Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

stardust
13. únor 2011

@vierka0 niekedy si clovek nenavybera 😒 Idealne je asi rodit na jar, ked je uz prijemne teplucko, ale zatial ziadne zabijacke horucavy. V zime je to zase na figu, ked tak mrzne alebo je smyklavo, lebo kratko po odmaku zacalo znova mrznut...ja som sa tak fajne smykla na zem tyzden pred porodom, nastastie sa nic nestalo. Navyse, pre nas baculky, ktore velmi rychlo pribrali, je vyhodne sa vyhnut zime s velkym bruchom, aby sme usetrili na zimnej bunde 😀 Ja som uz ledva zapla tu manzelovu 😀 😀 😀 Ked sa starsi narodil do tych horucav, vyzeral ako jediny byt v pohode, narozdiel od nas dospelych 😎 .
@zuzanazuzana ja to mam dobre v lete...par krokov od nas mame kupalisko 😎 Sme clenmi spolku, ktory ho prevadzkuje ,tak mame v rocnom clenskom 90 eur volny pristup pre celu rodinu.

ohenavoda
13. únor 2011

@stardust
mne přijde skvělé rodit na podzim! což se mi teď možná - dá-li Bůh, povede. Poprvé budu těhotná aniž by v tom byly Vánoce! Otěhotněla jsem v lednu, termín v říjnu... Vánoce = dvě jistá kila navrch 🙂) Tak třeba o ně budu po porodu lehčí 😀

martinex
14. únor 2011

Ahojte,
mali sme celkom rusny vikend tak som sa nestihla ani zastavit. Ale vidim ze ste sa rozpravali o obleceni- ja tiez nakupujem prevazne v C&A, Tesco a este Peacocks. Nastastie teraz je taka moda dlhych triciek,ze tie nakupim za par eur aj v "normalnych" obchodoch 😀 Ale rifle to je tiez vecny problem, bud je dlzka dobra alebo sirka-nikdy nie oboje naraz 😎
a co sa tyka deticiek,moj maly je v auguste narodeny-to bola vyhoda,ze ako XXL tehula som na seba hodila len tricko,suknu,slapky a bolo..teraz sa musim balit do rifli,ktore mi su max.nepohodlne, dam si na seba sveter,manzelovu budu a vyzeram akoby som cakala 4deti a nie jedno.. takze mne viac vyhovovalo letne rodenie...ale zase teraz uz ked sa rozpadnem,tak bude dobre...uz aby to bolo 😎 jedine co bolo v lete horsie boli moje opuchy,teraz ich ten chlad trosku zmiernuje,sice nie nejak vyrazne ale predsa len 😠

elennka
14. únor 2011

Holky pěkné pondělní ráno, ještě máme dneska s manžou dovolenou.. teď dopoledne se musím pustit do žehlení prádla.. včera jsem byla ještě k.o., řekne se relax v termálech, ale pěkně to unavilo. A odpoledne jdeme ke kamarádce, popřát k narozeninám 🙂. A ještě k tomu jsem dostala v sobotu MS, a od včera mě je trochu blivno ☹(
Zatím pěkný den 🙂)

zdenush88
14. únor 2011

@stardust no ja som junova a priatel julovy a ked sme sa bavili o babu tak sme´sa tak zhodli ez by sme chceli take letne ako sme my dvaja...ale popadve sme si nemysleli, ze sa nam to podari hned na prvy sup... 😉 a vyslo to a bude julovciatko a ked sa naozaj narodi na termin budu oslavovat narodeniny s priatelom 😉

jancikes
14. únor 2011

ahojte dievcata🙂
no vy ste toho popisali..ale super aspon som mala co citat 🙂
no my cakame mimi koncom septembra a som rada...vzdy som chcela mimi na jesen...aby som ho pekne mohla v zime babusit 🙂...a kamoska mala mimi v lete a vravela ze to bol des, hlavne cez horucavy ani pre to babatko to nie je dobre..ale co uz...clovek si to az tak vyberat nemoze ze jo 🙂
sice urcite nebude ani slava sa kotulat s takym bruchom v tych horucavach ale vsak hadam to dako zvladneme no nie 🙂
inak prajem vam pekny valentim vsetkym...co mate naplanovane pre vase polovicky ? ;)

zdenush88
14. únor 2011

@martinex ja som si nakupila take uzasne siatky za par eur v tescu vo vypredaji ze sa uz tesim na jun ked si ich dam, a na nohy slapky a podme k dokymu.... 😉 konecne mi nebude zbytocne nabiehat vaha ako teraz ked ma sestricka postavi na vahu s čižmami a v zimnom kabate a odcita 1kg...haha 😀

zdenush88
14. únor 2011

@jancikes no ja už hádam ani nič, dáko mi dochádza inšpirácia ako som tehu... 😉 možno pojdeme do bazénika trochu sa vyhriať... 😉 no ono asi kazde rocne obdobie ma nieco pre a proti.... 😉 ale doležite je to, ze sa narodia deticky zdravucke a uz kedy to je jedno... 😉

jancikes
14. únor 2011

@zdenush88
presne tak..je jedno kedy..hlavne nech su zdrave!!!!!!!!!!!!!!!!!
inak babeny som sa vas chcela spytat tie co ste uz boli tehotne...ze kedy vam uz brusko myslim tehotenske bolo vidno???lebo ja mam brucho velke tak ci tak :( ..tak som zvedava ze kedy to uz na sebe zbadam :(...na druhej strane bude lepsie ked nebude moc velke ;)

martinex
14. únor 2011

@zdenush88 presne,to je vyhoda leta,ze supnes na seba jednu vrstvu a ides...teraz aspon 4 a aj tak mi je zima..okrem toho ze sa v tom ledva pohnem... 😠

@jancikes my mame dnes s muzom druhe vyrocie svadby,ale kedze sme sa vcera pohadali,tak nechystam nic...aj ked uz volal a sa pytal ci sa hnevam,ale pekne ho necham nech si to vyzerie a nech zehli 😵

zuzkaaaa
14. únor 2011

Ahojte babenky...
tak moja malá je tiež letná júnová ale poviem vám ten týždeň čo som rodila boli nenormálne horúčavy ja som rodila a oni mali do korán otvorené okno ale kedže pôrodna sala je na 8 poschodí tak nemá kto vidieť do okna 🙂 ale aj tak ťahalo na mňa pritom bola horúčava, ale pravda posledné týždne v čakárni boli ok len tričenko a legíny 🙂

@martinex kde sa chystáš rodiť?

zuzkaaaa
14. únor 2011

@martinex u nás je to vždy tak ked niečo oslavujeme s mužom alebo sa niekam už dlho chystáme stále sa pohádame....
inak gratulujem, my máme výročie 23 februára 7 rokov sme spolu

martinex
14. únor 2011

@zuzkaaaa rodit budem na Antolskej,tam som aj Davida a bola som spokojna....a ja ked som rodila,tak akurat bol taky tyzden ze sa ochladilo-to bolo super 🙂

martinex
14. únor 2011

@zuzkaaaa dakujem... no my s muzom sme tak trosku extremisti, my sme sa po 5mesacnej znamosti vzali...a to som uz bola tehu 😀

zuzkaaaa
14. únor 2011

@martinex tak ale my tiež nie sme výnimka po roku známosti,ja som mala len 18 on 19 sa nasťahoval k nám s tým že ja som ešte do školy chodla :D hlavne že sa máte radi a že ste sťastný a máte už skoro 2 krásne deťúrence 🙂 Dnes sa mi ani von nechce otrasné sneženie :/ do obeda sme boli na hodinku a to práve hust snežilo :(

jancikes
14. únor 2011

@martinex neboj bude riadne zehlit este viac ako obycajne kedze je ten valentin ;)
no my sme tiez trosku mozno extremisti s tym mojim, zatial snubencom ;) ...my spolu zijeme od prveho dna co sme sa prvykrat videli (laska cez net ) 🙂 hned som sa nastahovala ku nemu 🙂
a doteraz sme spolu ..uz su to 3 roky a buduci februar sa berieme 🙂

martinex
14. únor 2011

@jancikes pekne...inak my sme sa nastahovali do spolocneho bytu tyzden po tom co sme sa dali dokopy 😀 v podstate do roka od prveho rande sme boli manzelia a mali spolu dieta 😀 ale nelutujem..aj ked ma neskutocne vie rozculit,aj tak ho milujem 😎
@zuzkaaaa ja som dnes vonku nebola,kamoska doobeda prisla..ale mala by som na postu ist,ale ani to sa mi nechce 😠

zuzkaaaa
14. únor 2011

@martinex tak ja som predsa išla a je parádna zima ale mesto je prázdne myslím žiadne maminky

martinex
14. únor 2011

@zuzkaaaa teda odvazna si...mna volala kamoska,ale som skonstatovala,ze ani slnko nesvieti tak sa mi nechce...ze nech zavola,ked bude vonku aspon 20stupnov 😀 ale mala by som apson do billy skocit 😠

zdenush88
14. únor 2011

@jancikes inak k tomu brušku...ja som v 20tt a popravde mam stale rovnake bruško..trosku je vacsie ked sa napijem ci najem ale inak je to tak ako keby som ani tehu nebola.. trochu mi vhuplo na začiatku a odvtedy mi pride rovnake...aj priatelovi... nechapem niekedy kde sa to mimi vo mne skrýva, robím si srandu že v mojom zadku.... 😀 😀

martinex
14. únor 2011

@zdenush88 tak to bude asi dievcatko,ked ho mas take schovane 😵

stardust
14. únor 2011

@jancikes he, ze kedy bolo vidno tehotenske brucho..pred svokrovcami sme moje druhe tehotenstvo tajili...ked som bola v siedmom mesiaci, nevydrzal uz manzel narazky svojich rodicov na moju postavu a vysiel s pravdou von 😀 😀 😀
@martinex my sme sa tiez zobrali asi po piatich mesiacoch, ked sme si s manzelom hovorili svoje ano, uz sme boli traja, hoci sme o tom este nevedeli. To bolo tusim v pondelok, v piatok sme sli ku svokrovcom ukazat sobasny list a oslavit svadbu. Svokrovci sa tiez zobrali po velmi kratkom case a tak isto ako my mali hned po sebe dve deti 🙂

Dnes sme zobrali prvy krat nasho starsieho synatora do kadernictva ostrihat vlasy. Prekvapujuco nerucal ako tur, az na konci sa trochu rozculoval, lebo si chcel zobrat domov fen 😀

martinex
14. únor 2011

@stardust ja som dnes maleho tiez strihala, podozrivo drzal az mi to bolo divne..... 🙂
a ja som bola v 16tt ked sme sa brali 😵

stardust
14. únor 2011

@martinex tak to si bola este sikovnejsia ako ja 😀 😀 . Ake boli reakcie okolia na vasu bleskovu svadbu a potomka? Priatelka manzelovho brata bola na nas dost neprijemna, nechapala, preco a ako sa to mohlo zbehnut tak rychlo. V podstate bola nahnevana, ze po devatrocnom vztahu si ju manzelov brat nechcel zobrat a ani neplanoval mat deti, hoci ona uz velmi chcela. Po par mesiacoch sa aj rozisli. A sestra dostala kopacky, ked sa pochvalila, ze bude dvojnasobnou tetou 😒

martinex
14. únor 2011

@stardust no hlavne muz bol sikovny 😀 😀 😀 a reakcie boli rozne,priatelia sa tesili,kedze ti od nasho prveho stretnutia tvrdili,ze sa vezmeme....moji rodicia v pohode ale zato svokra nam to dala krasne vyzrat,ta strasny cirkus robila,nechapala preco sa berieme,sak nakoniec den pred svadbou sa s mojim muzom pohadala a ze na ziadnu svadbu ona nejde-proste ona je kapitola sama o sebe...ale nakoniec ju mm bol odprosit a uracila sa prist-samozrejme mi dala pocitit,ze mozem byt rada ze tam vobec je 😎 a kedze sme sa tyzdne po nasom "danisadokopy" spolu nastahovali,tak nam nikto do toho nekecal...aj ked mohlo to skoncit vselijak...ale obaja mame za sebou dlhorocne vztahy,ktore nevydrzali,tak sme to spolu proste riskli a vyslo to 🙂

martinex
14. únor 2011

foto z dnesneho strihania 😀

vierka0
14. únor 2011

@martinex ja to poznam 🙂 striham bratovych synov 🙂

stardust
14. únor 2011

@martinex akeho modela mas doma 😀 😎 Tu vysoku stolicku ste asi zdedili, ze? Ja som tiez chcela taku, ale take sa uz davno nepredavaju. Napokon sme sa zaobisli aj bez nej, kedze nas maly najradsej vysedava na nasich dospelackych stolickach.

zuzkaaaa
14. únor 2011

@martinex hehe krásne si ho ostrihala 🙂 minulý rok na leto som aj ja malú ostrihala strojčekom mala dlhé a hrozne jemné vlasy ale teraz konečne nechá si robiť copík 😀
prvá fotka je po ostrihaní a druhá aktuálna s copíkom 😀

zdenush88
14. únor 2011

@martinex jeej no akého máš kráásneho syntora... 😉 ten bude lámať srdcia keď vyrastie... 😀 😀
...a keby to bolo dievčatko, tak by bolo super... 😉 ja tak tajne tužím po babe ale aj tak to asi bude chalan 😉 ... ale potešila si ma.... 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru