Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

zuzkaaaa
18. čer 2010

mirka áno autom ideme na 8 dní a 7 nocí

mirunda
18. čer 2010

Zuzi, tak to klobouk dolu, Lili by tak dlouho v autě nevydržela.. pamatuju si, že když bylo kubovýmu bráchovi rok a půl, tak jsme jeli autem do Itálie, asi 10hod a to byla hrůůza, ještě že jsme jeli jiným autem 😀 Jak ho nebavilo sedět pořád ve stejný poloze, tak potom hodně plakal, museli jsme často zastavovat a tak.. tak držím palečky, ať se vám to vyhne..

zuzkaaaa
19. čer 2010

mirka mi cestujeme v noci tak by mala spinkať aspoň dúfam 😅

pet.s
19. čer 2010

holky prosím mohly byste mi poradit, kde jste kupovaly mateřské podprdy? V každém krámě na mě koukají jak na magora, když chci obvod minimálně 105.

mirunda
19. čer 2010

pet.s, já si kupovala na netu. Našla jsem i hezčí vzory než normálně v krámě a hlavně větší výběr.. velikost jsem si koupila o jednu větší (jak objem tak velikost košíčku) než mám normálně a padla výborně.. můžu jedině doporučit 🙂 Taky mi bohatě stačily dvě, víc bych určo nekupovala, nehledě na to, že nemáš jistotu, že kojit budeš, přestože je to pravděpodobný 😉

martasl
19. čer 2010

ahoj holky.tak z mimča asi nic nebude.začala jsem špinit,takže při mé smůle počítám s tím,že to do rána dotanu.a já tomu tak věřila,že to vyjde.snažili jsme se hoooodně.ach jo.já jsem tak zklamaná. ☹

zuzkaaaa
19. čer 2010

marti vôbec ti to ráno nemusí prísť, však dobre vieš že špiniť môžeš aj keď si tehu...
baby ja som už taaaaaaaaaaak nervozna už by som aj išla malá už spinká ale až okolo pol noci vyrážame

baby dnes sme boli na zmrzke s malou ona bola na tej trojkolke ktorá sa dá tlačiť pekne sa prechádzame ja ju tlačím nikde žiadny kamienok ona sedela pekne rovno a na to puf zletela aj s trojkolkou na bok proste nechápem ako ☹ tak sme ju zdvihli samozrejme plakala a zrazu sa jej začala krv liať s pusinky ale tak riadne chudinke mojej a stále viac a viac nič sme nemali pri sebe ani servítky tak som jej rýchlo dala dole tričko mala 2 a to sme jej dali pred pusu normálne jej kvapkala krv tak hovorím manželovy že bežme na pohotovosť ale ani doklady sme nemali u seba tak śme troška počkali a prešlo jej to klop klop potom sme jej popozerali ústočká ale nevidela som tam nič na pere má ta krobilinkú ranku ale inak nič tak nechápem aj zuby má všetky...
tak som si zaprísahala že do tej trojkolky ju nedám do 2 rokov určite!!!

ozaj baby mi už vôbec neštvornožkujeme už len chodí taká je zlatá pár krát už padla dosť pekne ale nevzdáva sa
ešte určite nakuknem lebo do polnoci je ešte veľľľľľľľľľľľľľľľaaaaaaaaa času a ja som už nervozna

pet.s ja som tehu podprdy nemala kúpila som si takú jednoduchú bez kostíc ale kedže som nekojila 😔 tak som ani nepotrebovala a ja s podprdami mám dodnes problém lebo ja ich mám aj orginál veľké 😠

martasl
19. čer 2010

zuzi-já vím,že se může špinit i v těhu,ale mě se to nikdy nestalo.už nepočítám s tím,že bych teď byla těhotná.a kdoví jestli někdy.manžel byl doma měsíc,tak jsme si fakt dali záležet a nic.

jejda-chudinka Sofinka.to chce nějaký bolestný,brouček malinkej.ségra je s tou trojkoulkou spokojená a malá měla rok posledního února.Tak jeďte hlavně opatrně a hlavně šťastnej návrat.a užijte si toooo.budem očekávat fotečky,tak foťte o 106.

simisimca
19. čer 2010

Ahojteee... 🙂

Marti drzim palce nech ta mrcha jedna mrchava neprilezie.... 😉

Zuzi a kam idete na dovcu?....viem ze do Chorvatska, ale napis mesto.... 😉 ....Zavidim strasne, samozrejme v dobrom, my sa tento rok nikam nedostaneme, Filipko je este malicky na cestovanie...ach jaj...ja tak milujem more a Chorvatsko...hned by som sla... ☹ ☹ ☹ .....Zuzik a krasnu dovolenku prajem...uzite si to... 😉

A este som zabudla baby, Filipko uz sa stavia na styri a je to strasne smiesne, snazi sa ist dopredu, robi take smiesne pohyby ako keby sexoval... 😀 😀

Jaj Miunka tak tebe sa to ale nebezpecne blizi...tesim tesim na fotecky... 😉 😉

zuzkaaaa
19. čer 2010

simi tak také polohy robila aj sofi 😀 a asi týždeň na to začala cúvať tak sa presúvala ale štvornožkovať až v 8 mesiaci
ideme na crikvenicu už sme tam boli je tam krásne a hlavne čistučká voda idem chystať papať na cestu ešte sem nakuknem tak baby píšte 😀

pet.s
19. čer 2010

mirunda..tak já to jdu prošmejdit po netu...třeba na něco kápnu.

lji
20. čer 2010

ja len tak na rýchlo. pet ked najdes, daj mi echo prosim 😝

evuse
20. čer 2010

Čaute.

Zuzi, závidím dovču, přeu, ať se vám vydaří 🙂

Marti, držím palce 😉

Pet.s a lji já mupovala kojo podprdy značky Anita, mají i větší velikosti a jsou opravdu kvalitní(ale taky dražší). Velikosti myslím odpovídají. Taky Naturana podprsenky mají velké velikosti, jsou levnější, měla jsme bez kostic, bavlněnou, ale během 3 týdnů nošení se na ní udělaly dost žmolky

evuse
20. čer 2010

Jinak my se máme celkem fajn, Lukášek je hodnej, ale už nastalo čeho jsem se obávala- prdíky. Naštěstí pomohly kapky. Opět mám málo mlíka, takže si odsávám a dokrmuju, ale už se tím tak nestresuju, jako při Tereze.
Zatím je to docela záhul, zítra už tu na ně budu sama, tak snad se nezhroutím 😅

pet.s
20. čer 2010
martasl
21. čer 2010

holky,tak ms se včera rozjela na plno 😠 😠 😝 😝 Tak už fakt nevím,kde je zakopanej pes.snažili jsme se obden,tak jsem myslela,že se musíme ,,trefit" a ono nic....

pet.s-koukla jsem na podprsenky,pěknej výběr.já PAK budu potřebovat hodně velký košíčky.už teď mám košíček E-F,podle výrobce. 😅 😠 😠

evus-jojo,ty hrozný prdíky.a kapky pomáhají?A co Terezka ,jak se jí bráška líbí?a fotečky přibudou??

evuse
21. čer 2010

Ahojte.

Marti, to je fakt smůla, držela jsme palce.
Přidala jsem k Lukášovi do alba fotky 😉

lji
21. čer 2010

ach jaj marti, myslím že tu nebol nik kto by vám nedržal päste ☹

pet to vyzerá dobre-najmä sa mi páči jednoduchšie dodanie na SR 😅 v porovnaní s inými net obchodmi s pôsobnosťou v čechách.

evka máte skvelý kočík 😀 a tá fotečka kde je oblečený v modrom je nenormálne krááásnučká 😅

erikahla
21. čer 2010

Ahojte !
Marti, to je fakt smola 😠 Ale este mate nadej a ta umiera posledna ! Nie je to len klise, naozaj treba verit ... ale to ty predsa vies 😉 Veeeeelmi vam budem drzat palceky zase o mesiac.

Evi, tych prdikov sa nenormalne bojim aj ja. Vcera som bola v lekarni kupovat masazny gel na brusko a este sa pozriem po tych kvapkach. Pozerali na mna, na brucho, na mna ... bolo to dost smiesne. Tak som len tak mimo prehodila, ze o chvilu sa nam narodi chlapcek a kedze ti su na prdiky nachylni, chcem byt pripravena 😅 Aj ked na to sa asi neda pripravit. Ked to vypukne - ten sialeny plac a metanie sa - je tazke zachovat chladnu hlavu 😅 😅 😅

Zuziiik, viem ze uz si prec, ale aj tak - krasnu dovolenku. S malym dietatom je narocna, ale carovna !!! Uzite si ju 🙂

Miru - uz len 5 noci a je to tu 😀 😀 😀

Jaber, kde si ???

martasl
21. čer 2010

Evi-fotečky krásný.koukala jsem,že jsi koupila ty zábrany pro miminka,aby mohli spinkat na boku.je to dobrá věc??koukala jsem,že je několik typů.Jak budete vozit děti v zimě?to už bude Terezka chodit po svých nebo jak?tento kočárek do zimy asi moc nebude,co?ale je bezva-2v1 🙂

mirunda
21. čer 2010

ahojte holky!

Jaberka je na Slovensku u mamky, takže asi nemám moc času být na netu..

Evuš, jak se vám jezdí s kočárem? Musí to bejt záhul tahat obě děti do kopce ;) To je dobře, že je Luky hodnej..

Eri, ano, už se jen 5x vyspím jako Horáková 🙂 Ale na tu chatu, kde bude hostina, tak jedem už ve středu, Kuba má ještě ve čtvrtek narozky, Lilinku bude hlídat do pátka moje mamka, tak to ani nechci vidět, co zas budu vyvádět 😀 😀 😀 Včera jsem byla na svatebních nehtech, tak snad se mi žádnej nezlomí nebo mi nevypadne kamínek.. :(

martasl
21. čer 2010

miru-tak si je vyfoť a hoď na fb.nebo je tam už máš?

erikahla
21. čer 2010

Miru, to je fakt podarene, ako sa chystas na "vyvadeni" 😀 😀 😀 Ty musids byt poriadny dablik, Kuba sa s tebou asi nenudi, ze ?! 😀 😀 😀

mirunda
21. čer 2010

Marti, vyfotím, kamarádce se to fakt povedlo 🙂 Ještě tam dám čelenku, co jsem vyrobila pro Lilinku, aby k nám ladila tou naší oranžovou 🙂
Eri, to máš teda pravdu 😀 Jsem ještě vlastně puberťačka, jen jsem se zklidnila trošku Lilinkou a jsem díky ní zodpovědnější 🙂 Ale jinak si stále užívám naplno, neumím si představit, že bych naprosto všechno obětovala dítěti.. nemyslím to zle, Lili je na prvním místě v každé situaci!!! Jen potřebuju dělat i jiný věci, abych neshnila na mateřský 😝 A právě Kuba dřív byl uplnej opak, chodil maximálně do hospy na pivo povídat si o IT věcech 😀

mirunda
21. čer 2010

Tak musím nabít baterku do foťáku 😠 Ale dala jsem na fb video z plavání, pod vodou.. je to docela hezký, tak se jukněte, konečně vidím, jak vypadá pod vodou delší dobu než jen z fotečky 🙂

mirunda
21. čer 2010

jo, Marti, je mi líto, že mrcha přišla ☹ Takže zase měsíc čekání.. ale nevzdávat!!! Papáš třeba takový ty vitamíny? Já netvrdím, že to vede k plodnosti, ale vím, že se to jí když se chce otěhu.. 😕 Moc ti držím palečky! Tak zase nebudeš mít zimní miminko, stejně, kdo by se s tím pupkem chtěl v zimě tahat 🙂 Budeš mít jarňáčka!

erikahla
21. čer 2010

Miru, viem presne ako to myslis a suhlasim s tebou 😉 !!!

lji
21. čer 2010

ja pár foto. viem že pre vás je to bežný jav ale ja som sa z tých vecičiek nenormálne vytešovala 😀 to som si poprala vecičky čo som podostávala a chcem si to už požehliť a poukladať. toto je len jedna várka zo 6 ale hrozne sa mi páčilo vešať tie mini pidi veci 😅

lji
21. čer 2010

a ešte náš kočík. dúfam že nám bude vyhovovať ale ja nie som náročná 😅

jabera
21. čer 2010

baby moc vas zdravim. necitala som, akosi nestiham.

lji, tie vecicky na snure su skvele!!! ja som tiez fotila susiak s mini vecami... dodnes sa mi pacia 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru