Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

marianeta
27. únor 2009

Jabera a z coho vracas mne sa to za cele tehu ani raz nestalo 😕

jabera
27. únor 2009

zuzi ty si taka zlata, ze to az boli. som fotogenicka. naozaj. nazivo je to horsie... a hlavne to cislo na vahe a to o kolko stuplo od zaciatku,,, to je neprijemne... vies, ja som vzdy bola velmi pohybliva, behavala som, obcas aerobik, aj ked som mala viac kil, bola som akasi funkcna. teraz to je sialene. jak taky betonovy stlp....

marian mam velke problemy s palenim zahy. z toho zvraciam. su jedla, ktore uplne v pohode, ale niekedy aj tie sposobia desnu kyselinu. nic mi nepomaha, co je dostupne.... a maju taky napoj, ktory je teda vyborny, ale je to strasne drahe a ja nie som ochotna za den vypit 8 eur... ten mi teda pomohol, ale to je fakt neunosne... tak uz to nejak vydrzim do porodu. keby som bola velmi opatrna s jedlom, tak by som sa tomu asi vyhla. nesmiem ziadne pecivo, ani nic z muky a to obcas nevydrzim. nic sladke... teiz nevydrzim. ale uz som ovela opatrnejsia. sranda je, ze mozem akekolvek citrusove ovocie a jablka. ale banan ani nahodou... divne to je.

zuzkaaaa
27. únor 2009

jabera alle aspon ty to uz mas odsledovane a vies co nemozes ale ja niea kazdy vecer akonahle si lehnem tak mi je hnusne az to mam v krku 🙄

jabera
27. únor 2009

no, zuzi, to poznam... mam dni, ked mi je tak z cohokolvek, potom zas mozem uplne hocico a nic mi neni. a naozaj, najhorsie je to poleziacky. preto niekedy nelahnem velmi dlho, jak sa bojim...

zuzkaaaa
27. únor 2009

jabera a ake je tvoje ozajstne meno ak sa mozem spytat vies lepsie je ta oslovovat vlastnym menom... 😀

jabera
27. únor 2009

jasne, mne to akosi nedochadza... jana som.

janka
27. únor 2009

ahoj kocky, ja sice tiez este stale zvraciam, ale aspon viem co pomaha na palenie zahy aj na moje zaludocne vredy 😉 Poradila som sa s gastroenterologickou aj gynekologom. Uplne bezpecny je Gaviskon. Tu stoji cca 100kc velke balenie. A ten by mohli mat aj v zahranici 🙂 Chuti sice hnusne, ale ponaha okamzite.
Ale ako same viete najlepsia je prevencia... ziadne sladkosti, mastne a tazke jedla.. a sledovat... drzim palce.

jabera
27. únor 2009

janka dakujem, kuknem.

marianeta
27. únor 2009

Fuj Janka (tak ta budrem teda oslovovat tvojim menom 😵 ) to musi byt hruza 😝 .Kyselinu som mavala aj ja ale az takto nie.

idem hodit new foto 😉 .

marianeta
27. únor 2009

😀 ze budrem som napisala 😀 malo byt ,,budem"

zuzkaaaa
27. únor 2009

marianeta malicky je hrooozne zlaty, vidim rad objavuje nove miesta myslim tym tu suflikovu fotku na tej fotke s malickym si ty? boze baby vy hovorite ze mate kila navyse? tak asi ja som slepa lebo ja ich nevydim 😖

marianeta
27. únor 2009

😀 Ha Zuzka to bunda schovava keby som hodila foto v domacom(co asi neurobim)tak to poznat neboj

adelinka
27. únor 2009

ahojky holky..jak se mate jdu vas docist..
ja uz jsem doma od rodicu..bylo dobre
petan je nemocny tak je to desne a o nocich nemluve ☹

jaber..ja zvracela jen jsem rano otevrela oci 😝 do 5 mes.10x denne a pak uz to bylo lepsi

marianeta
27. únor 2009

JUj Adel a co je synatorovy?

zuzkaaaa
27. únor 2009

chvala bohu ja som vracala len na zaciatku tehotenstva keby len vracal 3 týždne som zo záchoda nevstala, hnačku som mala, už v tedy som povedala, že nechcem ďalšie babo lebo to bolo niečo hrozné, jasné teraz to už vidím inak 😉

adelinka
27. únor 2009

marian..tak prvni mel teploty jen dva dny a ted ma hrozny kasel a v noci se dusi..mame jit na ockovani 11.3.tak snad bude uz zdravucky
tak u nas uz se spinka..¨snad aspon do 22h.

jabera
27. únor 2009

marian tak maly je fakt rozkosny... medved maly.........

adel tak snad uz bude lepsie. petrik, je rozkosny, jak spi s prdelou hore.

zuzkaaaa
27. únor 2009

babenky dnes som zas nakúpila v tescu mali zlacnené gaťuše rifle a biele letné nohavice pre baby nedalo sa nekúpiť 😎

zuzkaaaa
27. únor 2009

pridala som pár fotiek nášho nákupu pre maličkú 😀

evuse
27. únor 2009

Ahoj holkýýý,

nějak vás nestíhám číst 😒 . Když se dostanu na web tak čučím po bazarech a aukcích. Teď jsem objednávala sterilizátor na lahvičky do mikrovlnky. To vyvařování v hrnci je vážně děsný. Myslím, že v té mikrovlnce to bude i ekonomičtější a hlavně RYCHLÉ.
Včera jsme byli na kyčlích. Musím Terce dávat látkovou plenu navíc a ještě ortopedický kalhotky který jí to držej. Nevejde se mi do bodíček a do některých kalhot s takovou velkou výstélkou. Ach jo. Už teď v pohodě nosí některé věci vel. 62 !
Přidala jsem do alba fotky, tak jukněte . Zatím papa, budí se mi dítě.

zuzkaaaa
27. únor 2009

evuse maličká je krásna, nebalila si maličkú od začiatku do látkových? u nás je zvykom pampersky potom latkovky a ešte ortopedické až do 6 týždňa aspoň to tak robila moja sestra 😅 a jasné hlavné je to čo povie lekár

mirunda
27. únor 2009

Evi, Terezka je opravdu nádherná!!!Roste jako z vody, co?To je jedině dobře.. už je jí měsíc, to je hrozně, jak to letí 😀

Mě se dneska asi uvolnila hlenová zátka, sice to nemusí ještě nic znamenat, ale cítím v kostech, že to každým dnem přijde 😉 A malá kope a kope, možná už jí to tam taky štve a chce mezi nás.. 🙂 Moc moc moc moc moc se těšíííím!!! 😵

evuse
27. únor 2009

Zuzi používám taky jednorázovky. Takže dávám jednorázovku, látkovou a ty kalhotky. Na další kontrolu na kyčle s ní jdu až ve 3 měsících !! Takže bohužel až do té doby musím dávat široké balení. Chudinka moje malá. Dneska jí asi trošku bolelo břiško, tak jsem jí chtěla stočit do klubíčka a skrčit nožičky na bříško, ale s těma plenama, to nejde. Musela jsem jí to vyndat.

evuse
27. únor 2009

Mirundo, tak to bude už brzo. Mě Terka asi 2 dny před porodem taky víc kopala. Tak držím palec 😉
Jo a Terezka roste pěkně, už má přes 4 kila 😀 . A to po porodu spadla asi na 3190g

mirunda
27. únor 2009

Fakt tě víc kopala?Tak je supr zpráááva!!! 😵

evuse
27. únor 2009

Jj dva, nebo tři dni předem se mlela víc 😉

jabera
28. únor 2009

evi, mala je zlata.. chudatko, tie postolky su otrava, ale pomoze to,,,, musi im to byt neprijemne, ked to tlaci

mirun, strasne drzim palce. hlavne sa drz!!!!

adelinka
28. únor 2009

ahojky holky..tak u nas nic moc ale co uz 😖

jabera..dik..rozkosny ale nedobry 😀

marianeta
28. únor 2009

Ahojky 🙂

Evus Terezka je nadherna..a v tych fialovych satickach... 😵 .

Zuzi ty teda nesetris 😀 .
No aj Matko ochorel,ma strasny kaslisko 😠 .Poobede ideme na pohotovost.

Evuse ja som si tiez kupila sterilizator do mikrovlnky,a musela som ho vratit,lebo sa mi tam nevosiel a to mame hebednu mikrovlnku.
TAk som kupila od Tefalu elektricky.Je to fakt velka pomoc .

mirunda
28. únor 2009

ahojky!Nehlásili na dnešek teplo a sluníčko?! 😒

Adel, jak je Peťanovi?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru