Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

tetamon
22. črc 2010

Iji: taky mi prijde nefer, ze ti, kteri o to nestoji (a nechavaji potomstvo rust jak drivi v lese), tak maji deti x, a ti, kteri chteji, tak se muzou usnazit 😒

martasl
22. črc 2010

jo holky,taky to nechápu.věřící nejsem ,ale asi by to nebylo na škodu 😅

mirunda
22. črc 2010

ahojte kočky moje!!!
Vůbec nestíhám.. jsem ráda, že si sklidím farmu na facebooku 😀 Jak je vedro, tak se mi nic nechce.. s Liliankou dřepíme pořád u baráku, na hřišti by se mi asi přehřála.. tak tady má bazenek, pískoviště taky, tak co.. 🙂 Jinak dneska jsem s kámoškou vyzkoušela Zumbu, ty jo, nikdy mě nic víc neodrovnalo.. ze mně to teklo jak nikdy, kalhoty bych mohla ždímat 🙂 Takže budem chodit na zumbu, fakt supéééér.. ještě Kuba pohlídá, nakrmí, uspí, chudák už 2x týdně.. je to brouček..

Jinak ano, je to nefér, že holky, co chtějí, tak to nejde a naopak.. já teď měla 4 dny opoždění MS, tak jsem se lekla, ale dobrý, MS v plném proudu.. ikdyž co, taky by mi to nevadilo, samozřejmě, jen bych ráda ještě vydržela..
A Marti, zkus si udělat test ještě třeba zítra, nebo o víkendu.. já měla s Liluš první test taky negativní, pak mi kámoška říkala, ať si ho udělám znova asi po 2 dnech a to už byl pozitivní.. moc moc ti držím palečky, moc ti to přeju..

tetamon
22. črc 2010

mirunda: si uzivas 🙂 Hh, farmareni na FB 😀

Ad negativni testy: ja jich udelala 3 negativni, ale taky je pravda, ze jsem mela rozhadanou MS, shodou okolnosti tak blbe, ze rozchod, divoky, a to jsem si jen decentne spinila a po dvou dnech stop, tak hruza, des, ze s tim alkoholikem...asi nervy... Chm...

evuse
22. črc 2010

Ahojte, pár dní jsem vás nečetla a těch několik stránek už ani všechno dočíst nestihnu. Ale to nejdůležitejší vím 🙂

Eriko moc gratuluju. Užila sis tedy pěkně. Máte krásné fotečky.

Vítám nové tváře 😉

Tedy mě ty vedra už tak mučí 😝 Doma je líp než venku, dá mi vždycky dost přemáhání vykopat se s dětma ven.

marky468
23. črc 2010

@janulazaynab - přesně tak, napsal mi je obvoďák. Stály tehdy kolem 1400, ale za zkoušku to stálo. Já si po nich váhu celkem slouho udržela, ale pak to zase šlo nahoru. Uvidíš, pak dej vědět 😎

zuzkaaaa
23. črc 2010

Ahojte žienky ja sa ospravedľňujem ale nestíham ale je pravda že sem občas nakuknem hlabné veci si prečítam ale ragovať už nemám energiu, kedže mám doma čerta! práve si hodila notebbok na kachličky ale funguje ani manželovy to nepoviem lebo ma zabije že som zasa nechala pc pri ruke malej,,, a potom zobrala psiu misu s vodou a celú ju vyliala ach jaaaaj ozaj neviem či ste zaregistrovali na facebooku ale mali sme ďalšieho prsíka čivavu ale bola hrozne zlá za pár dní nám všetko pokúsala tak sa manžel nahneval a predal ju... aj som si za ňou poplakala

erika gratulujem

martinka tak silno dúfam,m že si test spravíš znova a budeš tehu!!!!

evka tak to sa ti vôbec nečudujem že to máš ťažké s 2 deťmi ja to zo Sofi niekedy sama nezvládam stále mi uteká keď ju obliekam a teraz začala liezť hore na sedačku tak to teraz stále robí ale to nertíham idem do kuchyne otočím sa a už je na sedačke par krat aj spadla ale neriešila som to lebo ona dobre vie že nesmie... troška si poplakala a za sekundu to už robila znova....

baby tú dietu ani nespomínajte mne je už zle zo seba!!!! celý deň nejem a večer sa nažerem....

zuzkaaaa
23. črc 2010

..... BABYYYYY prepáčte za tie obrovské preklepy........

byggyt
23. črc 2010

Ahojte, no dosť ste sa tu rozšupli, tiež asi nedočítam všetko

Vivien má ZUB 🙂 , v poslednom čase mi dosť zle papá, neviem či je to tým zubom alebo čo

Zuzi tak čivava bola zlá? no kto by to bol povedal na takého mini psa

zuzkaaaa
23. črc 2010

@byggyt gratulujem k zúbku 😀 nie len tebe zle papá malá aj Sofi odmieta jesť, napríklad dnes mala ráno mliečko do obeda zas mliečko nechcela nič iné potom ked sa zobudila mala vianočku s domácim lekvárom ale aj to len pár kúskov a zas mliečko aspoň mlieko pije ked už nechce papať 🙄 hovorí sa že čím menší pes tým väčšie starosti a zdá sa mi že to bola aj pravda ale vieš čo bolo smiešne ona bola ako mačka normálne pazúre oprela a sedačku a vytiahla sa na ňu a aj na postel a a to náš westík čo má 2 roky niekedy ani nezvláda...

martasl
23. črc 2010

ahoj holky.
zuzi-hodně lidí mi říkalo,že čivavy,ikdyž jsou to pidi psi,tak jsou dost agresivní.holt si ten vzrůstovej handicap musej nějak vynahradit 😅 .Tak to je Sofinka fakticky pěknej ďáblík,ale co,hlavně že je zdravá a aspoň máte na co vzpomínat.takových čertovskejch akcí ještě bude.... 😀

byggyt-jé,tak to gratulka k zoubku 🙂 s tím jídlem to může být k tomu zoubku,ale oni ty mrňousci špatně snášej ty vedra,pak nechtěj baštit a jsou protivný.tak za chvilku se vyklube určitě další zoubek.má nějaký projevy??slintání a pod.já jsem holkám mazala dásně nějakou vodičkou z lékárny.za tu dobu už toho museli vymyslet spousta,tak se zkus poptat,co by na to bylo fajn.holkám se hrozně líbily takový ty kousátka,naplněný vodou.dávala jsem jim to do lednička a holky pak kousaly jako o život a ulevily si,jak je to chladilo.

testy jsem si dnes koupila,těhotenský i ovulační.tak ještě testnu.byla jsem na kontrole,doktorka sama od sebe mě ještě nechala doma,prej až jak dopadnu na neurologii.pak mi změřila tlak a mám ho vysokej 150/100,tak jsem vyfasovala prášky.na kontrolu další pátek,ale k jiné mudr,ta naše bude mít 2 týdny dovču.proto chci ještě testovat,než začnu užívat ty prášky na tlak,v těhu se nesměj.

evus-ahoj,co malej,je hodňoučkej??něco nám o něm napiš a co malá,ještě je spokojená s bráškou?nezáčíná žárlit.když jsem dovezla z porodnice mladší holku,tak ta starší,když chodily návštěvy omrknout mimi,tak děsně hlídala,aby nám ji někdo náhodou neodnesl.pořád každýmu říkala,naše miminko,nešahej a pod.když někdo držel Simonu v náručí,hned vedle něho seděla taky a byla jak jestřáb..

martasl
23. črc 2010

kruci,asi si zase půjdu lehnou(před hodinkou jsem vylezla),bolí mě hlava,ale migréna to naštěstí není a je mi šoufl.to zase budu v noci čumákovat.už takhle čumákuju 2 noci.manžel nějak moc začal chrápat,já moc přemejšlím a pak nemůžu usnout.se picnu ☹ ☹

byggyt
23. črc 2010

Ďakujem za gratulácie k zúbku 🙂 , no ale máme teplotu tak neviem či je to z toho dúfam že to nič horšie nebude, keď sme prišli z prechádzky tak som namerala 38,8 dala som jej paralenový čípok osprchovala som ju dala si mlieko a išla spať, pred chvílou som ju bola skontrolovať mám ten skenovací teplomer a má už menej aj na dotyk lebo ja tomu teplomeru moc neverím. Tak držte nám palce nech je to len z tých zubov.

Zuzi tak to je sila s tým psom ako sa vytiahla na sedačku 😀 😀 😀 😀

adelinka
23. črc 2010

ahojky
tak jsem dneska byla na velkem UTZ a je tam holka 😵
omluvte kvalitu....pac jsem tlusta byla spatna prehlednost 😢

tetamon
23. črc 2010

Adeli: ty jsi koza 😀 Vzdyt je vubec krasny, ze se da udelat nejaky obrazek miminka, ts.. Kamoska, netlusta, nemela od miminka nic, protoze ten potvorak si strkal rucicky pred oblicej, celou dobu 😉
Gratuluju k culikate 🙂

mirunda
23. črc 2010

byggyt, naše Lili teď tak dva měsíce vůbec nic nechtěla jíst, už jsem fakt nevěděla co s tím, no hrůza, žila jen na jogurtech a krupicové kaši.. pak se ji najednou během týdne vyklubaly 4 stoličky a od té doby je to zase ok.. tak se jí tam asi připravovaly.. jinak gratuluju k zoubku!!! 😵

Adel, moc moc gratuluju k holčičce, tu sis přála, viď? Koukám, že budete mít Elenku, moc hezký výběr.. kdo vybral jméno? Ty nebo jste se shodli s manžou?

petruna
23. črc 2010

ahoj holky,
někoho z vás znám s diskuze Hubneme s rozumem, tak sem obcas kouknu a mam radost z vasich tehotenstvi a preji jen to dobre !

ja nejak nemam na vic diskuzi cas (chodim do dvou a zacala jsem doma pracovat), ale mrzi me to. Loni jsem s holkama z Hubneme zhubla 12 kilo a citila jsem se tam moc fajn. Ted to mam zase zpatky + neco navic a jsem z toho dost spatna...Muzu si za to pochopitelne sama.

Jdu sem s dotazem. Je tu nekdo, kdo otehotnel s vahou kolem stovky ? Spis neco pres ?
ja jsem rodila Tonika s asi 104 kily a ted tipuju, ze mam taky tolik, ale zvazit se bojim ☹
Chtely bychom druhy dite, ale mam strach otehotnet s takovou vahou, takze premyslim, jestli miminko neodlozit o rok.
Motivace hubnout na jednu stranu je,kvuli zdravi a tak, ale na druhou stranu se ne a ne dokopat, kdyz vim, ze pak zase v tehotenstvi naberu...je to boj a zacarovany kruh.

Ale proc pisu. Zajima me, jak jste na tom holky fyzicky a zdravotne, co jste otehotnely s vahou pres 100.
Co na to doktori ? Vyhrozuji vam necim ? Jak se k vam chovaji ?
proste, kdyby jste mi mohly napsat, jestli se da prezit tehotenstvi s takovouhle vahou, jak se s vahou treba pres 110 kilo rodi ? ja z toho mam fakt hruzu, ale zase bych rada navazovala materskou....

ono je klidne mozny, ze nam otehotnet stejne nepujde (Tonik byl sice hned, ale to jsem mela pres 80 kilo), ale potrebuju se rozhodnout, jestli se druheho miminka ted nevzdat a nejdriv shodit (coz muze trvat rok, nechci zadny rychly nasilny hubnuti)

omlouvam se za vylev, ale myslim, ze vy jako jedni z mala chapete o cem pišu. 😉

petruna
23. črc 2010

Adeli : gratuluju k holcicce !!!! 😵 Koukam, ze Petrik mel skoro stejnou vahu a velikost jako Toník 🙂 (je ale klidne mozny ze jsem ti to nekdy v minulosti uz psala) 😀

mirunda
24. črc 2010

Ahojky Petrun, já jsem otěhu s trochou míň kg, ale je tu spousty maminek, které otěhu okolo 100 a neměly vůbec žádné problémy! Nenech se odradit jen kvůli váze, to si teda myslím já.. pokud vám to půjde, buď ráda, že nemáte o otěhu nějaké problémy a pak si těhu moc užííívej!!! 😵 😵 😵

lji
24. črc 2010

adelinka gratulujem k babulke 😀 😀 a fotky su kraaasne 😉

petruna ja ti môžem povedať zatial čo mám ja skusenosti. kedže samotný pôrod ma ešte len čaká, tak uvidím ako zvládnem ten. moja váha splna tvoje kritéria 😅 a aj ich este hoodne presahuje.... mala som dva problemy-jeden s krvacanim ale to len raz a len mi tam praskol nejaky hematom a jeden s vahou ze jedna "mila" pani doktorka ma chcela zdeptat. našťastie okrem nej som potom mala uz len super skusenosti s ostatnými ludmi a tym padom sa to vyrovnalo. moj doktor ma za moju vahu chvali 😀 ale to preto ze si ju drzim aj napriek tehu 😀 a aj za zdravotny stav. cukor, tlak, opuchy, vsetko v norme. a co sa tyka fyzičky-no to je trošku problem v tychto teplach ale doteraz som bola v pohode a zvladla som skončiť vysoku, vydať sa a prerabat byvanie takze ked chceš ist do bábätka, tak váha je myslim to najposlednejsie co by ťa malo trapiť 😉 držím silno moc päste 😉

adelinka
24. črc 2010

ahojky
dekuji za pochvalu..
mirun..jj strasne moc jsem ji chtela 😵 jmeno jsem vybrala ja podle pravnicky ze serialu ulice 😀 😀 😀 hrozne se me elen libi 😵

tetamon
24. črc 2010

Ahojte 🙂,

petrun, ja jsem otehotnela pod 100, ted jsem se dohrabala tesne ke 100 (na zacatku konci 4., resp. si to drzim zatim posledni asi 3 tydny), a potizi mam habakuk, a ty jsem mela uz pred tehu. Mam kamosku, netusim, kolik vazi, ale kazdopadne URCITE pres 100 (uz jen proto, jak velka je, a to i navzdory vysce 181 cm), a ta nemela prakticky zadny problem (pomijim fakt, ze obe ditka rodila cisarem, ale tam to vetsinou byly jiny komplikace, s vahou nesouvisejici, i kdyz PRY se u .. ehm..vetsich tehuli stava casteji, ze je nutne pristoupit k cisari - ale znam jak tu, tak i tu variantu)
Spis si fakt myslim, ze zalezi na aktualnim zdravotnim stavu, holt pokud mas spatny klouby, tak te pochopitelne rustem vahy nebudou "chvalit" za to, ze jsi jeste tezsi 🙂 Ale pokud jsi ok, nevidim duvod, proc by se to melo (nebo nemelo u hubendir) nejak komplikovat jenom tehu 🙂

martasl
24. črc 2010

ahoj holky.
petruno,já mám taky už přez 100,no s otěhotněním mám trochu problém,ale to jsem měla vždycky,i když jsem měla 56kg.nikdy mi žádnej doktor kvůli mé váze nic neříkal.loni jsem otěhotněla s váhou 100,bohužel to špatně dopadlo,ale ne kvůli váze.moje švagrová má víc kiloí než já,myslím že o dost,no a teď otěhotněla na první šťouch.v říjnu bude rodit.jen má trochu problém na utz,miminko je špatně vidět.takže pokud můžu radit-s chutí do toho 😉 😉 😉

adelinko-malá je krásná,fotečky se povedly.předpokládám,že je vše v pořádku,gratuluju. 🙂

simisimca
24. črc 2010

Ahojte babulky.. 🙂

Len tak narychlo, teraz sme sa vratili po tyzdni domov tak vybalujem... 🙂

Erickaaaaaa moc moc gratulujem, Samko je nadhernyyyyyyyyyyyyy.... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

A aby som sa nezabudla pochvalit: MAME PRVY ZUUUUUUUUUUUUUB.... 😀 😀 😀

Byggy aj vam gratulujem k prvemu zubku.. 😉

martasl
24. črc 2010

simi-ahoj.byli jste na dovolené?jak bylo?Filipkovi gratukuju k prvnímu zoubku 🙂 ,bylo to s kraválem nebo to zvládl v pohodě??naše holky zítra odjížděj do Orlové k sestře,na 14 dní.takže si budu,,vegetit"nebo se spíš nudit.na kontrolu jdu v pátek.doufám,že si aspoň konečně přesadím kvitka,už to dělám asi měsíc a nejsem schopná 😒

adelinka
25. črc 2010

ahojky
martasl..jj vsechno je ok..jsem rada 😵

martasl
25. črc 2010

adelinko-to je dobře.koukala jsem na fotečky,už nakupuješ,co??A co Péťa,těší se na sestřičku??

hani-jukla jsem na fb na fotky,no teda,ty vaše holky rostou jak z vody.a v bazéně se jim viditelně líbí,že??na některých fotkách jsou stejný,na jiných je mezi něma malinkej rozdíl vidět,hlavně teda spíš ve vláskách.ale jsou kouzelný 🙂 🙂

maarrtina
25. črc 2010

@petruna ahoj já jsem prvně otěhotněla po 4 měsících, ale pak jsem o mimčo v 6tt přišly a teď po 8 měsích se nám zadařilo znovu a pokud vše dobře dopadne tak budu rodit 18..11.2010. A to mám přes 100 kg. Radši tady nebudu psaát kolik. Teď mám už 9 kg nahoře a to jsem v 6 měsíci.
Snad to po porodu půjde dolů, byla bych ráda. Já jsem od puberty zavalitá, vždy se mi podařilo něco schodit, ale pak jsme to zase nabrala.
Tak nesmutni. A i fotky jsou pěkný z UTZ. a kdy jsem byla na velký UTZ v Brně, tak tak byla i silnější mamina. Tak si myslím, že sami takový nejsme. I my macatý holky chcem mimčo, no ne? 😉

petruna
25. črc 2010

holky, děkuju za názory a vaše zkušenosti.
Maartina, když o mě se momentálně nedá říct, že jsem jen macatá, to jsem byla s prvním synem, te´d jsem v kolonce obezita, tak mám trochu strach z rizik.
Mám sice 180 cm,ale moje tělo není na váhu přes 100 jeste zvyklé (ted mi bude 33 a do svych 25 jsem byla stihla, v puberte vyslovene vychrtla, ze mi lidi rikaly, at priberu , 😅)
S Tonikem jsem otehotnela s 84 kily a i kdyz jsem se toho desne bala, dostala se poprve v zivote pres 90 a pak i pres 100😢 a musim rict, ze jsem docela trpela bolestmi kyčli, ke konci tehu jsem uz skoro nemohla chodit, v noci jsem brecela bolesti, kdyz jsem dlouho lezela na jednom boku atd....
nevim, treba uz jsem na tu velkou vahu zvyklejsi (precijen uz ji plus minus budu mit cca 3 roky) a po druhe bych nepribrala tolik a nebylo by to horsi, ale kdyz si predstavim tehotenstvi s Tondou, ktere fyzicky nebylo prijemne, tak me desi dalsi tehotenstvi, kdy budu vychazet z vahy se kterou jsem rodila Toníka 😅

No chci se ted krotit, abych se alespon dostala pod 100 a pokud to nestihnu do září (nechci s pripadnymi 120 kily rodit v lete, tyhle vedra me ničej), tak hold rok nebo trictvrte roku pockam.
Myslim, ze jsem schopna se dostat k 90 tce a s tou uz bych se tolik tehotenstvi nebala. Jen je to táááááák tezky...s moji vuli a chutemi... 😅 malokdo to pochopi...si nekdy pripadam jak fetak, co si nedokaze odeprit drogu (co se tyce sladkyho) 😅

holky, moc vám fandím a drzim palce, at mate tehotenstvi bez problemu, at se vam dobre rodi a kdo jeste miminko necekate, tak at se brzy zadaří !!!!!
dam vedet, jak to se mnou je a treba se me nazev diskuze bude taky brzo tykat 😉

byggyt
25. črc 2010

Ahojte, tak sme dnes boli na pohotovosti doobeda no a malá má angínu, dostala ATB, doktorka hovorila že to musela od niekoho chytiť tak super..... neboli sme s nikým okrem zeleninárky ktorá hovorila že jej dcéra má angínu, ale ona ju nehladkala ani nebola blízko pri kočíku tak neviem, ale asi stačí ísť do obchodu kde je klíma a je to. Znáša to statočne aj lieky jej celkom chutia nemusíme s ňou bojovať tak dúfam že jej už zajtra bude ovela lepšie.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru