Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

zuzkaaaa
22. únor 2009

ahojte babenky, vidím zas ste navedeli spinkať ja som mala dobrú, mirunda ty ešte stále celá... a my sme už mysleli, že maličkú máš pri sebe 😀

hedunecka
22. únor 2009

AHOJTE tehulky
prepacte ze som vas sem tak vtrhla ale chcela by som vas poprosit o jeden hlas
http://inpink.blog.cz/0901/d-r-2009
staci ak na konci stranky v ankete kliknete na meno heidi budeme vam moc vdacne 😵 😵 a radi vam to odplatime ked budu vase deticky na svete
dakujemeeeeee

mirunda
22. únor 2009

Ahoj Zuzi, stále nic.. 😝 Sice mám ještě 5 dní do termínu, ale nenaštvala bych se, kdyby to přišlo dřív 😀

evuse
22. únor 2009

Ahoj holčičky 🙂.

Jé ja na Péťu koukala včera a ještě tam byla myslím 30tt. Tak Peti, moc GTRATULUJU, doufám, že jste oba v pořádku i když se Šimonek narodil dřív než měl. Myslím na vás 😉

adelinka
22. únor 2009

jaber..ona ho mela vcera poprve venku a to ma petan skoro 14 mes.
vcera ji petr rekl at dojdou dneska odpol.na oslavu a ona vzdy dojde na 5 min.pred obedem ..no a dneska zase..je ........jo oslavu mame dneska odpolko a slavi to dohromady..aspon je to jednim vrzem oba jsou petricci 😀

evuse
22. únor 2009

Mirundo poslední týdem mi přišel tak nastejno jak těch pár před tím , jens tím rozdílem, že jsem čekala, kdy to vypukne. Já byla děsně nemotorná a vyřízená už tak od půlky 8m. A taky jsem měla pocit, že břicho nemám moc velké. Ale zavazela jsem s ním třeba o dveře- prostě jsem neodhadla, jak moc je otevřít, nebo o manžela, když jsem se kolem něj chtěla prosmýknout 🙂
Ale jinak je břicho dobrá podložka pod talíř, když jsem seděla u televize 😀.
Jo a natelký nohy mi splaskly asi až 10 dní po porodu, v porodnici jsem je měla snad ještě víc nateklý než doma, asi jak tam bylo teplo.

S malou je to celkem v pohodě, člověk si prostě musí zvyknout, že je všechno jinak a všechno podle miminka. Den ode dne je to lepší, už vím co a jak a máme to už nějak zaběhlý, jen nějak nejchce spát. za chvíli jdu krmit a to od posledního krmení před 3ma hodinama ještě nespala. A k ránu jsem si jí musela vzít po dostele, protože nechtěla spát a hrozně se rozčilovala. Tak abych si já ještě pospala, musela být u mě.

Jaber, já měla s žáhou problém právě ve spánku, že jsem se budila tím, že se mi zvedal žaludek a málem jsem se i pozvracela. Tak jsem se letěla honem napít a vzala si ty Rennie. Teď už je to dobrý, ale ještě minulý týden mě to zlobilo 😒

mirunda
22. únor 2009

Evi, to je možný, že jen nemyslím na nic jiného, než kdy to vypukne.. je pravda, že se mi v hlavně nic jiného nepromítá :o)

S žáhou problémy nemám vůbec - za to jsem hrozně ráda.. ale tak prostě - každý máme něco, že? 😖

Adel - to se tak nesnesete?Ona si malého nechtěla nikdy půjčit??A co na to manžel, že je taková?

adelinka
22. únor 2009

mirundo..no ja ji nemam rada za to jak se k nam chova..ale ji to prijde normalni 😖 a k nemu se tak chovala taky..tak me ani neprekvapuje jaka je..a petrika si nikdy nechtela pujcit..bohuzel 😒

jabera
22. únor 2009

adel to je neprijemne. s tym, ze si maleho zobrala teraz 1. krat, to ma sokovalo. ved babicky sa idu zvacsa pototo z vnucatiek, skor byva opacny problem, ze ho chcu furt. ale jasne, ze su aj vynimky, ale toto je extrem. je to nanic, ze ti ani nepomoze, aj ked by si to mozno niekedy ocenila, ze mozes odbehnut. .. tak nech sa vam aspon oslava podari...

evus mne sa strasne paci, ze si sa chcela prosmyknout okolo manzela. to na mna posobi tak nenapadne a jemne, ja uz sa davno neprosmykavam, valim sa jak niagara... zajtra idem patrat, ci tu predavaju rennie. dnes som uz mala jeden zachvatik po ranajkach a uz toho mam dost. uz aby som sa bala, ze sa poblinkam kdekolvek.......

dnes som zacala pit malinik, ja viem, ze nemusi pomoct, ale neuskodi a uz idem pracovat na vsetkych babskych vyhanadlach, ktore poznam, samozrejme s ohladom na stadium tehotenstva... aj tak sa nepusti, kym on neuzna za vhodne, to mi je jasne....ale nadej maaaaaaam. musim ho vrhnut ako rybicku.

zuzkaaaa
22. únor 2009

babenky, teraz čítam, že niektoré tehulky do 24 týždňa pribrali len 2kg, ím je ale dobre ja už mám toho dooosť na sebe až sa hanbím 😅 už skoro 10kg čo už každý mesiac sa na mňa nalepí asi 2kg 😠 ale už to začínam cítiť v poslednom čase ma riadne bolia kríže a kolená, uf a to ešte mám do konca viac ako 15 týždňov 😀

adelinka
22. únor 2009

zuzka..ja jsem pribrala za tehu 11kilo ale kdybych nezvracela prvnich 5 mesicu az 10x denne tak je to vic..do konce tehu uz jsem obcas,ale cele tehu 😝

jaber..no ona uz je takova..ze zacatku do bylo dost krusne kdyz byl petr pryc..tak jsem byla sama a uplne mimo 😢

bubinko83
22. únor 2009

🙂 ☹ 😠 😎

bubinko83
22. únor 2009

sorry,nepatrilo to sem 😒

adelinka
23. únor 2009

dobre ranko 😀 tak u nas budicek dneska v 7 😀 ale noc jak vzdy

petrach
23. únor 2009

ahoj tehulky
chci vas jen pozdravit a Evus pogratulovat k Terezce,je nadherna,tak hlavne at jste holky zdravé!!!!!!!!!!!!!!!!

ja jsem stravila par tydnu v nemocnici,šla jsem na kontrolu a už si me tam nechali,mam ješte ted zanet delohy a odtekala mi voda ☹ bohužel po 14 dnech musel Šimonek ven..takže ho mame v inkubatoru,prdolku,ale je to malí bojovniček a ja veřim že bude dobře,jen to potrva,než pujde domu
ja jsem doma 2 dny a je to bez nej hrozne težke,budem jezdit každy den za ním,ale stejne je to malo,
doufam,že už brzo pujde na medial a ja za nim,držte nam holky palce!

marianeta
23. únor 2009

Dobre ranko 🙂

Vy ste teda toho popisali. Potom precitam.
U nas budik 6:00 😠 .
Vcera sme si urobili vylet k mojej krstneja bolo super vela snieziku 😅 .Potom dam foto.

Petke gratulujem k Simonkovy a prajem vela zdravia,nech ste cim skor domka 😵 .

Zuzi ja som v tvojom tt mala 17kg navyse takze este to nie je taka katastrofa 😉 .

jabera
23. únor 2009

ahoj Peti!!!!
strasne vam drzim palce, maly to urcite zvladne, tak hlavne tebe vela sil, neboj, urcite sa rychlo zmobilizuje. ty sa cim skor vyzdrav, aby si tiez mala dost energie, snaz sa odpocivat kolko dokazes. papa a drz sa.

adelinka
23. únor 2009

ahojky peti..drzim moc palecky..o kolik je simonek driv?,jo a kde bydlis??mas tam zlin..

zuzkaaaa
23. únor 2009

ajojte babenky, jaj ten sneh ma zničí, cez noc u nás zas napalo neúrekom snehu
petrach držím vám veľmi palčeky a ja viem že všetko dopadne super, myslím na vás!!!

kackabrcka
23. únor 2009

avoj petrach-hlavne vela zdravicka, neboj zvladnete to je to silny chlapcek 🙂
ja nespim od pol 3tej, babo vyvadza.. uz som zase pri muzikovi takze si uzivam gaucovu kulturu 😀

evuse
23. únor 2009

Ahoj holky.

Ahoj Peti, moc vám oboum držím palce, ať jste brzo fit a ať může Šimonek brzo domů k mamince. Musí to být pro tebe moc těžké. Máš možnost mu aspoň odstříkávat mlíčko, aby papal tvoje? V kolikátém týdnu se narodil a jaké měl míry ?

jabera
23. únor 2009

marian ty si moj clovek!!! konecne tu vidim nejake cisla, ktore doverne poznam... mna zachrani uz len to, ako pisla evina, ze nechala v porodke 12 kg a este som niekde na koni citala o babe, ktorejislo dole uplne same 17 kg pocs prvych troch tyzdnov. takze, ak by to vyzeralo takto, tak uz len trosku a budem na predgravidnej vahe......................

scandya
23. únor 2009

28tt a mam uz skoro 19kg horeeeeeeeeeeeeeeeeeee

mirunda
23. únor 2009

Peto, držte se!!!A s jakýma mírama se narodil brouček?Musí být krásnej, a držim palce, ať ta chvíle bez něj doma uteče co nejrychleji!!!

jabera
23. únor 2009

scandya vitaj! spravne, nech tu nie som sama s takymito udesnymi prirastkami na vahe....... hned sa lepsie citim...

petrach
23. únor 2009

holky diky moc za podporu!!!!!!!!!!

Šimonek se narodil ve 29 tt,38 cm a 1280kg...
dneska mi ho dali prvne klokankovat v naruči,sundali mu infuzi,bude na mličku,ale musi přibirat a to on bude,je to naš bojovnik,tuk,tuk..zatim je fakt šikulka a zvlada vše krasne,tak držte palečky,at jsme brzo z Jipky
mličko odstřikavam dnem i nocí a zatim ho ma dost,je to zatim to jedine,co mužu delat
jinak jsme Fryštak u Zlina

zuzkaaaa
23. únor 2009

petrach maličký je určite veľmi peknučký, neboj všetko dopadne dobre! 😀

scandya
23. únor 2009

jabera a ty kolko doteraz? urcite si to uz pisala, len ja nekuk 🙂

jabera
23. únor 2009

petrach boze jaky je malinky, ale uz jak ma cez kilo, verim, ze to vsetko dobre dopadne... ale v tomto aj doverujem medicine a ked ma este aj tvoje mliecko, urcite sa da dokopy...

adelinka
23. únor 2009

petrach..jejda to je drobecek..ale vse dobre dopadne 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru