Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

woman04
12. říj 2011

@odabinka na záhu sú dobré pukance a mne pomáha Rennie a môžu ho aj tehotné 🙂

melindus
12. říj 2011

@vierka0 Ďakujem za reakciu 🙂

odabinka
12. říj 2011

@woman04 Dakujem 🙂

vierka0
12. říj 2011

@melindus drzim prsty, dufam, ze vam sa nase problemy vyhnu 😉

melindus
12. říj 2011

@vierka0 ďakujem moc moc!!! dúfam že všetko dobre dopodne !!!!a určite dám vedieť ako sme dopadli na morfologickom ultrazvuku.

pejullka
16. říj 2011

ahoj holky, můžu se přidat? jsem čerstvě těhu a nejvíc mě děsí ta váha na průkazce, doufám, že jí nebude nikdo chtít vidět:?(

stardust
16. říj 2011

@pejullka lekari ju budu chciet vidiet...ked budu robit blabla, pozri sa do temy, kolko je nas tu s nadvahou a obezitou a porodili sme zdrave deticky 😉

pejullka
16. říj 2011

@stardust ja myslela tu prukazku , vaha je mi jasna, ze se budu muset zvazit:( snad se tam nikdo nebude chtit podivat se znamych do prukazky

melindus
16. říj 2011

@pejullka aj ja som na to zo začiatku myslela 🙂 ale ako náhle sa u mňa zjavili iné problémy hospitalizácia pre hematóm ,pozitíne tripple testy , návšteva genetického ústavu a teraz nekonečné čakanie na morfologocký ultrazvuk.... tak už kašlem zvisoka na váhu a už myslím len a len na to aby bolo všetko v najlepšom poriadku. sme také aké sme 🙂 a MÁME TAKÉ ISTÉ PRÁVO NA ZDRAVÉ DETIČKY AKO INÉ ŽENY!!!!!!

pejullka
16. říj 2011

@melindus já měla nadváhu i u malé, a taky jsem si zažila kolečko, odber polodove vody, a pak preeklamsii, vyviolavaný pporod, strašný, naštěstí je teď malá ok

melindus
16. říj 2011

@pejullka tak to je super že všetko ok 🙂 veľmi dúfam že u nás to bude tak isto 🙂 .veľmi vám držím palce aby ste tot tehu mali bez problémov!!!!!!!

pejullka
16. říj 2011

@melindus dík, snad bude, já držím palec tobě🙂

stardust
16. říj 2011

@melindus to nie je ani o prave na zdrave deticky, len v tejto dobe, ked nam vladne Gesundheitsreligion, nam idu nahovorit, ze nase decka budu automaticky chore, lebo sa nevmestime do ich BMI intervalov. A vsetko, co sa nam prihodi, budu hned zvalovat na nadvahu, ci obezitu...akoby ludia s normalnou vahou nebyvali chori...

domi1988
19. říj 2011

ahojte baby, mozem sa pridat? aj ja patrim medzi tie xxl 🙂 teda skor xxxl :D snazime sa otehotniet, ale bojim sa kvoli vahe, uvidime.

mima1983
20. říj 2011

@domi1988 ahoooj, jasne ze sa mozes pridat .-) Ja mam tiez nadvahu a snazime sa o babo, dva mesiace mame neuspesne, teraz prebieha tretí tak uvidíme 🙂 ale bolia ma prsia, co predtym nikdy nebolo, ani pocas menzesu 🙂 ale inak ziadne priznak zatial nemam 🙂 zacala som sa inak stravovat, lebo chcem chudnut, samozrejme ak zistim ze som tehotna asi prestanem, resp. budem sa len zdravo stravovat, ale ziadne drasticke diety 😀 uvidime, tiez si stale kladiem tu otazku co ty, ale kamoska mi tiez povedala, ze mozno fakt taka dietka mi neuskodi, prave naopak, ze aj len par zhodnenych kil mi dopomoze k babatku 🙂 tak som zvedava tiez, testy uz mam kupene 😀

d.aniela1
20. říj 2011

Chtela bych podporit vsetky co si mysli ze nejde otehotnet s nadvahou ja mam nadvahu moje vaha uctihodna mam 96,5kg a poradilo se,,,a i v predhozim tehotetstvi jsem byla taková,,takze vám drzim palecky

z.vrablova
20. říj 2011

suhlasim s tym, ze sa da otehotniet aj s nadvahou. Pri prvom tehu som zacinala s vahou 99kg, teraz s 102kg. Je pravdou, ze pred druhym tehu som schudla poporodne kila (20kg) za pol roka, a tehu sa podarilo az po 7 mes snazilkovania. Urcite co i len 10% zhodenych kil pomozu s otehotnenim.

@mima1983 drzim palce 🙂

libka1
20. říj 2011

@domi1988 kvoli tomu sa urcite neboj 😉 ja koncim druhe tehotenstvo a ani raz som nemala problem, prve som otehotnela na prvy sup, s druhym tusim po 3 mesiacoch, nejak si nespomeniem presne, ale to je rychlo, ked sledujem kolko sa niektore snazia... a najmladsia tiez nie som, tento rok som mala 33 rokov 😉 takze moze hovorit kto co chce, je to uplne indi vindi, samozrejme ak by som mala problem uvazovala by som nad znizenim vahy, ale nestihla som 😉 😀

mima1983
20. říj 2011

@d.aniela1 dakujeme za uzasnu motivaciu 🙂 inak na foto vyzeras ako modelka 🙂

domi1988
20. říj 2011

@mima1983 ahoj no my sme len teraz zacali, takze prvy mesiac.. som v napati, ale moc nedufam, bola by to sila keby sa podarilo na prvy sup :D ale testy mam uz nakupene dnes som bola vykupit lekaren 🙂)) a zdravo sa snazim aj ja, len sladkosti by nemuseli existovat :D

domi1988
20. říj 2011

@d.aniela1 dakujeme.. na foto si ina kocka 🙂 no ja mam peknu 100 :( snazila som sa schudnut, ale nejde to.. uz som sa zmierila s tym, ze ina nebudem...🙂

domi1988
20. říj 2011

@libka1 no ja dufam ze to nezahra rolu, ale poznam aj take ktore nemozu mat deti a nejak to vsetci zvaluju na nadvahu, ale neviem no nevidim im do zdravotnej karty co vsetko maju..

d.aniela1
20. říj 2011

@mima1983 je dekuji ano oblicej jeste ujde ale jinak zbytek je tedy xxxl jak se rika takze o vaze to nebude jak vschny tvrdi,,,, 😉 😉

@domi1988 ja zacinala na vaze 95kg a ted mam 99 takze super,,,krasná vaha,,a to kdyz jsem sla rodit druhyho syna na sale pri cisari me rikali ze se sem ani nevejdu a to jsem zacinala na vaze 87kg a +23kg jsem pribrala a z toho dr co to rikal jsem mela akorat srandu,,,ja to neresim nemam zdravotni problemy,a co se tyka tlaku tak ten jsem mela uz vysoky za prvniho dyns,,tak to nejak neresim,,,,vahou to taky kolikrat nebude a jestli budu mit tehotenskou cukrovku tak aspon neco schodim,,, 😀 😀 😀

mima1983
21. říj 2011

Ahojteeee,ja sa dnes vytesujeeeeem 🙂 kazde rano sa vazim (samozrejme nahá) a 1,4kg DOLE!!! juuuch.... a to som začala s Dukankou včera 🙂 je sice pravda ze od pondelka som sa striedmejsie stravovala - pondelok som mala len zeleninovy den a v utorok zeleninu s masom, v stredu len jogurtove veci - lebo som este nemala ovsenne otruby, ale od vcera idem presne podla planu - zacala som 1. fázu a bola som len 10 min. na stepperi, inak ziadne cvicenie a ze 1,4 kg dole! a hned sa citim lepsie, mam obrovsku motivaciu, mam chut ist behat, cvicit, tancovat no super dufam ze sa to jak na potvoru nezastaví 😀

eyael
21. říj 2011

@mima1983 - gratuluju k úspěchu 😉 jen si dej bacha na jojo efekt, neměla bys hubnout víc jak 2kg ZA MĚSÍC! 😉

mima1983
21. říj 2011

@eyael budem sa snazit a robit vsetko preto aby sa nedostavil 🙂

eyael
21. říj 2011

@mima1983 - moc moc moc držím pěsti pro štěstí! 😉 😎

stardust
21. říj 2011

@mima1983 do konca zivota sa budes riadit odporucaniami Bukovskeho.

mima1983
21. říj 2011

@stardust ???? ako?

stardust
21. říj 2011

@mima1983 zacala si chudnut, kolegyna ta upozornila na moznost navratu neziaducich kilogramov este aj s urokmi, ty si povedala, ze sa budes snazit vyhnut tomu jojo efektu, na co som spomenula toho Bukovskeho.. Zistila som, ze toho taraja na zdravu vyzivu beru ludia aj vazne a keby si sa riadila jeho radami, zarucene by si si zachovala svoju novu hmotnost 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru