Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

pocahontas35
19. únor 2010

Ahojte babenky moje,
vidim, ze tipy sa uzatvaraju to je dobre 🙂 neviem preco, ale mesiac februar sa mi nepaci, asi to bude tym, ze je to zimny mesiac a marec vo mne evokuje uz jar, preto chcem a dufam,ze nas maly Samko este vydrzi do marca, aj ked podla doktorky by mal, ale co ja viem, co sa odohrava v jeho malej hlavicke 🙂))) Dnes som bola na internom vysetreni, keby bolo treba nahodou sekciu 🙂 vsetko v pohode, bola tam velmi mila pani doktorka (Simi mala si pravdu), taka ludska dokonca mi povedala, ze mam pekne brusko🙂 Strasne bola zlata. V pondelok mam poradnu, tak vas zase bude informovat, ze ako to s nami vyzera. Inak, dnes som ako medved, iba by som spala, som si musela lahnut, ked sme prisli domov na 1h a ked toto dopisem idem znova lezat, a driemkat. 🙂))

Mirka, saty su prekrasne, budes velka kocka, teda aj mala Lilinka, no to bude krasavica, strasne sa tesim na fotky a to co budes hovorit (pisat) o svadbe. Skoda, ze si tak daleko, keby si bola blizsie, isla by som si ta pozriet aj nazivo 🙂)) Budes ocarujuca nevesta a Kubo bude s Teba namakko🙂))

Lulu: Miska sa trapi asi s diplomovkou, neviem to naisto, ale naposledy ked tu bola a to bolo fakt davno tak pisala, ze musi makat na nej.... a Jaberka, tak isla na otocku na Slovensko, ale pevne dufam, ze ked bude moct, tak sa ozve. Zajtra ides na poradnu a doktor Ti povie, ze co a ako, uz som zvedava, kedy sa Ti maly narodi, ci vydrzi este tyzden, alebo uz to bude sobota. Ak by Ti nevadilo, ja Ti poslem IP moje t. c., keby sa maly narodil, aby si mi dala vediet, a ja to poviem vsetkym babam. Moze to tak byt ? Lebo vsetky tu budeme ako na trnoch, ze co je s Tebou ... 🙂

Erika, som rada, ze malej Eliske je lepsie a ked uz vymysla, tak to je uplna pohodicka. A Ty sa citis ako ? Ziadne nevolnosti ???

Marti: po tom, co si prezila budu nervy stale, aj ked si clovek povie, ze nemusi stresovat ... ale napata budes kazdy mesiac, a cakat, ci nahodou ... nech sa rozhodnes, ako chces, ci uz teraz alebo buduci mesiac, velmi ti drzim palce, a budem strasne rada, ked tam budes mat dve ciarky a budeme tehotenstvo prezivat s tebou, tak ako teraz s Evkou a Erikou a este s Luci 🙂 Dufam, ze som na nikoho nezabudla, vlastne velmi rada by som vedela, ako je na tom orlica, neviem, ci ste ju poznali vsetky, ale od decembra tu nebola, ktovie, ako to skoncilo .... ☹

Baby Zuzka, Byggyt co ste sa dali na 90dnovu dietu ako ste na tom ? Dari sa vam ? Nic nehovorite a ja som zvedava 🙂))

lulupopo
19. únor 2010

jasne pocahontas... poslem spravu... veru aj ja mam marec radsej....fakt co je z orlicou?

evuse
19. únor 2010

Tady se víc lidí přestalo ozývat, je to škoda.

Jaberka už je zpátky doma 😉

pocahontas35
19. únor 2010

Evka ja viem, videla som ju na FB, tak dufam, ze pride aj sem a napise nam nieco 🙂

byggyt
19. únor 2010

Ahojte

Pocahontas darí sa mi dobre ešte trošku a budem mať tolko kg ako som mala na prvej poradni už obliekam postupne veci na ktoré som len čumela keď som prišla z pôrodnice tak som rada, ale chcem schudnúť ešte viac.
Moje ovocné dni spočívajú na 4 banánoch a pod.

Baby ja vás čítam ale priznám sa nechce sa mi písať.

Lulu fíha ty už si 39tt

Mirun ty máš teraz také peknééééé starosti 😉

Evi tebe tiež tie tt pekne nabiehajú

Moja malá je chorá dnes jej to prepuklo, má nádchu a z tých soplov kašle ale našťastie nemá teplotu tak dúfam že ju ani mať nebude 😕 😕 😕 , mám kvapky do nosa a môj muž doniesol z lekárne nie sirup na vykašliavanie ale na utlmenie kašla, skoro ma vystrelo, čo si sama nevybavím to nemám. Dnešná noc bude asi dosť príšerná. Ja si to vyžerem sama lebo on ešte neni ok a spáva v detskej a Laura v spálni.

lulupopo
20. únor 2010

baby, vyvolavcka porodu sa nekona... aspon dnes nie🙂, takze maly bude mozno nakoniec predsa len marcovy🙂
od poslednej poradne sa to zlepsilo, pribral a ma 3150g, juchh

luci.kon
20. únor 2010

Ahojky
Lulu: jména sme sice probírali ale pořád se nemůžeme dohodnout, ale zatím v plánu mám tyto-
holčička: Rozárka, Laura, Ema
chlapeček: Mikuláš, Pavel(po tatínkovi), ¨no je ještě brzo ale doufám že se ujmou ty moje 🙂,
Jinak všem moc děkuju, máte někdo zkušenosti s tím vnitřním ultrazvukem? Známá říkala že je to hodně nepříjmný, tak nevím, a upozorní vás na to předem? nebo ho udělají když přídete, papa

mirunda
20. únor 2010

Lulu, to je supr zpráva! Váhu má nádhernou, uplně akorát!!! Tak to ještě vydržíš těch 9 dní? 😉

Byggytko, ať se malá co nejdřív uzdraví.. jaká byla noc? Dobrý? Nebo děs?

pocahontas35
20. únor 2010

Ahojte,

lulu: tesim sa, ze sa vyvolavacka nekona, tak hadam obe budeme mat marcove babatka 🙂))

Luci: nie, je to nic neprijemne, da sa to v pohode vydrzat, urcite zalezi aj od pristupu doktora, ale to zvladnes 🙂 Mne ho robili vzdy ked som tam bola, nikto ma na nic neupozornoval, ale co by si nespravila pre babo🙂

evuse
20. únor 2010

Ahojte.

Lulu, to je bezva zpráva 😉

Mirun, jak vlastně dopadlo to zkoušení šatů???

Byggyt, tak co Vivi? Možná ty kapky na utlumení kašle jsou na noc lepší, že se aspoň vyspinká.

Luci, ten vnitřní utz je úplně v pohodě, jestli to něko,mu bylo nepříjemný, tak leda proto, že ho vyšetřovala doktorka, ty se s tím nemažou, teda aspoň já mám takové zkušenosti, že doktoři jsou mnohem ohleduplnější a jemnější. Ale opravdu bych neřekla, že je to nepřímné, nebo bolestivé. Rozhodně se na to neobjednává, pokud ho tvůj doktor má v ordinaci, tak ti tě prostě prohlídne, když tam přijdeš.
Hledala jsem tě na FB, ale je vás tam víc. Najdi si ty mě, pošlu ti do IP emailovou adresu

byggyt
20. únor 2010

Baby čaute

Lulu super teším sa s tebou že je malý ok

Tak my sme mali na počudovanie noc v pohode Vivi spala od 22:00 do 6:30 tak dúfam že sa to bude lepšiť, chudera malá keď počuje že zapínam vysavač tak je z toho na nervy už si nechce nechať odsávať sople ona má silu ako kôň dvaja máme čo robiť a kvapky do nosa tak o tom ani nehovorím.
Evi nedávam jej to aby sa jej to nehromadilo na prieduškách. Inak ja som ani nevedela že deti do troch mesiacov nevedia dýchať ústami 😕 😕 😕 ešte že mám ten monitor.

martasl
20. únor 2010

luci-ten vaginální ultrazvuk není vůbec nepříjemnej.ta sonda je malá,konec je do kulata asi o průměru 2cm-možná ani to ne(nevím jak jinak to popsat).fakt je to v pohodě,neboj 🙂 Jméno Ema jsem chtěla na mladší holku,jenže manželovi se to nelíbilo tak máme Simonu.ale příště-kdo ví... 😀 máte vybraný krásný jména. 😀

lulu-hlavně aby bylo vše ok.je úplně jedno,který měsíc se mrňousek narodí.Jméno Vincent je definitivní??je zvláští ale hezký-takový zajímavý a hned tak někdo ho nemá 😉 jaký jste měli vybraný na holčičku??

jinak u nás ještě není rozhodnuto,kdy začnem se snažením.řekla jsem manželovi,ať si to do příštího týdne rozmyslí 🙂

martasl
20. únor 2010

byggyt-to máš ten monitor dechu??taky bych ho pak chtěla,ale ta cena...ikdyš jsem v krabičce pro nastávající maminky,co dávají v poradně měla 1000 korunový kupon na slevu.jestli až to bude aktuální ještě platit.

lulupopo
20. únor 2010

baby vy ste zlate, byggyt, kde si kupila monitor dychu... chceme ho aj my kupit, ale to dam za ulohu manzelovi, ked budem v porodnici...mirun ake saty si si nakoniec vybrala?
k menam Vincent je definitivne a este bude mat aj druhe meno /to nechame ako prekvapco, ked sa narodi/, kedze sme mali dve favorizovane a obe sa nam pacili, tak sme sa rozhodli, ze mu dame obe... keby to bolo dievcatko tak sa vola Milica....alebo Milota... my mame zalubu v klasickych slovanskych menach, ktore nie su u nas bohuzial velmi frekventovane.... i ked Vincent je povodne latinske...baby a dnes som si poobede kooonecne pospala dve hodky.... ihned sa citim lepsie...

martasl
20. únor 2010

lulu-a nechceš sem hodit pár foteček,co máte pro miminko??už máš vybranej kočárek??teď je jich děsná spousta a jeden hezčí než druhej. 😀 😅 jak budete říkat zdrobněle Vincentovi??

martasl
20. únor 2010

mě se hrozně líbí i jméno Mia nebo Maja-ale to by se manžel semnou asi rozvedl 😢

byggyt
20. únor 2010

baby ja vôbec nelutujem že sme to kúpili malá raz prestala dýchať keď bola mužovi na kolenách a aj v noci to už pípalo pár krát a teraz keď je chorá tak je fajn že to máme kúpili sme to v Maďarsku je to už starší model stál 50 euro ale plní svoj účel akurát má iba jednu podložku a malá dosť cestuje po postielke ja to odporúčam kúpiť

Marti to sú velmi pekné mená

marika17
20. únor 2010

Ahojte babenky.
Aké ste tu vsetky milé.Ja tu pisem 1krat.Mne je smutno,aj ked mam doma veselo,vsetko je ok,len sa akosi bojim toho vsetkeho.Mam uz 37 a dost kil.Myslite ze sa toda..?

martasl
20. únor 2010

mariko-vítám tě tady 🙂 neboj,to víš že se to dá.mě je 34 a mám taky hoooodně kg navrch. ☹ mi se teda budem teprve snažit,nevím,jestli jsi to tady pročítala,ale v prosinci jsem v 16tt přišla o mimi.tak se těším,až znovu začnem se snažením.koukám,že jsi ,,zasloužilá"maminka 🙂 😉 a čeho se bojíš??vždyť jsi v tom nejhezčím stavu 😀

pocahontas35
20. únor 2010

Marika, vitaj medzi nami .. a nemaj absolutny strach, mam 35 vlastne tento rok uz 36, ale kym porodim tak budem mat stale 35 🙂 a tiez dost kil, takze ver tomu, da sa to 🙂) Popzri si moje foto, a uvidis 🙂

byggyt
20. únor 2010

Marika ahoj 🙂 neboj dá sa to 😉 😉 😉

evuse
20. únor 2010

Ahoj Mariko, no jasně, že se to dá 😉 . Jak jsme tady s holkama zjistily, tak s kilama navíc tu snad nikdo neměl nějaké zásadní problémy, co se týče těhotenství. A věk? Vždyť jsi mladá 😀 . Ve tvém věku mají dneska ženské první dítě. Mě je 33

hanula83
20. únor 2010

Ahojte holky,

máme po 3 měsíční prohlídce, Anička má 6 kg a 60 cm, Elenka 6,3 kg a 62 cm, očkování neproběhlo, raděj jsem to nechtěla kvůli rýmě... Za to já dostala od svojí doktorky včeličku do zadku a pěkně mě to bolí, proti Tetanu. Jsem od téd doby zas jakási mimo...

Byggyt, naše holky teď když slyší vysavač, tak jsou z toho taky už na nervy, už ví, že se nejspíš bude odsávat a ječí u toho jako smyslů zbavené... to jsem vůbec nevěděla, že neumí dýchat pusou. A já jim tu pusinku u toho vždycky otvírám, aby mohly dýchat, to mě nenapadlo, že jim to pusinkou nejde... Já jsem taky o dost klidnější, když máme ty monitory, člověk se přece jenom víc v klidu vyspí... Zvlášť, když mají tu rýmu.

Holky, jsem opět bez šance vás dočíst...

Miru, já myslím, že korzet je fakt dobrej, já taky myslela, že pro baculky není, ale teď myslím, že spíš naopak.

Luci, Emu jsme taky měli mít, ale nakonec padla, aby nebyly obě na "E", ale moc krásné jméno...

mirunda
21. únor 2010

ahojte!
tak kde je Jaberka?? vybaluje? 🙂 Ale pozdravit by nás teda mohla... 😠

Jinak vybírání šatů bylo úžasný, moc jsem si to užila.. jedny se mi strašlivě moc líbily, ale opravdu strašně.. jsou korzetový.. dám fotečku na facebook, ale musím se na to juknout, nejdou mi najednou fotky nahrávat - od té doby, co jsem smazala windows a dala si sem linux.. ☹ Tak nevím, jestli je to tím.. ☹ Mno, každopádně zítra nebo v UT se jdeme ještě podívat jinam, když neseženu nic tak krásnýho, tak si vezmu tyhle.. stojí 8500,- :( Ale vdávám se jen jednou, co? 🙂 Jinak jsem měla štěstí, že si se mnou zkoušely šaty slečny, které byly taky kulatější, tak jsem si nepřipadala tolik jak debil.. dokonce obě myslím měly větší velikost než já, tak to bylo dobrý.. pak po mě tam šla jedna s velikostí tak max 36, tak jsem byla ráda, že jdu pryč.. 🙂

Hanul, holky krásně papají, mají krásné váhy..

mirunda
21. únor 2010

Tak jsem fotečky nahrála na FB, tak se jukněte:
http://www.facebook.com/profile.php?ref=profile... a chvalte, protože se mi fakt líbí 😀

jabera
21. únor 2010

mirunko tu soooooooooom!!!
ma neohovaraj!
chcela som vas pozdravit uz x krat,ale vzdy som to nestihla...

mame totiz velke zmeny, doviezli sme si aj barborku - borisovu dceru. pokial sa nic nezmeni, tak tu s nami ostane navzdy. takze perem, ukladam, vybalujem, varim, uspavam dieta a popri tom sa snazim byt mila a dobra macocha..uvidime dokedy 🙂
idem sa pokusit trosku vas citat, aspon jednu stranku.

jabera
21. únor 2010

mirunko, no, normalne ti zavidim, ake mas krasne starosti, fakt.. a saty su uplne nadherne, uz sa strasne tesim na teba v nich. a kedy tu slavu planujete?

lulu, pocahontas, uz mate rybicky, to je dolezite 😉 a do barana to tazko potiahnete, tak fajn... myslim na vas, budem sem poctivo chodit, aby som nic neprepasla.

marti, ako si na tom ty? kramujes uz? pokusate sa uz o nieco? a vincentovi sa hovori na slovensku vincko, ked chces zdrobnele.

luci, vitaj, predpokladam, ze si tehotna, ked ti baby gratuluju, ci som nieco zle pochopila? zarad ma, prosim! 😉

luci.kon
21. únor 2010

Ahoj, to jsem ráda že se aspoň někomu jméno Ema líbí 🙂 ,
Marti -Mia i Maja jsou krásný jména taky se mi moc líbí, ale kámoška s kterou jsem se nerozešla zrovna v dobrém je Marie, ale všichni ji říkají Mája, tak asi chápeš proč jsem ho do výběru nedala 😉,
a z toho ultazvuku už strach nemám, moc ste mi pomohly, jediná nevýhoda je že u nás na gyndě nic takového nemají, takže musím dojíždět do krajský nemocnice, je to sice jen 30 km, ale vlakem 😒 , autíčko teprve plánujem 😉 , to bude hrůza dojíždět 8 měsíců někam do pryč, ještě že to vychází na hezký měsíce 🙂

mirunda
21. únor 2010

Jaberko,konečně!!!
Boris má dceru? A kolik jí je? A jaktože zůstane navždy u vás? Takže máš dvě děti? 🙂
Jaber, máš co dočítat 🙂 Tu slávu budeme mít 26.6. 2010 na severu Čech v Krkonoších.. takže mám na všechno 4 měsíce a užívám si to plnými doušky 🙂 Jsem ráda, že se šaty líbí, já se do nich totiž asi zamilovala 😀
A ještě něco - máme už 5. zub!!!! Za chvíli doženem i Barta!!! 🙂

luci.kon
21. únor 2010

AhoJ Jaber jsem těhotná ale zatím jen krátce, tak mi držte palce 🙂
Mirun- ty šaty jsou kouzelný 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru