Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

mirunda
20. črc 2009

Jéé, tak fotky jsou supr!Asi jste si to moc užili.. já teď taky řeším dovču s malou, každý rok jezdíme pod stan a ta naše parta jede letos taky, tak bych ráda jela i s Lili.. ale ten můj si to nechce troufnout.. já nevím čeho se bojí, když bude velká zima nebo bude pršet, tak se seberem a pojedem domu.. mno, uvidíme.. nechci trávit jen u babiček 😝 😝

mirunda
20. črc 2009

co to je syndrom polycystických ovárií?Nikdy jsem to ani neslyšela... 😅

elennka
20. črc 2009

z dozrávajících folíků na vaječnících se tvoří místo vajíčka cystičky, tím ztlušťují stěnu vaječníků a blokují další dozrávání folikulů, potažmo vajíček. Není ovulace... a když je, tak třeba 1 za rok...

mirunda
20. črc 2009

jééžiš..to je asi malá pravděpodobnost, že přirozeně otěhotníš, co?To je mi líto.. 😒 A jak dlouho budete ještě zkoušet?

elennka
20. črc 2009

nějak tak...

evuse
20. črc 2009

Koukám Ellenko, že to teda nemáte jednoduchý ☹ . A jestli se můžu zeptat, proč jsi odpůrcem IVF?

Mirun, bodýčka roztomilý. A netrvalo to poslání nějak dlouho?

Adel taky gratulace k narozkám 😉

Zuzi k některým kočárkům se dělá adaptér, aby tam šla autosedačka nacvaknout, já to mám taky tak, to se k vašemu kočárku zrovna nedělá?

evuse
20. črc 2009

Zuzi, jen jsem v rychlosti mrkla na autosedačku přímo s podvozkem a cenově to není tak příšerné, jak jsem myslela. Kuk :

http://www.kocarky-shop.eu/autosedacka-set-pico...

elennka
20. črc 2009

Jako zdravotní sestra vím jaké to nese zdravotní rizika, jaký přístup mají lékaři v centrech.. a podvědomě nechceme asi miminko z misky.../obrazně/. Prostě mám trochu jiný náhled...

zuzkaaaa
20. črc 2009

ahojte babenky...
evuse nie nedá sa ale dnes som už objavila na nete jednu takú sedačku tak keď sa manžel vráti z práce pôjdeme pozrieť
jej mirunda tie sú krásne
elennka aj ja chcem fotečky pozrieť, môžem? ja strašne rada pozerám fotky 😀
http://www.predeti.sk/?idmenu=215 autosedačka úplne posledná
ozaj tú svoju sedačku čo mám teraz predávam tak ak niekto máte záujem povedzte

zuzkaaaa
20. črc 2009

jeej evuse tak to je tá istá teraz som tam volala majú len modrú farbu, škoda? baby nevyzerá dievčatko blbo v modrej sedačke?

elennka
20. črc 2009

Miru, teď jdu do centra.. chceme vzhledem ke spermiu zkusit alespoň IUI, pokud se nepovede.. tak prostě všechny léky vysadím a nechám to na osudu. Prostě nějak bylo a nějak bude...

zuzkaaaa
20. črc 2009

elennka super fotky... 😀

elennka
20. črc 2009

doufám, že ses nelekla.. je tam miš maš, tak se klidně můžeš podívat na všechny v celém albu... jsou z různých akci.
http://elennka.rajce.idnes.cz/
No za chvíli valím do města, musím vyřídit jednu reklamaci...

evuse
20. črc 2009

Zuzko já myslím, že holčička v modré barvě, at už je to sedačka, nebo oblečení, vůbec nevypadá blbě, já bych jí klidně koupila 😉

Elen můžu taky poprosit o heslo, abych jukla 😵

evuse
20. črc 2009

Elennko pěkný fotečky, evidentně jste si dovču hezky užil. Já už se nemůžu dočkat, jedem koncem srpna...

andrejusa
20. črc 2009

ahojte. Ja meriam len 152 cm a na svoju výšku, alebo skôr nížku mám viac kíl ako by som chcela. Aj sa hanbím napísať koľko. Snažím sa jesť veľa zeleninky a ovocia, aby som toľko nepribrala, ale určite sa tomu nevyhnem. Kedy vám bacuľkám začalo rásť bruško? lebo ja som len v 9tt. a tušim sa mi už trošku robí. Myslela som si že to je sadielko, ale asi nie...

evuse
20. črc 2009

Ahoj Andrejuso.Mě začalo lézt bříško už asi v 7tt 😀 a od nějakého 9 už jsem myslím nosila těhu rifle, protože svoje už jsem nezapnula 😅

zuzkaaaa
20. črc 2009

andrejusa tak moje bruško vyniklo až v 30 týždni dovtedy sádla bolo viac 😀

elennka
21. črc 2009

hoj holky, hlásím se už z práce do které se mě absolutně nechtělo...

mirunda
21. črc 2009

Elenn, a jak dlouho se ješte budete snažit, než třeba zkusíte tu adopci?A manžel s tebou souhlasí co se týče IVF? Jinak chápu, že po dovče se ti do práce nechtělo ☹

Evi, ty bodýčka trvaly asi 2-3 týdny, takže nic hroznýho.. stejně jsou velký, takže je bude nosit až za dýl..

Jinak ja uz nevim kdy mi zacal rust pupek, ale pamatuju si, ze na konci tretiho mesice jsem jeste na stridacku nosila normalne svoje kalhoty.. myslim, ze to na me jeste videt nebylo.. ale potom pozdeji 😀 Ja mela hrozne velkej pupek potom 😀 Ted uz se tomu smeju a tenkrat mi do smichu nebylo.. 🙂

Včera jsem byla se třema maminkama tady z Koníka a tak jsme zmokly, jako snad nikdy.. já byla totalně durch.. měla jsem mokrou podprdu, spoďáry - všechno 😀 a kalhoty, jak byly nasáklý, tak mi padaly 😀

adelinka
21. črc 2009

ahojky...
mirun..no kytku a dostala jsem penize jako vzdy..to je darek jak svi.a..nemam rada kdyz dostavam penize

elen..to je me lito..snad se to brzo podari 😵

elennka
21. črc 2009

Miru, asi do konce roku.. potom asi pokud se nepovede budu chtít změnit práci a uvidí se co přinese osud.. Manžel má na IVF stejný názor..
v práci nám to vesele těhotní a nic.. Prostě mám smůlu, jsou i širší než já a těhotní a nám to prostě nejde...
no nějak bude, uvidí se.. jdu něco dělat, mám tu po dovolené nějaké resty, tak ať to mám hotové.

evuse
21. črc 2009

Ahojte holčičky.
Zase jsme byly až na druhé stánce diskusí 😠

Ehmm, no já taky nějak nestíhám. Dneska jsme opět měly návštěvu a teď jsme s maželem skládali židličku pro Terezku. Už jsem asi 4x zkoušela krmit jí lžičkou, aby se to naučila a šla jí pak ty příkrmy. Začali jsme jen rýžovou kaší. Včera už to jedla fakt pěkně.

Přidala jsem fotky do alba. Terezka už si kleká na kolínka a snaží se už fakt lézt. Nebo aspoň péruje dopředu a do zadu 😀 .

mirunda
22. črc 2009

čaute!Tak dneska mě Lilinda vzbudila extrémně brzy a už prostě nechtěla spát 🙄 Taky byla pěkně počuraná, v tomhle je výhoda jednorázovek, že to děti necejtí a neopruzujou 😠

Adelinko, peníze dobrý 😀 A kytka je supr.. ono od těch chlapů někdy nemůžem chtít víc 😒 🙂

Elennko, nemyslím si, že bys neotěhotněla kvůli kilům navíc, v práci mám kolegyni, která je štíhlá, je jí 34 let a taky jim to nejde už několik let.. jenže jí se nechce podstupovat žádná vyšetření (abych jí nekřivdila, tak byla na nějakých základních), ale o IVF nechce ani slyšet, že jí to unavuje..

Evi, Terka je rozkošná!Moc krásný pyžámko, to černobílý 😀 Naše Lili se takhle hodně na ručičky nestaví, teda postaví se, ale jen na pár vteřin, neudrží se.. ale taky se už otáčí všelijak - představ si, včera se mi posrala na hrací deku (byla nahatá) a otočila se nejdřív na břicho, tak si v tom vymáchala břicho a pak se ještě otočila tak, že v těch hovnech si máchala obličej!!!Já myslela, že mě vomejou, když jsem to viděla.. takže šla uplně celá do sprchy.. 😀

Dneska jdeme na naušničky, tak nám držte palce, ať neřve 🙂

elennka
22. črc 2009

miru, neříkám, že primárně jsou to kila navíc, ale právě kila navíc zhoršují dg.PCO, a ještě tím, že u této dg. se usazuje tuk na břiše /tzv. mužský typ obezity/.. Zítra jdu do Caru se domluvit na IUI a uvidí se.
Jinak jsem se hned po ránu chytla s drahým, protože zapomněl, že jsme objednaní a z práce nemůže odějít dříve.
Nějak bude..
Jsem v práci, doufám, že dneska mě to bude rychleji utíkat než včera 🤐

evuse
22. črc 2009

Ahojte hočičky 😵

Jéžiš Mirun, i jsem se trošku zasmála 😀 té vaší kakací/máchací záležitosti 😀 . To muselo bejt maso 😝

Tereza vydrží na břiše se zvednutot hlavou, případně vzepřená na loktech, nebo dlaních klidně i 15 min 😨 Myslím, že má lepší svaly než já 😅

Place držím, určitě řvát nebude.

Elennko, no jo chlapi 🙄 Já všechno píšu do kalendáře a jeho k tomu taky nutím, když má něco neběžného, aby to tam napsal. Kdo si to má pamatovat...no pravda je, že už v těhu jsem pozorovala, že nějak blbnu, nic si nepamatuju a občas jsem jak bez mozku. Bohužel to tak nějak pořád trvá 😅 .

mirunda
22. črc 2009

čaute!
Tak naušničky supr, plakala jen trošku, když jsem jí silou musela držet, aby se nehejbala.. jinak jakmile jsme jí pusitli a vzala jsem si jí k sobě, tak byla uplně v pohodě.. máme fialový pecičky, za 6 týdnů vyměním za ty krásný, co jsme jí koupili 🙂 A přijde mi, že je v naušničkám uplně jiná 😀 😀 😀 nevím čím to je 😀

Elenn, ty zkratky - PCO, IUI..atd.. vůbec nevím co je co 😅 Každopádně zítra držím palce.. a s těma chlapama je to asi všude stejný, já tomu svýmu musím připomínat všechno 10x, aby na to fakt nezapomněl.. a nějaký "důležitý" datumy, jakou jsou narozky, svátky, výročí atd - to nemám šanci..

Evi, Lili vydrží na loktech taky docela dlouho, ale na dlaních jen pár vteřin.. to si ještě nedává 🙂 Ale my vás doženem 😀 😀 Ale stejně se divim, dřív ležení na bříšku absolutně nesnesla a teď, jak už drží hlavičku a může se rozhlížet, tak tam vydrží třeba i přes půl hodiny.. ale spát na bříšku se jí nechce.. nikdy..

Dneska venku je teda hnusně, co?Mám tu zapnutou klimatizaci a asi ven ani nevylezu.. 😝 😝 😝

evuse
22. črc 2009

Tereza je s náušničkama taky hnedle jiná, ještě roztomilejší 😀
A taky nespí na břiše. Nikdy. Když jí to tam přestane bavit, tak začne kvičet. Ani nápad, že dy si snad položila hlavu a odpočinula.

mirunda
22. črc 2009

Jo přesně tak, je ještě princezňovatější 😀
Tak jsem ráda, že neni jediná.. leze mi krkem, když jí to přestane bavit, tak ona se ani neotočí zpátky na záda (ani nevím, jestli je to jednodušší než na bříško), ale začne hulákat..

Jo, mimochodem, jestli se chcete juknout, tak jsem udělala webky pro Lilinku (samozřejmě ne sama 😀 ): www.lili.bokocova.cz Ještě tam všechno není, musím tam ještě něco dopsat a dodělat.. není čas 😉

evuse
22. črc 2009

Pěěěěěknýýýýý !!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru