Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

martasl
16. srp 2010

tak jsem koukla,pokojíček hezoučkej.jsi šikula.ty malby jsou pěkný.podle šablony nebo tak od ruky?hrozně se mi líbí ta bílá šuplíková komoda.kde jste ji koupili a za kolik?teda,Sofinka už je tak velká...líbí se jí v pokojíčku?

zuzkaaaa
16. srp 2010

martinka odpísala som ti na fb, veľmi sa jej páči v izbe má tam Tv a ked je poviem pod ideme pozerať rozprávočku už beží do izby a dáva mi do ruky ovládač, ja viem deti by nemali ešte tv pozerať ale tak sa aspoň torška zabaví a pritom sa hrá... plakať vôbec neplakala ale mne bolo veľmi smutno že tam už nie je s nami ale takto sa lepšie vyspí ona a aj my...

martasl
16. srp 2010

je líp,když má svůj pokoj,pak by jste se jí těžko,,zbavovali".naše holky taky měly od mala tv a dvd.tomu se nevyhneš.a co sourozence,ještě nechce??no asi z toho ještě nemá rozum.a vy neplánujete?? 🙂

zuzkaaaa
16. srp 2010

nie, rozhodli sme sa že teraz určite nie z finančnej stánky je to nemožné, platíme hypotéku nájom.... každý centík musím počítať, možno ked začnem robiť ešte neviem kedy tak troška našporíme ak sa bude dať a potom uvidíme, ach jaj u nás prší a je škaredo sofi spí a ja musím na poštu a do dm, ale asi počkám na muža...

mirunda
16. srp 2010

proč by se děti neměly koukat na telku? U nás každý den od 8:30 jsou pohádky, který Lili zbožňuje, vždycky je nalepená u stolku s TV a civí 😀 A já mám aspoň půl hoďky klid 😅 Na některý pohádky by se snad mohla koukat celý den.. 🙂
Jinak bych taky ráda dala Lilinku do svýho pokojíčku, ale zatím je to nemožný, bydlí tu s náma ještě Kuby brácha, takže musím počkat, až se odstěhujem o patro níž, tam už to snad bude jen naše.. jenže znova - obrovská rekonstrukce celýho patra ☹ Tohle podkroví, kde teď bydlíme jsme dělali dva roky - je fakt, že včetně střechy, to o patro níž nehrozí 🙂
jdu se juknout na fotečky zuzi

hanula83
16. srp 2010

@zuzkaaaa Pokojíček máte moc hezoučký, koukala jsem na FB 🙂... já zrovna teď taky holkám vymýšlím dekorace do pokoje. Manža koupil opravdu moc pěkný koberec (to bych ani nečekala), tak teď vše bude kvítečkované 🙂))

hanula83
16. srp 2010

@mirunda My taky ještě nenecháváme holky koukat na telku... Pozděj si ještě budou kazit oči až až 😉... Ráda bych to ještě tak rok vydržela....ale telka je pro ně velké lákadlo, tak uvidíme...

zuzkaaaa
16. srp 2010

ja neviem mirka že sú nejaký múdri ľudia ktorí hovoria že deti by tv nemali pozerať presne ako píšeš aspoň máš troška času hoci na poupratanie alebo len tak sedieť a čumieť do počítača... to isté robím aj ja mirka už osm zvedavá na to vaša akvárko potom hoď fotku, akvárko máme aj my je dosť veľký ale manžel sa o to už tak nestará sú tam 3 rybky 😀 ale vždy ked sme dokúpili nové tak tie nové zdochli a staré zostali...
baby u nás v byte sa všetko kazí.... ističe na elektrinu tie sme už vymenili v kuchyni ako sa menili ističe tak popadali kachličky teraz sa nám zvonček pokazil a kávovar ktorý bol riadne drahý manžel je vášnivý kávičkár, vždy sa vtedy všetko kazí ked nie sú peniažky 🙄

tetamon
16. srp 2010

@mirunda no, TV je pasivni zabava, takze pokud bys nechala cacorku koukat cely dny jen na telku, tak se prakticky nebude rozvijet... Holt je to o tom najit si tu hranici v tom, co je jeste OK a co uz je prilis 😉
Taky si myslim, ze chvilka denne pomuze mamce po ranu vycistit zuby a v klidu si skocit na wecko 😀

Jeeee, pokojicek.. Ja jsem vzdycky touzila mit svuj vlastni. Povedlo se mi az v podnajmu, a ted mi to asi definitivne s mimcem skonci 😀

mirunda
16. srp 2010

Hani a jak to děláte, když se koukáte vy? Nebo nemíváte telku jen tak zapnutou, aby nebylo doma uplný ticho? Já jí mám fakt zaplou pořád, když jsem doma.. většinou si tam pustim nějakej seriál - Přátelé - moje nejoblíbenější a mám to jako pozadí.. Lili to neláká, fakt jen když tam jsou vyloženě takový ty dětský pohádky.. nebo dávaj občas na jedničce nějakej pořad, kde jako mluví zvířata, tak to jí taky docela baví, na zvířata je ujetá, to je děs 🙂 Napodobuje jich už docela dost..
Zuzi, to je klasika, když se něco sere, tak pořádně :( Fotečku určo hodím, dám teď něco na facebook, ale jsme fakt na začátku, máme jen zdivo, ve čtvrtek nám přijde sklo, to musíme slepit, pak udělat z polystyrenu a PU pěny zdi a umělý skály.. jo, ale včera jsme koupili kytičky do terárka, tak je vyfotím a taky je tam dám, tak mmt 🙂

hanula83
16. srp 2010

@mirunda Miru, já ani moc přes den telku nepouštím... až večer na zprávy a to holkám dáme do výhledu peřinky. Sem tam kouknou, ale to už je jenom chvilka. Chodí kolem osmé spát, takže je to v klidu... Dřív jsem telku taky měla jako kulisu, ale mně přijde, že tam přes den vůbec nic není, tak to ani nepouštím...to jdu raděj na koníka 🙂)))...

mirunda
16. srp 2010

tak to na fb je nějaký pošahaný, nejde mi vytvořit album, asi s tím zase něco dělaj, tak snad to během dne stihnu.. kdyžtak až pak večer, k večeru jdu na Zumbu, holky, já se do Zumby uplně zamilovala 😀

Hani, je fakt, že v telce nic nedávají, já si tam pouštím svoje.. a jde vám o to, aby si nekazily holky očička? Nebo aby si nezvykaly?

zuzkaaaa
16. srp 2010

baby tak u nás tak isto ako u mirky celý deň je tv zapnuté mne tam ide najčastejšie MTV tak počúvame hudbu baby neverím sofi mi spinká už od pol1nej a ešte stále spí pomaly mi práčka vypere 2 várku ale konečne aspoň na chvílku bude kôš na prádlo prázdni...
jej zumba ja som lenivá ale tak na nete som našla dosť videí tak možno doma niečo potancujem pocvičím 😀

zuzkaaaa
16. srp 2010

ospravedľňujem sa že pázdni oprava prázdny 😅

mirunda
16. srp 2010

Zuzi, pokojíček je nááádhernej, moc se ti to povedlo! A Lilinka mi spinká od 12hod!!!! Jsem z toho v šoku!!! 😀

zuzkaaaa
16. srp 2010

tak mirka my sme už hore práve papá zemiačiky, mäsko nechce.... ďakujem ešte by som chcela dokúpiť jednu posteľ lebo moji synovci chcú stále u nás spať len oni nechcú sami a 6ti sa v jednej posteli nepomestíme... hoci v obývačke sa dá pohovka rozložiť máme rovnakú ako evka a z celého srdca ju nenávidím!!! je tmavá a každá kvapka mlieka, čaju je vidno

martasl
16. srp 2010

holky,málej jsem zapoměla volat na gyndu na výsledky,už jsem stihla jen sestru.tak prolaktin v normě a citolka dopadla taky dobře,tak jsem ráda. 😉
no nic,holka otravuje,musím ji pustit na pc.tak zatím ahoj a pak vás dočtu. 😉

hanula83
16. srp 2010

@mirunda Miru, obojí 😉... já nejsem moc zastáncem toho posadit dítě před televizi, aby od něj byl pokoj... Neříkám občas, to se jistě hodí, člověk potřebuje mít na něco časový prostor apod. Ale v mém okolí je to tak, že se děti posazovali celý den před telku, aby byl klid... 😒

tetamon
16. srp 2010

@martasl gratulka, tak ted uz jen tu MS, zacit brat pilule...a bude mimi, bude 😉
PS: to mi ani nerikej, odstrkovat me od PC 😲 To mi z toho mojeho drobecka taky vyroste? 😕 😀

martasl
16. srp 2010

tetamon-jojo,těš de 😀 .ta starší už má naštěstí svůj notebook.mladší si na něho šetří a chce si ho pořídit k vánocům.

tetamon
16. srp 2010

@martasl takze mas nadeji, ze na par let budes mit svojeho kompa? 😉

zuzkaaaa
16. srp 2010

jaaaj baby bolí ma zub.... Sofi je zlá, stále hádže niečo o stenu na zem, a plačeeee skôr ju zas zuby trápia...
marti aj my sme chceli kúpiť ešte jeden notebook lebo sme sa vždy dohadovali, kto ide k počítači ale teraz už nie, zatial 😀

martasl
16. srp 2010

Pokud Simoně ještě nějaký penízky přidáme,tak snad jo 😉 no ještě se o něj budu dělit s manželem,ale on zase není tak často doma.Naše Kača bez noťase neudělá krok.když někam jede,tak noťas s ní 😠

zuzi-koukám,že jste ses těma zubama se Sofinkou sešly.tak ať to u tebe nic není a brzo to přejde.

tetamon
16. srp 2010

@zuzkaaaa jauvajs, osmicka? Jestli mate, tak nekdy pomaha (no detem to jde tezko aplikovat 😀 ) slivovicu na vatu. Aspon trosku to na chvilu umrtvi, hlavne kdyz je to slivka chlazena... (osobne slivku pouzivam jen na tyto ucely 😉 )

tetamon
16. srp 2010

@martasl hh, to je hezky 🙂 No ja si trvam an tom, ze kazdy svuj komp. Me by stacil klidne i nejaky netbook, hlavne abych na tom mela net 😝
Drahous to ma tak, ze preci mame veci spolecne... No, zacit se nejak pravidelne hadat o to, kdo bude na kompu.... 🙄 😀

pet.s
16. srp 2010

koukám řešíte notasy..no já přemýšlím, co koupit dětem k Vánocům letos. Jako každoročně budou mobily. Kluk ho ztratil.Báře se rozbil.Ale chtěla jsme jim koupit ploché TV do pokojíku, pak mě ještě napadlo Báře raději noťas, ale klukovi nevím. Adi by taky chtěl noťas,ale on převážně hraje hry a na to má dost nadupanej PC. No já nevím. Uvidím, co vyletí před Vánoci za reklamy.Neteři a synovci už mám vybráno. Neteři tu panenku MP3
http://www.okcomputers.cz/DetailPage.asp?CD=MP3...
nebo
http://www.piccolino.cz/detail.php?zbozi=2290626
synovci nočník
http://www.xcomputer.cz/fisher-price-hrajici-no...
nebo duplo
http://www.morelega.cz/duplo-21/duplo-ville-mes...

pet.s
16. srp 2010

jsem cvok, co vymýšlet dárky v srpnu 😀 😀 😀 😀

mirunda
17. srp 2010

ahojte kočandy!
Tak teda já si neumim představit, že bychom se dělili o počítač 😀 To bysme se asi brzy zase rozvedli 😀 Naštěstí Kuba má firemní ntb a já mám svůj ntb, velkej počítač vůbec nemáme, nebyl kam dát.. takže jsem ráda, že máme každý svůj 🙂

pet.s, to teda, v srpnu dárky 😀 😀 Ale na druhou stranu, četla jsem, že někde (asi někde v americe) už otevřeli obchoďák, kde maj vánoční výzdobu, prodávaj vánoční dárky.. teď na začátku srpna.. 🙂 Hele, ta panenka je ukrutná, kolik je neteřince?

mirunda
17. srp 2010

btw: přidala jsem na fb fotečky našeho budoucího terárka 🙂 budu postupně přidávat, jak se to bude vyvíjet :D

macalc
17. srp 2010

Ahojte babule...............................

U nas sa zo zubkami roztrhlo vrece idu jej 4 zuby naraz hornehryzaky aj dolne co mali vyst ako prve ale nase vysli prve 2 jky a nie ocne ako sme si mysleli ale neva budeme mat 6 zubkov takze zajtra palim do mesta si nieco kupit 😀 😀 😀 😀 😀
Mirun kedy planujete Lilinke braceka????????????????????????

zuzka tak zuby bolia aj nma ja vzdy niekde schytam prievan a potom ma to tyzden boli 😒 😒

pet.s nerob si starosti moja sestra nakupuje darceky cely rok a potom ma dilemu ze kam schovala darceky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru