Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

mirunda
1. čer 2010

čaute, jen nakukuju na Evušku, jestli tu ještě pořád ne 🙂 Koukám, že zatím 2v1, to je dobře, ještě máš chvilinkun čas 🙂 ale chápu, že to chceš mít za sebou..

Dneska jsme vstávali extra brzy, tahkle jsem snad ještě nikdy nevstávala, už před 6 začala kňučet, tak mě vzbudila, ale spala ještě asi půl hoďky, asi jí vadila totálně pročuraná plína,normálně na noc dáváme jednorázovku, ale zkusila jsem látkovku a nevěřila jsem, jak ji pročůrá, takže se vracím na noc k těm hnuskám 😠

Storm, moc moc gratuluju, je strašně krááásnáá! Plakala v porodnici? 😀 Všude vypadá tak klidně...

Hanulko, holky jsou krásný, proč nechodíte plavat? Řekni nějaký babičce a holky to bude určo moc bavit.. Lilinka je tam spokojená a přeplave pod vodou už celou tu kratší stranu bazénu.. 🙂

Jinak svatebí přípravy v plném proudu, za 3,5 týdne mě to čeká, chápete to??? 😀 Tak to uteklo, jak kdybych čekala na porod 😀 Včera jsem si konečně koupila boty, byl to boj, nechtěla jsem ty do špičky, nechtěla jsem vůbec zavřený, nechtěla jsem podpatek velkej ani malej, tlustej ani tenkej.. 😀 Mno, tak nakonec mám, ale stejně bych šla nejraději v bílých žabkách 😀 Jo a taky jsem si v něděli nechala udělat na zkoušku nehty, možná jste viděly na fb, je to nezvyk, nejsem schopna s nima dělat nějaký věci 😀 Ale prej si zvyknu.. 😉

mirunda
1. čer 2010

jooo a všem vašim dětičkám posílám pusinku k mezinárodnímu svátku dětí 😵 😵 😵

hanula83
1. čer 2010

Miru, my nechodíme plavat, protože nemáme zatím kam, nejbližší bazén je v Olomouci a nemáme se tam jak dopravovat, víš. Tady na dědině nemáme vše u nosu 😀 ... ale v létě rozhodně plánuju, že budem zkoušet, co to půjde, snad bude počasí. No a až budou holky trochu samostatnější a chodit, tak třeba i na ten bazén zajedem.

mirunda
1. čer 2010

Hani, to jsi vlastně psala.. mno jo, další důvod, proč bych nikdy nešla z Prahy 😀 Jsem rozmazlenej pražák, to je děs.. a Kuba by šel hned někam na vesnici 😀

hanula83
1. čer 2010

Miru, to chce nějaký zlatý střed, kde je život a zároveň klid 🙂

mirunda
1. čer 2010

Hani, ne ne, já musím zůstat navždy v Praze 🙂 Jen nechci bydlet uprostřed Václaváku, ale jsem ráda, že jsem sockou do 20min v centru 🙂 V tomhle se nepodřizuju 😀 Nechtěla bych bydle ani u Prahy, fakt.. jedině až budem v důchodu 😀

wodana
1. čer 2010

aha aj sem partim. dakujem kočky ze pekne slovka tu napisane...

evuse
1. čer 2010

Ahojte, jsem tu 😉

Wodana vítám tě a gratuluju k těhu 😉

Mirun na nehty si zvykneš tak do týdne nejpozději. Kdyžtak si je trošku zkrať, ale chce to hodně hrubej pilník, jak ti budou dorůstat do větší délky, tak si líp postupně zvykneš. Na fotky jsem koukala, ale stejně bych hlasovala za bílé špičky se stříbrným proužkem, jsem konzerva. I když taky nosím různě barevné, ale ke svatbě mi to nějak nejde ty různé malůvky.
Tý jo, už za 3,5 týdne, to fakt uteklo.

Jo a k tomu plavání: mě by tam nikdo nedostal, odmítám se veřejně svlíkat do plavek, možná tak až bude -20až30 kg, ale teď bych se fakt hanbou propadla. navíc bych musela jezdit autem a to já zvládnu tak leda tady po vsi 😒

mirunda
1. čer 2010

Evíku, taky mi všichni tvrdí, že si zvyknu brzy.. víš, právě proto, že většina nevěst mají tu bílou klasiku, tak já musím mít něco origoš.. jsem taková 😅 Takže ještě uvidím, mám 3 týdny na rozmyšlenou..
Jinak holky, naše instruktorka na plavání rozhodně není žádná modelka, myslím, že ani jedna z nás se jí tu nevyrovná.. a to je instruktorka!!! A je hrozně milá 🙂 A vůbec většina maminek jsou oplácaný..já si jen kvůli striím na celym pupku koupila ty plavky tankyny nebo jak se jim říká - dvojdílný, ale vršek je jako tilko, že je to pod pupek 🙂

jabera
1. čer 2010

ahojte babizne... takze vsetko postarom tu je..

mirun, to su ti barani ani take ani take.. 😉 hlavne, ze si kupila.. a su take tie botky, ze aj po svadbe vynosis? ja osm prve mala naschval take, ze sa dali aj potom... v druhych som take krce mala, ze som vyzula uz pocas oslavy. najvacsi opatok mojho zivota 😀 idem ti tie nechtiky omrknut..

mirunda
1. čer 2010

dám boty taky na fb.. nevím, jestli je pak budu nosit, já na podpadky nejsem, celej život nosím tenisky 😀 Ale uvidíme, s těma nehtama jsem taková dámička, taková fiflena, tak třeba si je někdy ještě vezmu 😀 Ale stály 500,- takže kdyby mi pak hnily v botníku, tak se nenaštvu 🙂 Normální svatební botky by mě vyšly na 1500,- to by mě sralo je neunosit nebo neprodat dál 🙄

jabera
1. čer 2010

moooc hezke nechticky, uz sa strasne tesim na fotky...

mirunda
1. čer 2010

děkuji, už jsem dala i botky..

evuse
1. čer 2010

Holky, já dala za svatební boty skoro 2tisíce a nakonec jsem je neměla na noze. Já právě chtěla vyloženě svatební, jako že si je pak scovám na památku. Jsou jak pro princeznu, stříbrně vyšívané, jenže velkej podpatek a to jsem v půlce těhu fakt nesnesla, asi bych se z toho zřítila už tady doma na schodech.

martasl
1. čer 2010

ahoj ženský.. 😉

hanulko-teda ty plavky jsou super.malá je kočka.a to budou mít obě stejný,nebo rozlišíte?? 😀 😀

Miru-botky vypadaj hezky.s nehtama nevím,líbí se mi všechny.ale asi by to chtělo fakt něco decentnějšího.hlavně vám přejum,aby vyšlo počasí,nějak to s tím počasím vypadá bledě 😠 😠

wodanko-vítej mezi námi 🙂 🙂

hanula83
1. čer 2010

Marti, díky 🙂 , ano ano, budou mít obě stejny plavky, jako ostatně všechno, co kupuju 😉

mirunda
1. čer 2010

Evi, dva tisíce bych dala jenom za nějaký pěkný tenisky 😀 😀 😀 ..který unosím do rozpadnutí.. ale za svatební boty nikdy.. a hlavně mě se nelíbí takové ty moderní do špičky.. někomu to sluší, ale já v tom neumím chodit 😝 Nedošla bych ani k autu..

Marti, já právě nic decentního nechci 😀 Jsem fakt hrozná, potřebuju mít všechno "jiný" než je běžně zvykem.. akorát šaty mám klasický princeznovský, doteď jsem hezčí neviděla.. 🙂

Hanul, kupuješ z bazaru? Nebo nové?

hanula83
1. čer 2010

Miru, sem tam narazím na použité pěkné věcičky na dvojčata, ale i s poštovným to pak vyjde dost blbě... a v sekáči nic po dvou nemají. Takže my kupujem vesměs nové a použité na doma máme pár kousků po synovcích, ale stejně jim dávám ty věcičky, co jsem koupila v obchodě, abychom to unosily...

evuse
1. čer 2010

Jojo Mirun, právě ty pekelně špičatý jsem si koupila, dělají pěknou, štíhlou, elegantní nožku 😀

mirunda
2. čer 2010

Evi, jsou fakt nádherný! Ale mě by prostě neslušely.. já nejsem ten typ.. není to můj styl.. a taky už takhle mám velkou nohu a vždycky mám pocit, že tyhle špičatý ještě prodlužují.. a do bot jsem prostě chtěla investovat co nejmíň, není to vůbec vidět a ještě když to už nikdy nevyužiju.. a proč je nezkusiš někde prodat? Nebo si je chceš schovat?

Hanulko, tohle je blbý, že v sekáči nic stejnýho dvakrát neseženeš.. já tam fakt nakupuju hodně, občas lidi vůbec nevěří a moc chválí 🙂 Ale i přes to všechno chci taky dvojčátka - pořád 😀 😀

hanula83
2. čer 2010

Miru, tak ti přeju, aby se zadařilo letos dvojnásob 🙂. Já nejsem z těch, co by říkali, že dvojčata jsou hrůza, protože u nás nejsou a naopak si to užíváme. Takže ti to opravdu přeju 🙂... a moc dobře vím, že v sekáči jsou dost dobré kousky, no ale když já jsem tak ulítlá na tom, aby byly holky stejně oblečené 😉))

Evi, botičky jsou nádherné, velká škoda, žes je pak nemohla obout... úplně mě z nich polilo horko! Fakt krásné 🙂)))

evuse
2. čer 2010

Ahojte, jsem tu 😉

Asi je neprodám, musela bych s cenou dost dolu a to mi přijde líto, prostě si je nechám na památku, třeba z toho bude rodiné dědictví 😀 . Už je asi stejně neobuju, protože po těhu sTerezou se mi zvětšila noha a teď nejspíš zase- uvidím, až mi zmizí otoky. Každopádně místo původní 39, občas 40, si teď kupuju 41 😖 . Je to hnus.
Jak jste na tom po těhu s velikostí nohy vy??

lji
2. čer 2010

evi nádherné botičky 🙂 ja som si tiež takto kúpila na svadbu na podnet už môjho muža ale až neskôr som si uvedomila že by som v nich proste nevydržala takže som ich mala na nohe len raz-ked som ich skúšala doma 🙄 môžme si otvoriť obchod s nenosenými svadobnými topánkamia 😀

elixia
2. čer 2010

Evi, pekne topanocky 🙂 Ja som sa vydavala v sestrinych,tiez take dlhe a spicate,som sa bala,ze sa vyvalim este pred domom,nakoniec som zvladla..sa mi nechcelo kupovat nove, ako pisala mirunka, topanky si sotva niekto vsimne...

Ani nestras,ze sa ti zvacsila noha...co budem robit so vsetkymi mojimi botkami???? A chodit budem v papuciach..nieeeee 😉

Mirunka, predsvadobny stres uz v plnom prude?? 🙂

jabera
2. čer 2010

evi naaadherne botky.. ja som mala tvarom podobne,ale nie tak krasne vysivane... noha ma boli uz len pri pohlade na ne 😀 . no, mne neostala noha vacsia... ja mam 41 stale. 42 by som uz asi neprezila. ale ako tehotna som koncila v slapkach, to bol des, fujtajbl..

lji, ked otvoris ten obchod, tak pridam moje. mala som ich este raz obute, na stedry den a to som isla od nasich v noci bosa 😀 😀 😀 bol teply december vtedy...

martasl
2. čer 2010

evi-ty boty jsou úžasný.jako pro popelku.to musela být pálka.asi bych si ja teky nechala a chodila se na ně koukat.

mirunda
2. čer 2010

Evi, taky mi přijde, že se mi noha zvětšila ☹ 😝 Dřív jsem měla 39-40, teď spíš 40-41 😝 😝 😝 Tak si představ, co si budu kupovat po 7 dětech 😀 😀 😀 😀

Elixia, já se nejvíc stresuju toho, že se vůbec, ale vůbec nestresuju 😀 Fakt, jediný o co mi jde, abych byla krásná a to já budu 😀 Takže jsem v klidu 😎

jabera
2. čer 2010

😀 😀 😀 mirun, spravne, dobre na to ides...

luci.kon
2. čer 2010

Ahoj holky, tak po dlouhé době jsem se taky přišla podívat 🙂
Novinek je tu požehnaně 😉
No abych shrnula můj stav, tak jsme absolvovali tripell testy a dopadly na výbornou, kontrolní UZ také, ale hlavně jsem to nevydržela a začala jsem vyzvídat,co že se to ve mě klube 😉 , no a je to náš vysněněj klučina 🙂 ,HURÁ
Pořád čekám na první pohyby a nic, asi je ještě brzo.
Mirun přeji ti aby ten svatební del byl také tím nejkrásnějším, určitě budeš jako princezna
Evy ty mě uplně děsíš, že ještě nejsi v porodnici, neříkala si že ti praskla voda? Já myslela, že je to začátek porodu? Ale ty už jsi zkušená, když je to druhý 😉
No já budu hrozná rodička budou mě tam mít každou chvíli to si užijou 😉
Marti držím palce, uvidíš že se to brzo povede, nám se to povedlo, když jsem se usmiřovali po dost hrozný hádce 🙂 🙂
Tak se mějte hezky snad se zase někdy ukážu papa

evuse
2. čer 2010

Luci nepraskla mi voda. Ta mi praskla při prvním porodu . Ale bych ráda, kdyby tenhle začal taky tak.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru