Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

jabera
29. kvě 2009

no vidis to... tak pekne cakaj... dobre sa mi to hovori...

vcera sme boli v takom babatkovom obchode a mali tam prekrasne vecicky, hnusne drahe, ale nadherne vsetkomozne. a bolo tam par veeelmi bruchatych zien a mne sa tak zacnelo... za tym tesenim a ocakavanim... ale posledne tyzdne to uz bola velka zataz.

jabera
29. kvě 2009

adel, a zuby to nemozu byt?

jabera
29. kvě 2009

teraz tak rozmyslam, ze ani michala sa dlho neukazala.... ale jarabicka velmi dlho... a miabla tiez. asi maju holky ine starosti, ale jarabicka uz snad mala rodit.

adelinka
29. kvě 2009

jaber..snad jo jinak nevim uz mam nervy na dranc 😝
ted se me celej pozvracel aj s postylkou 🙄

jabera
29. kvě 2009

jeeezis,,, no tak vela sil.

adelinka
30. kvě 2009

bre ranko..
jaber..tak vcera to vypadalo hrozne ale dobre spinkal do 2 a pak budik v 6.30..tak dobre 😵
u nas je tak hnusne 😠

jabera
30. kvě 2009

dobre rano.
adel, tak fajn, aspon ste trosku pospali.
aj tu je skaredo... este neprsi, ale zjavne bude. ale nechce sa mi trcat doma, sakra..

adelinka
30. kvě 2009

u nas je hnusne je udelany detsky den-pohadkovy les ale asi bude urco zruseny hrozne leje 😠 ☹

mirunda
30. kvě 2009

ahoj ahoj!
Jéé, já jsem tááák ráda, že mám spací dítě v noci, už jsem si na to asi zvykla, nepřežila bych, kdyby se mi Lili ve 2 ráno vzbudila 😀 Včera jsme šli spát v 22hod, Lili se vzbudila v 6 ráno, vyndala jsem jí prso, najedla se a spala do 9:30 😀 Zaplať panbuh 😎

Jinak tady je nechutně hnusně, mrholí tam, prostě hnus.. ☹ Včera jsem se nakonec na procházku vydala, využila jsem příležitosti, kdy nepršelo, ale samozřejmě jsem zmokla, co jsem taky mohla čekat..
Zítra je po Praze hafo akcí kvůli Dětskýmu dni, tak bych ráda někam vyrazila se švagříčkama, tak uvidíme..

zuzkaaaa
30. kvě 2009

ahojte babenky....
čo nové? aj u nás otrasné počasie a nenormálna zima teplomer ukazuje len 12 stupňov, noc bola hrozná vôbec som nespala ja vám taaak závidím, že už máte detičky pri sebe a nie v sebe 😀 , lebo tieto týždne dajú riadne zabrať 😅

jabera
30. kvě 2009

zuzi, tak ja ta ubezpecujem, ze to pri sebe je niekedy tiez zahul jak hovado...ja som taka priplestena, akosi na mna dolieha ten prerusovany sekany spanok, uz nemam moc sil...spala som od 12.30, potom mi b. doniesol barta na nakojenie este sme spali spolu do 15. ja by som spala aj teraz, keby som mohla..., ale uz sa nejako neda.

mirun, sakra, to je preto, ze mas rybicku a ja barana...on si vyskakuje uz on brucha jak on chce...

mirunda
30. kvě 2009

Zuzi, no jo, všechny jsme si to prožily, ty poslední týdny jsou hrozný záhul ☹ Ale neboj, za chvíli už to budeš mít za sebou a ještě třeba budeš ráda myslet na ty "hrozné" poslední týdny těhotenství 😀

Jaberko, možná že jo 😀 Můj jeden švagřík je taky beran a taky nechce chodit spát, aby mu něco neuniklo 😀 Takže po obědě dělá všechno pro to, aby nemusel..

Teď jsem byla dvě hodiny venku a Lilinka opět spí jak zabitá.. ale čekám každou chvilinku, že se probudí a začne to.. 🙂

mirunda
30. kvě 2009

Kde jste všechny??? 😕

jabera
30. kvě 2009

ja som tuuuu

jabera
30. kvě 2009

boli sme dnes 1.x v satke vonku. iba maly kusok - v lidli, ale aspon som si to vyskusala. je to super, len ked je hic, neda sa. strasne sa potime obaja potom..

mirunda
30. kvě 2009

Fakt je to super?Já si neumím představit, že bych šla někam a v šátku měla Lilinku.. kočár je lepší, můžeš si do něj dát i nákup.. šátek máme spíš na doma.. ale nikdy neříkám nikdy, třeba budu za měsíc mluvit jinak 😀

evuse
30. kvě 2009

Dobrý večer holčičky 😀
My dnes byli na návštěvě u mých rodičů. Vstávali jsme už v 8 😝 . Jsem vyřízená, celý odpoledne se mi zaváraly oči 😔 . Už jsem v pyžamu, plánuju, že brzo zalehnu do pelechu. Zítra budem muset s Rézi bezpodmínečně ven, naposledy jsme byli ve středu, tak to kvůli té reakci na očkování a hnusnému počasí nešlo. Zejtra kdyžtak šoupnem pláštěnku na kočár.... To mi připomíná, už jsem objednala ty golfky, tak čekám, jak se s tím poperou a kdy to pošlou 😨

jabera
30. kvě 2009

bolo mi to prijemne, vazne a hlavne bart nereval, ale spinkal a to v kociku uz moc iste nie je... sama by som asi tiez volila kocik, ale boli sme dvaja, takze som niesla len bartika. nezabudaj, ze ty mas slusne dievcatko... predpokladam, ze je vonku ticho..

jabera
30. kvě 2009

evi, ty uz ich mas na ceste? no ty si rychlovka! a terezka uz uplne v pohode s ockovanim?
a ze uz v 8!!! si vtipalka...

adelinka
30. kvě 2009

ahojky..
petan spinka tak mam klidek
evus..v 8..je petan se dneska probudil v 6.30 ale posledni dobou je to v 5h 😠

evuse
30. kvě 2009

Jaber, já si plánovala, že po tom ranním krmení si ještě zdřímnem, ale manžel byl opět čilej a už jsem prostě nespala. Jsem jak ti naši pejci, kteří v pondělí dospávají, že celý víkend tu měli pánečky doma a byli aktivní 😀 😀 . Terezka už byla v pohodě včera ráno, když si začala v postýlce vřeštět ( řvala jsem na ní jako tygr a ona se to bohužel asi za 2 týdny naučila a teď je to pro ní bezva zábava, akorát, že já se obávám toho, že buď ochraptí, nebo jí praskne nějaká žilka na hlasivkách, jak to ze sebe tlačí 😒 ). No takže jak to začala včera provozovat, tak už jsem věděla, že je OK. Sice to jedno očkování má ještě trochu zarudlý a má to takový tvrdší, asi 2cm, ale nebolí jí to.

Holky a nebolí vás zo toho šátku záda?

evuse
30. kvě 2009

Adel, to bych ho asi "zabila". A nebo bych ho občas šoupla ke tchýňákům 😀 . Ty moji by ho asi vycepovali 😀 s ničím se moc nemažou 😀

jabera
30. kvě 2009

evi, zada vobec neboli. prave v tom je satka vyborna, vobec to nevnimas, ze to mas uviazane. a decko je v dobrej polohe a chraaape! to je to najlepsie. evi a tebe terezka zaspi tak, ze ju polozis do postielky a ona sama zaspi?

evuse
30. kvě 2009

Dneska jsme koupali, a už je to fakt jen na párkrát a budeme muset do velký vany- takže o patro dolu ke tchánům, což ni ani nevadí, ale to ohýbání se 😒 , maj tu vanu ještě tropchu zapuštěnou po ůrovní podlahy 😖 . Rézi už je prostě delší než vanička, takže jak natáhne nohy, nebo se nedej bože odrazí, tak se pinkne do šišiky, takže tam manžel má většinou preventivně ruku

mirunda
30. kvě 2009

Evi, opravdu jak píše Jaberka, tak záda nebolí.. šátek je hrozně pohodlnej, ale na ven v něm nevidím výhody.. zatím.. tchánovci ho používali na výlety, kde se blbě dostali s kočárkem, tak to je asi dobrý..

Jinak my už malou koupeme ve velký vaně, ale s někým, ne že bych se k ní ohýbala.. přidám nějaký fotečky, jak se včera koupala s tatínkem.. 😉 Musím dát pozor, který vyberu, abych vám neukázala víc než bych chtěla 😀 😀

jabera
30. kvě 2009

mirun, ale tak sa nekasli, noo.... ved zas pozret sa mozme, nie? mozme porovnavat aspon..

evuse
30. kvě 2009

Jaber, mě by právě určitě nespala v šátku, kvůli té poloze, naprosto jí nesnáší. Už skoro od začátku vyžaduje, abysme jí měli před sebou, čelem ven, aby viděla(protože jí tak necháváme odříhnout). Dávno už drží hlavu, takže v pohodě. Nám by se asi hodila klokanka.
Do postýlky jí dávám, když se jí chce spát, jinak přes den je v lehátku- tam ale taky často spí, nebo na hrací dece- máme dvě. Tam nespí nikdy, jak jí přestane bavit, začne fňukat. Posledních pár dnů jí ale i během dne dávám spát do postýlky, zdá se mi, že potřebuje okolo sebe víc prostoru, aby se sama překulila kam chce(dneska ráno nás přívítala na bříšku, kam se zas sama převalila)
Třeba dneska večer usínala asi 15 minut. Chvílema pofňukávala, tak jsem jí vždycky přišla dát dudlík, a šoupla jsem jí takovýho měkýho pejska hadrovýho. Nebo jí dávám plínku, ona si to přitiskne na obličej, překulí se na bok a muchlá se s tím. Evidentně jí to uklidňuje. Takže tak jsme si to párktár zopákli, pustila jsem jí párkrát písničku na kolotoči a spí.

evuse
30. kvě 2009

Mirum náš recht, můžem porovnat 😀 😀

evuse
30. kvě 2009

Pardon, chtěla jsme napsat " Jaber , máš recht.. " 😉 no jo, sklenka červeného a už to jede.. 😀

jabera
30. kvě 2009

evi, tak slape vinecko???

no, kde su tie fotky, sakra?? uz si chystam zrak...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru