Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

jabera
9. kvě 2009

adel, chapem, ze uz ti to domy leze na nervy, ja mne asi za rok bude... zatial to este nemam.

mirun, tam syna majitela si hned lapla! haha, tak to je fajn, no vidis a uz si v rodine.. to by clovek ani neveril, ze? kam sa uberu kroky zivota....

evi, v baru? normalne ta oslovil? akoze slecno, zatancite si? alebo ako? neboj, narastu jej!!

mirunda
9. kvě 2009

Adelko, on lapil mě 😉 Tak jsem se pak po čase nechala, já totiž měla jiný vztah, který jsem kvůli Kubovi ukončila, ale samozřejmě nelituju.. 😎

adelinka
9. kvě 2009

ahojky...
preji pekny den 😵
u nas je krasne a tak odpolko jedeme grilovat 😵

kackabrcka
9. kvě 2009

uzite si vikendiku ja mam muzika v praci tak som sama 😒

zuzkaaaa
9. kvě 2009

čaute babenky....
tak dnes bude krásne a ja budem asi celý deň doma, včera bolo toho prechádzania sa asi veľa celú noc som ledva spala tak ma boleli nohy, aj by som mala niečo navariť, ale keď mne sa taaak nechce 😀

evuse
9. kvě 2009

Ahojte, tadyto taky vypadá s počasím celkem dobře, tak uvidíme. Včera jsem měla návštěvu, tak jsm easi n Rézi nebyly venku.
Jaber, normálně několikrát proběhl oční kontakt, usmáli jsme se na sebe a on pak za mnou přišel, kecali jsme spolu až do 4 ráno dokud nezavírali. Jo a taneček taky byl, ale takovej pod vlivem, ani jsme nešli na parket a tančili u barového pultu 😀

Kacko tak si užij, že máš zatím pohodu, dej si nějakou ňamku, pusť si pěknej film, udělej si masku, uprav nehty. Ať jsi pro miminko krásná 😉 . Pak už nebude čas

kackabrcka
9. kvě 2009

Evuse no presne to robim kazdu volnu chvilu 😉 minule som tu behala s nafarbenym obocim a muz sa pyta ze kam sa chystam .. kam ja uz len mozem ist s takym pupkom a ked musim kazdu chvilu len wc hladat v meste 😒 ale nenahnevala by som sa keby sa zajtra vypyta sophie na svet 😀 🤐

mirunda
9. kvě 2009

Kačko, jaktože manžel chodí do práce, když máš nejvyšší čas rodit? 😉 Doufám, že by ho pustili, kdyby něco... 😕

Teď jsem dala Lilinku jedné z babiček, tak jdu prát a uklízet.. 🙄 Taky bych si chtěla dát nějakou mňamku, juknout na nějakej film, udělat si masku a nethy..... TĚHULKY, TEĎ UŽ TO NEJDE, TAK SI UŽÍÍÍÍVEJTE POSLEDNÍ DNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵

kackabrcka
9. kvě 2009

mirunda - no velice si nenavybera.. jemu je to inak tusim aj jedno kedy pojdeme do porodky, ved on ten pupok nenosi ale vyskusat by som mu to dala.. 😉 TO jasne ze ho pustia ked uz rodit pojdeme.. dokonca aj ked prideme domov bude mat tyzden dovolenky..
ja sa este rozhodujem ze ci si dam koktejla nedelu alebo az utorok.. neviem 😖 uz sa mi straca aj hneda ciara nad pupkom len ta spodna zostala..

kackabrcka
10. kvě 2009

je sice este len rano ale som tu ☹ pekny den zelam 😵

adelinka
10. kvě 2009

ahojky holky..preji vam pekny den matek 😵 😵 😵

marianeta
10. kvě 2009

Zdravim kocky 🙂

Vy ste ale toho popisali,nemam sancu citat.
Kacka ty este nic?Malinkej sa asi moc v brusku paci ked nechce von.

Kocky nepoznate nejaky recept na zneskodnenie mravcov?Potvory mi lozia v dome a som z nich uz na prasky.
Chemiu nechcem striekat,lebo su akurat tam kde ma maly pristup.

A inac ako sa mi mate?Nestiham citat.Vlastne sa sem ani nedostanem 🙄 pokial maly nie je von s tatkom.
Teraz haja v kociku na dvore tak dnes vynimocne som sa sem dostala.
Idem este pokukat vase dietky ako rastu 😵 .

A Kacka ked sa sem dostanem za (mozno)par dni dufam ze uz budes mamca.

Pa pa

mirunda
10. kvě 2009

Zdravím a přeji všechno nejlepší maminkám ke Dni matek 🙂 a všem budoucím maminkám taky...

Kačko?!Stále ještě 2v1?Je to děsný, co?Já to znám...ale neboj, bude to stát potom za to... 😉

Marianet, tak jedině zavolej nějaký odborníky na deratizaci.. 🙂

Evus, teď ve středu se chystá srazík Modrýho koníka v Praze na Vyšehradě..nepůjdeš? https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

jabera
10. kvě 2009

caute baby.

tak aspon niekto mi popraje ku dnu matiek, len skoda, ze zas len matky! tak aj vam vsetko dobre, nech su deti zdrave...

marian, my pouzivame velmi osvedcenu vec,aleje to chemia,ale pokial najdes vhodny flek... je to raid tusim insect sa vola, ale to mozno kecam. a je to v krabicke , nie spray.a vnutri su 2 take jak kopceky z plastu, v nich dierky. tie kopceky niekam polozis, tie svine tam idu a na sebe odnesu do svojich domovov to svinstvo a pomru vsetci.... je to trochu smutne, ale funguje to, u mojej maminy to zabralo uzasne.

miabla
10. kvě 2009

Kackabrcka - nič si z toho nerob, aj ja som ešte tu 🙄 .. Prajem pekný zvyšok dňa 🙂

jarabicka
10. kvě 2009

Čaute baby...tak ako sa vam darí???...žiaden nový prírastok nemáme???

kackabrcka
10. kvě 2009

miabla - ved aj ja .. dufam ze uz nie dlho.. 😀 pondelok poradna tak sa ozvem az po 16tej zase..
jarabicka - ty cakas majove babo ze?

zuzkaaaa
10. kvě 2009

caute babeky...
tak ja mám dnes ťažký deň, nejak mi nerobí dobre toto teplúčko, ale čo už, ozaj na deň matiek - všetko najlepšie 😀
kacka vôbec ti nezávidím dúfam, že ja nebudem prenášať

jarabicka
10. kvě 2009

Čaves Kackabrcka, áno-áno, termín mám 22.05.2009, takže hádam to bude v tom máji a nepotiahne to až do júna...alebo žeby čakal na MDD??? 😀

jabera
10. kvě 2009

teda baby, dnes ste to tu flakali.... bart bol opat specialne nervozny, neviem preco,ale uz mam fakt dost... terza som ho polozila so postielky, vyzera, ze spi, uf.... konecne sa mozem vystriet a pisat oboma rukami.

zuzka, pozeram, ze ak budes prenasat, alebo aspon neporodis skor, tak budes mat racicu. to by osm ti priala, su to mile osobky... a ako deti take pritulne.. aj toto moje je pritulne,ale protivne k tomu, hahaha.
my sme planovali si urobit taku racicu,ale az o rok, lenze bart sa rozhodol, ze on chce byt na svete a teraz, tak co narobime...
prihodim aspon fotku nejaku a padam.... pate.

mirunda
10. kvě 2009

Jaberko, koukám, že koupete taky v koupacím kyblíku 😉 Naše Lilinka to naprosto zbožňuje.. včera jsem si jí poprvý vzala k sobě do velký vany a taky se jí to líbilo, máme prostě rybičku 😀
Lili byla dneska podezřele hodná, celý den ani nebrečela, nic.. sice moc nespala, koukala jak blázen a hltala všechno a všechny.. asi mi chtěla ke Dni matek udělat radost 😀 😀 Tak doufám, že taky brzy usne.. 😀

miabla
10. kvě 2009

Kackabrcka - to ti závidím, ja mám ešte aj poradňu -- len v stredu -- tomu sa hovorí hrôza 😠 . . . Ale už pôjdem do nemocnice (povedal doki), ak do stredy neporodím 🙄 ...

kackabrcka
11. kvě 2009

jarabicka - tak sup do tesime sa na maj 🙂
zuzkaaa - dnes lekar uz ho idem nahovarat nech ma supne koncom tyzdna do nemocky 😉
miabla - ty uz pojdes neboj.. ak mas doma fit loptu kruzive pohyby panvou ako pri brusnom tanci 😉 napomaha to.. len ja doma fit loptu zial nemam ☹ a poradna no ja idem dnes a dufam ze uz dalsiu nestihnem lebo stopro mi ju supne na stredu zase, fakt otrava 😠

adelinka
11. kvě 2009

ahojky bre ranko....
u nas se od rana rve..ohromne..
holky budte rady ze to mate jeste v brisku 😵

jabera
11. kvě 2009

ahojte vsetky.

buduce matky zas nespali... my teda tiez moc nie, ale zato teraz chrni... ideme na ortopediu za chvilku, dufam, ze bude vsetko ok...

mirun, bart ma kybel tiez rad,len moj manzel s tym mal problemy, ze ci si tam nenici chrbticu, tak som kvoli nemu zacala kupat vo vanicke, ale ked pocul tie revy, prestal nadavat na kybel a sme zase v nom... bartik je tam stastny, uz sa aj smeje, ked je vo vode...

jarabicka
11. kvě 2009

Halóó-halóó...kde ste všetky, hádam ste už neišli rodiť a mňa ste tu nechali ☹ ....zoberte už aj mňa 🙂
...ja už nemôžem ani chodiť, nohy mám už jako stĺpy, vôbec neodpúchajú 😠

zuzkaaaa
11. kvě 2009

ahojte babenky....
Jaberka maličký je chutnučký a tie očká ako sedí v kýbliku, baby mne manžel kýblik nechce dovoliť lebo čo sme pozerali fotky jemu sa to nepáči ako je tam to malé "napchaté" že tam nemá miesto, ach jo...
tak kacka som zvedavá čo ti povie doki, jarabicka tak kocka nezavidim....

adelinka
11. kvě 2009

jarab..aj ty se dockas neboj..ja vim jake to je ja jsem 10 dni prenasela 😝

evuse
11. kvě 2009

Ahojte, taky je u vás tak ošklivo?

Kačko, ty tu pořád strašíš 😀 , tak snad už se brzo dočkáš.
Mirun, Lilinka je moc roztomilá v těch šatičkách. Teď už bude pořád víc a víc pozorně sledovat co se děje kolem . Krásně pase koníky, Tereza pase pěkně až teď, pro ní je prostě důležitější sedět. A dík za upozornění na strazík, ale nehodí se mi to.
Jaber to je super fotka Bárta v tom kyblíku.
Nám Tereza řvala si první 4 koupání od začátku do konce. Pak jen když jsem jí vyndala z vody a teď už dlouho neřve vůbec. Jen někdy při oblíkání, když to už trvá dlouho a ona má hlad. A hlavně když jí oblíká manžel a snaží se jí narvat do bodyčka obě ruce současně, je tam pak jak ve svěrací kazajce a to je konečná 😒

Dneska jsem jí na spaní oblíkla úplně novej nádherej overálek (samozřejmě růžovej , já jsem se nějak do tý barvy zažrala) Nejen, že jsem ho zbytečně dlouho skladovala, je to 68 a je jí to naknop, možná tak ještě 14 dní a už jí bude malej. Ale víc mě naštvalo, že jsem zjistila, že má malou direčku ☹

jabera
11. kvě 2009

evi, presne toto sa mi stalo, co opisujes, ja som bartikovi tak dlho setrila jednu supravicku body a teplaky z kanady a ked som mu to vcera obliekla, zistila som, ze asi naposled... skoro ma svihlo. oni tam pisali, ze na 3 mesiace, ale asi su v kanade ine deti.... on si to v zapati komplet pokakal, takze pohoda...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru