Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

mirunda
15. črc 2009

Ahojte kočky!
Tak Lili byla na poradě moc hodná, chvíli si povídala, hrála, spinkala.. každej obdivoval, jak máme hodný dítě 😀 Ale kdyby jí občas slyšeli 😀
Venku je hrozně hnusně, ven půjdem až k večeru. jo a za týden jsme objednaný na ty naušničky 😵 😵 😵

Zuzi, to je super, že vše dopadlo ok, že už má malá očičko v pořádku!

evuse
15. črc 2009

Ahojte kočky.

U nás byl ráno neskutečnej slejvák. Hromy a blesky za humnama, docela jsem se bála, aby to neprásklo do baráku. My jsme na prochajdu vyrazily ve 14h, to už zas bylo vedro jak prase 😝

A ty náušničky jsi Miruh taky objednávala až domů? Nebo tam zajedete? Tereza to má úplně v pohodě, jako kdyby je tam měla od vždycky.

Zuzko to je fajn, že je všechno v pořádku 😉

mirunda
16. črc 2009

Evi, my když jeli na tu poradu - do Příbrami - tak jsme ten hroznej slejvák chytili na dálnici.. ukrutný.. tak jsem si říkala, že to určitě půjde do Prahy..
Naušničky jsem si neobjednávala domu, sjedeme tam.. 200,- za to, že sem přijedou je sprostý 😀 A my máme možnost auta a Kuba tam pojede se mnou, tak mi to přišlo zbytečný.. Jaký jsi dala naušničky?Ty palladiový, zlatý nebo bioplastový?V čem jsou ty bioplastový lepší - nevíš?

evuse
16. črc 2009

Ahojte.

Mirun já mám právě ten problém, že manžel do práce odjíždí v 6 ráno a vrací se v 6 večer, a během dne není k dispozici. To by si leda musel vzít dovolenou. A na prahu 5, nebo 6 to máme strašně daleko, tam sockou nepojedu a autem si netroufám, tím dojedu jeda tady po okolí 🙄 Navíc přes Baranďák bych měla obavu, jestli tam neskejsnem a co pak, ještě v tomhle vedru. Jednoho dědu jsem zneužívala celý těhu, aby mě vozil po doktorech, druhej s náma jezdí zas teď když něco potřebujem, tak jsem si řekla, že mě to za těch 200 stojí, když budu v pohodě doma. A i Tereze to asi vyhovovalo. Měla bezva náladu, myslím, že i proto, že byla ve svém. Navíc poslední dobou na ní asi pozoruju začátky separační uzkosti. Když přijedeme k našim na návštěvu, tak ze začátku brečí, než si to tam okouká .
A dávala jsem bioplastové, tím, že v nich není nikl, tak na ně prý nejsou alerg. reakce tak jako na ty kovové, pozlacené atd. Chtěla jsem býlý kamínek, ale měla jen tmavě modrý, tmavě růžový a světle modrý, takže ten vyhrál.
Kde vlastě bydlíš ty, já jsem nějak měla pocit, že na Praze 4?

evuse
16. črc 2009

Jo a v těch náušničkách jsou kamínky Swarovski, takže se to nádherně blejská, i když je to zasazené v průhledném plastu a ne v blištivém kovu.

mirunda
16. črc 2009

Jj, to je jasný, kdyby Kuba nemakal tady, tak je to něco jinýho..v tomhle mám obrovskou výhodu..Autem bych se sama taky asi nevydala, přesně - přes Barranďák..
Ty jo, to jsi dala 1100,- za naušničky celkem i s dopravou..?Mno, asi dám ty levnější, už takhle nás ty, co jí pak přendáme, stály skoro 2000,- 😒 Vy jí tam necháte tyhle pecičky?Nebo máte nějaký připravený jiný?
Jinak bydlím na Pze 4, na Zeleným pruhu, kousek od Žlutých lázní.. zrovna dneska jsme byly s Lili ve Žlutkách si pozevlit a pokecat s kámoškama, ale bylo tak hnusně vedro.. 😝 Ale Lili mi tam usnula na dece, jak kdyby nic a spala docela dlouho..
Ty bydlíš někde na kraji Prahy, ne?

zuzkaaaa
16. črc 2009

ahojte babenky...
ako pozerám už pár dní píšeme len mi 3, nikto nikde...
tak to teplo sa už pomaly nedá vydržať ale cez víkend by sa už malo schladiť, zajtra musím k zubárke už 3 dni ma neuveritelne bolí zub 😒

mirunda
17. črc 2009

Jé, Zuzi, vaše Sofinka má dneska tak trošku první narozeniny, viď? 😵 První měsíc máte za sebou.. to letí.. tak dej Sofince pusinku od tet z Koníka 😀

evuse
17. črc 2009

Ahojte.

No jo Zuzko, gratulace Sofince 😵

Jojo Mirun, bydláím na okraji- P-9, ale je to tu opravdu vesnice 😒 s kočárem na procházky fakt nuda. Ty jsi "skoro" v centru, to jsou hned jiný možnosti.

Dneska je zas tak hnusná vedro 😝 . Včera jsem se donutila až k večeru jít jen na zahradu do stínu, dneska to vidím podobně.

mirunda
17. črc 2009

Mno, musím říct, že na kočárkování je snad ta "vesnice" lepší.. pořád se snažím vybírat cesty, kde nejezdí auta a těch moc není.. naštěstí je tu hodně parků, tady je to ještě docela dobrá lokalita.. uplně v centru to musí bejt fakt děsný..

Já byla už venku a jsem totalně splavená.. fuj 😝 Mno, stejně asi za hoďku zas jdu, jedu za našima na návštěvu, asi tam i přespíme do zítřka..tak se moc těšim do tramvaje a autobusu, mezi ty hnusný spocený lidi.. 🙄

zuzkaaaa
17. črc 2009

ahojte babenky, ďakujeme, veru dnes už máme mesiac, strašne rýchlo to letí, tak baby od zajtra začínam z dietou aj s mamkou musím lebo fakt vyzerám ako prasiatko, čo som pribrala po pôrode všetko som schudla a dnes som sa postavila na váhu a mám naspäť 4kg 🙄
mirunda tak tých ľudí z autobusu dobre poznám a tie vône 😅
ozaj tak von chodíme aj mi už ráno o pol 9tej alebo až podvečer okolo 6tej, však hovorili v TV že s detmi by sa nemalo vychádzať od 11tej do 16tej 😉

adelinka
17. črc 2009

ahojky
tak uz jsem na vik doma..
dneska mam narozky a tak dojel po 3 tydnech aj manzilek

jinak dneska byla na 18 mes.a petan ma 17 zubu,14,20..pres kilo zhubl pac 14 dni nejdl..a mame 91--toz nevim minule namerila 93 a asi se me aj zmensil 😀 😀 😀 😀 nebo spatne merala pac petan se cukal a celou dobu rval 😝 😝 😝

jabera
18. črc 2009

ahojteeeee!!!!

dlho som nebola u maminy, lebo som odmietala vychadzat z domu kvoli hicu. fuj, skoro som zdochla. vzdy som milovala teplo, ae tento rok je to ine... asi aj tou nemoznostou sa okupat. a hlavne sa bojim o barta, aby sa neprehrial.

tak som si vas citala, vidim, ze ste vlastne v pohode. idem este omrknut fotky rezinky s nauskami.

scandya, to znelo dost hnusne tie problemy s malou, esteze uz je to za vami, to musel byt des.. ja nechudnem, nebudem tu klamat... vyzeram jak prasa a este tu na mna kazdy tak udivene kuka...

zuzi, chvalabohu, ze ma sofinka to ocicko v poriadku, ja si vzdy predstavim v takej situacii barta je mi zle....

idem si s nim lahnut, uz mi tu akosi nechce vydrzat a mamina sa mu nevladze moc venovat... je jej tazky a boli ju chrbtica, ked sa k nemu sklana, cize ako eurpair je nepouzitelna....
baby, ja sa fakt tesim domov uz.

mirunda
18. črc 2009

Adel, dodatečně všechno nej nej k narozkám.. 🙂

No Jaberko, ty se těšíš domu???Já myslela, že doma jsi se těšila za mamkou 😀 Moje mamka by jako aupair byla použitelná vcelku, často jí chová, ale je naponaučitelná.. 😀 Říkám jí, že Lilinka doma v kočárku neusne, že jedině na procházce, ale ona to stejně musí zkusit, asi aby mi dokázala, že tam usne 😀 Ale stejně se jí to nepovede.. atd.. 😀 Tak se jí směju, ona pak taky.. 🙂

adelinka
18. črc 2009

ahojky holky..
mirun dekuji..
toz ja porad nakukuji a tady nikdo ☹

zuzkaaaa
18. črc 2009

ahojte babenky...
adelinka všetko najlepšie
jaberka tak to ti nezávidím, to je najhoršie keď maminky(naše) všetko vedia lepšie, u nás to tak chvala bohu nie je lebo ja mamu upozorním na to, ale naopak moje sestra vždy všetko vie lepšie ako každý.
ozaj pridala som fotky...

adelinka
19. črc 2009

ahojky
zuz..dekuji.jdu juknout na fotecky 😀

adelinka
19. črc 2009

ta je uuuuuuuchvatna a v te sukni super 😵 😵 😵 😵 😵 😵

elennka
19. črc 2009

ahojda holky, zdravím a hlásím návrat z dovolené, bylo super.. jen jsem se spálila ☹ a dost hrubě, i počasí nám vyšlo..

zuzkaaaa
19. črc 2009

baby, potrebujem pomoc, chcela by som kúpiť autosedačku s konštrukciou/ s podvozkom, lebo na môj kočík nepasuje žiadna autosedačka, a nový kočík preto kupovať nechcem, hm??

mirunda
20. črc 2009

Zuzi, malá je rozkošná!V té sukýnce moc moc moc!
S autosedačkou ti neporadím, my kupovali rovnou autosedačku i na konstkukci od kočárku, takže to máme všechno v jednom.. ale určitě se dá koupit podvozek a k tomu autosedačka, zkus hledat na netu nebo zkus jít do diskuze o výbavě, třeba někdo už něco takového sháněl..

Ahoj Elennko, kde jsi byla na dovče?

Adel, co ti přivezl manžel z cest k narozeninám? 😉

elennka
20. črc 2009

Miru, byli jsme u kamarádky v Považskej Bystrici.. a dělali odtama výlety.. byli jsme v Senci, Rájci.. a ve skalách kousek za Považskou. Dodám potom na rajče fotečky a hodím sem odkaz..

evuse
20. črc 2009

Ahojte holky.

My měli akční víkend. Byli jsme kupovat skříně pro Terezu do pokoje, pak návštěva, takže velký úklid 😅 . Uf, ale přežili jsme .

mirunda
20. črc 2009

Jé, to muselo být supr Elenn.. tak pak dej odkaz na fotečky.. Elennko, ani nevím, vy se snažíte o miminko?Nebo máte?Nemáš nic v pase, tak nevím.. 😉

mirunda
20. črc 2009

Tak mi přišly ty bodýčka, co jsem si objednala na cesky.bess.sk
Jsem nadšená 🙂 Akorát jsem vzala asi velký velikosti, jedno 80 a jedno 86, Lili už nosí 74 kvůli těm velkým látkovkám, tak jsem zvědavá, kdy do těhlech bodýček vyroste 🙂

mirunda
20. črc 2009

Jo, dala jsem ty bodýčka do alba, tak se jukněte 🙂

elennka
20. črc 2009

snažíme se o mimi od 1/2007, ale pokud to nepůjde, tak to hrotit nebudeme.. jsem odpůrcem IVF... takže možná čsem spíše budeme uvažovat o adopci...

mirunda
20. črc 2009

A kolik ti je Elenn?A na nějakém vyšetření, proč to nejde, jste byli?Jdu juknout na fotečky.. jéé, tak nejdu, Lili se vzbudila 😀 Ale dneska se juknu.. 😉

elennka
20. črc 2009

je mě 28 let, mám syndrom polycystických ovárií a manža horší spermio a nereaguju taj mám na léčbu, k tomu jsem zdravotník... takže všechno mám načtené a je to se mnou těžké 🤐

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru