výsledek stojí za to 😀 😀

pocahontas-tak už máme uzavírat sázky??no tak já si tipnu 7.3.nedělňátko-nedělní děti mají štěstí 😀

lulupopo
19. únor 2010

Caute baby, dlho som tu nevidela Jaberku a Michalku, neviete co je s nimi??
Inak ja som ako na drogach, uz druhu noc nespim... inak zacinam mat podozrenie, ze porod nebudu musiet vyvolavat... unavena som zacala okolo 22 hod driemat... a o 23, 30 ma prebrala faaaajnska bolest v krizoch trvalo to asi 5 min... zaspala som a o 1 hod som sa na to zobudila zas....zas to trvalo 5 min......odvtedy nespim...neviem, ci su to len poslickovia... ale zacinam byt nejaka kludna... ze uz to ma asi prist... pocahontas k stavkam porodu... ja som sebe tipovala 13.3. vtedy je moja sestra, alebo 11.2. vtedy je moj brat... moja svokra asi tajne dufala, ze to bude 17.2.kedy ma narodky... a ak to naozaj bude v tu sobotu 20.2.tak tiez ma este niekto zo starsich predkov sviatok... takze je uplne jedno, kedy sa mimco narodi... 🙂)), ale ak mas problemy s tlakom tak Ta asi nenechaju zbytocne prenasat, ale ked uz stavkujeme tak Ti davam termin 7.3. 😀

mirunda
19. únor 2010

Ahojte kočandy moje

Tak Adrianko, tipuju 3.3.2010 - přála bych ti 9.3. - to je nejkrásnější a rodí se ty nejkrásnější a nejúžasnější děti 😀 😀 😀 😀 Ale můj tip je taky hezkej datum..

Luci.kon - hrozne moc gratuluju k těhu.. moc moc moc!!! Určitě mimi uvidí 🙂 Tak nám pověz jména, jaký máte předběžně v plánu 😀

Lulu, Jaberka jela pryč, pak se prý na otočku vrátila domu nebo co, já nevím.. a ozvat by se nám teda mohla.. a o Michalce teda vůbec nic nevím.. Jinak my máme taky půlku příbuzenstva v březnu, takže všichni chtěli, abych přenášela přesně do jejich datumu.. ale nakonce 9.3. nikdo není, tak si Lilinka vybrala krásně..

Jinak dneska si jdu poprvé zkoušet šaty.. holky, já se nemůžu dočkat, neumím si to na sobě představit.. 🙂 Tady posílám můj vkus: http://www.nevesta.cz/userfiles/image/svatebni-... - tyhle kdyby mi sedly (nebo podobné), tak by to bylo fajn.. jenže já jsem široká nahoře, ruce mám tlustý ☹ ☹ ☹ Tak uvidíme.. třeba větší zadek nebo silnější nohy se schovají pod sukni, ale co s vrškem??? To nikam schovat nejde, to bude prostě vidět 😝

lulupopo
19. únor 2010

Mirun parada, dnes ta cakaju krasne starosti🙂 so satami... mne bolesti nakoniec polavili... naposledy som kukla na hodiny o 4tej o 6 tej som sa zobudila spotena ako mys, urobila si caj, osprchovala sa.. a idem sa pokusit spat, sak som poriadne nespala uz niekolko dni....no a pocahontas ja som fakt zvedava kedy porodime

erikahla
19. únor 2010

Ahojte dievcence !
Pocahontas - Eliske uz je podstatne lepsie. Uz je tak na 99% OK. Cim je zdravsia, tym viac vymysla, co je asi normalne 🙂 Buduci tyzden su prazdniny aj v skolke, takze ju budem mat cely tyzden doma. Len skoda, ze to pocasie je uplne nanic. Esteze tu blizko mame babku, ktora ma steniatko Uska, takze o zabavu je postarane (niekedy az moc) 😀
A k tvojmu datumu - 3.3.2010 tiez nie je zly datum To idem na poradnu aj ja 😀. Ale v podstate je to jedno, len je vsetko s tebou aj so Samkom v poriadku. Myslim na teba kazdy den a tesim sa na prve foto 😀 😀 😀
Luci, blahozelam k 2 najkrajsim ciarkam 😀 😀 😀 Budem drzat palce, aby vsetko prebiehalo v pohodicke a bez problemov.
Miru, krasne saty. Uz si ta viem zivo predstavit, ako "slintas" na skusku do svadobneho salonu 😀 😀 😀 Ale uzi si to. Je to krasny cas priprav. Len nezabudni aj na svoju princeznicku. Ja sa tak tesim na vase fotky. Jupiii, uz aby to bolo 😀 😀 😀
Lulu, este mam 2 dni na splnenie mojej predpovede, ze do konca tyzdna to bude 😀 Ale nie, babo vie, kedy je ten spravny cas. Oddychuj, kolko to len pojde a mzsel sa tiez upokoji 😀 Potom to uz pojde dobre. Musis byt hlavne pokojna, tak si to vsetko aj viac uvedomis aj viac vychutnas. Drzim ti velmi palce, nech to ma hladky priebeh.

lulupopo
19. únor 2010

tak spanok sa nekona... erika presne toto ma prekvapilo.. ze ked som mala tie bolesti, tak vsetok stres zrazu pominul a ja som bola normalne pokojna a rozdychavala som... dufam, ze ma ten "vnutorny" pokoj bude drzat co najdlhsie pocas porodu...a fakt som zvedava, ci tento tyzden uz budem mama...
Luci gratulujem tiez k pozitivnemu vysledku

evuse
19. únor 2010

Ahojte hlčičky.

Luci, ze začátku se utz dělá vaginálně, protože děloha je ještě malá, schovaná za stydkou kostí a přes břicho by to nebylo vidět. Takže v 6tt, určitě něco bude vidět 😉 neboj

Lulu, jakjsme četla tvůj noční příspěvek, tak už jsem si myslela, že teď jsi v porodnici ..

Mirun, pěkný šatičky. Jestli chceš schovávat ruce, tak si pujč nějaké bolerko, jako jsem měla já, nebo šál přes ramena. Jinak co jsem tak pozorovala na bereme se v ablbech, tam, kde byly trošku objemnější nevěsty a měla tam fotky ze zkoušení šatů, je to zajímavé, ale když měly korzet bez ramínek, tak vypadaly nahoře méně tlusté, než když měly něco s ramínkama, nebo rukávkama.
Případně můžeš zkusit šaty se spadenýma ramínkama. Něco podobného jsem měla na první svatbě a schová to tlustší paže
http://www.kleinod.cz/katalog-produktu/svatebni...

mirunda
19. únor 2010

Evi vidíš, a já si vždycky říkala, že ty korzety jsou blbý, že to v tom je vidět ještě víc.. zkusím se zeptat paní v prodejně, ta by měla mít zkušenosti.. rukávy se mi moc nelíbí a hlavně doufám budeme mít vedro, tak čím méně - tím lépe.. tak uvidím, co mi dneska nabídnou a co mi padne o oka.. ale ráda bych to měla vyřízené, ať se mám od čeho zase odpíchnout - od šatů se mi odvíjí další věci - vždyť to všechno znáte.. 🙂

Eriko, a co bylo Elišce?? Já jsem to tu asi přehlídla.. jinak na Lilinku nezapomenu, už jí hledám šatičky, měla jsem jedny vyhlídnuté z druhé ruky, fakt nááádherný, ale bohužel byly hned ten den pryč ☹(

Lulu, myslíš, že porodíš ještě v únoru? 🙂 Takový 1.3. by byl taky hezký datum..

lulupopo
19. únor 2010

evuska, aj ja som myslela, ze uz o takomto case budem v porodnici podla tych stavov, co som mala v noci 😀
mirun... ja mam od zaciatku predstavu, ze by to malo byt marcove babatko, ale teraz, ked mam tie problemy s tlakom tak mi v pondelok lekar povedal, ze to bude musiet asi byt trosku skor, tak som z toho blba...ale zajtra idem do poradne, tak uvidime, co mi povie pan doktor...

mirunda
19. únor 2010

Lulu, ono je to v podstatě jedno, ale já se přiznám, že jsem taky hrozně moc chtěla březnové mimi.. únor se mi nelíbí a taky v březnu je nás v rodině opravdu hodně, včetně mě ;) Jakmile bylo 1.3. tak jsem byla fakt ráda, že to březňáček bude, ale že až 9.3. - to by mě nenapadlo 😀

martasl
19. únor 2010

mirun-oty šaty,co se ti líbí jsou úžasný.klidně bych měla holá ramena,pokud nebudeš mít závoj,tak přez ně můžeš přehodit nějakej voál nebo krajku.vypadá to taky krásně.a korzet ti pěkně stáhne a vytvaruje postavu-jen se to nesmí přehnat,aby jsi to neměla všechno až pod krkem. 😅 Ten voál pak můžeš odložit a tančit až do ráááána 😀 hrozně se těším na fotečky.Lilinka bude taky v bílé??to bude krááása...a víš už co s vlasama??

lulu-podle toho co píšeš,tak to bude už tento víkend nebo nejpozději do týdne-můj názor a tip 🙂 😉 holky,já vám tak závidím,že už budete rodit-ale samozřejmě jen v tom nejlepším.já bych rodila až bych brečela.budete mít manžílky u porodu????

posílala jsem dotaz ještě do jedné poradny,tak čekám na odpověď.pak pošlu odkazt.včera jsem nadhodila manželovi,že jestli to příští týden zkusíme.tak se tak usmíval a pak že za měsíc,že si během toho měsíce mám dát do cajku nervy.ale nasmíval se tak ještě uvidíme.nevím,jestli jsem vám posílala ten odkaz na tu poradnu.je tam dotaz paní,co o mimi přišla v 18 týdnu kvůli infekci a odtoku plod.vody tak jí radili,že po přeléčení klidně po MS.

http://www.planovanirodiny.cz/view.php?cislocla...
je to až poslední dotaz na stránce.

martasl
19. únor 2010

doufám,že nebudu na odpověď čekat dlouho,aby byla aktuální 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru