Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

zuzkaaaa
2. únor 2009

ahojte, co nové babenky? uz som konecne doma, 😀

zuzkaaaa
3. únor 2009

cafte, nikto nikde?????

adelinka
3. únor 2009

ahojky..jsem u rodicu tak neni moc cas sem nakuknout..mamka ma rakovinu a tak potrebuje pomoct s uklidem atd...

petrach..jj vim kde je frystak 😉

marineta..no petrik byl velky a ja jsem chtela cisare pac po 16 hod.jsem byla k.o. a on byl velky a dr. me ho nechtela udelat..oni chteji vse prirozene a pak byl petrik priduseny pac jsem ho nemohla vytlacit..no pak samej doktor a cviceni vojty a genetika..atd..bylo to moc narocne obdobi a manzel porad pryc..on jezdi kamoinem..v 9 tydnech byl jeste na operaci pac me kazde jidlo vyzvracel..no uzila jsem si ted je uz pohodka..

jinak ja mela termin 21.12.a dr.me nechala 10 dni prenaset aj kdyz vedela ze uz ma 4 kila..no a nakonec se narodil 31.12. a mel 4250 a 56 cm..

mirunda
3. únor 2009

Zdravííím, tak Evuš pořád nic? 😉 Asi nemá čas hnedka vlítnout sem a napsat nám co a jak.. 😎 To jsem teda zvědavá...

Adel - to je dobře, že už je všecko ok.. proč ti porod nevyvolali, když věděli, že je mimčo velký?Já tedy nevím, za jakých všech okolností se porod vyvolává, ale oni musí vědět, že pak je porod těžší, když je mimčo takhle veliký, ne?

adelinka
3. únor 2009

mirun..no protoze dr,rekla ze to chce aby to bylo prirozene..a ze ja jsem se trapila a petrik byl priduseny to jim asi nevadilo..a oni vedeli ze je tak velky a ja jsem chtela cisare a dr.ze me ho neudelaji

mirunda
3. únor 2009

To je hrozný.. ale už je to všecko za váma a ty máš doma krásnýho šikulína.. 😉

marianeta
4. únor 2009

Adel to je hrozne,ach ti doktori.Mne sam lekar navrhol cisara a tiez sa ma spytal co si o tom myslim ja.
Aj ked som sa prirodzenemu porodu nebranila,mala som strach o maleho lebo mal este v brusku tachikardiu.
AJ tak ked sa narodil tak mal nejaku infekciu a asi som tiez nejaky ten cas prenasala lebo som mala zelenu vodu. ASi mi zle gyndos vyratal termin.

No hlavne ze je vsetko ok a maly je zdravy 😉 .

Zuzka ako doma?Pohodicka 😎 co?

evuse
4. únor 2009

Ahoj holky 😉

Po delší době opět tu, ale jen na skok. Dneska jsme se vrátili z porodnice. Terezka se narodila přesně na termín 29.1. Ráno v 5:45 mi praskla voda , za půl hodiny kontrakce po 5. min. Ale otevírat jsem se začala až k večeru, to už jsem myslela, že bolestí nevydržím. Narodila se ve 22:11, 3560gr a 50 cm.

Myslela jsem původně, že vám dám vědět, až to začne,ale nestíhala jsem. Fotky dodám někdy ( je krásná) ... Zatím je to hroznej záhul, malá hodně brečí, já mám málo mlíka, jsem už tak vyřízená... ☹

Zatím papa, nevím, kdy budu mít trochu času

mirunda
4. únor 2009

Evi gratuluju nejvíc hrozně hrozně hrozně moc!!!Hlavně hodně zdravíčka pro tebe i Terezku a dej vědět, chci vědět podrobnosti, za chvíli to čeká i mě 🙂 A fotečky rozhodně dodej, těšime se tu na ně 😉

adelinka
4. únor 2009

ahojky 🙂
mirunda..no ted uz je vse ok..ale kdyby me nabidl nekdo cisare tak jdu do nej nez se tak trapit a pak takove problemy

zuzkaaaa
4. únor 2009

😀 evuseee gratulujem!!!!

marianeta
5. únor 2009

Evus gratulujem a malinkej vela-vela zdravia 😉

jabera
5. únor 2009

evi, gratulujem... drz sa.

zuzu_z
5. únor 2009

ahoj holky, můžu se přidat??? 😵

jabera
5. únor 2009

zuzu, jasne............

zuzu_z
5. únor 2009

jabera díky 😉
evuse gratuluji k holčičce 😉 a ať si brzy na sebe zvyknete a jste obě v pohodě 😉

jabera
5. únor 2009

nemas zaco, ved ja som tu tiez len tak obcas, aj ked teraz asi kuknem aj castejsie, lebo mam konecne doma net,..

zuzu_z
5. únor 2009

Jab:já jsem tu denně, no jo, závislost,to je věc (stydící se smajlík).

adelinka
5. únor 2009

ahojky..
zdravim zuzu..mas pekne datum narozeni mimca..ja jsem taky 17.7. 😀

jumca
5. únor 2009

ahojte je tu niekto??? 🙂 🙂 🙂 potrebujem poradit,maminky a buduce maminky...

adelinka
5. únor 2009

jumco..a co potrebujes vedet?? 😀

jumca
5. únor 2009

manzel xce ist tento rok na dovolenku a mne sa to moc nezda s bruxom do cudziny.....xce ist ked budem v 7 mesiaci..mozem ist ?a ako je to s kupanim v mori?? ☹

zuzu_z
5. únor 2009

jumco: já myslím, že pokud bude vše v pořádku, tak klidně můžeš jet...a koupání v moři je lepší pro těhulky než v bazénu nebo rybníku. Vzduch a mořská voda ti moc prospějí...opalovat asi moc ne a určitě ne bříško,ale jinakmyslím bez problému 😉
adeli: tak uvidíme,na kdy to vyjde 😉

marianeta
5. únor 2009

Vitaj Zuzu 🙂 .

adelinka
5. únor 2009

jumco..no ja myslim ze by jses mela radej zeptat doktora..ale mam pocit ze to moc nedoporucuji a nektera spolecnosti nechou od 7 mes.brat do letadla ze je tam riziko..ted klidne ano ale s brichem bych nejela

zuzkaaaa
5. únor 2009

ahojte babenky, tak dnes som bola konečne v poradni, maličká/ý (ešte stále nevieme pohlavie, nechcelo sa ukázať) je v poriadku, už máme 25cm a 395g, mám aj fotku, ale len záber halvičky lebo sa nechcelo otočiť, keď odfotil telíčko hlavičku otočilo a keď hlavičku tak telo nebolo vidno
dnes som sa bola objednať na 4D sono idem 17.2. tak dúfam, že už konečne budem vedieť pohlavie, juj ale som šťastná, že je všetko OK.
petrach, čo je s tebou? už som ťa tu dáávno nevidela 😒

adelinka
5. únor 2009

Přeprava těhotných žen
Pro ženy v těhotenství je cesta letadlem neporovnatelně větším stresem. Platí, že nastávající maminky mají zelenou při vstupu do letadla až do 34. týdne těhotenství a převážně jen v případě, že lékař potvrdí normální průběh těhotenství, v opačném případě aerolinky transport odmítnou. U cestování novorozenců se doporučuje počkat minimálně 2 dny po narození, v ideálním případě by se mělo čekat do týdenního stáří dítěte, matka, pokud se cítí sama způsobilá, může cestovat letadlem ihned po porodu.

adelinka
5. únor 2009

tohle jsem nasla..dej si letani v tehu do vyhledavace a ono ti tam toho najde moc

jumca
5. únor 2009

DAKUJEM MOC 🙂 🙂 🙂

zuzkaaaa
5. únor 2009

baby poradte mi, teraz pozerám tabulky a tam je že mimi v 20týždni má mať 17cm a 250g a moje má už 25cm a 395g podľa lekára to zodpovedá 20týždeň a 5dní, hm... tak asi budeme mať dlhé a buclaté baby 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru