Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

myskaol
12. bře 2015

@lucynka721 tak jsem líná, ale nic jinýho nám nezbyde :D ikdyž jsem nabrala asi 10 kg po hormonální léčbě, nesvádím na to .. vím, že jsem líná a navíc sežeru každou blbost místo řádného oběda například.. To se pak člověk nemůže divit 😀

barasabatova
12. bře 2015

Ja uz jsem rifle vzdala, ve vsech jsem tak narvana, ze mi to neni vubec prijemne ☹ Takze mam ted obdobi sukni a cekam az bude po screeningu, at vim, ze je vse ok a pak si poridim taky nejake tehotenske kalhoty 🙂 i kdyz teda ty ceny me celkem fascinuji :-O

mississka11
12. bře 2015

Ahoj, jmenuji se Míša, jsem v devátém (konečně) měsíci a těhotenství bez problémů. Jen doufám, že při mé obezitě se doktoři nespletli při určování pohlaví miminka. Prý se to stává. Čekáme holčičku. Prý. Jinak mám 109 kg, od začátku těhotenství jsem přibrala 4 kg... Nikdy jsem nebyla vyloženě hubená, ale od 17 let jsem nějak přibrala kolem 40 kg a za boha se toho nemůžu zbavit...

maudn
12. bře 2015

Holky chci všechny macandy těhule povzbudit. Já u prvního těhu měla na začatku (pozitivní test) 95kg. Rodila jsem nějak kolem 110. Pak jsem šla do hubnutí a podařilo se mi shodit na 70kg, pak přišlo druhé těhu a jojoefekt z papání v těhotenství udělal své a opět 108kg před porodem (i se střevní chřipkou). No a teď se mi podařilo vše zhubnout a jsem docela štíhloun (60). Hrozně jsem se bála,že mi gyndařka bude něco nařizovat a zakazovat, měla jsem z toho šílenej stres, ale byla v pohodě, vždy řekla,že jsem kus ženský a nad váhou a příbýváním se nikdy nepozastavovala. Horší to bylo na těhu cukrovce, kterou jsem sice neměla,ale omylem jsem vlezla doktorce do ordinace a ta mě u prvního zpražila, že jsem tlustá a mám ze sebou něco dělat, no řeknu vám,že jsem to doma obrečela a už jsem z toho byla dost vystreslá. Takže se vůbec nestresujte, budte v pohodě, já otěhotněla silná i štíhlá a kila co přibudou,se fakt dají časem shodit, budte stastne maminy!

809
12. bře 2015

Zdravím všechny těhu xxl. I já jsem xxxl i když už ne těhu. Otěhotněla jsem napoprvé , bylo mi 36, a váhu jsem měla 101kg. Těhotenství bez problémů, probrala jsem za celou dobu jen 4 kg a nikdo mou nadváhu ne komentoval, alespoň ne předemnou. Byla jsem dost akční a stále v pohybu. Máme zdravou holčičku. Porod nic moc, ale to se stává i u hubených. Tak se zbytečně nenervujte z pár kil na víc. Krásný den a zdravé, šťastné děti. 😀

78marcela
12. bře 2015

Všem co takhle skoro nepřibirate závidím. Já během pěti let, co se snažíme intenzivně o mimi a cpu do sebe různé hormony, tak jsem přibrala 40kilo a ani předtím jsem nebyla hubena. Mám za sebou šest pokusu na IVF. No ale pořád jsem měla před sebou vizi, že budu jako moje sestra, která byla taky na umělým, taky je silná a přibrala jen 2kila za tehu a do 2 měsíců po porodu měla 20dole. A to se cpala jen zmrzlinama. No a já se hlídám, dva měsíce jsem v podstatě na zelenině a ovoci, sladké total omezené, a k dnesnimu dni 4 kila nahoře. Jsem naštvaná a bojím se, že do porodu prasknu.

809
12. bře 2015

Jo a úplně bych zapomněla z porodnice jsem šla s 81 kg. To jsem měla naposledy na střední. Teď mám 84 , ale už 4 měsíce koním jen jednou denně pro formu a to je prý normální. 😅

domca89
18. bře 2015

@809 To můžu jen závidět, mě po porodu zůstalo 14kg a ne a ne se jich zbavit.

809
18. bře 2015

@domca89 Ahojdá není co závidět. Stále mám dost. A myslím, že to zase doženu. I když nechci.😀

lizaira
1. dub 2015

Ahojky holky 🙂 já jsem před skoro devíti lety rodila první dceru a výchozí váha 70 a rodit jsem šla se 106 kily. Snědla jsem na co jsem přišla takže z čeho jsem přibrala vím 😅 Pak to nešlo 3 roky dolů než jsem konečně našla sport který mě bavil. SQUASH. Holky to byl mazec za půl roku, samozřejmě i se zdravým stravováním 20kg dole 😀 A jak mě to bavilo 🙂 Než jsem si hnula s plotýnkou ☹ Výhřez 12mm 😢 A s cvičením byl konec 😢 Dostala jsem se na váhu 70kg a držela si ji dlouho 😉 Jenže teď výchozí váha 96, jsem v 17.týdnu a mám 97,5 ale bojim bojim, i když je lepší nabrat kila a mít zdravé miminko 🙂 Jelikož jsem díky plotýnce, která mě teď velice zlobí skoro ležák 😒 Kila navíc mě nerozhází! A i když squash si už nezahraju, tak určo najdu něco dalšího 🙂 Holky v 17.týdnu mám bříško jak v 6.měsíci 😀 A když se přimaluju tak se sama sobě líbím 🙂

anieb
9. dub 2015

Ahojky holky, já při své výšce 174cm vážila 85kg, takže relativní spokojenost. Pak přišla jedna arogantní, sobecká a hlavně závistivá kolegyně v práci, která mi záviděla snad i nos mezi očima. Výsledek byl ten, že jsem se ještě seznámila s nynějším manželem a to byla pro kolegyní konečná, díky jejim nesnesitelným náladám a psychickému tlaku jsem za rok přibrala skoro 20kg, pár měsíců po svatbě jsem otěhotněla s počáteční váhou 102kg, v těhotenství jsem přibrala skoro 30kg. Z porodnice jsem odešla o 15kg lehčí, ale pořád mi 10 zůstalo. Teď čekáme druhé mimi, počáteční váha byla 112kg a zatím mám nahoře 8kg. Mikyho jsem rodila o 3 týdny dříve a porod byl překotný a hlavně strašně moc rychlý. Mě to sice nevadilo, protože jsem byla ráda, ale za to mi hrozila transfůze krve, protože jsem nebyla schopna se z toho zmátořit. Naštěstí jsem do dva dny po porodu zvládla a sestřičky mě dostaly do sprchy a pak bylo vše ok. 🙂 Tak uvidíme jaký bude můj druhý porod 🙂

dindonka
9. dub 2015

Ahoj maminy, ja u prvniho tehu zacala na 110kg a rodila jsem pri 125kg. Po porodu jsem mela 101. Ted u druheho 10tt mam 105 kg. Jsem zveda kde zkoncim. Jinak tehu obleceni je boj. Mam jedny site kalhoty. Ted by to chtelo noce a marne hledam. A kratasy na leto uz vubec ne. Hezke tehulkovani.

anieb
10. dub 2015

@dindonka Ahojky, já to přes léto řešila krátkými legínami a tunikami, bylo v tom příjemně a hlavně to splnilo svou funkci 🙂 Letos to vyřeším taky tak, ale musím ještě někde koupit tuniky. Na legíny se kukni třeba do Lidlu, teď tam mají akci.

dindonka
10. dub 2015

@anieb
mam dnesni letak a velikost max maji L. Normalne nosim 50/52 takze se v lidlu nechytam. 😕

anieb
10. dub 2015

@dindonka já vletáku na netu našla tohle, kukni http://www.lidl.cz/cs/nabidka.htm?action=showDe...

dindonka
10. dub 2015

@anieb to je moc pekny. A nevis jestli se to da sehnat v prodejne? Kdyz je to z netu. Libi se mi ty kojo podprsenky co maji od 13.4.

anieb
10. dub 2015

@dindonka na netu davaji to co je v obchode, tak tam dneska jdi kuknout 🙂 ja se tam chystam taky 🙂

veverka.terka
16. dub 2015

mamušky oblejších tvarů, řešíme s kamarádkou, zda, když je taky baculatější a pije tedka v těhu denně Gravimilk, může po něm ještě více přibývat na váze? sem si říkala, že s ezkusím optat vás tady, co vy na to....já sem jí říkala, že si ymslím, že nee, že to nevadí. ale zase je fakt, že sladké to je.....díky za případné názory 😉

dindonka
16. dub 2015

@veverka.terka ja myslim ze jo. Je to sladke. Taky jsem o nem uvazovala, ale pak jsem nekde cetla ze je kaloricky. A se svymi 105 kg v 11tt me to rychle preslo. Uz ted nemuzu sehnat kojo podprdu 😊

veverka.terka
16. dub 2015

@dindonka 😀 to znám s tou kojící podprdou a s těma kilama bohužel taky.....takže myslíte, že ten Gravimilk rači nee? ale zase třeba, když moc nejí mléčný výrobky, tak je to dobrej zdrov vápníku a těch vitamínů ne? tak možná jen občas, jako chutovku třeba místo kafča asi že 😉 🙂

veverka.terka
16. dub 2015

@dindonka jo, a jinak Triola dělá moc pěkný kojící podprdy tedka...miluju triolu, protože má fakt krásný podprsenky a i na větší prsa hezkej výběr, akorát ty ceny sou teda docela síla 😀

dindonka
16. dub 2015

@veverka.terka
tak asi sem tam to neuskodi... no ja hledLa jakou mam velikost kosicku a docetla jsem se toto: Pod prsy 90 a pres 130. Takze 80KK. O takove velimosti jsem neslysela 😀 ale asi kazdy vyrobce to ma jinak. Tohle je nejaky univerzalni mereni. Cen je taky dulezita. Nechci davat vic jak 300kc. Ale s moji velikosti mi asi 300 stacit nebude 😒

veverka.terka
16. dub 2015

@dindonka no, snad neuskodi, ja sem ten gravimilk taky v tehu pila, ale jen na zacatku kdyz sem furt zvracela, tak abych v sobe mela nejaky vit.a živiny a taky tekutiny.hmm tak to je prazvláštní velikost... 😀 aha do tak to preju hodne uspechu pri hledání do 300,- 😉 to je teda hodne nizkej limit....

78marcela
24. dub 2015

@dindonka
@veverka.terka holky a nemáte některá zkušenost s tehu oblečením z bonprixu? Zjistila jsem, ze maji oblečení i na mě a to už je co říct. Kojící podprsenky jsem tam našla za 250,- Kč kus, prodávají po dvou kusech v balení. Dost o tom premyslim.
Kalhoty tehu jsem si nechala presit z jedněch mých kalhot, halenky nosim zatím ještě svoje ale už se pres to břicho dost napinaji a tím jsou krátké, musím to nějak poresit.

dindonka
24. dub 2015

Podprsenku na me nemaji. Jine obleceni ano. Ale nekupovala jsem

lizaira
24. dub 2015

Holky nebyly jste v KIKU? Mají tam velké velikosti na léto super 🙂

michalka_n
24. dub 2015

co se nákupů z BPC týká hodně čtěte komentáře pod výrobky 🙂 hodně Vám to pomuže ke spokojenosti, BPC má velikosti tusím do 56 takže pro každou ženu 🙂 ale je fajn přečíst si, že nadváha i větší nebrání otěhotnění 🙂 taky nejsem nejhubenější a snažíme se 🙂

veverka.terka
24. dub 2015

@78marcela nemám zkušenost s těhu oblečením, ale i normální oblečneí mi od tam moc nesedí....ale zase mám kamarádku, která nakupuje z bonprixu pravidelně chválí si to moc. je fakt, že mají pěknej výběr a slušný ceny...

78marcela
9. kvě 2015

@michalka_n no nadváhy pro otěhotnění urcite není ideální. Já otěhotněla po šestém ivf. Mám polycysticke vaječníky. Během roku hormonální léčby mám 40 kilo nahoře. A to jsem nebyla ani předtím hubená.
Ted za poslední měsíc jsem dala dolu čtyři kila, ani nevím jak se to povedlo.
@veverka.terka už jsem si objednala tehu věci, tak uvidíme, jak to dorazí.

ivaflo
15. črc 2015

Ahoj zeny, tak ja mela pri 1. Tehu startovnich 93kg a porod s 105, a ted jsem 13tt a mam 102. Doktor me hrozne vydesil, ze pry jestli priberu 20kg, tak ze mam problem. A ne jen s nim. Dva dny jsem probulela, jednu noc nespala....strasny. Porad se sebe ptam, jak jako nemam v tehu pribrat. Achjo .....to bude jeste boj ☹ Bojim se ted dat cokoliv do pusy ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru