Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

jabera
23. kvě 2009

evik, ja som sa tiez snazila rozoznat ju po cuchu, ale problem bol ten, ze som vel pila v tom obdobi a curala som take bez vone bez farby... teraz uz by som to pochopila, co zo mna tece, ale vtedy to bol fakt problem, ti poviem...

bart vrieska, ked pochopi, ze uz to skoncilo, ked ho zabalim do uteraku... tiez sme mu kurili, ale jedinu moznost sme mali v kuchyni, tak som vzdy zapla trubu a bol atam sauna jak prasa. tiez som a pomaly dusila horkom, ale on bol este malinky, velmi som sa onho bala,aby neochorel.

tak ty si dnes mala papanicu teda... tusim som este ani nejedla take masko. nie som si ista,a le mam dojem, ze raz gulas, ale mozno ani to nie. z takej oslavy by sa mi ani nechcelo domov!

evuse
23. kvě 2009

Jaber mě se taky nechtělo domu. Terezo to nevadilo, ta by tam určitě ještě vydržela, ale to už bych se cítila jako krkavčí matka. A já divočáka dneska jedla prvně, a hned takhle dvojitě.

zuzkaaaa
23. kvě 2009

jaberka, ok pošli číslo a ja potom dám vedieť 😉

marianeta
24. kvě 2009

Cavte kocky 🙂 .

Kacka gratulujem k Sofinke 😵

Petrach som rada ze ta tu vidim,Simonko je zlatucky 😵 .

Joj dievcata vobec nemam prehlad co sa tu deje,lebo nemam cas vas precitat.
tak rada by som si pokecala no neda sa,roboty jak na kostole maly je zivy,vcera treskol na beton tak mal riadnu hrcu.
Vam sa tu da este popisat ked mate dietky male.Ked bol taky Maty tak som mohla pisat s nim na rukach 😅 .

Idemn ieco popratat ale kym tu nie je Maty tak vas budem spehovat. 😀

jabera
24. kvě 2009

ahoj marian! ja s tiez chystam ist nieco robit, mam pocit, ze zhnijeme v spine za chvilku.. fakt. ale tu sa robi bordela si sam, alebo co.. no, je to z toho, ze ked maly zaknuci, hend letime a vsetko pustame z ruka a takto to potom dopada.. prave skusame nechat ho sameho zaspat v postielke, tak mam nervy nadranc... ale uz nevladzem staaaaale ho vlacit a menit polohy, aby neplakal.... uz ma ani nebavi tu stale sediet, ti poviem...

marianeta
24. kvě 2009

ved to Jaber tiez mam ten pocit,ze sa ten bordel robi sam.
Ked aj upracem tak do pol hodiny je tam zas.
Obed mam navareny maly spi pod marhulou v kociku a upratovat nejdem hazim na to bobek. 😀

S tym uspavanim som aj ja skusala a nijak to neslo,ale my to nemame az take hrozne chvilku ho pohojdam a spi,tak naco by som to menila a akomplikovala si zivot nie?

jabera
24. kvě 2009

no, to ti normalne zavidim, ale verim, ze ćas to aj u nas upravi. chvilami toho mam fakt dost...

mirunda
24. kvě 2009

Ahojte děvčata!!!Tak jsme se vrátili od babičky a dědy, bylo tam krááásně.. klidně bych ještě zůstala.. malý se tam taky líbilo, byla moc hodňoučká, dokonce spala i sama v přenosný postýlce.. 🙂 Akorát jsem si tam pěkně spálila záda 😠 Břicho jsem neukazovala, takže to je bílý jak sejra, asi budu muset do nějakýho solárka nebo se namazat samoopalovacim krémem 😀 Jenže já nevim, jestli se to při kojení smí.. 😕

A kde máme Kačku?Který den rodila?Jaberko, ty s ní jsi v kontaktu, ne?Nevíš něco?

jabera
24. kvě 2009

cau mirun, neviem o nej nic, uz sa neozvala a ja som nechcela otravovat. ale asi jej napisem, aj ked asi doma neni este.
tak si mala pekny vikend! to je super, ze lili spinka aj v cudzom prostredi, je zlaticko..
my sme prave dosli z prechadzy, trosku sme pobludili, skoro som uvarila celu rodinu.... uf.

adelinka
24. kvě 2009

ahojky..
tak ja jsem tady po delsi dobe..vubec neni cas..
venku je pekne a taky delam nehtiky ...
co noveho?,

petrach
24. kvě 2009

marianeta diky
evus mel 3100g před 14dny,jdem ted v utery na vahu,pak napíšu,už třídíme první vecičky a nosí par 56 😀
ale vypije všecko co dostane,až do dna,to bude mít po dedovi 😉

holky s tim uklidem ani nemluvte,pořad dokola 😝 nekdy si říkam,jak to je zbytečne se tak honit,když za chvilku je to spatky

evus teda ty sis pošmakla,ja jsem ted přes to jídlo,po malem jsem desne shodila a co je doma,tak to piluju spatky 😀

jabera
25. kvě 2009

ahojte baby.

adel, no supr, ze ti idu ksefty, to je parada. a da sa z toho aj existovat, alebo to mas skor ako konicka?

petri, jak pozeram, on by sa simonek len teraz niekedy asi narodil, ze? hlavne, ze uz je dobre.. a ako sa vam dari v cviceni? zvlada to? vraj pri tom deticky vela placu, chudatka..

adelinka
25. kvě 2009

ahojky
tak ted se to porad ucim tak je to tak sul nul ale po materske se s tim chci zivit 😀

cajori17
25. kvě 2009

ahoj , ja vazim rovnych 100, stydim se za to.planuju v zari otehotnet a snazim se zhubnout,ale nejde to...mysslite ze muzu zkusit tehotenstvi s mou vahou????zajima me vas nazor,jinak kondicku mam dobrou,bruslim,tancim,jim hodne ovoce a zeleniny ale nehubnu.dik

zuzkaaaa
25. kvě 2009

caute babenky...
fuj ale je zas teplo už aby som porodila a potom troška zotavila a šup sa ísť kúpať
cajori17 ja som mala trošku viac ako ty teraz a podarilo sa, počas tehu nemám žiadne problémy komplikácie, jedine teraz už ku koncu ale to je asi normálne 😉

adelinka
25. kvě 2009

cajor..ja jsem otehotnela mela jsem 94 a nemela jsem zadne problemy co se spojuje s vahou 😵

michala.l
25. kvě 2009

Ahojte 🙂 ,
cajori17, ja som otehotnela pri prvom 95kg a teraz cca 110 😅 ...a podotykam, ze som krpata (164 cm) ...
Prvy porod bez vaznych komplikacii a dufam, ze aj druhy 🙂 ...a pocas tehu vsetko OK 😉

macalc
25. kvě 2009

cajori17 ja som otehoitnela a mala som okolo 109 a od vtedy som pribrala 3kg a nemam ziadne problemy vsetko je v pohode.Tak ziadny stres a pracujte na aby si bola tehu cim skor 😀 😀 😀 😀 😀 Drzim palce 🙂 🙂 🙂 🙂

jabera
25. kvě 2009

caute , no konecne tu niekto je...

cajori, aj ja si myslim, ze takato vaha nie je zabranou k otehotneniu. len na tom pracujte a vyjde to, uvidis...

zuzi, ja by som sa tak bachla do vody, az hanba... ale neobleciem plavky... a som na seba nastvana, tak si nechcem kupit dalsie, ale asi to tak dopadne nakoniec... este musime najst nejaku vodnu plochu..

zuzkaaaa
25. kvě 2009

😀 😀 😀
jaberka ja na plavky ani nepomyslím podľa mňa po pôrode nejaký čas určite budem nosiť ešte tehu oblečenie, fuj zas ma pali zaha 😠

jabera
25. kvě 2009

zuzi, ja som tiez nosila, len mi v tom uz bolo teplo, tak som musela nove pokupit....

michala.l
25. kvě 2009

No ja dufam, ze sa do plaviek este nejako nacpem - i kde brucho mam uz ako v nejakom osmom mesiaci 😀 ...no ked sa nenacpem, tak sa do tej vody hodim v nejakom tricku - nic ma nezastavi 😀

jabera
25. kvě 2009

hahaha, to neni zly napad s tym trickom! my sa chystame najst jazero, ktore som nasla na mape, tak tento napad asi pouzijem! na kupko nemam odvahu ist, na to nenajdem gule... a ja sa tak strasne rada kupem...

jabera
25. kvě 2009

michala, pozerala som tvoje fotky, nechodil tvoj manzel nahodou v ruzinove na zakladnu? straaasne mi je povedomy..

kackabrcka
25. kvě 2009

ahojte kocky, tak sa hlasim dnes sme prisli z nemocky - po cisarskom /19.5./ zatial vas len pozdravim a neskor napisem viacej 😉

michala.l
25. kvě 2009

Nechodil - chodil v Petrzalke 🙂 , ale v Ruzinove kedysi pracoval - v nemocnici

adelinka
25. kvě 2009

tak ja poujdu do plavek az budu mit tak 80..takze to letos ani nehrozi ☹ se stydim jak vypadam 😝

zuzkaaaa
25. kvě 2009

baby....
kacka pridala krásne fotky Sophinky 😀
gratulujeeeeeeeeeeeemmmmmmmmmmmmmmmmm 😉 😉 😉 😉 😉 😉 je krásna!

michala.l
25. kvě 2009

Sophinka je nadherna 😵 , gratuljem 🙂

jabera
25. kvě 2009

sophia je naozaj krasna. aku pusinku ma peknu! dufam, ze je pokojne miminko, aby to kacke trochu ulahcila aspon zo zaciatku...
adel, ja som pomerne nenarocna, mne by uplne stacilo 90... aj to je nemozne toto leto a desne ma to stve.

michala, tak to ho urcite nepoznam, ale velmi mi je povedomy, asi sa skor na niekoho podoba. ozaj a vy uz mate nejake mena vymyslene? ci je to tajne zatial?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru