Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

felicitta
22. zář 2010

@lji
Taky si to ríkám že si to chci vychutnávat,tolik jsem se na těhotenství těšila,ale pak se člověk vidí v zrcadle to číslo na váze a je po pohodě!Ale jsem si dnes domluvila,že na to kašlu,stejně to neovlivním,hlavně aby se mimi cítilo dobře!
Uvidím co mi zítra řekne doktorka.. 😀 A má gratulace k mimi,moc krásnééééééé 🙂

jabera
22. zář 2010

@lji pozrela som fotky, saska je strasne zlata, uzasnu papulku ma!
@martasl marti, no, fakt sa mi to tu natahuje, vzdy ked uz sa chcem vratit sa nieco udeje, kvoli comu sa rozhodnem este ostat, ale verim, ze teraz uz idem fakt naspat.. mrzi ma, ze ty stale nic, sakra, co to je...

mirunda
22. zář 2010

ahojte zlatíčka! Jen hlásím, že jsme se v pořádku vrátili dom, bylo to tam báječný, co nejdřív nahraju fotečky, máme jich mraky 🙂 Lilinka tam byla nejhodnější (a taky nejkrásnější) děcko široko daleko 😀 Letadlo zvládla levou zadní, je to šikulka.. jen tam bylo strašně moc němců, ale hrozně moc, i personál na nás mluvil německy, my si z nich akorát dělali prču 🙂 A teda jsou strašně uřvaný a hrozně nevychovaný, i ty malý smradi, to je strašný.. ale všechny Němky byly hrozně tlustý, takže jsem se nebála vylézt v dvoudílnejch plavkách 😀 😀 😀

lulupopo
23. zář 2010

@jabera ahoj jaberka, ako sa mas, dlho sme sa v tomto virtual svete nevideli 😉

martasl
23. zář 2010

mirunko-tak na fotky se moc těším.hlavně,že jste si to tam užili a Lilinka asi taky,co??A Němky jsou tlustý??já myslela že Češky a Američanky 😅 😀 .a co tvoje noha,jakse ti s ní cestovaloí a užívalo??

martasl
23. zář 2010

jaberko-no pořád bez úspěchu.tenhle měsíc,co se týká snažení a manželových návštěv doma byl hodně tragickej.takže s těhu ani nepočítám.ještě mám jedno balení clostíku,tak čekám na ms(mám ji dostat od neděle,ale s mejma cyklama....) a doberu to balení.tak to doufám klapne příště 😉

mirunda
23. zář 2010

Marti, fotečky už jsou na fb, teda jen pár, máme jich hrozně moc, tak jsem tam spíš dala ty s Lilinkou.. moc moc jsme si to užili, Lili je bazénovej blázen 🙂 Hele, Němky jsou hrozně tlustý, ale to je o nich známý.. ale to bych se ani tak nedivila jako to, že ony si klidně vyjdou v dvoudílnejch plavkách a vůbec jim to nevadí.. já čuměla jak blázen.. neřeknu u nějaký, co má nějaký kilo navíc, ale tohle byly vyloženě ty, za kterejma se otočíš i když jsou oblečený, natož v plavkách.. ach jo, bylo mi jich na jednu stranu líto, ale kdyby na sebe tak neupozorňovali.. ale zase jsem se mezi nima cejtila líp 😀 😀 Noha v pohodě, v letadle jsem si dávala pozor a pravidelně s ní hejbala..
jinak ms jsem si tam nakonec nechala šoupnout o týden, takže teď to mám a teď už bychom se mohli taky začít snažit - nebo aspoň se přestat hlídat, docela se mi ta myšlenka líbí, že bych měla dalšího prďolu - takže Marti, obě příští měsíc?? 😀

pet.s
23. zář 2010

Ahojky holčičky, tak se hlásím 1 v 1. Naše Terinka se narodila 21.9.ve 19.21. s registarčním číslem 291. Samá krásná čísla co? Vážila 2350 g a měřila 46 cm. Narodila se císařem s epidurálem. Pořád se jim nezdály monitory. a v úterý odpoledne ji klesla tepová frekvence a začal cvrkot.Muž byl akorát na návštěvě, tak už zůstal. jen se čekalo až mi padne hladina léků. V 18.50 mě vezli na sál a v 19.30 bylo po všem. Porod naprosto úsměvná záležitost. Sice je pozlobily ty moje srůsty v břiše, a Terince se nechtělo ven. Ted trochu bolí jizva, když vstávám,ale nehraji si na hrdinu a nechávám si dávat injekce. Malá má nízké glykemie, tak je na JIPu, já za ní chodím přikládat. Teprve dneska se trochu rozjedla.

mirunda
23. zář 2010

Pet.s, obrovská gratulace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Uplně jsem měla husí kůži, když jsem to četla.. čísla jsou krásná - určitě to není náhoda 🙂 Tak se moc moc těším na fotečky, jéé, ta bude malinká 😵 😵 😵

martasl
23. zář 2010

pet.s-mooooc gratuluju.ty čísla jsou magický,určitě ji přinesou štěstí 😀 😉 🙂 .Hlavně ať jste obě v pořádku a zdravé.A co manžel,je paf??

miru-tak jo,příští měsíc je jasnej //.

zuzkaaaa
23. zář 2010

Baby ja len na skok @pet.s Straaaaaaaaaaaaaaaašne gratulujem k Terezke, hlavne veľa zdravíčka a nech malá krásne priberá a nech je všetko ok a aby ste čím skôr išli domov 🙂

pet.s
23. zář 2010

Ještě foto.

macalc
23. zář 2010

pet.s Gratulujem k krasnej dcerke a prajem vam vela vela zdravicka a aby ste boli cim skor doma 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mirunda
23. zář 2010

@pet.s je naprosto rozkošňoučká!!!

martasl
23. zář 2010

pet.s-ta je náááádhernáááá.a už umí počítat,šikulka 😀 🙂

simisimca
24. zář 2010

pet.s oooooooooooobrovskaaaa gratulacia... 😉 ....vela vela zdravicka prajeme a uzivaj si maminkovanie....malinka je nadherna... 🙂

tetamon
24. zář 2010

@pet.s no to je krasny, hlavne, ze to dobre dopadlo... Gratulujuuuuuu 🙂 Manzel doufam zjihl, kdyz tu berusku poprve mel v naruci 😉 Je to berunka malinkata 🙂

lulupopo
24. zář 2010

@pet.s gratulujem ku krasnej dcerke, drzte sa

lji
24. zář 2010

@pet.s jeeej silno moc gratulujeeeeem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 malinká je nádhernááá!!!! a tie čísla sú úžasné 😀 😀

pocahontas35
24. zář 2010

Ahojte,

@pet.s: gratulujem, mala je nadherna a tie cisla su priam magicke 🙂))

mirunda
24. zář 2010

Tak jsme byli na 18-ti měsíční kontrole a Liluše má 14,3kg a 84cm, prej je robustní 🙂 A je to fakt, vypadá jak dvouletý dítě.. to má po fotrovi 😀 Tak snad jednou nebude mít dva metry, to by mi jí bylo fakt líto 🙂 Taky dostala dneska dvě očkování, tak tam řvala jak tur.. mimochodem začala bulet už když jsme vešli do ordinace 🙂 Asi se jí doktor nelíbí..

zuzkaaaa
24. zář 2010

@mirunda nie je až tak veľká Sofi mala v 15mesiacoch (v pondelok sme tiež boli v poradni) 80cm a 10,5kg aj nás mali očkovať ale neočkovali museli sme ísť na kožné malá má stále červenú a suchú bradu tak mse dostali mastičku ale ani takto sa jej to vôbec nelepší neviem od čoho to môže mať... 🙄

mirunda
24. zář 2010

Zuzi, pořád je to o 4kg, to by bylo určitě znát, kdyby Sofi a Lili stály vedle sebe.. Opravdu vypadá navíc.. Chudinka sofi - myslíš, že má jako exémek?

zuzkaaaa
24. zář 2010

mirka neviem ale ak sa jej to nezlepší tak asi ju v pondelok nedám ešte zaočkovať radšej pôjdem s ňou znova ku kožnej.... ale fakt to má dosť škaredé ráno po noci a po obede ked to nakremujeme je to hned krajšie ale len na chvílku...

mirunda
24. zář 2010

zkus nějakou babskou radu.. moje mamka si vychvaluje na exémky propolis.. mám kamarádku a její dcera má opravdu hrozný exém, ale už jako extrém, měla to ve faldíčkách na krku uplně do masa, chudinka.. a prý jí nic nepomáhalo, ani od dr. a pak jsem jí říkala, ať zkusí propolis a to zabralo..

zuzkaaaa
25. zář 2010

Mirka teraz jej nechcem nič iné dávať pretože je to mastička ktorá je dosť silná tak to nechcem miešať ale v pondelok uržite pôjdem ku kožnej lebo to má stále také škaredé, už sa mi to vôbec nepáči ja som si myslela že je to herpes ale kožná povedala, že nie že to má určite len oškreté, pretože mi asi pred 3 týždňami spadla a ošúchala si bradu ale potom jej to prešlo a asi po 3 dňoch jej to začalo červenať a sušiť... tak od toho padnutia to už určite nemá

hanula83
26. zář 2010

@pet.s Moc a moc gratuluju!! Je krásná a moc roztomilá 🙂

martasl
26. zář 2010

ahoj.
včera jsem byla na tom třídním srazu a to jsem myslela,že ani nepůjdu nebo že maximálně na 2 hodinky.ježíš,mě bylo zle.nakonec jsem jela a pak už mi bylo dobře.sraz SUPER!!jsem se vyřádila,jen jsem nemohla pít,protože kámoška nejela a tak jsem řídila.Ale všichni jsme si to užili,jen teď nemůžu moc mluvit a pobolívá mě v krku.

holky já taky trpím na ekzém,už od mala.no teď v dospelosti už to moc nemám,ale občas se objeví.nechávám si dělat mastičku,je to framikoin a triamcinolon.je to jediný,co mi pomáhá.i na menší vyrážky.mažu tím i holku,když se jí něco objeví nebo ji něco svědí.

dnes jdu ještě do práce na noční,ach jooo 😝 😝 😝 😝 😝

martasl
26. zář 2010

je mi zle,asi budu muset zavolat,že do práce nepřijdu.mistrová mě zastřelí.

hanula83
26. zář 2010

Holky, mám na vás dotaz, především na vás, co máte už starší děti než jsme my a chodíte. Odkdy jste dávali dětem papučky? U nás už obě holky dávno stojí, teď už někdy i bez držení, ale já jim ještě papučky nedávám... Právě nevím, jestli je tím nějak nebrzdím, ale snad to na to nemá vliv. Slyšela jsem, že dokud dítě přímo nechodí, tak se boty dávat nemusí... My máme na ven akorát botasky a na doma žádné papuče nemáme.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru