Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

zuzkaaaa
21. pro 2010

Ahojte kočky...

@mirunda supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer 😉 gratulujem!

Babenky moje prišla som Vám popriať krásne sviatky užite si to oddýchnite si a čo to popakajte 😉

@martasl pevne verím, že za pár dní aj ty nám napíšeš že si našla kolajničky 🙂

simisimca
22. pro 2010

Mirka gratulujeeeem....super sprava... 😉 😉 😉

Marti drzim palce, snad uz ta mrcha nedorazi..najskor o rok... 😉 😉

martasl
22. pro 2010

no holky cítím,že je ms nablízku a v pátek dorazí.to bude dárek k vánocům jako prase.

miru-manželovi bude v dubnu 42.no uvidím,co mi poradí gyndař v lednu.

martasl
23. pro 2010

Holky,přeju vám krásné,pohodové a pohádkové prázdniny.Do nového roku hlavně zdraví celé rodině,štěstíčko a aby vám dětičky dělaly jen samou radost 🙂 .

mirunda
23. pro 2010

ahojte zlatíčka! Marti, doufám, že zítra nic nepřijde 😕 Ikdyž si myslíš, že ano, tak naděje je tam vždycky.. moc držím palce, všechny, co mám!
Jinak jsem včera byla na koncertě Tří sester, já se tak pobavila, i bez alkoholu 😀 Mno, asi to byl můj poslední koncert na další min. rok a půl..
Mno, a jak to u vás vypadá? Stres? 😀 Doufám, že ne, já se teda nestresuju vůbec, je mi jedno, že nebudu mít všude naprosto vyleštěno a umytý okna.. nejsem ten typ.. takže si užívám vánoční pohody a atmosféry..
Taky jsem dneska uzavřela Liliance stavební spoření, zatím to prý budou platit naši pro ní, tak snad z ní nevyrostě nějaká mrcha, která pak v 18ti stáhne prachy a pošle mě do řitě 😀 😀

elennka
23. pro 2010

Holky přeji krásný večer, strašně moc dlouho jsem tu nebyla. nějak nebyl čas, v práci jsem pracovala od května na dvou pozicích současně a měla jsem ještě víkendovou brigádku, tak nebylo času nazbyt.
Co se týká těhotnění, nějak jsme to hodili za hlavu, nemám na to se každý měsíc stresovat.. a urovnali se docela napnuté vztahy, co jsme s manželem kvůli stresům okolo snažení měli.
Holky přeji Vám krásné a ničím nerušené Vánoce, spoustu dárečků. Těhulkám pohodové těhotenství, snažilkám brzké // na testu.
😵 😵 😵
@mirunda gratuluju

mirunda
23. pro 2010

@elennka ahooooj! A proč tolik pracuješ?? Se doma nudíš? 😎 Elenn, to jsem ráda, že jste se dali do pohody, třeba to teď půjde samo, když se nebudete stresovat.. moc bych vám to taky přála.. Taky přeji krásné Vánoce a ukaž se tu občas..

elennka
24. pro 2010

S tou prací byla to tak nějak nutnost, jedna soc.odešla na mateřskou, tak neměli nikoho na zástup, měla jsem tam být na měsíc a nakonec budu zastupovat do poloviny ledna 2011 a k tomu mám samo svou práci.. Naštěstí jsem si vymrčela, aby to bylo vidět na výplatní pásce... a kdyby mě ta práce nabavila, tak jsem k tomu neuvolila.. S mimi nechám volný průběh, měnila jsem gyndaře a samo nová gyndařka, no měla byste zhubnout .. no a s miminkem by se taky mělo něco dělat, tak jsem ji sdělila, že předchozí 4 roky jsme se snažili a že toho mám opravdu dost.. že jsme tomu nechali volný průběh.. a že mě absolutně nevadí ty moje 3měsíční cykly MS... tak měla zprvu připomínky, ale řekla, že mě respektuje..
Teď valím do lékarny, ségra byla s neteří v noci na pohotovosti, malá měla přes 40 teplotu a doktorka na pohotovosti ji řekne, že je hysterka... (jedu pro nurofen apod. věci, ségra nemá auto, protože švagr je v práci ..)
Zatím nádherný den 😉 😉 😉

mirunda
25. pro 2010

Tak jak bylo kočky? U nás super, Lili měla radost ze všeho, vlastně stačil jeden dárek - plyšová kočička Hello Kitty 😀 A pak dostala krásný boby, hodim na fb fotečky.. A já byla taky hrozně moc hodná, dostala jsem nový mobil, který jsem chtěla - Sonny Ericsson Xperia X10 mini 🙂 A můj 8mi letej švagr dostal stejnej :D
Mno, tak povídejte a přehánějte, a dávejte fotečky.. já za chvíli odjíždím na dva dny k babičce do Krkonoš (tam není internet), takže pak v pondělí všechno okomentuju, už se těším 🙂 Papáčko zatím

martasl
26. pro 2010

ahoj holky.
Miru-viditelně měla Lilinka z té Hello Kitty velkou radost.mimochodem-ta by se líbila i mé starší dceři.kde jsi ji koupila?? 😀 .S manžou jsme si dárečky nedávali,takže nemám o čem přehánět.teda ten mobil-slyšela jsem,že je super.tak pak hoď reference 😉

mirunda
27. pro 2010

Marti, kamarádka mi tam komentovala fotku s plyš. HK, že jí chce taky 😀 To je mýho věku 😀 Jinak jsem jí koupila na mimibazar.cz a je fakt heboučká, dneska jsem na ní vytuhla v autě 🙂 S manžou si nedáváte? Nebo to byla vyjímka z krize? A co dostaly holky?
A mobil je zatim výbornej, malinkej, mám ohromnou radost.. zatím je ve všem lepší, než moje starý véčko - před 3 rokama novinka za 10tis 😒 😒 😒

radka35
27. pro 2010

ahoj lidi.Náhodou jsem narazila na tuhle debatu a protože taky nejsem zrovna "docent",ale spíš "přescent",tak bych se rása přidala.je mi kromě toho taky už 40 a přesto mám dvě malé holky,jedna 20měsíců a druhá 6měsíců.Taky jsme měli problém s otěhotněním,rok jsem se snažila a nic.Pak jsem dostala od doktorky hormony na srovnání cyklu a kyselinu listovou a snažila se dál.zase nic,tak mi napsala doporučení do centra v Olomouci.Objednali mě za měsíc,dřív nebyl termín.No a den před vyšetřením u nich mi vyšel pozitiní test,tak už jsem tam nejela.Asi pomohlo to,že jsem se na to snažení doma ykašlala a srovnala si psychiku s tím,že to nechám odborníkům.A nakonec nebyi odborníci třeba.na druhou holku jsme se taky snažili,ale jen3 měsíce,chtěla jsem to zvádnout do těch mých 40,aby bylo menší riziko pro malou.Sice je to tedˇjako bych měla dvojčata dost záhul,ale jsem moc ráda.Věřím tomu,že u mě to byla psychika a že pomohla dovolená a to,že jsem se přestala snažit.Tak přeji všem snažilkám i těhulkám aby jim to vyšlo podle představ.

martasl
27. pro 2010

radka35-tak to je krásný.a nevadí,že jsou holčičiy tak brzo po sobě.aspoň si pak krásně vyhrajou.hlavně,že těhotenství proběhlo v pořádku a holky jsou zdravé.a je fakt,že psychika dělá hodně.

zuzkaaaa
27. pro 2010

Baby ja len na skok pozerala som album adelinky z českého koníka má krásnu dcérku 😉

mirunda
27. pro 2010

čauky, Radko, vítám. Tak to je super, že vám to šlo takhle "lehce" samo, že jste nemuseli nikam jezdit.. Ono se to určitě lehce povídá, že psychika dělá divy, já si to teda taky myslím, ale kdybych otěhu nemohla, tak bych na to taky určitě myslela 😒 😝 😖 A do třetího už nejdete? 🙂 Moje tchýně rodila v 43 letech čtvrtý dítě a v pohodě.. není to o věku 😉
Zuzi, taky jsem koukala na Adelku, byla taky veliká, jako Petřík.. ale moc moc hezká holčička..

martasl
28. pro 2010

ahoj.dnes jsem teda testila mamatest10 a byl negativní.tak nevím,co si mám myslet.ms nikde,teplota 37.1 a prsa pěkně bolej.se asi picnu.vypadá to,že to nevyšlo,to by mi test s takovou citlivostí už ukázal,ne??ikdyž asi byla ovulace později.ale ta teplota mě mate.
miru,jak je tobě??kdy že se chystáš k doktorovi?

mirunda
28. pro 2010

Marti, takový zpozdění - to je divný, ne? Nevím, jestli mamatest10 by to ukázal, ale zkusila bych jiný test.. já si koupila normálně v drogérce nějakej, kterej by to měl ukázat už 3 dny před očekávanou ms.. ale dělala jsem si ho 3 dny po tom, co jsem to nedostala.. tak zkus prostě jinou značku.. a proč tě mate teplota? 😅 Asi jsem pomalejší.. 😅
Jinak mě je super, není mi zle, nemám chutě, nic mě nebolí.. kdybych dostala ms a neměla na testu //, tak vůbec nevím, že bych mohla být těhule 😀 Ale s Lili jsem to měla stejné, takže mě to nepřekvapuje ;) K dr půjdu hned po novém roce.. teď řeším porodnici, s Lilinou byl hrozný boom, takže jsem si ji musela zařídit do 12tt, vůbec nevím, jak je to teď.. ráda bych rodila mimo Prahu, v Hořovicích, prý je tam super porodnice, Apolinář mě hrozně zklamal.. mno, musím vyštrachat někde nějaký info..

normastontas
28. pro 2010

@martasl , merias BT? kedy podla teba mohla byt ovu? to je podstatnejsie ako to kedy mala prist mrcha. drzim palce! 🙂

martasl
29. pro 2010

ahoj holky.
miru-právě že když je ženská těhu,tak má bazální teplotu vyšší než normálně.většinou je to nad 37,ale to taky není pravidlem.já mívám průměrně teplotu kolem 36.6 takže jsem teď překvapená.no a když má přijít ms,tak teplota hodně klesne.u mě se drží,dnes jsem měla 37.1.no na ten mamatest10 jsem slyšela většinou negativní názory.uvidím,počkám do neděle,jestli teplota neklesne,v neděli když tak testnu a v pondělí si zajdu k doktorovi na krev.

normastontas-no já asi mívám později ovulaci,přesně nevím kdy.loni mi doktor na utz řekl,že jsem musela otěhotnět později.vím,že ta ovulace nemusí být pořád stejná.poslední ,,oplodňovací" sex byl 22DC.když bych otěhotněla touhle dobou a když počítám cestování a uhnizďování,myslíš,že by to měl už těhu test ukázat??já se utěšuju,že je ještě brzo. 😅

normastontas
29. pro 2010

@martasl a merias BT pravidelne? podla nej by si mohla odhadnut kedy asi mohla byt ovulka. mas niekde graf? kolky dc si teraz? u mna bola ovu pravdepodobne 17dc a vcera som mala prvy slabo pozitivny test, to bol 27dc. myslim, ze mas stale sancu na pozitivny testik.... teraz to chce len hodne trpezlivosti a verim, ze sa dockas 🙂 na mamatesty 10-ky som aj ja pocula vela negativ, tak skus iny test, hlavne aby bol citlivy.

elennka
29. pro 2010

Martasl.. přála bych ti //.. jinak mamatesty s citlivostí 10 jsou na ....., lepší jsou doopravdy 25 ( s desítkami nemám dobré zkušenosti..)... Já testuju průběžně za tento cyklus asi 3x, mám ten svůj 3 měsíční cyklus... 😀 😀 😀 ušetřím alespoň na hygienických pomůckách... po novém roce ještě testnu a když nega, tak si píchnu agolutin..
Pěkný večer 🙂)))

zuzkaaaa
29. pro 2010

@martasl silno silno silnooooooooooooooooooooooooooooo na teba myslím !!!!!

ladush
29. pro 2010

Ahojte všechny! 🙂 Mohla bych se přidat? 🙂

ladush
29. pro 2010

Tak něco trochu o mě......24.12. jsem na testu našla první //. Musím se přiznat byla jsem docela v šoku,protože jsme s přítelem mimi ještě neplánovali.Mě je 21 a přítel má 23 let.Oba ještě bydlíme u svých rodičů,takže teď budeme muset řešit vše ohledně bydlení atd. Řekla bych,že jsem tak 4.týden. U doktorky jsem ještě nebyla,protože má teď přes svátky dovču.Chystám se tam hned 3.1.Chtěla jsem se zeptat jestli to není brzo?Ale hlavně si to chci nechat potvrdit 🙂

agenturaberuska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mirunda
30. pro 2010

@ladush ahojky, vítám.. já jsem u Lilianky byla u dr. hned, co jsem našla //, jen mě prohlídl, a poslal mě na utz až někdy v 5. týdnu, asi by tam dřív nic moc vidět nebylo.. teď jsem našla // 3 dny před Vánoci a taky se chystám k dr. po novém roce 🙂 To budeme rodit ve stejný termín 🙂 Moc gratuluju dodatečně 🙂 A už to vědí vaši? Co na to říkali? A kam se budete stěhovat? Smím-li se optat 🙂

mirunda
30. pro 2010

@martasl tak co???????? Jsem pořádně napnutá!!!

ladush
30. pro 2010

No ví to akorát moje maminka,táta ještě ne.Z toho mám trochu strach jak bude reagovat. 😒 No mamka i přítel byli tak trochu v šoku,protože jak jsem psala mimíska jsme ještě neplánovali,ale tak stalo se a já jsem za to ráda i když jsem prvníc test obrečela. 🙂 Ještě nevím kam se budeme stěhovat,je to hodně čerství,takže vše budeme řešit po Novým roce. Tak to je super,že je tu někdo kdo bude mít stejný termín jako já 🙂

martasl
30. pro 2010

ahoj 😉
miru-já jsem taky napnutá.ms nikde,dnešní teplota 37-se trošku toho klesání obávám,doufám,že se to zítra zase vyšvyhne nad 37.no pokud budu těhu taky-prosííííím,tak by mi to holky taky vyšlo na září,to bychom byly už 3.to by bylo super,klidně by se ještě mohl někdo přidat. 😀

normastontas-no měřím 3 měsíce.dělám sice na směny,tak po noční,když se vzbudím.teď mám dovču,tak měřím vždy ráno.graf si nedělám,neumím anglicky.ale přemýšlela jsem,že bych si to aspoň pro sebe zakreslila na papír 😀 😀 😀,holt jako po staru.můj průměr teplot je kolem 36.6.takže takovéto teploty u mě nejsou běžné.když jsem se někdy vyškrábala na 37-37.2,tak to bylo tak dva dny a pak zase pád dolů.bt jsem si musela měřit už před 15 lety,než jsem měla Kaču.já mám prostě s otěhotněním trochu problém.a Kača byla taky přez clostilbegyt.ještě mám jeden test 10-ovej a dvě 25od mamatestu.přemýšlím,jestli zítra testnout tu 25.chtěla bych,ale bojím se negativního testu.

ladush-neboj,táta možná bude trochu brblat,ale počkej,až se drobeček narodí,to ho nedá z ruk.vidím to v okolí.mě se ve 22 už narodilo druhý dítě-ale je fakt,že to v té době bylo běžné.a jak tak pozoruju v diskuzích a fotoalbech,tak holky zase začínahí nějak dřív rodit.a jsou to určitě bezva maminky,neboj,ty budeš taky 😉.a bydlení se taky vyřeší,pod mostem vás nikdo nenechá. 😉

elennko a zuzi-moc děkuju.doufám,že to vyjde.eli-tobě samozřejmě taky přeju aby vám to vyšlo,když ne tento cyklus,tak co nejdřív.a hlavně,v práci se moc nepřepínej.!!ty tvoje cykly ti teda nezávidím ikdyž ušetříš na hygienyckých pomůckách 😀.a nebolí tě třeba břicho,když nedorazí ms?já měla před 11 lety antiko depo provera,měla jsem ji 2 roky a už nikdy více.celé dva roky jsem neměla ms a břicho nafouklý(to jsem ještě byla hubená,teď ho mám jako bych už měla rodit 😠) a doktor mě rok ms vyvolával a byl ze mě na nervy.

ladush
30. pro 2010

@martasl No pod mostem určitě nezůstaneme. 🙂 Myslím,že budu mít v rodině velkou podporu a táta pak bude určitě pyšnej dědeček 🙂Ale teď mám jen strach jaký budou jeho první reakce.No a s tím termínem....Myslím,že mi to bude vycházet na začátek září. 🙂 Ale nechme se překvapit,v pondělí jdu k doktorce,tak uvidíme 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru