Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

martinex
14. únor 2011

@stardust ta stolicka je este po mne,manzel ju akurat prebrusil a prelakoval..ja by som ju nemenila za ziadnu inu-je super...a teraz uz sedi na svojich stolickach-sme mu tie detske kupili aj so stolikom 🙂
@zuzkaaaa krasne vlasky ma...ja by som strojcekom nemohla,to by mi ho chcel zobrat a preskumat,ze co to je 😀
@zdenush88 dakujem...no uz teraz sa tu vlaci po Samorine s kockami 😀

zuzanazuzana
14. únor 2011

ahojte....tak dnes som velmi vytesena, aj cela rodina.....uz aj na sone sa mi potvrdilo, ze babo je v maternici a nie mimo, len este nevidel srdiecko......ale aj HCG isiel hore, uz mam 17000....tak mame pekneho valentina, lebo aj priatel ma dnes narodky!!!!!!! len musim stale lezat, beriem utrogestan a z toho lenspim a este aj pregnyl mi pichaji

vierka0
14. únor 2011

@zuzanazuzana blahozelam 🙂 tak a uz len nech rastiete 🙂

zuzanazuzana
14. únor 2011

@vierka0 dakujem....no babo moze, ale ja by som nemusela az tak moc, hihihi

vierka0
14. únor 2011

@zuzanazuzana uz si mozes zmenit status 🙂

zuzanazuzana
14. únor 2011

@vierka0 no mozem.....ale vyratany termin od doktora este nemam a zevraj tehotenska knizka sa dava az v tretom mesiaci, tak ja neviem co mam spravit....

vierka0
14. únor 2011

@zuzanazuzana hlavne sa tesit 🙂 juuj, uz aj ja chcem 🙂

zuzanazuzana
14. únor 2011

@vierka0 tak uvidis, ze cochvila budes aj ty menit v profile.......my sme dhsie cakali a dockali sme sa....nemozem moc behat, ale ako som bola na injekciu, tak som sa stavila v lidli a tam mali zrovna take malickosti pre deti....no hned by som nakupovala, ale je este skoro...totizto ked som mala syna, tak take veci na deti neboli, vtedy bol problem na rocne dieta kupit kvalitne topanky...

jancikes
15. únor 2011

@zuznanazuzana gratulujem!!!!!!!!!!! a uz sa len vytesovat z babatka 🙂
a v ktorom si tt?

zdenush88
15. únor 2011

@zuzanazuzana termin si mozes vyratat aj na tehotnskakalkulacka sk , das si tam datum poslednej MS a vypocita ti to pekne.. mne tam vysiel presne taky isty datum ako mi dal potom doky... 😉

zdenush88
15. únor 2011

...dnes ráno som si fotila to moje skrýté bábo.... 😉 a ževraj 20tt....

zuzanazuzana
15. únor 2011

@jancikes no mala by som byt teda v 6tt + 5 dni......vytesujeme sa cela rodina, este sme boli opatrni, takze dufam, ze vsetko dobre dopadne.....to sa neda porovnat s mojim tehotenstvom pred 17.rokmi.....ani som nevedela, ze som tehotna....sice som musela mesiac lezat v nemocnici, lebo som sa otvarala...vtedy sa to riesilo tak, ze mi urobili serklaz....zasili....zevraj teraz sa to uz nerobi.....no a teraz musim brat lieky a podobne

zuzanazuzana
15. únor 2011

@zdenush88 a ty ani nevyzeras, ze patris do xxl

zuzanazuzana
15. únor 2011

@zdenush88 viem, ze je taka kalkulacka, ale chcela som to pocut od lekara a este stale nic

martinex
15. únor 2011

@zuzanazuzana gratulujeeeem 😵 😵 😵
@zdenush88 no fakt je babo skryte....ja som v 20tt mala uz iny kotol..skusim pohladat nejake foto 🙂

inak ja som bola na utz dnes,maly ma 2500g ale ze je mensi ako by mal byt,tak o tyzden kontrolne utz..hlavickou je uz uplne dole,az sa dr. zhrozila,vody uz mam menej,placenta tiez pomaly odchadza..... no uz aby som toto mala za sebou 🙂

martinex
15. únor 2011

pri prvom tehu v 20tt

zuzanazuzana
15. únor 2011

@martinex dakujem

zdenush88
15. únor 2011

@zuzanazuzana no ak chces tak sa ti odfotím ked stojím na váhe... 😀 😀 vtedy sa cítim ako slon...
@martinex no ja mám večer také že sa aj cítma ko tehu atakto ráno sa cítim..ako normálne..keby nekopalo a keby mi nenarástli prsia a stále neboleli tak ani neviem... 😉 ale tak tipujem že ešte narastie...

zdenush88
15. únor 2011

@martinex jeeej no aké krásne bruško... 😉

zuzanazuzana
15. únor 2011

@zdenush88 ale aj tak, ved ja mam take brucho co mam fotku v profile....hihi

martinex
15. únor 2011

@zdenush88 neboj,jasne ze narastie...este budes spominat,ake bolo male a ake to bolo fajn 😀

zdenush88
15. únor 2011

@zuzanazuzana môje malé bude asi tajný agent...vie sa dobre ukrývať.... 🙂 a ešte ke´d sa teraz v piatok neukáže, že čo je zač, tak už to bude 100%.... 😉 bond.... james bond... 😉
@martinex hehe no asi hej, učite máš pravdu... ktovie ešte akon akoniec dopadnem... 😀

stardust
15. únor 2011

@zdenush88 no maly/a je hanblivy/a 😀
@zuzanazuzana tiez sa pridavam ku gratulaciam...a uzivaj si tu marodku, co by som ja dala za to, keby som si mohla lahnut a nerusene citat knihy...sa mi kopia neprecitane na precitanie 😠
i
Vcera som videla na benzinke tankovat jednu zenu, ta mala konfekcnu velkost hadam 60. Obe sme na seba tak zirali, ja asi s potesenim a skodoradostou, ze je niekto este vacsi ako ja a ona, ze zasa dalsia chudsia od nej 😒

zuzanazuzana
15. únor 2011

@zdenush88 v podstate som mala aj ja pri synovi najprv male brucho...vydavala som sa v piatom mesiaci....saty mi boli dobre a hned den po svadbe mi vyskocilo brucho......tak ale predtym som vyzerala uplne inac o vyse 30 kil lahsia

zuzanazuzana
15. únor 2011

@stardust dakujem.....ale ja stale spim, takze ani cas na citanie nemam...hihi

stardust
15. únor 2011

@zuzanazuzana pockaj po porode na tie fofry a nedostatok spanku 😀 My s manzelom trpime chronickym nedostatkom spanku...navyse teraz pisu vo Focuse, ze telo sa brani vyssim prijmom potravy, ked nemoze v noci odpocivat...kurnik 😠 Manzel uz tak zmuznel, ze vyzera ako tehotny 😀 a ja som si musela kupit nohavice o velkosti 52 🙄 ☹

zuzanazuzana
15. únor 2011

@stardust tak ja viem...uz som to zazila pri synovi a neskor som uz bola na neho sama, bez pomoci.....ale to bolo tak daaaaaavnoooooo......pritom ja som chodila na zdravotnu skolu za detsku sestru, ale hadam som uz vsetko zabudla
a nespavostou ja trpim odjakziva, na to som zvyknuta....aj do tretej byvam hore a prave preto teraz sa neviem z toho spamatat, ze stale spim, vacsinou cez den

zdenush88
16. únor 2011

@zuzanazuzana no však aj ja očakáavam kedy sa ukáže v plnej kráse... ono už keď sa trochu najem a napijem tak už je to hned viacej ale tak... neviem či to nie je len žalúdok... 😉

elennka
16. únor 2011

Holky přeju pěkný den, zdravím z práce .. a chce se mě nechutně spát ☹(.. Možná i po clostilu, hormony jsou hormony...

elennka
16. únor 2011

@zuzanazuzana Gratuluju 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru