Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

jancikes
2. únor 2011

@jancikes
ahojte dievcata..som tu davno nebola..
ako sa mate????
my celkom ok🙂

jancikes
2. únor 2011

samozrejme ze som to pisala vsetkym nie mne..to som sa pomylila🙂

tetamon
2. únor 2011

Ahojte holky,
porad jeste nestiham (nechapu, jak stihate ty, ktere mate male prcouchy)... Radi u nas kolika, kojeni na hodinu s trihodinovym intervalem, mezicasem knurkani s prdochama, takze to je vesele, co se tyka organizace casu, nejak se nedari. To jsem zvedava, kdy na to nejak prijdu 🙂

Jinak Jasmik roste jako z vody, proti vsem ocekavanim, ale asi to bude po tatikovi hubenour.. Pribira nejak pomalu.. I kdyz teda za sest tydnu ma kilco nahore, neni to tak spatny, ale kdyz to vezmu ted, tak fakt to vypada, ze pribira pomaleji. No, se holt nepicnu.
Byly jsme pichnout nausnicky, tak jsem z toho mela horsi trauma nez ona, ktera o tom vedela pet minut revu a pak nic, i ted pri cisteni ji kroutim ouskama a ona se zneklidni akorat kdyz ji vypadne dudel 😀

Radsi ani neslibuju, ze vas stihnu docist, jen doufam, ze se nedeji zadne katastastrofy..

martasl
2. únor 2011

miru-no Katka se pořád nemohla rozhodnout.nakonec dala přednost lyceu,protože z něho má pak větší výběr vysokých škol-právo,ekonomie,mezinárodní vztahy aj.fotografování může mít jako koníček.tak jen doufám,že jsme neudělali chybu.teď jsem ji našla ještě jedno ekonomické lyceum v Pardubicích,na anglickém gymnáziu.prostudovala jsem jejich stránky a vypadá to dobře.

tetamon-jo koliky a to holčičky na ně trpěj míň.ale jinak podle toho,co píšeš to vypadá,že Jasminka je hodňoučká.a co ty,už máš po šestinedělí,byla jsi už na kontrole?já jsem dnes byla s Katkou nechat napsat antikoncepci.úplně koukal,že je tak hrozně hubená(oproti mě) 😅 .

jancikes-ahoj.tak co,jak pokračuješ v těhulkování,co nevolnosti a pod??

jancikes
3. únor 2011

@martasl
ahoooj..celkom ok sa mam..ziadne nevolnosti, zvracania (tuk tuk) tak dufam ze mi to vydrzi🙂
Jedine co ma boli..tak su iba prsia..podla nich viem ze som tehotna 🙂)))inak nejake typicke tehotenske priznaky ani nie🙂

adriana8
3. únor 2011

Ahojte baby, ako tak Vás tu čitam tak reku sa zapojim aj ja...som tu nová, ale niekedy som sem zbehla ale až teraz som sa zaregistrovala🙂 ako je to len dobre že nie som sama čo som xxl...moje zlate, moj pribeh sa začal ked som vážila 86kg a mala 20rokov...otehotnela som...najsor som sa drzala nepriberala som prudko ale ked som bola v poslednom mesiaci tak som velmi pribrala...na porodny stol som isla s 108kg a z porodneho stola zo 100kg takze 5kg zostalo v porodnici a trojkilový batoštek som si niesla domov sice revávala do 2 mesiacou ale zvládli sme to...dnes má mala 1,5 roka a ja čakam dalšie bábetko som v 11tt takže termin mám v augusti tak ako pri dianke...este nemám teh.knižku ale uz teraz sa obávam čo mi povie ked mu poviem že vážim tolko isto ako som odisla s porodnice...ach jáááj...dúfam ženepriberiem vela aj som 2kg schudla čo mi bolo a aj je zle...no uvidime...no tak ale deti sú dolezitejsie nez ručicka ktoru vidime na váhe...a pokial to nevadí nasim polovičkáám.....no nie?

iriel
3. únor 2011

@adriana8 Ahoj, gratuluju k tehu a mas pravdu, jsou dulezitejsi veci 🙂 Ja sem moc nechodim, jen nahlizim, sice jsem taky xxl, ale v tehotenstvi jsem zatim nepribrala, mam ted -2kg oproti startovni vaze, protoze jsem v I. trim. hodne zhubla. Mam za sebou taky hubnuti o 27kg, anorexii, pak bulimii a vubec radosti s vahou, ale uz dlouho vahu proste neresim, beru se jaka jsem a je mi tak dobre, chlapum jsem se vzdycky libila, zdravotni obtize nemam, takze nemam co resit, proste jsem baculka a je to. 🙂

adriana8
3. únor 2011

@iriel ved ani ja neriešim kašlem na to....nehambim sa za to že som baculka...hlavne nech sú deti zdrave, manžela tiez nemá najchudsieo takže nemá čo vyčítat ale ani nevyčíta vždy mi povie že sa mu páčim taka aká som...som zvedavá kolko priberiem teraz, ale stale stale som lahsia o tie 2 kilá, to preto lebo mi byva zle a uz po 6 nejem...a ked mi je zle tak velmi málo jem...aaale urcite to dobehnem...no nevadí...ty už si v 3trimestri co? jáááj fajnovo zachvilku už budes mať po tom...ja budem rodit v najvacsich horucavách jak pri prvej...a uz vies co budes mat?

jancikes
3. únor 2011

@adriana8
ahoooj, tak ta vitam medzi nami 🙂

iriel
3. únor 2011

@adriana8 Nejspis chlapecka, ale uvidime 🙂 Muj manzel je takovy ten prirodni ukaz, ze ac ji nezdrave a v noci se cpe bramburkama nebo cokoladou, tak je stihlej, ne hubenej, jak anticka socha. 🙂 A ac teda uz vubec nesportuje, tak se ho porad nejakym zazrakem drzej svaly, nechapu jak, ale treba prsni nebo brisni ma jak kdyby sportoval.. ale jemu se libej presne zensky jako jsem ja, velky prsa, velkej zadek, hubeninky ho neberou 😀

martasl
4. únor 2011

holky-nebojte.kdyby jste se těm chlapům nelíbily,tak s váma nejsou.já jsem začala přibírat(a to hoooodně) až po porodu druhé dcery.takovou váhu,jako mám teď jsem neměla,ani když jsem šla rodit.prostě pokud se to těm chlapům líbí a jsou s váma šťastní-tak proč ne.na prvním místě jsou teď miminka a váha počká 😉

stardust
4. únor 2011

@elennka teda, diky za radu s dlhsimi nohavickami...ani by ma to nenapadlo. Teraz je to uz lepsie 🙂 .

elennka
4. únor 2011

@stardust to jsem ráda, že jsem trochu pomohla.. 😀
Jinak jsem měla dneska zážitek u zubaře, dělal mě otisky.. a jak je dělam, tak v otisku zůstal můstek 😀 , takže ještě musel lepit můstek 😵

elennka
4. únor 2011

jinak jsem ráda, že je pátek.. a konečně víkendddd... zítra jdeme s drahouškem na obídek 😀D, jsem pozvaná...

zuzanazuzana
5. únor 2011

ahojte....som rada, ze som tu nasla xxl forum....este pred par dnami som riesila pripravu na umele oplodnenie, riesila som cystu, no a z cysty sa ukazalo tehotenstvo......tento tyzdem som stihla aj krv, aj sono....hormon ide hore, mam 260....som stastna, ze sa to podarilo normalnou cestou. podla vypoctu by som mala mat termin 6.10.2011. Ale pondelok idem znova na krv, aj sno , aby sa to potvrdilo.......cele roky som brala nejake hormony, z ktorych som pomaly priberala....teraz mam 94 kil a mam z toho hrozu.....budem rada ked niekto o tom so mnou popise,

iriel
5. únor 2011

@zuzanazuzana No tak gratulace prevelika, takovych zazraku je ted okolo me hodne 🙂 My teda mame prcka po IVF, takze pichani hormonu a vsechno znam, ale nastesti se povedlo na prvni pokus IVF. Ja zacinala tehotenstvi na 94,5 kg, ted jsem v 7.mesici a mam 92kg, to je pry u baculek dost caste, tak drzim palce, at to neni o velkem nabrani, prece jen pro ty klouby by to byl zahul... Tak at jste oba v poradku a prcek pekne roste 🙂

iriel
5. únor 2011

@zuzanazuzana Navic ti bude mozna i pomaleji rust brisko, na me to dlouho nebylo videt, i kdyz tohle je hodne individualni, ale mam takovych "oplacanych" pripadu kolem sebe vic. 🙂 Treba tohle je muj 6ty mesic - http://static1.asmira.com/photo/53/76153/album/...

elennka
5. únor 2011

@zuzanazuzana ,iriel ... tak to jste ještě "hubené".. u mě je těch kil ještě o něco více ☹

iriel
5. únor 2011

@elennka A vy se snazite prirozene, ze se tak ptam? Nejsem vubec v obraze... no co, tak kdyztak par shodis pred tehu, staci se dostat pod 100, jestli mas pres 🙂

elennka
5. únor 2011

@iriel už jsem se dolů dostala, ale tím, že mám PCO, tak to šlo splu s hormonální léčbou nahoru. Teď jsem dala dolů asi 3 kg a MS chodí relativně pravidelně- sice dlouhé cykly.. ale to nevadí. My se snažíme přirozeně, respektive jsem teď ve stádiu, kdy se aktivně nesnažíme a necháváme tomu volný průběh..
IVF nechceme, s manželem jsme se shodli.. snažili jsme se 4 roky, já hormonální léčbu snáším velice špatně, včetně psychiky..

zuzanazuzana
5. únor 2011

@iriel ahoj....som velmi rada, ze si mi napisala a podla fotky by som vobec nepovedala, ze si v siestom mesiaci....a som rada, ze tu najdem take mamicky ako som ja.....

iriel
5. únor 2011

@zuzanazuzana to byl teprv sestej, v sedmem mesici uz vykouklo ven 🙂 http://static1.asmira.com/photo/53/76153/album/...

@elennka No a co zkusit nativ? nebo aspon IUI? my zkouseli IUI bez hormonu, ale u nas je jiny problem...

iriel
5. únor 2011

@zuzanazuzana A podle fotky to tak nevypada, ale vcera jsem merila miry do denicku a aktualni jsou 120/108/114 😀 Proste je me poctivej kus. 😉 Co nevolnosti, zatim nic? Jak ti vubec je?

zuzanazuzana
5. únor 2011

@elennka vies, ja som statsna , ze sa to po tolkych rokoch podarilo a hlavne, ze bude vsetko ok....ale aj ta nadvaha zamrzi.....ja uz mam 16 rocneho syna a tam som mala 78 kil, ked som isla rodit.....a vratila som sa potom na svoju vahu 60 kil....ale pocas rokov hormony, migrenozne zachvaty urobili svoje na vahe

elennka
5. únor 2011

@iriel já nemám bez stimulace ovulaci.. U PCO je to vcelku normální, mám ovulaci řeba 1-2x za rok... a po clostilu jsem měla hyperstimulák ☹..
IUI možná v budoucnu, ale jak jsem řekla, teď se aktivně nesnažíme...

elennka
5. únor 2011

a bohužel jak je u PCO obvyklé, mám kila na břiše... boky, nohy, ruce ty mám jak kdybych byla štíhlá...

zuzanazuzana
5. únor 2011

@iriel no ja som zatial v 6.tyzdni a uz par dni mi je zle. ale musim brat utrogestan 3x2 tbl.prve 3 mesiace a z toho iba spim a vsetko sa mi toci......ja uz tych hormonov mam dost....ale vydrzim!!!!!!!!!!!

elennka
5. únor 2011

to jsou fotky z podzimu, aby jste měly představu... beru to tak, že jsem taková jaká jsem... jinak můžu hodit do IP odkaz na moje albíčko a jsou tam i fotky 10 let staré, to jsem byla docela hubenourek, měla jsem 85 kg/176 cm..

iriel
5. únor 2011

@zuzanazuzana Taky jsem brala utros prvni tri mesice 🙂 Co bychom pro ty nase prcky neudelaly 🙂

@elennka Jasne, to chapu ☹ No, to neni jednoduchy, treba se ale taky stane zazrak jako u Zuzany, kdo vi, nadeje umira posledni. 🙂

zuzanazuzana
5. únor 2011

@elennka aj ja som znasala hormonalnu liecbu zle....ale dalo sa to vydrzat a mozno aj preto sa mi podarilo otehotniet prirodzene, lebo som mala strach z dalsieho umeleho oplodnenia......vidis, ani ja som nemavala ovulaciu, este aj nepriechodny vajcovod, dost zvyseny prolaktin.....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru